03132660869

طراحی وب سایت

فلسفه طراحی سایت

فلسفه طراحی وب سایت

یک وب سایت به زندگی خود ادامه نمی دهد مگر این که بر اساس یک فلسفه و منطق خاصی باشد. در آیسا، ما یک فلسفه واضح داریم: طراحی وب سایت ها باید بر اساس نیاز ها و خواسته های کاربران ساخته و پرداخته شود و بر حمایت از اهداف تجاری و اقتصادی تمرکز داشته باشد. می توان گفت خدمت به این نیاز ها تنها ارزشمندترین چیزی است که شرکت طراحی وبسایت می تواند برای شما به عنوان یک شریک انجام دهد.

برند ها بر روی تجربه مشتری تاثیر بسزایی می گذارد حتی بیشتر از قیمت یا محصول. کار آیسا این است که تجربه فوق العاده ای را ارائه دهد و قیمت رقابتی خود را نیز حفظ کند.

ظاهر و طراحی وب سایت چگونه باید باشد؟

طراحی وب سایت در اصفهان برای هر زمینه شغلی مختلف خواهد بود. اگر سایتی قصد داشته باشد که در وبسایت خود محصولاتش را به فروش برساند به عبارت دیگر یک فروشگاه اینترنتی راه بیندازد مسلما طراحی متفاوتی با یک وب سایت که قصد آن تنها معرفی خواهد بود، دارد. گروه طراحی سایت آیسا این اطمینان را حاصل خواهد کرد که بهترین و متفاوت ترین وب سایت ها را طراحی و ارائه می کند.

web design

طراحی وب سایت | ساخت سایت

طراحی سایت حرفه ای و همچنین ساخت و ایجاد سایتی استاندارد و اصولی که در جهت رفع نیاز های مشتریان و رشد کسب و کار آن ها تاثیر گذار باشد، دغدغه اصلی گروه طراحی آیسا می باشد.

از جمله خدمات گروه طراحی آیسا، طراحی سایت در اصفهان می باشد که این کار توسط نیرو های مجرب و متخصصان طراحی وب صورت می گیرد.

متخصصان آیسا با کسب دانش و تجربه بالا در بیش از یک دهه سابقه کاری شما را در امر طراحی سایت دلخواه تان مطابق با استاندارد های روز دنیا راهنمایی می کنند. برای انجام سفارشات خود به آیسا می توانید هر نمونه وب سایتی که مد نظر دارید و می خواهید که وب سایتی شبیه به آن داشته باشید کافیست فقط با دادن آدرس آن سایت به ما، وب سایت خود را مطابق با خواسته خود و شبیه به آن وب سایت معرفی شده تحویل بگیرید.

هنر طراحی سایت آیسا

هنر طراحی وب سایت آیسا

برای ما، طراحی سایت هنری است که گروه آیسا بیش از یک دهه در آن فعالیت داشته است.
موفقیت کسب و کار مشتریان به سایت که طراحی و آن را به نمایش گذاشته اند، بستگی خواهد داشت. در حال حاضر، هر شرکتی که کار طراحی سایت انجام کی دهد، می گوید که ما در زمینه ایجاد و طراحی وب سایت های گوناگون متفاوت هستیم، ولی چه چیزی آن ها را متفاوت می سازد؟ تفاوت را نمی توان به صورت کلامی توضیح داد، بلکه از طریق کیفیت نمونه کار های آن ها در این زمینه می توان به نمایش گذاشت.

  • طراحی پیکسلی و تحویل کد کامل
  • امکانات نا محدود قدرت و سفارشی سازی
  • افزایش اعتبار نام تجاری با ارسال پیام تحویل
  • طراحی زیبا و آسان برای درک UI، انیمیشن های حرفه ای
1
سابقه کار
10%
رضایتمندی
1
وب سایت های بهینه شده
300
سایت های طراحی شده
10
برنامه نویس اختصاصی

مزایا و دلایل داشتن یک سایت برای کسب و کار خود و انتخاب شرکت طراحی سایت

مزایای طراحی سایت

• افزایش اعتبار کسب و کار
• ارتباط داشتن با مشتریان در هر زمان و مکان
• معرفی سریع محصولات و خدمات به مشتریان

مزایای طراحی سایت

• فروش محصولات از طریق وب سایت و کاهش هزینه ها
• دسترسی آسان کاربران از هر نقطه جهان
• حذف واسطه ها از طریق فروش محصولات از وب سایت 

مزایای طراحی سایت

• مطلع شدن از نیاز های مشتریان
• امکان قرار دادن نظرسنجی درباره محصولات خود
• انجام سئو بر روی سایت برای قرار گرفتن در رتبه برتر نتایج گوگل

چگونه رتبه وب سایت خود را ارتقاء دهیم؟

سپردن طراحی سایت خود به یک شرکت معتبر جزء مهمترین عامل افزایش رتبه سایت می باشد. به همین خاطر اگر طراحی خوبی بر روی وب سایت انجام نگیرد، کاربری به این صفحه مراجعه نمی کند و داشتن و نداشتن وب سایت هیچ فرقی با هم نخواهد داشت. از دیگر عوامل ارتقاء رتبه وب سایت و سبقت گرفتن از رقیبان خود، استفاده از سئو سایت پس از طراحی می باشد. سئو و بهینه سازی نیز همانند طراحی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. پس از طراحی سایت خود می توانید سئو وب سایت و بهینه سازی آن را به ما بسپارید یا سایت خود را با استفاده از تبلیغات در گوگل در صفحه اول گوگل برای مدتی نمایش دهید.

انواع وب سایت ها

طراحی سایت های ثابت

سایت های ثابت

یک بار طراحی می شوند. زبان برنامه نویسی آن ها HTML و Java Script است. کد های آن حجم کمی را دارد. سرعت بارگذاری بالایی را دارا هستند. قیمت طراحی پایین تری دارد. افراد عادی نمی توانند در سایت تغییرات ایجاد کنند. امنیت بالایی دارد. متن ها و تصاویر و همچنین تمامی عناصر مکان مشخص و ثابتی دارد.

طراحی سایت های پویا

سایت های پویا

افراد عادی هم می توانند در سایت ها تغییر ایجاد کنند. زبان برنامه نویسی آن ASP، ASP.Net و PHP می باشد. اسکلت این سایت ها توسط طراح ایجاد می شود و مدیران سایت محتوای آن را تغییر می دهند. استفاده از زبان های برنامه نویسی پیشرفته باعث کند شدن بارگذاری سایت می شود.

طراحی سایت های پرتال

پرتال ها

پرتال‌ ها، سایت‌ های پویای جامعی هستند که چند هدف خاص را در یک سایت دنبال می‌ کنند به عبارت دیگر مجموع چند سایت پویا که برای رسیدن به هدفی خاص در کنار هم قرار گرفته‌ اند را می‌ توان پرتال نامید. تمام ویژگی‌ های یک سایت پویا می‌ تواند در یک پرتال نیز صدق کند.

طراحی سایت ها نیمه داینامیک

نیمه داینامیک

سایت های متحرک دو نوع هستند: استاتیک و نیمه استاتیک. سایت های فلش استاتیک غیر قابل تغییر می باشند و مانند سایت های ثابت تنها یک بار طراحی می شوند. اما سایت های فلش نیمه استاتیک مانند سایت های پویا عمل می کند و قابل تغییر هستند. از مزایای سایت های فلش می توان به جذابیت آن ها اشاره نمود.

طراحی سایت های دارای CMS

دارای CMS

سایت‌ های مجهز به سیستم مدیریت محتوا وب سایت‌ هایی از نوع پرتال‌ ها یا سایت‌ های پویا هستند که برای مصارف خاص توسط طراحان حرفه‌ ای یا شرکت‌ های طراحی حرفه‌ ای ایجاد می‌ شوند. از مزایای آن می توان به آماده بودن و جامع بودن آن ها اشاره کرد. این‌ گونه سایت ها در کمتر از ۳ روز کاری نصب و استفاده می شوند.

قیمت طراحی سایت

طراحی وبسایت را با توجه به کاربرد و نیاز مشتری قیمت‌ گذاری می کنند. شما می توانید برای اطلاع از قیمت ها و خدمات گروه آیسا با شماره تماس های ۰۳۱۳۲۶۶۰۸۶۹ یا ۰۹۱۳۵۹۱۹۱۹۹ و یا تکمیل منوی فرم تماس، در کمترین زمان ممکن اطلاعات لازم را به دست آورید. کارتان را به آیسا بسپارید تا مخارج پشتیبانیتان را کاهش دهید.

ارتباط با ما

 ایمیل  info@aysaco.ir

دفتر ۰۳۱۳۲۶۶۰۸۶۹

  موبایل ۰۹۱۳۵۹۱۹۱۹۹

WhatsApp با ما در تماس باش