سئو و بهینه سازی سایت

سئو و بهینه سازی سایت

افزایش بازید سایت یا سئو سایت به چه معناست؟

بهینه سازی سایت چه کمکی به شما می‌کند

سئو (SEO) مخفف عبارت Search Engine Optimization به معنای بهینه سازی وب سایت در موتور های جستجو می باشد.

SEO یا بهینه سازی موتور های جستجو که در واقع به آن “بهینه سازی وب سایت” نیز گفته می شود، مجموعه ای از روش ها برای افزایش بازدید سایت و بهبود رتبه وب سایت در نتایج موتور های جستجو می ‌باشد. اگر شما هم سئو سایت خوبی ندارید و برای بهبود سئو به دنبال شرکت مطمئن هستید باید حواستان باشد که از نیروهای متخصص و فنی استفاده کنید زیرا این کار بسیار حساس است و باید به صورت مستمر انجام شود.

سئو ی سایت
افزایس بازدید و سئو

رابطه افزایش بازید وب سایت با بهینه سازی

یک راه ساده برای کسب درآمد بیشتر

با سئو، شما می‌توانید افزایش بازدید سایت خود را به صورت چشمگیری مشاهده کنید. به شرط اینکه در صفحه اول گوگل قرار بگیرد زیرا قرار گیری در صفحات دیگر کمکی به افزایش بازدید سایت شما نخواهد کرد. درنظر داشته باشید که بهینه سازی سایت فرآیند ساده ای نیست و نباید انتظار داشته باشید در مدت زمان کمی افزایش بازدید از سایت شما خوب شود و در صفحه اول موتور های جستجو قرار بگیرید. باید توجه داشته باشید که اگر شرکت‌های مختلف وعده خدمات سئو زود هنگام را به شما می‌دهند قطعاً از روش‌های غیر اصولی و غیر استاندارد برای بهبود سئو سایت شما استفاده می‌کنند. شاید در مدت زمان کمی سئو سایت خوب شود اما این امر ماندگار نخواهد بود و در آینده از طرف گوگل جریمه خواهید شد. حتی خطر پنالتی و حذف از صفحات گوگل نیز سایت شما را تهدید می‌کند.

شرکت سئو در اصفهان آیسا در زمینه سئو و بهینه سازی سایت مطابق استانداردهای گوگل و به شکل حرفه‌ای فعالیت می‌کند.

سئو سایت|بهینه‌ سازی سایت

با سئو، سرعت دیدن شدن و فروش خود را افزایش دهید

سوالاتی که ممکن است ذهن بسیاری را به خود درگیر کرده باشد، این باشد که سئو سایت (seo) چیست؟

  • وب سایت شما در صفحه چند گوگل قرار دارد؟
  •  آیا وب سایت شما از ترافیک خوبی برخوردار است؟
  •  آیا محصولات و خدمات شما از طریق وب سایتتان مشاهده می گردد و به فروش می رسد؟
  • چگونه می‌توان برای بهبود سئو وب سایت خود اقدام کنم؟
  • آیا سئو وب سایت باعث افزایش بازدید و فروش محصولات می‌شود؟

تمامی این سوالات بخشی از سوالاتی است که ذهن افراد با کسب و کار آنلاین را درگیر می‌کند؟ اما چگونه می‌توان برای بهبود سئو سایت اقدام کنید؟ به دو روش می‌توانید این کار را انجام دهید: آموزش سئو و بهینه سازی سایت که زمان‌بر خواهد بود و به طور حتمی نمی‌توان انتظار رشد یک دفعه‌ای را داشته باشید زیرا مسائل سئو سایت بسیار پیچیده و تجربی هستند. روش دوم استفاده از نیروهای متخصص و کاربلد که به صورت مستمر و حرفه‌ای کار سئو شما را انجام می‌دهند. شرکت سئو در اصفهان آیسا با داشتن نیروهای حرفه‌ای و سابقه درخشان در انواع پروژهای سئو به صورت تضمینی می‌توانند، بهینه سازی و افزایش بازدید سایت شما را بهبود ببخشند.

سئو سایت آیسا

شروع یک مکالمه سرنوشت ساز

32660869- 031 - 09135919199

رابطه بازاریابی اینترنتی و سئو سایت

واقعاً چه رابطه‌ای بین بازاریابی اینترنتی و بهینه سازی سایت (seo) وجود دارد؟ همان طور که شما هم می‌دانید بازاریابی اینترنتی مجموعه‌ای از فعالیت‌ها در شبکه اجتماعی، طراحی سایت و اپلیکیشن، ایمیل مارکتینگ و تبلیغات آنلاین، چت روم‌ها و بازاریابی از طریق موتورهای جستجو است.

اما سئو (search engine optimization) یکی از روش‌های بازاریابی اینترنتی است که با استفاده از بازاریابی محتوایی سایت شما را در رتبه‌های برتر می‌نشاند. شما با انجام سئو سایت خود می توانید ارزش بیشتری برای کسب و کار خود ایجاد کنید و در فروش و برند سازی موفق‌تر عمل کنید. همین جا یک نکته را یادآوری کنم سئو یک پروژه نیست یک پروسه مستمر است که شما را به قله‌های موفقیت می‌رساند.

شاید دیگر عوامل بازاریابی اینترنتی کارساز و موثر باشند اما قدرت و دوام بهبود سئو سایت شما، قطعاً تحول فوق العاده‌ای در کسب و کارتان ایجاد می‌کند و بسیار ارزشمند است.

چرا باید بهینه سازی سایت را انتخاب کنیم؟

یک پرتاب سریع، برای رتبه‌های برتر گوگل

شما با بهبود سئو سایت خود می‌توانید بازدید از سایت را افزایش دهید. این موضوع یعنی افزایش مشتریان بالقوه و کسب درآمد بیشتر در فضای آنلاین است. گوگل معیارهایی استاندارد و خاصی برای سنجش و اعتبار وب سایت شما در نظر دارد که فقط در صورت رعایت آنها می‌توانید رتبه‌های برتر را کسب کنید. البته روزانه این معیار‌ها پیچیده‌تر و سخت گیرانه‌تر می‌شود به همین منظور برای بهینه سازی سایت خود، لازم است دائماً به روز باشید.

سئو نیازمند پشتبانی مستمر و دائمی است و باید متناسب با آپدیت‌ها و قوانین جدید گوگل انجام شود تا نتیجه مطلوب را همیشه کسب کنید. از این رو بهتر است از متخصصین در این حوزه بهره ببرید.

سئو و بهینه سازی سایت آیسا

با بهینه سازی سایت چه اهدافی را می‌توانید دنبال کنید؟

مهم‌ترین اهداف سئو در چند دسته مهم خلاصه می‌شوند که عبارتند از:

  • هک رشد و افزایش نرخ بازدید سایت
  • رشد در ترافیک سایت
  • برندسازی و ماندگاری در ذهن
  • افزایش بازدهی از طریق تبلیغات در سایت
  • فروش بیشتر برای محصولات

مزایای برنامه نویسی در اصفهان

خدمات شرکت سئو سایت آیسا

خدمات شرکت سئو سایت آیسا در اصفهان به شرح زیر است و شما می‌توانید به راحتی و با مشاوره رایگان با ما در ارتباط باشید.

سئو و بهینه سازی

پشتیبانی سایت

آنالیز سایت شما

مشاوره رایگان سئو

چرا شرکت آیسا را
برای پروژه های سئو انتخاب کنیم؟

اینجا شروع موفقیت پروژهای شماست

مشاهده خدمات ما
2000

مشتریان

200

پروژه های برنامه نویسی

100

رضایتمندی

1500

سایت‌های طراحی شده

14

سابقه کار

658

وب سایت‌های بهینه شده

بهینه سازی سایت به چه معناست؟

در این جا به طرح یک مثال برای درک بهتر SEO می پردازیم. به طور مثال یک وب سایت که در زمینه موبایل و اطلاعات گوشی های موبایل و خرید اینترنتی موبایل فعالیت می کند، وجود دارد و با کلمه کلیدی “موبایل” در صفحه ۱۰ نتایج موتور جستجو گوگل قرار گرفته است. هر کسی که به موتور های جستجو برای رفع نیاز های خود مراجعه می کند اکثر مواقع در همان صفحات اول و دوم نیازش برطرف می شود و سراغ صفحات بعدی نمی رود. پس وجود این وب سایت در صفحه ۱۰ موتور های جستجو هیچ تاثیری از نظر فروش موبایل و یا دیگر خدمات ندارد. بنابراین مستلزم این است که این وب سایت در صفحه اول گوگل قرار بگیرد.

سئو به دو قسمت اصلی تقسیم می شود:

۱- سئو درون صفحه (On Page SEO): شامل تمام کار های مستقل از طراحی سایت است. به طور کلی تمام کار هایی که در وب سایت خود انجام می دهید.

۲- سئو بیرون صفحه (Off Page SEO): شامل تمام ارتقا هایی که در خارج از وب سایت برای به دست آوردن رتبه بندی بالای سایت انجام می دهید.

شروع یک مکالمه سرنوشت ساز

32660869- 031 - 09135919199

معرفی پلن‌های بهینه سازی سایت

سئو جز اساسی ترین مهارت های گروه آیسا بوده است. مجموعه ما پلن های اختصاصی در این زمینه معرفی نموده است که بعد از مشاوره با ما می‌ توانید برحسب نیاز سایتتان بهترین پلن را برای وب‌ سایت خود انتخاب نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین استفاده از مشاوره رایگان آیسا می توانید با شماره تماس های ۰۹۱۳۵۹۱۹۱۹۹ یا ۰۳۱۳۲۶۶۰۸۶۹ تماس حاصل فرمایید.

همچنین این پلن ها حاصل بیش از ده سال تجربه ماست. پلن های آیسا در زیر شرح داده شده است.

پلن حرفه‌ای ویژه

پلن B

بهینه سازی کد های وب سایت

تعریف کلمات کلیدی

ساخت صفحات فرود

پلن حرفه‌ای

پلن A

بهینه سازی کد های وب سایت

تعریف کلمات کلیدی

ساخت صفحات فرود

پلن پایه

تعیین کلمات کلیدی وب سایت

بهینه سازی داخلی سایت

بررسی و تحلیل بهینه سازی

ساخت صفحات فرود

شروع قیمت از 3/500 هزار تومان

شروع قیمت از 2/500 هزار تومان

شروع قیمت از 1/500 هزار تومان

آخرین نوشته ها از بلاگ ما

× ارتباط با آیسا