طراحی وبسایت

طراحی وبسایت چیست؟

طراحی وبسایت چیست؟

شاید در ابتدا بپرسید اصلا طراحی وبسایت چیست؟ به مجموعه ای از صفحات در فضای مجازی اینترنت  که هر کدام شامل اطلاعات خاصی می باشند که سایت به تمامی مراحل از ابتدا تا انتها برای ساخت صفحات نیاز دارد، طراحی وبسایت گفته می شود.
طراحی وب سایت دارای علم گسترده ای می باشد و یک طراح سایت باید با تمامی مراحل ایجاد یک وب سایت آشنایی کامل داشته باشد. امروزه یکی از پردرآمد ترین علوم، علم طراحی وبسایت می باشد که برنامه نویسان شاخه کد نویسی وب، درآمد های زیادی با طراحی وب سایت های خود به دست می آورند.
طراحی وبسایت

اصول طراحی وبسایت چیست؟

برای بدست آوردن این علم نمی توان با خواندن چند کتاب و دیدن چند فیلم آموزشی انتظار درآمد بالایی از کارتان داشته باشید. تجربه و آشنا بودن به تکنولوژی روز طراحی وبسایت و همچنین داشتن نبوغ و نوآوری در این زمینه لازمه موفقیت در این زمینه می باشد.
در زمینه طراحی وبسایت باید با زبان های برنامه نویسی همچون: php ،asp.net ،ajax ،html ،css ،js و غیره… آشنایی کامل داشته باشید.
اگر قصد یادگیری این علم را دارید حداقل باید تمامی موارد ذکر شده را به خوبی فرا گرفته باشید و بتوانید به وسیله آموخته هایتان یک وب سایت حرفه ای طراحی نمایید.
همچنین طراحی وب سایت برای فعالیت های مختلف، طراحی های به خصوص خود را دارند. به طور مثال طراحی وب سایت تبلیغاتی با طراحی وبسایت شرکتی بسیار متفاوت است و باید در مورد طراحی وب سایت های مختلف اطلاعات کسب کرد و تجربه بدست آورد.

شاید تمایل به خواندن این مقاله را هم داشته باشید:  چرا باید وبسایت داشته باشیم؟

پروسه طراحی وب سایت چیست؟

شاید شما ندانید پروسه طراحی وبسایت چیست. در ادامه به این مراحل اشاره ای خواهیم کرد.

  • مفهوم سازی
  • طرح ریزی
  • تحقیق قبل از ایجاد وب سایت
  • تحقیق کلی
  • تبلیغات

مدیریت فایل های چند رسانه ای موجود در سایت شما، مدیریت مطالب و محتوای سایت و همچنین فایل های تصویری و صوتی موجود در آن را می توان توسط یک طراح، یا گروهی از طراحان با وظیفه ای مشخص مدیریت کرد.

طراحی سایت در اصفهان توسط آیسا

طراحی وب سایت در اصفهان بسیار گسترده شده و گروه آیسا کاربر پسند بودن را در نظر گرفته است. یک وب سایت می تواند شامل صفحه اصلی که اکثرا به این صفحه، خانه (HOME) و همچنین می تواند شامل صفحات و بخش های دیگر باشد که هر یک از آن ها برای اهداف خاصی در زمان طراحی وبسایت ایجاد شده اند، باشد. کاربر پسند بودن صفحه اصلی یا خانه مهم ترین قسمت یک وب سایت می باشد که باید به آن توجه ویژه ای نمود.
طرح گرافیکی با توجه به اهداف اصلی وبسایت بسیار مهم است. همچنین تمام به روز رسانی هایی که در وب سایت انجام می شود را برای کاربران ارائه می کند. و تمام صفحات دیگر وب سایت از طریق همین صفحه اصلی شناخته می شوند. بدین صورت که لینکی از صفحه اصلی به آن ها اختصاص داده شده است که کاربر با کلیک بر روی آن می تواند بخش های مورد علاقه و مورد نیاز خود را ببیند. در واقع صفحه خانه را می توان مادر تمام صفحات وب دانست.

گروه آیسا با بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه طراحی سایت، برنامه نویسی اختصاصی تحت وب و سئو فعالیت نموده و کار خود را از سال ۱۳۸۶ شروع کرده است. این شرکت با تکیه بر سابقه علمی مدیران خود در زمینه سیستم های نرم افزاری به خصوص سیستم های کاربردی مفتخر است با آگاهی کامل از نیاز ها و خواسته های مشتریان، فن آوری روز دنیا را در اختیار آنان قرار دهد. برای تماس با گروه آیسا و اطلاع از چگونگی روند کاری آن اینجا کلیک کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]