طراحی وب سایت

فلسفه طراحی وب سایت

یک وبسایت به زندگی خود ادامه نمی دهد مگر اینکه براساس یک فلسفه و منطق خاصی باشد. درآیسا، ما یک فلسفه واضح داریم: طراحی وب سایت ها باید به صورت انسان محور و داستان سرایی قوی با تمرکز واضح برحمایت از اهداف تجاری و اقتصادی داشته باشند. ما معتقدیم که کشف و خدمت به نیازهای کاربران انسانی، تنها ارزشمندترین چیزی است که شرکت طراحی وبسایت می تواند برای شما به عنوان یک شریک انجام دهد.
برندها به طور فزاینده ای بر روی تجربه مشتری رقابت می کنند حتی بیشتر ازقیمت یا محصول. کار ما این است که تجربه فوق العاده ای را ارائه دهیم و قیمت رقابتی خود را حفظ کنیم.

ظاهر و طراحی وب سایت چگونه باید باشد؟

طراحی وب سایت برای هر زمینه شغلی و فعالیتی متفاوت می باشد. ممکن است یک سایت کار تبلیغاتی انجام دهد و یک سایت دیگر بخواهد کار معرفی محصولاتش را در وب سایت خود داشته باشد. هر فعالیت شغلی طراحی مختص به خود را دارد. آیسا برای شما بهترین وب سایت را در زمینه فعالیت شغلی خود طراحی می نماید تا نیازهای مشتریان خود را برطرف نماید.

طراحی وب سایت | ساخت سایت

طراحی وب سایت حرفه ای و همچنین ساخت و ایجاد سایتی استاندارد و اصولی جهت رفع نیازهای مشتریان و رشد کسب و کار، دغدغه اصلی گروه طراحی آیسا می باشد.

از جمله خدمات گروه طراحی آیسا، طراحی وب سایت در اصفهان می باشد که این کار توسط نیروهای مجرب و متخصصان طراحی وب انجام می گیرد.

 

متخصصان آیسا با کسب دانش و تجربه بالا در بیش از یک دهه سابقه کاری شما را در امر طراحی وب سایت دلخواه تان مطابق با استانداردهای روزدنیا راهنمایی می کنند. برای سفارش طراحی سایت خود به آیسا می توانید هر نمونه وب سایتی که مد نظر دارید و می خواهید که وب سایتی شبیه به آن داشته باشید را فقط با دادن آدرس آن سایت به ما، وب سایت خود را مطابق با خواسته خود و شبیه به آن وب سایت معرفی شده تحویل بگیرید.

هنر طراحی وب سایت آیسا

برای ما، طراحی وبسایت هنری است که گروه آیسا بیش از یک دهه در آن فعالیت داشته است.
هنگامی که ما یک وبسایت را طراحی می کنیم، موفقیت کسب و کار شما به آن بستگی خواهد داشت. در حال حاضر، هر شرکت طراحی وب می گوید که ما متفاوت هستیم، ولی چه چیزی آن ها را متفاوت می سازد؟ تفاوت را نمی توان توضیح داد، بلکه از طریق کیفیت نمونه کار ها می توان به نمایش گذاشت.

  • طراحی پیکسلی وتحویل کد کامل
  • امکانات نامحدود قدرت و سفارشی سازی
  • افزایش اعتبار نام تجاری با ارسال پیام تحویل
  • طراحی زیبا و آسان برای درک UI، انیمیشن های حرفه ای
1
سابقه کار
10%
رضایتمندی
1
وب سایت های بهینه شده
300
سایت های طراحی شده
10
برنامه نویس اختصاصی

مزایا و دلایل داشتن یک وب سایت برای کسب و کار خود

مزایای طراحی وب سایت

• افزایش اعتبار کسب و کار
• ارتباط داشتن با مشتریان در هر زمان و مکان
• معرفی سریع محصولات و خدمات به مشتریان

مزایای طراحی وب سایت

• فروش محصولات از طریق وب سایت و کاهش هزینه ها
• دسترسی آسان کاربران از هر نقطه جهان
• حذف واسطه ها از طریق فروش محصولات از وب سایت 

مزایای طراحی وب سایت

• مطلع شدن از نیاز مشتریان
• امکان قرار دادن نظرسنجی درباره محصولات خود
• انجام سئو بر روی سایت برای قرارگرفتن در رتبه برتر نتایج گوگل

چگونه رتبه وب سایت خود را ارتقاء دهیم؟

سپردن طراحی سایت خود به یک شرکت معتبر جزء مهمترین عوامل افزایش رتبه سایت می باشد. به همین خاطر اگر طراحی خوبی بر روی وب سایت انجام نگیرد، کاربری به این صفحه مراجعه نمی کند و داشتن و نداشتن وب سایت هیچ فرقی با هم ندارند. از دیگر عوامل ارتقاء رتبه وب سایت و سبقت گرفتن از رقیبان خود، استفاده از سئو سایت پس از طراحی وب سایت می باشد. پس از طراحی سایت خود می توانید سئو وب سایت و بهینه سازی آن را به ما بسپارید یا سایت خود را با استفاده از تبلیغات گوگل در صفحه اول گوگل برای مدتی نمایش دهید.

انواع وب سایت

طراحی وب سایت ثابت

سایت های ثابت

یکبار طراحی می شوند. زبان برنامه نویسی آن ها HTML و Java Script است. کد های آن حجم کمی را دارند. سرعت بارگذاری بالایی را دارا هستند. قیمت طراحی پایین تری دارند. افراد عادی نمی توانند در سایت تغییرات ایجاد کنند. امنیت بالایی دارند. متن ها و تصاویر و همچنین تمامی عناصر مکان مشخص و ثابتی دارند.

طراحی وب سایت پویا

سایت های پویا

افراد عادی هم می توانند در سایت ها تغییر ایجاد کنند. زبان برنامه نویسی آن ASP، ASP.Net و PHP می باشد. اسکلت این سایت ها توسط طراح ایجاد می شود و مدیران سایت محتوای آن را تغییر می دهند. استفاده از زبان های برنامه نویسی پیشرفته باعث کند شدن بارگذاری سایت می شود.

طراحی وب سایت

پرتال ها

پرتال‌ها سایت‌های پویای جامعی هستند که چند هدف خاص را در یک سایت دنبال می‌کنند به عبارت دیگر مجموع چند سایت پویا که برای رسیدن به هدفی خاص در کنار هم قرار گرفته‌اند را می‌توان پرتال نامید. تمام ویژگی‌های یک سایت پویا می‌تواند در یک پرتال نیز صدق کند.

طراحی وب سایت

نیمه داینامیک

سایت های متحرک دو نوع دارد: استاتیک و نیمه استاتیک. سایت های فلش استاتیک غیرقابل تغییر می باشند و مانند سایت های ثابت تنها یکبار طراحی می شوند. اما سایت های فلش نیمه استاتیک مانند سایت های پویا عمل می کند و قابل تغییر هستند. از مزایای سایت های فلش می توان به جذابیت آن ها اشاره نمود.

طراحی وب سایت

دارای CMS

سایت‌های مجهز به سیستم مدیریت محتوا وبسایت‌هایی از نوع پرتال‌ها یا سایت‌های پویا هستند که برای مصارف خاص توسط طراحان حرفه‌ای یا شرکت‌های طراحی حرفه‌ای ایجاد می‌شوند. از مزایای آن می توان به آماده بودن و جامع بودن آن ها اشاره کرد. این‌گونه سایتها در کمتر از ۳ روز کاری نصب و استفاده می شوند.

قیمت برنامه نویسی

کد نویسی را با توجه به کاربرد و نیاز قیمت‌گذاری می کنند. قیمت را با تماس با مشاوران گروه آیسا 03132660869 و یا تکمیل منوی فرم تماس، در کمترین زمان ممکن به دست خواهید آورد. کارتان را به آیسا بسپارید تا مخارج پشتیبانیتان را کاهش دهید.

ارتباط با ما

 ایمیل  info@aysaco.ir

دفتر 32660869 – 031

  موبایل  09135919199