سیستم نوبت دهی اینترنتی

سیستم نوبت دهی اینترنتی

سیستم نوبت دهی اینترنتی ویزیت پزشکان مستقر در بیمارستانها و درمانگاههای دانشگاه علوم پزشکی با هدف اختصاص و ثبت نوبت مراجعه بیماران از راه دور (اینترنت) در جهت ارائه خدمات دهی دولت الکترونیک پیاده سازی گردیده است. سامانه جدید نوبت دهی اینترنتی با قابلیت ها و امکانات بیشتر ، سهولت جستجو نوبت ها در گروههای تخصصی پزشکی و به تفکیک بیمارستانها و درمانگاهها و یا بصورت کلی طراحی گردیده است.

یکی از مشکلاتی که بیماران در درمانگاه ها، مراکز درمانی و مطلب پزشکان با آن مواجه هستند، گرفتن نوبت می باشد. چرا که برای گرفتن نوبت زمان زیادی سپری می شود. حال با استفاده از این سیستم می توانید نوبت دهی را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

امکانات سیستم نوبت دهی اینترنتی:

• انتخاب ساعت و روز جهت مراجعه به مطلب و یا درمانگاه
• انتخاب پزشک مورد نظر در مراکز درمانی
• آگاهی از حضورو یا عدم حضور پزشکان در تاریخ مورد نظر
• ارسال پیامک هنگام ثبت نوبت

گروه طراحی آیسا با ایجاد سیستم نوبت دهی اینترنتی این امکان را به شما می دهد که مشکلات بیماران خود را برای گرفتن نوبت از بین ببرید. همچنین با این کار در زمان خود برنامه ریزی انجام می دهید که چه مدت زمانی را برای هر بیمار سپری نمایید.

جهت تهیه سیستم نوبت دهی برای مطلب پزشکان یا مراکز درمانی و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در مورد این سیستم می توانید با شماره های 32660869 – 031  یا  32665115 – 031  و یا از طریق فرم تماس با ما ارتباط برقرار نمایید.