طراحی سایت فروشگاهی شبیه دیجیکالا

طراحی سایت فروشگاهی شبیه دیجیکالا

چگونه می توانیم طراحی سایت فروشگاهی شبیه دیجیکالا داشته باشیم؟ چه مراحلی برای ساخت سایت فروشگاهی شبیه دیجی کالا لازم است؟ آیا اکنون با وجود دیجی کالا ،فضایی برای رقابت وجود دارد یا نه؟ این سوالاتی است که هر تازه واردی به دنبال جواب آن است. همه دوست دارند طراحی سایت شبیه دیجی کالا داشته باشند و ساخت سایت فروشگاهی اختصاصی شبیه دیجی کالا را طلب می کنند.
اینها یکی از پرتکرارترین سوالاتی است که اغلب مشتریان از ما می پرسند. جالب است بدانید مشتریان بهترین و معتبرترین سایت در عرصه مشابه خود را ملاک قرار می دهند و بر اساس آن به دنبال تیم طراح وب، یا شرکت طراح سایت می گردند. نگران نباشید! آیسا با داشتن نیروی متخصص در زمینه برنامه نویسی و طراحی سایت فروشگاهی و طراحی اپلیکیشن موبایل توانسته تمام ویژگی های طراحی سایت فروشگاهی دیجی کالا را به بهترین شکل ارائه کند. این فرآیند تضمین می کند که شما سایتی قدرتمند و عالی هم رده سایت دیجی کالا خواهید داشت. از این رو بخشی از موفقیت شما در فضای انلاین که مربوط به طراحی و امکانات سایت است تضمین خواهد شد اما برای بخش دیگر کار لازم است استراتژی بازاریابی و فروش داشته باشید.

شرکت ساخت سایت فروشگاهی مشابه دیجیکالا

طراحی و ساخت سایت فروشگاهی شبیه دیجیکالا نیازمند رعایت نکات مهمی در طراحی و بازاریابی است. برای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی شبیه دیجی کالا،

باید در انتخاب شرکت طراح سایت های فروشگاهی دقت کنید. انتخاب شرکت معتبر با یک نرم افزار کارآمد و تست شده می تواند شما را از خطرات نهفته

و پیش بینی نشده در امان نگه دارد. نرم افزارهای فروشگاه اینترنتی آیسا با تست و امتحان های پس داده شده در شرکت های مختلف مشابه دیجی کالا

و موفقیت های چشمگیر در این زمینه توانسته بهترین عملکرد را داشته باشد و تمام نیازهای مشتریان را براورده کند. برنامه نویسان حرفه ای آیسا با دانش

تخصصی و کدنویسی تمیز توانسته اند طراحی سایت فروشگاهی شبیه دیجی کالا را به بهترین شکل ممکن ارائه دهند.

عوامل مهم برای طراحی سایت فروشگاهی دیجی کالا

 • بررسی دقیق نیاز‌ها و سلیقه های مختلف در جامعه
 • نحوه مدیریت درست فروشگاه اینترنتی مشابه دیجی کالا
 • بررسی و تحقیق استراتژی های فروش و بازاریابی در سایت فروشگاهی دیجی کالا
 • راه های مختلف جذب مشتری و وفادار کردن آنها به برند شما
 • داشتن امکانات و ابزارهای مختلف برای سهولت در کار
 • مدیریت ساده و داشتن آمار سایت برای محصولات و خریدهای مشتریان
 • دسته بندی کردن حرفه ای محصولات برای سرچ سریع
 • دسته بندی کردن مشتریان و داشتن crm برای تعامل بهتر
 • و …

همگی باعث شده که شما بتوانید موفقیت در ساخت سایت فروشگاهی شبیه دیجیکالا را تجربه کنید. دقت و تحقیق قبل از طراحی سایت بک ضرورت است. اگر شما نگاهی به سایت های شکست خورده بزنید خواهید دید که داستان فکری همه آنها بلندپروازانه و ناب بوده اما عدم موفقیت آنها ناشی ازعدم تحقیق درست در مورد شرکت طراح و استرانژی های رقبا بوده است. آنها در مورد سایت پایه گذاری صحیحی نداشته اند و در اجرای آن سهل انگاری کرده اند.

مدیر آمازون می گوید اجرای ایده از خود آن مهمتر است!

قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی مشابه دیجی کالا

قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی مشابه دیجی کالا بسته به نوع کالا و استفاده یا حذف ابزارهای متنوع می تواند متفاوت باشد. برخی مدیران طراحی فروشگاه اینترنتی را با امکانات کمتر شروع می کنند و بعد از آن به مرور زمان با رشد کسب و کارشان به امکانات آن می افزایند از این رو قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی می تواند بالا و پایین شود. در صورت تمایل به محاسبه دقیق قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی مشابه دیجیکالا با کارشناسان ما تماس بگیرید و بعد از درخواست نیازها و خواسته های خود در ساخت وب سایت کارشناسان ما قیمت را به صورت دقیق تر به شما اعلام خواهند کرد.
شمارهای تماس مستقیم: ۰۹۱۳۵۹۱۹۱۹۹۰۳۱۳۲۶۶۰۸۶۹
قیمت طراحی سایت فروشگاهی مشابه دیجی کالا

خدمات طراحی فروشگاه اینترنتی آیسا

ما در آیسا با ارائه خدمات متنوع و حرفه ای توانسته ایم ایده ها را بهترین شکل ممکن به سمت اجرا هدایت کنیم. آیسا ساخت سایت فروشگاهی مشابه دیجی کالا را علاوه بر ایده های پخته و آزموده شما، با تمایزات و برتری هایی از رقبا طراحی خواهد کرد که شما به راحتی رقبا را پشت سر بگذارید.
انتخاب مناسب هاست و سرور
یکی از نکات مهم برای موفقیت سایت و سرعت لود آن انتخاب هاست مناسب است. انتخاب هاست می تواند علاوه بر سرعت سایت، امنیت سایت فروشگاهی شما را هم تحت تاثیر قرار دهد. داشتن هاست امن برای سایت فروشگاهی که تراکنش های زیادی در آن اتفاق می افتد یک ضرورت است و شما را از خطرات و مشکلات آینده دور نگه می دارد. شاید باور نکنید اما این انتخاب می تواند در موفقیت سایت و فروش شما تاثیر بسزایی داشته باشد.
طراحی فروشگاه اینترنتی
داشتن ظاهر با کیفیت مطابق اصول طراحی ui/ux ، سهولت و دسترسی به همه محصولات و امکانات، داشتن ساخت سایت فروشگاه اینترنتی شبیه دیجیکالا و بازاریابی آن و در نتیجه به وجود آمدن احساس خوشایند در ذهن مشتری خواهد بود.
مشاوره با تیم حرفه ای
شکی نیست که برای موفقیت د رهر کاری مشاوره با افراد متخصص و آگاه در ان زمینه یک برگ برنده خواهد بود. ای ن موضوع برای طراحی سایت فروشگاهی که معرفی شعبه آنلاین شما اهمیت بیشتری خواهد داشت از این رو قبل از ورود به فضای رقابتی اینترنت برای موفقیت باید مشورت بگیرید. آیسا مشاوره تخصصی و حرفه ای را رایگان به شما هدیه می دهد.
پشتیبانی مستمر
یکی از ویژگی های برجسته ارائه دهنده خدمات سایت و طراحی پشتیبانی به مشتریان و پاسخ گویی تمام وقت است. تیم آیسا با پشتیبانی بصورت ۲۴ ساعته و کاملا آنلاین ، شما را تنها نخواهند گذاشت و در هر مشکلی در کنارتان خواهند بود.

سئو و بهینه سازی سایت فروشگاهی

داشتن سایت فروشگاهی حرفه ای یک ضرورت است اما اگر این سایت سئو خوبی نداشته باشد و شما در رتبه بندی گوگل نتیجه نگیرید مثل این است که سایتی ندارید! بنابراین باید وب سایت شما مطابق استانداردهای سئو و بهینه سازی سایت فروشگاهی در همان ابتدا ساخته شده باشد. باید با سئو سایت رتبه خود را ارتقا بخشید. نگران نباشید آیسا با داشتن تیم حرفه ای در این زمینه علاوه بر طراحی سایت فروشگاهی شبیه دیجیکالا، سئو سایت حرفه ای به شما ارائه می دهد.

دسته بندی در فروشگاه اینترنتی شبیه دیجی کالا در آیسا :

قیل از هر چیز باید بدانید که در سایت دیجی کالا دسته بندی فروشگاه به شکلی حرفه ای انجام می شود، مثلا برای گوشی های موبایل، علاوه بر دسته بندی بر اساس برندهای مختلف از قبیل سامسونگ، سونی و غیره، یک دسته بندی کلی هم بر اساس سیستم عامل ارائه می کند که شامل سیستم عامل هایی از قبیل اندرورید، ویندوز و IOS می باشد. این همان دسته بندی حرفه ای برای یک فروشگاه اینترنتی عالی است. ما در آیسا تمام این موارد را در دسته بندی محصولات در نظر گرفته ایم. حتی شما می توانید انواع تخفیفات را روی هر دسته بندی به صورت جداگانه داشته باشید. دسته بندی بر اساس سایز، قیمت، میزان فروش و … به همراه تمام ریزه کاری ها درنظر گرفته شده است.
داشتن افکت های جذاب و نمایش پیشنهادات فروش در کنار محصول اصلی یکی دیگر از مزیت های سایت فروشگاه اینترنتی حرفه ای آیسا است. هدف ما از طراحی این فروشگاه داشتن سایتی موفق با هزاران نکته ریز و درشت است که در ظاهر آن فقط می توان دید و صحبت کرد. ما تلاش کرده ایم که تمرکز شما بیشتر بر روی فروش و بازاریابی باشد تا مشکلات سایت و خطاها!
همه این گزینه ها در آیسا با گروه های متخصص مختلف طراحی شده است.

 •  برنامه نویسان سمت سرور مانند دات نت کار یا پی اچ پی کار
 • برنامه نویس سمت کلاینت، مانند جاوا اسکریپت و جی کوئری و بوت استرپ
 •  گرافیک کاران حرفه ای وب، با آگاهی از طراحی ریسپانسیو
 •   متخصصان وبمستر و دیتا سنتر
 • متخصص شبکه و سرور
 •   مدیر پروژه نرم افزاری
 • تولید محتوا و بازاریابی محتوایی
 • تیم سئو و بهینه سازی سایت
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *