برنامه نویسی اختصاصی

برنامه نویسی اختصاصی

برنامه نویسی اختصاصی
برنامه نویسی اختصاصی

طراحی نرم افزار اختصاصی

برنامه نویسی اختصاصی پلی برای ایجاد کسب و کاری قدرتمند

چرا باید برنامه نویسی و ساخت نرم افزار اختصاصی را انتخاب کنم؟

با افزایش تعداد محصولات یا افزایش خواسته مشتریان، امکانات نرم افزاری، پاسخگوی نیازها نخواهند بود. از این رو باید از طریق برنامه نویسی اختصاصی و سفارشی نیاز خود را تحت وب اجرا کنید. اگر انتخاب شما از همان ابتدا برنامه نویسی تحت وب باشد دیگر لازم نیست که کل سیستم را عوض کنید و فقط کافی است روند توسعه را در پیش بگیرید. تیم آیسا، با داشتن برجسته‌ترین برنامه نویسان در زمینه توسعه نرم افزارهای فعلی و یا سفارش برنامه نویسی می‌تواند در این زمینه پاسخگوی نیاز شما باشد.

برنامه نویسی اختصاصی با php

نرم افزار اختصاصی تحت وب با PHP یک راهکار حرفه‌ای

ما با برنامه نویسی اختصاصی با PHP زندگی می کنیم و نفس می کشیم! ۹۰٪ از تمام توسعه دهندگان ما با PHP به صورت روزانه کار می کنند. تماس با یکی از مشاوران آیسا می تواند کمک خوبی برای درک بیشتر تجربه ۱۴ ساله ی برنامه نویسی PHP ما برای شما باشد. زبان برنامه نویسی PHP محبوب ترین زبان در توسعه برنامه های وب سفارشی است. این زبان پایدار و سریع است. به همین خاطر بسیاری از شرکت های اینترنتی جهانی از جمله فیس بوک، ویکی پدیا، یاهو، فلیکر کار خود را با PHP ایجاد و توسعه داده اند. آیسا دارای چندین چارچوب در ساخت نرم افزار اختصاصی تحت وب با PHP است. از سال ۲۰۱۴، فریم ورک لاراول، مورد علاقه ما قرار گرفته است.

برنامه نویسی اختصاصی php

اجرای برنامه نویسی اختصاصی آیسا

از آغاز تا رسیدن به قله‌های موفقیت در کنار شما هستیم

روزانه آمار افرادی که نیاز به ساخت نرم افزار سفارشی پیدا می‌کنند بالا می‌رود و یکی از دلایل مهم این امر، عدم برآورده شدن نیازها به وسیله افزونه‌ها و نرم افزارهای آماده است. امروزه برای رشد و تجربه فروش موفق لازم است نرم افزارهای جامع و کاملی در اختیار داشته باشید و این تکامل در دل نرم افزارهای آماده وجود ندارد.

البته برای برنامه نویسی تحت وب لازم است مراحل کار به درستی انجام شوند تا شما نتیجه مطلوبی بگیرید و اگر قسمتی از روند کار ضعیف باشد قطعاً برای شما در آینده مشکلاتی ایجاد خواهد شد. حواستان باشد که در انتخاب نیروهای حرفه‌ای و متخصص برنامه نویسی نهایت دقت و وسواس را داشت باشید.

گروه آیسا با داشتن بهترین برنامه نویسان در زمینه PHP، لاراول و برنامه نویسی تحت وب توانسته به صورت حرفه‌ای خدمات طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن را به مشتریان داخل و خارج از کشور ارائه کند.

برنامه نویسی سفارشی

اجرای کدنویسی برنامه

بعد از تاییدیه طرح، توشط شما، اجرای کدنویسی و برنامه نویسی در بک اند

وایر فریم قیل از برنامه نویسی اختصاصی

طرح اولیه (wireframe)

در مرحله سوم طرح اولیه از کار به شما نمایش داده می‌شود.

تحقیق در مورد سفارش برنامه نویسی

تحقیق و تحلیل

در مرحله دوم اطلاعات جمع آوری شده مورد تحلیل و بررسی قرار می‌گیرند.

نیاز سنجی برنامه نویسی اختصاصی

نیازسنجی و جمع آوری اطلاعات

در این مرحله اطلاعات تمام خواسته‌ها و نیازهای فعلی و آینده شما جمع آوری می‌شود.

تحویل نهایی برنامه نویسی اختصاصی

تحویل نهایی برنامه

مرحله آخر تحویل نهایی کار به صورت کامل و بدون عیب و نقص

اتصال بک به فرانت برنامه نویسی

اتصال بک سیستم به فرانت

اتصال بک اند به فرانت و چک کردن نهایی کار

خطاهای برنامه نویسی

طراحی فرانت برنامه

طراحی ظاهری و گرافیکی زیبا، برای برنامه تحت وب شما

رفع باگ برنامه نویسی

بررسی و رفع خطاها

بعد از مرحله کدنویسی نیاز است باگ و خطاهای سیستمی رفع گردد

دریافت قیمت و مشاوره ساخت نرم افزار اختصاصی

برنامه نویسی تحت وب با آیسا

برنامه نویسی تحت وب با زبان‌های مختلف و فریم ورک‌های متنوع قابل استفاده است. یکی از محبوب‌ترین فریم ورک‌ها برای تولید نرمافزارهای وب لاراول است. زیرا لاراول با داشتن امکانات گسترده و سهولت در استفاده، توانست بهترین و پرکاربردترین فریم ورک برنامه نویسی PHP شود.

تمامی امکانات و ویژگی‌هایی که در CMSها قابل اجرا نیستند؛ به راحتی با برنامه نویسی تحت وب یا سیستم‌های نرم افزاری تحت وب که از فریم ورک لاراول و زبان برنامه نویسی PHP استفاده می‌کنند قابل اجرا خواهند بود. تیم آیسا با برنامه نویسی تحت وب و با استفاده از لاراول می‌تواند هر کار به ظاهر غیر ممکن را به مرحله اجرایی برساند.

برنامه نویسی تحت وب
برنامه نویسی اختصاصی نرم افزار

ساخت نرم افزار اختصاصی

ساخت نرم افزار اختصاصی یکی از قابلیت‌هایی است که می‌توان با برنامه نویسی تحت وب به صورت اختصاصی آن را انجام داد. مهم ترین امر در زمینه ساخت نرم افزار اختصاصی کنترل کیفیت نرم افزار است. آیسا انواع ساخت نرم افزار اختصاصی از جمله : نرم افزار باشگاه مشتریان ، نرم افزار املاک ، نرم افزار نوبت دهی ، سیستم رزرو آنلاین و سیستم نظر سنجی پیشرفته و … را برای بسیاری از کسب و کارها با کیفیت بالا انجام داده است.

اگر شما هم نیاز به ساخت نرم افزار اختصاصی دارید فقط کافی است نیازهایتان را به کارشناسان آیسا معرفی کنید تا پروژه شما به بهترین شکل ممکن اجرا و راه اندازی شود.

چرا شرکت آیسا را
برای پروژه های برنامه نویسی انتخاب کنیم؟

اینجا شروع موفقیت پروژهای شماست

خدمات ما
2000

مشتریان

200

پروژه های برنامه نویسی

100

رضایتمندی

1500

سایت‌های طراحی شده

14

سابقه کار

658

وب سایت‌های بهینه شده

برنامه نویسی با php

سفارش برنامه نویسی اختصاصی

برنامه نویسی سایت یعنی طراحی سایت یکبار برای همیشه

آیا تا به حال فکر کرده اید چرا افراد حرفه‌ای به دنبال انتخاب برنامه نویسی اختصاصی هستند؟ زیرا به خوبی تحقیق کرده‌اند و داستان  کوچ افراد از ‌CMS ‌ها به طراحی سایت با PHP را شنیده‌اند. افراد حرفه‌ای می‌دانند با انتخاب درست، یکبار برای همیشه، در آینده متحمل هزینه و زمان اضافی نخواهند بود. شما با داشتن سایت برنامه نویسی شده فقط کافی است مسیر توسعه و پیشرفت را ادامه دهید نه تغییر و دلهره!

برای سفارش ساخت نرم افزار اختصاصی می‌توانید با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما

طراحی نرم افزار اختصاصی تحت وب

چرا به ساخت نرم افزار اختصاصی تحت وب نیاز دارید؟

نرمافزارهای تحت سیستم عامل و اپلیکیشن باید در دستگاه خاصی نصب شوند و البته دسترسی از راه دور وجود ندارد. درصورتیکه طراحی نرم افزار اختصاصی تحت وب به راحتی از راه دور امکان پذیر است و نیازی به سیستم خاصی ندارد. بسیاری از نرم افزارهای مهم مانند: نرم افزار مدیریت پرسنل، موجودی کالا و انبار، مدیریت دوربین‌ها از راه دور، نرم افزارهای محاسباتی، باشگاه مشتریان، نرم افزارهای آموزشی،نر افزارهای گزارش گیری، مدیریت پروژه و حسابداری از این دسته می‌باشند.

طراحی نرم افزار اختصاصی تحت و ب
قیمت طراحی برنامه نویسی اختصاصی

تعرفه و قیمت برنامه نویسی اختصاصی

چه چیزی در قیمت برنامه نویسی تاثیر می‌گذارد

بسیاری از افراد هستند که علاقه ای به نرم افزار ها و برنامه های از پیش نوشته شده و آماده ندارند و به همین سبب به سمت اختصاصی شدن نرم افزار ها روی می آورند. یکی از دلایلی که برنامه نویسی اختصاصی مورد توجه و علاقه قرار گرفته است همین امر می باشد. افراد معتقدند که این گونه از برنامه ها تمامی نیاز ها و خواسته های مشتریان را برطرف نخواهد کرد بنابراین داشتن یک نرم افزار اختصاصی که تمامی خواسته ها در آن مطرح شده باشد و به دنبال آن نیاز های مشتریان رفع شود، گزینه مناسبی خواهد بود.

گروه آیسا با به کارگیری متخصصین خود در زمینه برنامه نویسی و ساخت نرم افزارهای اختصاصی و نرم افزار های مخصوص هر کسب و کاری توانسته است نامی آشنا و قابل اعتماد را در بین رقیبان خود کسب نماید. برای اطلاع از چگونگی قیمت و انجام پروژه های برنامه نویسی می توانید با شماره های ۰۹۱۳۵۹۱۹۱۹۹ یا ۳۲۶۶۰۸۶۹-۰۳۱ تماس حاصل فرمایید.

برخی از نمونه کارها

آخرین نوشته ها از بلاگ ما

× ارتباط با آیسا