برنامه نویسی اختصاصی

با پیشرفت تکنولوژی و  افزایش خواسته های دیجیتال مشتریان، امکانات نرم افزارهای موجود، پاسخگوی نیازها نخواهند بود. از این رو باید از طریق برنامه نویسی اختصاصی تحت وب و سفارشی نیاز خود را اجرا کنید. اگر انتخاب شما از همان ابتدا برنامه نویسی تحت وب باشد دیگر لازم نیست نگران توسعه به صورت شبکه و نصب بر روی هر کامپیوتر باشید و فقط کافی است روند توسعه را در پیش بگیرید. تیم آیسا، با داشتن حرفه ای ترین برنامه نویسان در زمینه برنامه نویسی نرم افزارهای تحت وب می‌تواند در این زمینه پاسخگوی نیاز شما باشد. همچنین در انتخاب شرکت برنامه نویسی برای انجام پروژه های اختصاصی و حرفه ای خود باید دقت لازم را بکار ببرید که با موفقیت در این مسیر همراه باشید.

مشاوره رایگان

جهت طراحی و ساخت نرم افزار اختصاصی تحت وب با کارشناسان مجموعه آیسا ارتباط برقرار نمایید.

برنامه نویسی اختصاصی تحت وب

پروژه های برنامه نویسی اختصاصی تحت وب بسیار جامع و مطابق با نیاز کاربران طراحی شده اند. با توجه به توسعه وب و اینترنت در آینده لازم است وب سایت ها و یا پروژه های تحت وب هم تغییراتی داشته باشند. به همین دلیل پروژه ها و نرم افزارهای اختصاصی تحت وب بهتر عمل میکنند و به راحتی توسعه پذیر هستند و شما در آینده هیچ گونه نگرانی از بابت تغییرات نخواهید داشت. شما می توانید از برنامه نویسی اختصاصی وب برای توسعه نرم افزارهای فعلی و یا جدید استفاده کنید.

طراحی و ساخت نرم افزار اختصاصی

ساخت انواع نرم افزار اختصاصی تحت وب یکی از قابلیت‌هایی توانایی های گروه آیسا است که به صورت اختصاصی آن را انجام می دهد. مهم ترین امر در زمینه ساخت نرم افزار اختصاصی سرعت ، امنیت و کیفیت نرم افزار است. آیسا با تجربه در ساخت انواع نرم افزار اختصاصی از جمله : نرم افزار باشگاه مشتریان ، نرم افزار تحت وب املاک ، نرم افزار نوبت دهی ، سیستم رزرو آنلاین و سیستم نظر سنجی پیشرفته و فروشگاه اینترنتی و … را برای بسیاری از کسب و کارهای موفق را در رزومه ۱۵ ساله خود دارد.

نمونه کارهای برنامه نویسی اختصاصی وب آیسا

در زیر تعدادی از پروژه های تحت وب که توسط برنامه نویسان آیسا اجرا گردیده است را مشاهده می کنید. این برنامه ها در حوزه ساخت نرم افزارهای اختصاصی وب طراحی گردیده است.

 • نرم افزار باشگاه مشتریان

  نرم افزار تحت وب باشگاه مشتریان برای مدیریت و سطح بندی مشتریان

 • نرم افزار انبار کوپ سنگ

  نرم افزار تحت وب مدیریت، انبارداری و خروج از انبار کوپ سنگ

 • سیستم نوبت دهی آنلاین و رزرو اینترنتی

  سیستم نوبت دهی آنلاین و اینترنتی برای پزشکان، کلینیک ها و باشگاه های ورزشی

 • نرم افزار داده نگار

  نرم افزار لاک شیت نیروگاه های سیکل ترکیبی (نیروگاه شهید منتظری)

 • فروشگاه اینترنتی اختصاصی

  وب سایت فروشگاهی اختصاصی با امکاناتی مشابه دیجی کالا

 • پلتفرم آموزش آنلاین ویدئو و فروش فایل

  پلتفرم آموزشی آنلاین و خصوصی ویدئو و فروش اینترنتی فایل

سفارش و اطلاع از قیمت

جهت سفارش و یا اطلاع از قیمت برنامه نویسی اختصاصی وب با ما تماس حاصل نمایید.

قیمت برنامه نویسی اختصاصی

قیمت ساخت نرم افزار اختصاصی قطعاً بالاتر از نرم افزار ها و برنامه های از پیش نوشته شده و آماده است. یکی از دلایلی که برنامه نویسی و طراحی نرم افزار اختصاصی مورد توجه و علاقه قرار گرفته است توسعه و امکانات زیاد منحصر به فرد آن می باشد. گروه آیسا با به کارگیری متخصصین خود در زمینه برنامه نویسی و ساخت نرم افزارهای اختصاصی و نرم افزار های مخصوص هر کسب و کاری توانسته است نامی آشنا و قابل اعتماد را در بین رقیبان خود کسب نماید. تعرفه برنامه نویسی اختصاصی وب به زمان و به پیچیدگی پروژه بستگی دارد. برای اطلاع دقیق قیمت پروژه های برنامه نویسی می توانید با ما در تماس باشید.

سفارش ساخت نرم افزار تحت وب

آیا تا به حال فکر کرده اید چرا افراد حرفه‌ای به دنبال سفارش برنامه نویسی اختصاصی تحت وب هستند؟ زیرا به خوبی تحقیق کرده‌اند و داستان  کوچ افراد از ‌CMS ‌ها به طراحی سایت با PHP را شنیده‌اند. افراد حرفه‌ای می‌دانند با انتخاب درست، یکبار برای همیشه، در آینده متحمل هزینه و زمان زیاد نخواهند بود. شما با سفارش ساخت نرم افزار اختصاصی فقط کافی است مسیر توسعه و پیشرفت را ادامه دهید نه تغییر و دلهره! برای سفارش برنامه نویسی و یا توسعه ایده های ذهنی خود با ما تماس بگیرید. با تمام توان آماده اجرا و توسعه ایده های شما هستیم.

ارتباط با گروه آیسا

جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت و یا سفارش با شماره ۹۱۹۹ ۵۹۱ ۰۹۱۳ تماس حاصل فرمایید و یا از طریق تکمیل فرم زیر در کمتر از ۲۴ ساعت کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

۵ + ۱ = ?

طراحی اپلیکیشن موبایل

جهت طراحی انواع اپلیکیشن موبایل و اطلاع از قیمت از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

طراحی فروشگاه اینترنتی

جهت سفارش طراحی فروشگاه اینترنتی و اطلاع از پکیج ها از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

سئو و بهینه سازی

جهت اطلاع از قیمت سئو و مشاوره رایگان با کارشناسان ما از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

طراحی انواع سایت

جهت سفارش انواع طراحی وب سایت در اصفهان و دیگر شهرها از طریق لینک زیر اقدام نمایید.