سئو برون سپاری

سئو برون سپاری

در این مقاله قصد داریم در مورد سئو برون سپاری بحث نماییم.

چه چیز هایی باید در مورد سئو برون سپاری می دانید؟ وب سایت های متعددی از سئو برون سپاری برای بهینه سازی و سئو سایت خود استفاده می کنند. اما چرا این موضوع اینقدر مهم است؟
در این عصر و زمان، صاحبان وب سایت ها متوجه این موضوع می شوند که نمی توان یک کسب و کار اینترنتی سود آور را بدون بهینه سازی سایت و سئو انجام داد.

با این حال برای راه اندازی یک کسب و کار سود آور، استخدام افراد و شرکت های داخلی هزینه سنگینی به جا خواهد گذاشت. ولی راه اندازی یک وب سایت بار سنگینی مالی را از دوش شما بر می دارد. بنابراین، بسیاری از مردم تصمیم به سئو برون سپاری به جای استخدام افراد می گیرند.

سئو برون سپاری چیست؟

سئو برون سپاری یک مفهوم جدید نیست. این کار حدود چند دهه بوده است و آن نشان دهنده اساس اقتصاد کشور های غربی می باشد.
سئو برون سپاری یعنی این که شما وب سایت خود را برای بهینه سازی و سئو به یک شرکت سئو کار بسپارید.

چگونه سئو برون سپاری شروع می شود؟

حقوق کارمندان بزرگترین هزینه را برای هر شرکت دارد. به عنوان مثال ایالات متحده آمریکا، با یک تجربه رشد اقتصادی شروع کرد و استاندارد های زندگی در همان زمان شروع به رشد کردند. مردم نیز حقوق بالایی می خواستند.
افزایش شرکت هایی که به دنبال راهی برای رقابت و سودآوری بیشتر بودند، به نظر می رسید، یک راه حل در یک فرم از بازار های در حال توسعه خارجی ارائه شد که در آن قیمت از نیروی کار به طور قابل توجهی پایین تر بود.
تقریبا در هر صنعت با استفاده از نیروی کار، برون سپاری است. SEO هم در این زمینه هیچ تفاوتی ندارد. کشور هایی مانند هند، پاکستان، فیلیپین در میان ارائه دهندگان پیشرو در خدمت می باشند. صنعت فن آوری دیگر منحصر به فرد کشور های غربی است.
با این حال، با تمام مزایای، سئو برون سپاری می تواند معایب خاص خود را داشته باشد.

جوانب مثبت سئو برون سپاری:

قبل از این که تصمیم به سئو برون سپاری بگیرید، باید اطلاعات لازم را داشته باشید. اول اجازه دهید مزایای سئو برون سپاری را بررسی کنیم.

۱- هزینه ارزان تر

کار برون سپاری در اینترنت کمی متفاوت از برون سپاری سنتی است. با توجه به این که اینترنت یک شبکه جهانی است و شما به راحتی و به سرعت می توانید به داده ها دسترسی یابید، قیمت اختلاف این است که به طور قابل توجهی پایین تر می باشد.

در این جا، هزینه یک سرویس نشان دهنده کیفیت کاراست. با این وجود، شرکت هایی از کشور های در حال توسعه همیشه قادر خواهند بود به شما تخفیف دهند به علت تفاوت در استاندارد است که زندگی می کنند.
شما همیشه این نکته را در ذهن داشته باشید که با سپردن کار به یک شرکت برون سپاری، مقدار زیادی از پول را نجات داده اید که قطعا آن یکی از عوامل بسیار مهم است.

۲- اظهار نظر فنی

همان طور که اشاره کردم، بهترین گزینه برای شما، استفاده از یک شرکت برای سئو سایت می باشد. با این حال بسیاری از مردم که پول زیادی برای سرمایه گذاری اولیه ندارند، آن ها خود سعی در انجام بهینه سازی سایت خود می کنند که این یک اشتباه بزرگ است.
سئو سایت یک مبحث بسیار پیچیده، حرفه ای و به سرعت در حال توسعه است. یک سئو کار باید اطلاعات خود را به روز نگه دارد و روش ها و استراتژی های سئو را یاد بگیرد. بسیاری از صاحبان وب سایت ها این زمان را در اختیار ندارند که اطلاعات خود را به روز کنند و تکنیک های سئو را بیاموزند.
شرکت های برون سپاری یک راه حل کامل برای این کار به نظر می رسد. ترکیبی از قیمت و اظهار نظر فنی ارزش آن را بیشتر خواهد کرد.

شاید تمایل به خواندن این مقاله را هم داشته باشید: ۵ تصور غلط در مورد کلمه کلیدی

۳- راه حل بلند مدت

در مقایسه با هر روش تبلیغاتی دیگر، SEO است که قطعا یک راه حل بلند مدت می باشد. هر شرکتی که در اینترنت فعالیت می کند باید یک بخش جداگانه برای بازاریابی اینترنتی داشته باشد.
اگر شما در حال حاضر مایل به بهینه سازی قوی برای وب سایت خود هستید، بهتر است از یک شرکت برون سپاری استفاده کنید و شروع به کار با آن را به عنوان یک راه حل خوب و امکان پذیر در نظر بگیرید.

ایجاد یک ارتباط با یک سازمان خارجی بلند پروازانه یک راه طولانی است و آن بهترین گزینه مالی خواهد بود.

سئو برون سپاری

سئو برون سپاری

جوانب منفی سئو برون سپاری:

در این قسمت تمامی جوانب منفی برون سپاری را برایتان ذکر می کنیم.

۱- ابهام در شرکت

استفاده از یک شرکت خارجی و برون سپاری مانند خرید یک گربه داخل یک کیسه است. مگر در مواردی که شما قبلا با آن شرکت همکاری داشته باشید. این واقعیت که همه بخش های جامعه یکسان نیستند، نظام حقوقی و اقتصادی آن باعث می شود که متفاوت باشند.

همیشه یک سوال از کیفیت و نتیجه شرکت های برون سپاری وجود دارد. دو شرکت با قیمت یکسان می توانند نتایج کاملا متفاوتی تولید کنند. شما هرگز نمی توانید بگویید کدام شرکت کیفیت خوبی دارد تا زمانی که شما شروع به کار با یک سازمان داشته باشید.

این دقیقا یکی از دلایلی است که مدیران وب سایت ها سئو سایت خود را به شرکت ها نمی سپارند. چون از نتیجه آن هیچ اطلاعی ندارند که کیفیت مورد نظر حاصل می شود یا خیر.

۲- موانع فرهنگی

جهانی شدن اینترنت یک شگفتی برای شرکت های داخلی است. نه تنها قادر به انجام کسب و کار در سراسر جهان هستند بلکه آشنا شدن و پاسخگو بودن به فرهنگ های جدید نیز می باشد. متاسفانه، تفاوت در فرهنگ ها و آداب و رسوم اغلب به یک مسئله و مشکل بزرگ تبدیل شده است.
شرکت های سئو نیز در این زمینه متفاوت نیستند. حتی اگر یک کسب و کار با تکنولوژی بالا که متکی بر همکاری های بین المللی و همکاری با دیگر ملت ها و کشور ها است، کارشناسان سئو همیشه اثری از فرهنگ داخلی کشور و ملت خود را بر روی سایت های مشتریان دیگر ملت ها می گذارند. این یک مشکل بزرگ نیست اما ممکن است منجر به تنش های اضافی شود.
خوشبختانه با روند همکاری های جهانی، ما انتظار داریم که این مشکلات کمتر آشکار شود.

۳- تحت تاثیر قرار گرفتن سختی و دشواری کار

این کار می تواند یک مشکل بسیار بزرگ ایجاد کند که هیچ سود و بهره وری نداشته باشد.
به منظور رسیدن یک سایت به نتیجه مطلوب و مدنظر که همان ارتقا رتبه سایت در نتایج موتور های جستجو است و یا نگه داری و حفظ رتبه یک سایت در نتایج جستجو، یک شرکت برون سپاری آماده است که کار های مختلفی را انجام دهد که در زمان کمتری صورت بگیرد و هر چه سریع تر نتیجه حاصل شود. کار های مختلفی که ممکن است از سوی شرکت های برون سپاری انجام شود بستگی به ارزش ها و استراتژی های سازمان دارد. اما در بسیاری از مواقع آن ها آماده خواهند بود که کار های منسوخ و یا حتی مضر مانند خرید بک لینک را انجام دهند که وب سایت مشتریان سریعا پیشرفت نماید.
اگر چنین چیزی رخ دهد، نه تنها شما پول خود را در چاه ریخته اید، بلکه ممکن است دامنه شما توسط گوگل جریمه شود و سلامت دامنه و اعتبار آن به خطر بیافتد. به همین دلیل شما باید یک شرکت قابل اطمینان را پیدا کنید.

نتیجه:

مزایای مثبت و منفی بسیاری در انتخاب شرکت های برون سپاری سئو وجود دارد که باید همه آن ها را در نظر بگیرید. مهم این است که شما به تمام اهداف خود دست یابید. انتخاب شرکت های برون سپاری سئو می تواند شما را از فکر انجام سئو سایت خود راحت نماید و شما فقط باید سرمایه گذاری نمایید. حتی اگر فرد مناسبی برای انجام این کار پیدا کردید می توانید سئو سایت خود را به او بسپارید.

منبع: searchenginewatch

گروه آیسا با بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه طراحی سایت، برنامه نویسی اختصاصی تحت وب و سئو فعالیت نموده و کار خود را از سال ۱۳۸۶ شروع کرده است. این شرکت با تکیه بر سابقه علمی مدیران خود در زمینه سیستم های نرم افزاری به خصوص سیستم های کاربردی مفتخر است با آگاهی کامل از نیاز ها و خواسته های مشتریان، فن آوری روز دنیا را در اختیار آنان قرار دهد. برای تماس با گروه آیسا و اطلاع از چگونگی روند کاری آن اینجا کلیک کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]