طراحی وب سایت

درباره طراحی وب سایت
مزایای طراحی وب سایت
پلن ها طراحی وب سایت
مشاوره رایگان طراحی وب سایت

طراحی سایت | ساخت سایت

طراحی وب سایت حرفه ای و همچنین ساخت و ایجاد سایتی استاندارد و اصولی جهت رفع نیازهای مشتریان و رشد کسب و کار ، دغدغه اصلی گروه طراحی آیسا می باشد.
از جمله خدمات گروه طراحی آیسا، طراحی وب سایت در اصفهان می باشد که این کار توسط نیروهای مجرب و متخصصان طراحی وب انجام میگیرد.
۱۰ سال سابقه گروه طراحی آیسا تضمینی برای ساخت سایت، مطابق با سفارش و سلیقه شما می باشد.
متخصصان آیسا با کسب دانش و تجربه بالا در مدت ۱۰ سال سابقه کاری شما را در امر طراحی وب سایت دلخواه تان مطابق با استانداردهای روز دنیا راهنمایی میکنند تا به برترین وب سایت در زمینه فعالیت شغلی خود دست پیدا کنید.
برای سفارش طراحی سایت خود به آیسا می توانید هر نمونه وب سایتی که مد نظر دارید و میخواهید که وب سایتی شبیه به آن داشته باشید را فقط با دادن آدرس آن وب سایت به ما، وب سایت خود را مطابق با خواسته خود و شبیه به آن وب سایت معرفی شده تحویل بگیرید.

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

آیا شما برای کسب و کار خود وب سایت دارید؟

امروزه در دنیایی که اکثر کارها اینترنتی می باشد و مردم برای رفع نیازهای خود به اینترنت مراجعه می کنند، می توان با داشتن یک وب سایت در زمینه فعالیت شغلی خود با کاربران اینترنتی و مشتریان خود ارتباط داشته باشید و آن ها را از خدمات و محصولات خود آشنا نمایید.
به طور مثال برای خرید موبایل یا دیگر وسایل می توان با جستجو و خرید اینترنتی، موبایل مورد نظر خود را خریداری نمایید که در این صورت هم هزینه ها را کاهش داده اید و هم در زمان صرفه جویی کرده اید.
پس از این مطلب می توان دریافت که یکی از اهداف وب سایت، کاهش هزینه های مشتریان و کاربران اینترنتی می باشد.

آیا طراحی سایت شما آزاردهنده می باشد؟

تعدادی از وب سایت ها وجود دارند که وقتی وارد آن وب سایت ها میشویم، آنقدر طراحی و ظاهر سایت آزاردهنده می باشد که سریعا آن سایت را بسته و به سراغ وب سایت دیگری برای برطرف کردن نیاز خود میرویم. طراحی وب سایت باید به گونه ای باشد که وقتی کاربر وارد سایت می شود جذب سایت گردد، نه به گونه ای که سریعا سایت را ترک نماید و دیگر وارد سایت نشود.طراحی وب سایتی که گروه طراحی آیسا برایتان انجام میدهد باعث می شود که بازدید کننده واقعی که برای رفع نیاز خود وارد وب سایت شما شده است، جذب سایت گردد و به راحتی وب سایت را ترک ننماید. دلیل این جذب کنندگی چیست؟
آیسا به طریقی رنگ بندی و طراحی را در وب سایت های خود به کار میگیرد که باعث ایجاد اتفاق بالا می شود و کاربر جذب سایت می گردد.
حتی دیده شده بسیاری از وب سایت که دارای محتواهای بسیار با کیفیت در وب سایت خود می باشند ولی از نظر طراحی و ظاهر سایت و رنگ بندی آن بسیار ضعیف می باشد و همین امر باعث شده که آن وب سایت ترافیک خوبی نداشته باشد و کاربر پس از ورود به سایت سریع آن را ترک نماید و به سراغ وب سایت دیگری برود.

مدیریت کسب و کار با طراحی وب سایت

ساخت سایت شما به گونه ای می باشد که برای مدیر و کاربر سایت، کار کردن با آن اصلا آزاد دهنده نمی باشد. در بعضی مواقع دیده شده که مشتریان از وب سایت خود اصلا راضی نمی باشند و کارکردن با وب سایت برایشان مشکل و آزار دهنده است. ولی تمامی این افکار هنگامی که طراحی وب سایت خود را به آیسا می سپارید دور ریخته می شود و با خیال راحت ساخت سایت خود را به ما بسپارید.

طراحی وب سایت

چه دلایلی در آزاردهنده بودن سایت وجود دارند؟

مهمترین دلایلی که در آزار دهنده بودن سایت وجود دارند میتوان به این موارد اشاره کرد:
• استفاده از رنگ های بسیار زننده و نامناسب محتوای وب سایت
• دسته بندی نامناسب محتوای سایت
• فونت های بسیار بزرگ و یا کوچک
• استفاده از پیام های آزاردهنده در هنگام مطالعه صفحه
• قرارگیری نامناسب قسمت های مختلف سایت

ظاهر و طراحی وب سایت چگونه باید باشد؟

می توان گفت که جواب این سوال در قسمت “آیا طراحی سایت شما آزاردهنده می باشد؟” تا حدودی پاسخ داده شده است. می توان در ادامه این توضیح این نکات را اضافه کرد که:
طراحی وب سایت برای هر زمینه شغلی و فعالیتی متفاوت می باشد. ممکن است یک سایت کار تبلیغاتی انجام دهد و یک سایت دیگر بخواهد کار معرفی محصولاتش را در وب سایت خود داشته باشد. پس طراحی و ظاهر این دو سایت با یکدیگر متفاوت می باشند.

هر فعالیت شغلی طراحی مختص به خود را دارد که می توانید اطلاعات بیشتر را در هر زمینه ای از قسمت آرشیو طراحی وب سایت بدست آورید. همچنین در هر صفحه میتوانید از اهمیت داشتن یک وب سایت در آن زمینه شغلی اطلاع پیدا نمایید و هر چه سریع تر برای طراحی وب سایت خود اقدام نمایید.
آیسا برایتان بهترین وب سایت را در زمینه فعالیت شغلی خود طراحی می نماید تا نیازهایتان مشتریان خود را برطرف نماید.

چگونه رتبه وب سایت خود را ارتقاء دهیم؟

سپردن طراحی وب سایت خود به یک شرکت معتبر خود جزء مهمترین عوامل افزایش رتبه سایت می باشد. چون که اگر طراحی خوبی بر روی وب سایت انجام نگیرد، کاربری به این سایت مراجعه نمی کند و داشتن و نداشتن وب سایت هیچ فرقی با هم ندارند.
از دیگر عوامل ارتقاء رتبه وب سایت و سبقت گرفتن از رقیبان خود، استفاده از سئو سایت پس از طراحی وب سایت می باشد که می توانید توضیحات کاملتر را در صفحه سئو سایت مشاهده نمایید و از اهمیت آن اطلاع پیدا کنید تا هرچه سریعتر سئو سایت خود را به آیسا بسپارید و در کسب و کار خود پیشرفت نمایید.

پس از طراحی وب سایت خود می توانید سئو وب سایت و بهینه سازی آن را به ما بسپارید و یا سایت خود را با استفاده از تبلیغات گوگل در صفحه اول گوگل برای مدتی نمایش دهید.

 

مزایا و دلایل داشتن یک وب سایت برای کسب و کار خود:

• افزایش اعتبار کسب و کار
• ارتباط داشتن با مشتریان در هر زمان و مکان
• معرفی سریع محصولات و خدمات به مشتریان و مراجعه کنندگان
• فروش محصولات از طریق وب سایت و کاهش هزینه ها
• دسترسی آسان کاربران از هر نقطه جهان تنها با داشتن آدرس سایت شما
• حذف واسطه ها از طریق فروش محصولات از وب سایت و همچنین پایین آمدن قیمت ها و فروش بیشتر
• مطلع شدن از نیاز مشتریان
• نظرسنجی درباره محصولات خود و برطرف کردن مشکلات موجود در آن ها
• انجام سئو بر روی وب سایت برای قرارگرفتن در رتبه برتر نتایج گوگل

و…

پلن های طراحی وب سایت

طراحی وب سایت با توجه به شغل و کسب وکار شما دارای پلن های فراوانی است. با توجه به نیاز خود قادر هستید از بین آنها اپلن های زیادی را انتخاب کنبد. شما با توجه به میزان بودجه مورد نظر سایت خود بهترین انتخاب را داشته باشید. با پر کردن فرم زیر ما به شما کمک خواهیم کرد بهترین انتخاب را داشته باشید.

مشاوره رایگان طراحی وب سایت

آیسا با بیش از ۱۰ سال سابقه در طراحی وب سایت های گوناگون تلاش دارد بهترین خدمات را به مشتریان ارائه نماید. لذا توصیه می شود با پر کردن فرم مشاوره کار را برای خود راحت کنید.

جهت اطلاع از قیمت طراحی سایت و اطلاعات بیشتر می توانید از طریق تماس با تلفن های ۳۲۶۶۰۸۶۹ – ۰۳۱ به پر کردن فرم سفارش طراحی وب سایت اقدام نمایید.