افزونه نویسی وردپرس

افزونه نویسی وردپرس

افزونه نویسی وردپرس چیست

همان طور که اطلاع دارید وردپرس یک CMS قدرتمند و رایگان است.

البته علت این قدرت بیشتر به خاطر وجود افزونه‌های بسیار زیاد آن می‌باشد.
افزونه‌ها به شما اجازه می‌دهند که سایتی مطابق با خواسته خود داشته باشید.

با افزونه نویسی وردپرس شما می‌توانید با افزودن توابع مختلف ساختار افزونه را کاملاً تغییر داده و مطابق میل خود درآورید. پلاگین های تجاری زیادی در سایت‌های خارجی و ایرانی یافت می‌شود. این پلاگین ها ممکن است قدرت پاسخگویی به نیاز بعضی کاربران را نداشته باشند.

در برخی موارد ممکن است یک قابلیت برای طراحی وب سایت لازم داشته باشید و از طریق افزونه‌های تجاری و آماده قادر به رفع آن نباشید لذا افزونه نویسی وردپرس به‌صورت سفارشی می‌تواند این نیاز را تأمین کند.

برنامه‌نویسی افزونه وردپرس

تیم آیسا با در اختیار داشتن تجربه و تخصص 7 ساله برای طراحی وب سایت اختصاصی،  برنامه نویسی و افزونه نویسی وردپرس، آمادگی خود را جهت رفع نیازهای فنی شما ازجمله طراحی گرافیکی قالب وردپرس، طراحی سایت در اصفهان، طراحی افزونه وردپرس، سئو اصفهان و سایر خدمات مرتبط با این سیستم مدیریت محتوا را اعلام می‌نماید.

1
سابقه کار
10%
رضایتمندی
1
وب سایت های بهینه شده
300
سایت های طراحی شده
10
برنامه نویس اختصاصی

زمان انجام پروژه افزونه نویسی

بعد از ارائه پیشنهاد در رابطه با انجام پروژه و قیمت کارشناسان آیسا با شما بر سر قیمت و زمان تحویل پروژه به توافق خواهند رسید؛ و در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

کیفیت افزونه نویسی وردپرس آیسا

پروژه‌های افزونه نویسی آیسا بسیار با کیفیت و قوی عمل خواهند کرد. بنا به نظر و خواسته مشتری این کار انجام می‌پذیرد. در صورت رضایت صددرصدی مشتری وجه را دریافت خواهیم کرد لذا نگران قیمت نباشید.
نمونه کارهای نیاز به پلاگین نویسی:

کیفیت افزونه نویسی وردپرس

پلاگین وردپرس برای سفارش پروژه و پایان‌نامه

پلاگین حساب و کتاب حق‌الوکاله برای وکیلان محترم

کیفیت افزونه نویسی وردپرس

پلاگین وردپرس برای تشخیص بارکد محصولات ثبت شده

افزونه ووکامرس برای سفارش سریع محصولات و ارائه تکی

کیفیت افزونه نویسی وردپرس

پلاگین ثبت نوبت آرایشگاه

پلاگین وردپرس برای سرچ فهرست واژگان تخصصی کسب‌وکار

کیفیت افزونه نویسی وردپرس

افزونه وردپرس برای انتخاب محصول به ترتیب قیمت، میزان فروش و یا دسته خاص توسط مشتریان

 

 

تعرفه افزونه نویسی وردپرس

انجام پروژه‌های افزونه نویسی وردپرس توسط برنامه نویسان خبره در این زمینه انجام می‌شود. ممکن است این برنامه کمی پیچیده و سخت به نظر برسد. لذا کارشناسان گروه آیسا با توجه به دشواری پروژه زمان مورد نیاز و پیچیدگی را در نظر خواهند گرفت. پس با توجه به کارایی پلاگین در مورد قیمت نظری قابل ارائه نیست.

سفارش افزونه نویسی وردپرس

گروه آیسا با انجام پروژه‌های زیادی قادر است سفارش‌های افزونه نویسی وردپرس شما را در کمترین زمان و با به‌ صرفه‌ترین هزینه طبق مراحل زیر آماده کند.
جهت سفارش پروژه افزونه نویسی فرم زیر را پرکنید.

سفارشات شما در سیستم آیسا ثبت خواهد شد. برنامه نویسان و افزونه نویسان آیسا بعد از ارزیابی دقیق پروژه، در مورد زمان و هزینه پروژه با شما صحبت خواهند کرد. در انتها با ارسال ایمیل یا تماس به شما اطلاع خواهند داد. بعد از موافقت بر سر زمان و موعد تحویل و هزینه مورد نظر بلافاصله کارشناسان آیسا کار خود را شروع خواهند کرد.

ارتباط با ما

 ایمیل  info@aysaco.ir

دفتر  32660869-031

موبایل  09135919199