مهارت های برنامه نویسی

تاثیر محتوای دیداری

تاثیر محتوای دیداری چگونه است؟

در دنیای فعلی رسانه های دیجیتال مانند: فیسبوک، اینستاگرام، پینترست، و غیره به محتوای دیداری ، اینفوگرافیک و عکاسی اهمیت ویژه ای می دهند که این موارد باعث حفظ بازدید کنندگان به وب سایت می شوند.
هدف اصلی از ایجاد یک وب سایت باید جذب بازدیدکنندگان باشد که این مورد را در اولویت خود قرار داده است. همچنین باید کاری کند تا بازدیدکنندگان بیشتر در وب سایت بمانند. این موضوع اهمیت ویژه ای دارد که بتوانیم توجه و دسترسی مخاطبین خود را جلب نماییم.
اهمیت محتوای دیداری

دلایلی که محتوای دیداری اهمیت پیدا کرده است.

در ادامه به توضیح دلایلی که در محتوای دیداری اهمیت دارد می پردازیم.
۱. یکی از خصوصیت هایی که محتوای دیداری دارد این است که ۹۰٪ از اطلاعات منتقل شده به مغز بصری می باشد. مطالب دیداری ۶۰۰۰۰ برابر سریعتر از متن در مغز پردازش می شوند. این بدان معناست که هر گونه اطلاعاتی که می خواهید با آن ارتباط برقرار کنید در قالب یک تصویر بهتر ارتباط برقرار می کند. همچنین این بدان معناست که، برای یک کاربر اینترنتی که از وب (یا وب سایت شما) استفاده می کند، می توانید با آن کاربر با سرعت بیشتری ارتباط برقرار کنید.
۲. فیلم ها در صفحات فرود، میانگین تبدیل صفحه را ۸۶٪ افزایش می دهند. همچنین شایان ذکر است که بسیاری از تست های A / B در مقایسه با تصاویر ساده میزان تبدیل مشابه را افزایش داده اند.

تاثیر سئو سایت:

۳. محتوای دیداری رسانه های اجتماعی آماده هستند. که به راحتی قابل مقایسه و قابل لمس می باشند. در حال حاضر تعامل اجتماعی برای سئو و بهینه سازی سایت تجاری اهمیت بیشتری یافته است. تصاویر در رسانه های اجتماعی جذابیت بیشتری از پیوند یا متن دارند. تصاویر موجود در وب سایت شما نسبت به سایر موارد شانس بیشتری برای اشتراک خواهند داشت. محتوای دیداری فقط یک تجارت هوشمند است.

شاید تمایل به خواندن این مقاله را هم داشته باشید:  طراحی سایت پاسخو یا سازگار

محتوای دیداری و اینفوگرافیک:

۴. مشاغلی که با اینفوگرافیک بازاریابی می کنند به طور متوسط ‍‍۱۲٪ بیشتر از افرادی که این کار را نمی کنند در حال رشد هستند. اینفوگرافیک راهی بصری جذاب برای ارتباط سریع و آسان اطلاعات با مخاطبان شما است. مشاغل با یک طراح گرافیک که در بخش بازاریابی خود فعالیت می کنند می توانند سریع و به راحتی یک اینفوگرافیک کوتاه ایجاد کنند. اینفوگرافیک ها نه تنها برای آگاهی از برند و به اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی جذاب هستند بلکه بیشتر از سایر محتوا ها نیز مورد استفاده  قرار می گیرند.
۵. پست های دارای تصاویر ۹۴٪ بازدید از صفحه را افزایش می دهند. به طور طبیعی مردم نسبت به پیوند ها یا متن ها بیشتر به تصاویر جذب می شوند. پست های فیس بوک با یک تصویر، به طور متوسط، بیش از دو برابر بیشتر از بدون تصویر نظرات دریافت می کنند.

برچسب گذاری برای تصاویر:

۶. ۶۰ درصد از مصرف کنندگان به احتمال زیاد روی شغلی کلیک می کنند که تصاویر آن ها در نتایج موتور های جستجو ظاهر می شوند. در اصل این بدان معنی است که شما باید راهی برای نشان دادن محصولات خود با یک تصویر پیدا کنید. برچسب گذاری برای تصاویر alt با نام محصول خود را امتحان کنید، بنابراین برای موتور های جستجو راحت تر خواهد بود که بتوانند تصویر خود را بالاتر از رقبای خود قرار بدهند.
امروزه شاهد افزایش محتوای دیداری و کاهش مقالات وبلاگ ها هستیم. استفاده از ابزار های ویرایش عکس آسان تر است و مردم به آرامی اما مطمئناً متوجه می شوند که در صورت برقراری ارتباط با تصاویر به جای کلمات چقدر نام تجاری خود را درگیر خواهند کرد.
بنابراین می توان نتیجه گرفت که با استفاده بیشتر از تصاویر و اینفوگرافیک ها می توانید درک پیام خود را برای بازار آسان تر کنید.

گروه آیسا با بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه طراحی سایت، برنامه نویسی اختصاصی تحت وب و سئو فعالیت نموده و کار خود را از سال ۱۳۸۶ شروع کرده است. این شرکت با تکیه بر سابقه علمی مدیران خود در زمینه سیستم های نرم افزاری به خصوص سیستم های کاربردی مفتخر است با آگاهی کامل از نیاز ها و خواسته های مشتریان، فن آوری روز دنیا را در اختیار آنان قرار دهد. برای تماس با گروه آیسا و اطلاع از چگونگی روند کاری آن اینجا کلیک کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]