برنامه نویسی اختصاصی

همان طور که می دانید یک پروژه توسعه وب سایت با برنامه نویسی آغاز نمیشود و بعد از راه اندازی سایت هم پایان نمی یابد. اگر  همین امروز هم یک پرتال پیدا کنید که پاسخگوی تمامی نیازهایتان باشد، قطعا در آینده و با توسعه وب سایت و اینترنت نیاز پیدا می کنید که قسمت های جدیدی را به وب سایت اینترنتی خود اضافه کنید. با توجه به این موضوع هیچ گاه از اهمیت برنامه نویسی اختصاصی غافل نشوید.

با پیشرفت تکنولوژی و  افزایش خواسته های مشتریان، امکانات نرم افزارهای موجود، پاسخگوی نیازها نخواهند بود. . تیم آیسا، با داشتن حرفه ای ترین برنامه نویسان در زمینه برنامه نویسی نرم افزارهای تحت وب می‌تواند در این زمینه پاسخگوی نیاز شما باشد. همچنین در انتخاب شرکت برنامه نویسی برای انجام پروژه های اختصاصی و حرفه ای خود باید دقت لازم را به خرج دهید.

مشاوره رایگان

جهت طراحی و ساخت نرم افزار اختصاصی تحت وب با کارشناسان مجموعه آیسا ارتباط برقرار نمایید.

شرکت برنامه نویسی در اراک

برنامه نویسی اختصاصی تحت وب

پروژه های برنامه نویسی اختصاصی تحت وب بسیار جامع و مطابق با نیاز کاربران طراحی شده اند. با توجه به توسعه وب و اینترنت در آینده لازم است وب سایت ها و یا پروژه های تحت وب هم تغییراتی داشته باشند. به همین دلیل پروژه ها و نرم افزارهای اختصاصی تحت وب بهتر عمل میکنند و به راحتی توسعه پذیر هستند و شما در آینده هیچ گونه نگرانی از بابت تغییرات نخواهید داشت. شما می توانید از برنامه نویسی اختصاصی وب برای توسعه نرم افزارهای فعلی و یا جدید استفاده کنید.

طراحی و ساخت نرم افزار اختصاصی

ساخت انواع نرم افزار اختصاصی تحت وب یکی از قابلیت‌هایی توانایی های گروه آیسا است که به صورت اختصاصی آن را انجام می دهد. مهم ترین امر در زمینه ساخت نرم افزار اختصاصی سرعت ، امنیت و کیفیت نرم افزار است. آیسا با تجربه در ساخت انواع نرم افزار اختصاصی از جمله : نرم افزار باشگاه مشتریان ، نرم افزار تحت وب املاک ، نرم افزار نوبت دهی ، سیستم رزرو آنلاین و سیستم نظر سنجی پیشرفته و فروشگاه اینترنتی و … را برای بسیاری از کسب و کارهای موفق را در رزومه ۱۵ ساله خود دارد.مجموعه آیسا بعد از تحلیل کامل درخواست های مشتریان، اقدام به برنامه نویسی اختصاصی برای آن ها می کند. این موضوع که یک نرم افزار مدیریت محتوا، برنامه نویسی اختصاصی برای مشتریان خود انجام می دهد یا خیر به cms آن بستگی دارد.

یک برنامه نویس با نوشتن کدهای برنامه های نرم افزاری تلاش می کند تا خواسته های مشتریان را برآورده سازد. معادل انگلیسی برنامه نویس programmer یا coder می باشد. وظیفه یک برنامه نویس این است که طرح های برنامه ای که یک مهندس نرم افزار تولید کرده است را تست و اشکال زدایی کند.

لازم به ذکر است که یک برنامه نویس با طراح نرم افزار همیشه در تعامل است، حتی در بعضی از مواقع کار آنها به صورت مشترک انجام می شود. برنامه نویس می تواند کارهای مربوط به طراحی برنامه ها را برای طراح انجام بدهد.

قیمت برنامه نویسی اختصاصی

برای بیشتر مشتریان این سوال مطرح می شود که قیمت برنامه نویسی اختصاصی چقدر است؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که یک پروژه برنامه نویسی سفارشی و زمان بر، قطعا قیمت بالاتری در مقایسه با پروژه های از پیش آماده دارد.

اما با توجه به نیازها و درخواست های مشتریان، زمان صرف شده برای کدنویسی و میزان سختی پروژه این هزینه برای انوع مختلف پروژه ها متغیر می باشد.

شرکت‌های برنامه نویسی در کرمان

نمونه کارهای برنامه نویسی اختصاصی وب آیسا

در زیر تعدادی از پروژه های تحت وب که توسط برنامه نویسان آیسا اجرا گردیده است را مشاهده می کنید. این برنامه ها در حوزه ساخت نرم افزارهای اختصاصی وب طراحی گردیده است.

 • نرم افزار باشگاه مشتریان

  نرم افزار تحت وب باشگاه مشتریان برای مدیریت و سطح بندی مشتریان

 • نرم افزار انبار کوپ سنگ

  نرم افزار تحت وب مدیریت، انبارداری و خروج از انبار کوپ سنگ

 • سیستم نوبت دهی آنلاین و رزرو اینترنتی

  سیستم نوبت دهی آنلاین و اینترنتی برای پزشکان، کلینیک ها و باشگاه های ورزشی

 • نرم افزار داده نگار

  نرم افزار لاک شیت نیروگاه های سیکل ترکیبی (نیروگاه شهید منتظری)

 • فروشگاه اینترنتی اختصاصی

  وب سایت فروشگاهی اختصاصی با امکاناتی مشابه دیجی کالا

 • پلتفرم آموزش آنلاین ویدئو و فروش فایل

  پلتفرم آموزشی آنلاین و خصوصی ویدئو و فروش اینترنتی فایل

سفارش و اطلاع از قیمت

جهت سفارش و یا اطلاع از قیمت برنامه نویسی اختصاصی وب با ما تماس حاصل نمایید.

در برنامه نویسی اختصاصی برای اجرای پروژه ها چه نکاتی را باید در نظر داشته باشید؟

برای اینکه یک برنامه نویسی اختصاصی کاملا مطابق با درخواست ها و سلایق مشتریان طراحی گردد، باید به یک سری از نکات توجه داشته باشید. در گام نخست باید فرآیند نیاز سنجی انجام بشود تا سایت مطابق با درخواست مشتریان باشد.

 • همواره این نکته را مدنظر داشته باشید که استفاده از سیستم مدیریت محتوا نمی تواند پاسخگوی تمام نیازهای مشتریان باشد. بنابراین تشخیص صحیح برای طراحی وب سایت اختصاصی بسیار حائز اهمیت است.
 • مسئله مهم دیگری که در کدنویسی باید به آن توجه داشت، کنترل کیفیت است. کنترل کیفیت باید با در نظر گرفتن تمامی استانداردهای بین المللی انجام شود.
 • لازم است که برنامه نویسی اختصاصی با توجه به کاربردش، دقیق، انعطاف پذیر باشد و با توجه به اصول سئو پیاده سازی شود تا برای بهینه سازی سایت مشکلی به وجود نیاید.
 • بکارگیری گرافیک و قالب سایت اختصاصی باعث می شود که بازدید سایت بالا برود و کاربران مدت زمان بیشتری در سایت بمانند.

لازم به ذکر است که در نرم افزارهای تحت وب، مسئله امنیت به برنامه نویسی اختصاصی بستگی دارد و امنیت یک وب سایت موضوعی است که به هیچ وجه نباید از آن غافل شد.

برخی از ماژول ها و برنامه ها هستند که در برنامه وردپرس و جوملا قابل اجرا نیستند. به همین دلیل لازم است که این ماژول ها را به صورت اختصاصی و سفارشی در سیستم مدیریت محتوا اجرا کنید.

شرکت‌های برنامه نویسی در کرمان

خدمات برنامه نویسی مجموعه آیسا

 • طراحی، تحلیل، تولید و ارائه مشاوره پروژه های خاص و انجام برنامه نویسی اختصاصی و مدیریت پروژه برای آنها
 • ارائه تکنیک های مهندسی دیتابیس به منظور تبدیل دیتابیس سیستم های آماده به سیستم های درخواستی
 • تحلیل و شیوه های بهینه سازی دیتابیس جهت افزایش سرعت و وارد شدن فشار کمتر به سرورها
 • تولید پرتال تحت وب به صورت چند زبان و چند قالب (پرتال ها به صورت آنلاین، قابلیت تعویض قالب یا زبان را توسط مدیر سایت یا کاربردارند).

سفارش ساخت نرم افزار تحت وب

در بیشتر مواقع امکانات نرم افزارها برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان کافی نیست، در این موارد با کمک برنامه نویسی اختصاصی و سفارشی می توانید نرم افزارهای خود را توسعه دهید یا برای توسعه نرم افزارهای تحت وب جدیدی اقدام کنید.لازم به ذکر است که وب سایت های مختلف با اهداف خاص طراحی و پیاده سازی می گردند و بدون شک نمی توان نرم افزار مدیریت محتوا را به شیوه ای طراحی نمود که کلیه ی سایت های اینترنتی را شامل بشود. اما از آنجاییکه پایه وب سایت ها در حدود ۹۰ درصد باهم یکسان هستند، سیستم های مدیریت محتوا تولید شده اند تا فرآیند طراحی و پیاده سازی یک وب سایت را به حداقل برسانند. اما وب سایت ها برای رسیدن به ایده آل های مشتریان نیاز به برنامه نویسی برای بخش های مجزا دارند.

طراحی اپلیکیشن در اصفهان

رایج ترین زبان های برنامه نویسی برای برنامه نویسی اختصاصی

به صورت معمول، از جمله رایج ترین زبان های برنامه نویسی اختصاصی که برای طراحی سایت های حرفه ای و پیشرفته کاربرد دارد زبان برنامه نویسی php و asp است.

زبان php

این زبان برای نوشتن اسکریپت های وب استفاده می شود. در ابتدا php یکی از زبان های ساده و محدود بود و برای پروژه های ساده به کار گرفته می شد. این زبان به مرور زمان پیشرفت کرد و مسئله open source بودن آن باعث تسریع در پیشرفتش شد. تعداد دستورات و توابع این زبان نیز در حدی توسعه یافت که امروزه با کمک توابع این زبان، امور پیچیده ای مانند کار با تصاویر و سوکت ها، قابل اجرا است.

به عبارت دیگر، پی اچ پی یکی از زبان های رایج برای نوشتن اسکریپت های اجرایی در محیط لینوکس، یونیکس و کار با نرم افزار مدیریت بانک اطلاعات MySQL است.

زبان ASP

زبان برنامه نویسی asp.net یکی از محصولات شرکت ماکروسافت است و این زبان برنامه نویسی یک بستر کاربردی متن باز (open source) و سمت سرور (server-side) می باشد که این امکان را برای برنامه نویس فراهم می سازد تا با استفاده از هر زبان برنامه نویسی قادر به ساخت و پیاده سازی وب سایت، اپلیکیشن های تحت وب و خدمات تحت وب دینامیک باشد.

ارتباط با گروه آیسا

جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت و یا سفارش با شماره ۰۹۱۳۵۹۱۹۱۹۹ تماس حاصل فرمایید و یا از طریق تکمیل فرم زیر در کمتر از ۲۴ ساعت کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

۲ + ۰ = ?

طراحی اپلیکیشن موبایل

جهت طراحی انواع اپلیکیشن موبایل و اطلاع از قیمت از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

طراحی فروشگاه اینترنتی

جهت سفارش طراحی فروشگاه اینترنتی و اطلاع از پکیج ها از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

سئو و بهینه سازی

جهت اطلاع از قیمت سئو و مشاوره رایگان با کارشناسان ما از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

طراحی انواع سایت

جهت سفارش انواع طراحی وب سایت در اصفهان و دیگر شهرها از طریق لینک زیر اقدام نمایید.