شرکت برنامه نویسی سفارشی

قیمت برنامه نویسی اختصاصی چگونه تعیین می شود؟

در این مقاله، ما نگاهی به این که چگونه فرآیند توسعه وب سایت و برنامه نویسی اختصاصی ممکن است صورت بگیرد، خواهیم داشت. قیمت برنامه نویسی اختصاصی چه مقدار می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و برنامه نویسی اختصاصی گروه آیسا می توانید با شماره تماس های ۰۹۱۳۵۹۱۹۱۹۹ و ۰۳۱۳۲۶۶۰۸۶۹ تماس حاصل فرمایید.

تعداد کلی مراحل توسعه وب سایت و برنامه نویسی اختصاصی معمولا از پنج تا هشت مرحله تغییر می کند. اما هر بار کل فرآیند تقریبا یکسان می باشد. بیایید مقدار متوسط را انتخاب کنیم.
بنابراین، در اینجا هفت مرحله اصلی است:

۱) گردآوری اطلاعات
۲) برنامه ریزی
۳) طراحی
۴) نوشتن مطالب و مجوز
۵) کدگذاری
۶) تست، مرور و راه اندازی
۷) تعمیر و نگهداری

توسعه وب سایت و قیمت برنامه نویسی اختصاصی

هنگامی که شما در رابطه با ساخت وب سایت فکر می کنید، افکار خود را در اطراف دو موضوع اصلی: برنامه نویسی اختصاصی تحت وب و زمان پروژه منعکس خواهید کرد. این دو به طور عمده به اندازه و دامنه پروژه بستگی دارد. برای مشخص کردن کل روند توسعه، می توانید یک جدول زمانی توسعه وب سایت، اضافه کردن کارها و ایجاد نقاط عطف برای پروژه خود ایجاد کنید.
این بهترین راه برای پیگیری اجرای پروژه شما و قیمت برنامه نویسی اختصاصی است تا مطمئن شوید که با مهلت مقرر، چگونه در ارتباط هستید.

چرخه توسعه پروژه برنامه نویسی

مرحله ۱. جمع آوری اطلاعات: اهداف اصلی و مخاطبان هدف

این مرحله، مرحله کشف و تحقیق را تعیین می کند که مراحل بعدی چطور به نظر می رسند.
مهمترین وظیفه در این مرحله این است که درک روشنی از اهداف وب سایت خود، اهداف اصلی که مایل به دریافت آن هستید، و مخاطبان مورد نظر که می خواهید به سایت خود جذب کنید، و قیمت برنامه نویسی اختصاصی داشته باشید. چنین نوعی از پرسشنامه توسعه وبسایت کمک می کند تا بهترین استراتژی برای مدیریت پروژه را توسعه دهید.
پورتال اخبار نسبت به وب سایت های سرگرمی متفاوت است. و منابع آنلاین برای نوجوانان متفاوت از سایت های بزرگسالان است.
انواع مختلف وب سایت ها با قابلیت های مختلف برای بازدید کنندگان ارائه می شود بدین معنی که با توجه به اهداف، فناوری های مختلف باید استفاده شوند.
یک طرح خوب شرح داده شده و دقیق بر اساس این داده های پیش از توسعه می تواند از صرف قیمت برنامه نویسی اختصاصی و هزینه های اضافی برای حل مسائل غیر منتظره مانند طراحی، تغییر یا اضافه کردن قابلیت هایی که ابتدا برنامه ریزی نشده بود محافظت کند.

مرحله ۲. برنامه ریزی: نقشه سایت و ایجاد Wireframe

در این مرحله از چرخه توسعه وب سایت و برنامه نویسی، توسعه دهنده داده هایی را ایجاد می کند که می توانند به مشتری فرصت بدهند که چگونه کل سایت شبیه سازی شود.
بر اساس اطلاعاتی که در مرحله قبل جمع آوری شد، نقشه سایت ایجاد می شود.

ساخت نقشه وب سایت

نقشه سایت باید روابط بین مناطق اصلی وب سایت شما را توصیف کند.
چنین طرحی می تواند به فهم این که چگونه محصول نهایی مورد استفاده قرار می گیرد، کمک کند. این می تواند “ارتباط” بین صفحات مختلف یک وب سایت را نشان دهد، بنابراین شما می توانید به اندازه ای که کاربر نهایی برای پیدا کردن اطلاعات و خدمات مورد نیاز از صفحه اصلی آن را قضاوت می کند، کار را به خوبی توسعه دهید.
دلیل اصلی ایجاد Sitemap این است که وب سایت کاربر پسند و آسان برای فعالیت ایجاد کنید.
Sitemap به شما اجازه می دهد تا بدانید که ساختار داخلی یک وب سایت چگونه ظاهر می شود، اما رابط کاربری را توصیف نمی کند.
گاهی اوقات قبل از این که شما شروع به کد دادن یا حتی کار بر روی یک طراحی را شروع کنید، نیاز به تایید مشتری دارید که همه چیز به خوبی ظاهر شود، بنابراین شما می توانید مرحله بعدی توسعه را شروع کنید.
در این مورد یک قاب یا مدل سازی ایجاد شده است. قاب، نمایشی بصری از رابط کاربری است که شما قصد ایجاد آن را دارید. اما این شامل عناصر طراحی مانند رنگ ها، آرم ها و غیره… نیست. فقط عناصری را که به صفحه و محل آن ها اضافه می شود، توصیف می کند. این طرح بی نقص و ارزان در تولید است.

مرحله ۳. طراحی: چیدمان صفحه، بررسی و چرخه تصویب

در مرحله طراحی، وب سایت شما شکل می گیرد. تمام محتوای بصری مانند تصاویر، عکس ها و فیلم ها در این مرحله ایجاد می شود. بار دیگر، تمام اطلاعاتی که از مرحله اول جمع آوری شد، در این بخش بسیار مهم است.
مشتریان و مخاطبان مورد نظر باید در هنگام طراحی بر روی آن تمرکز داشته باشند. طرح بندی سایت و قیمت برنامه نویسی اختصاصی آن نتیجه کار طراح است. این می تواند یک طرح گرافیکی یا یک طراحی واقعی گرافیکی باشد.
عملکرد اصلی طرح این است که نشان دادن ساختار اطلاعات، تجسم محتوا و نشان دادن عملکرد اساسی مد نظر است. پوسته شامل رنگ، لوگو، تصاویر می تواند درک کلی از محصول آینده را ارائه دهد. پس از آن، مشتری می تواند طرح را بررسی کند و بازخورد خود را به شما ارسال کند.
اگر مشتری ها در مورد برخی از جنبه های طراحی شما مطمئن نیستند، باید طرح را تغییر دهید و آن را به او ارسال کنید. این چرخه باید تا زمانیکه مشتری کاملا راضی شود تکرار شود.

مرحله ۴. نوشتن محتوا

نوشتن و کامپایل کردن مطالب معمولا با مراحل دیگر ایجاد وب سایت همپوشانی دارد، و نقش آن را نمی توان دست کم گرفت.
در این مرحله ضروری است که نوشتار بسیار جالبی را که مایل به برقراری ارتباط با مخاطبان وبسایت خود هستید، قرار دهید و مخاطبین را به عمل دعوت کنید.
نوشتن مطالب شامل ایجاد سرصفحه های نوشتاری، ویرایش متن، نوشتن متن جدید، کامپایل متن موجود و غیره… می شود که زمان لازم و تلاش را به همراه دارد.
به عنوان یک قاعده، مشتری متعهد می شود محتوای وب سایت آمادگی برای رفتن به سایت را فراهم کند. بهتر است تمام محتوای وب سایت قبل یا در طی برنامه نویسی وب ارائه شده باشد.

مرحله ۵. کدگذاری

در این مرحله می توانید سرانجام شروع به ایجاد وب سایت و برنامه نویسی اختصاصی کنید. عناصر گرافیکی که در مراحل قبل طراحی شده اند باید برای ایجاد وب سایت واقعی استفاده شوند.
معمولا، صفحه اصلی ابتدا ایجاد می شود و پس از آن همه زیر صفحه ها بر اساس سلسله مراتب وب سایت که قبلا در قالب یک نقشه سایت ایجاد شده اند اضافه می شوند.
چارچوب ها و CMS باید اجرا شود تا اطمینان حاصل شود که سرور می تواند نصب و راه اندازی را به صورت هم زمان اداره کند. قیمت برنامه نویسی اختصاصی نیز در این گام قطعا لحاظ خواهد شد.
تمام عناصر صفحه وب استاتیک که در طول ساخت قالب و طرح، طراحی شده اند باید ایجاد و آزمایش شوند. سپس، ویژگی های ویژه و تعامل باید اضافه شود. درک عمیق از هر تکنولوژی توسعه وب سایت که در آن قرار دارد، در این مرحله حیاتی است.
هنگامی که از CMS برای ایجاد سایت استفاده می کنید. می توانید پلاگین CMS را در این مرحله نیز نصب کنید، البته اگر نیاز دارید. گام مهم دیگر SEO (بهینه سازی موتور جستجو) است.
جستجوگر ها بهینه سازی عناصر وب سایت (به عنوان مثال، عنوان، توضیحات، کلمات کلیدی) را به عهده دارند. که می تواند به سایت شما در رتبه بندی بالاتر در موتور های جستجو کمک کند. و یک بار دیگر تاکید می کنیم کد معتبر برای جستجوگر ها بسیار مهم است.

مرحله ۶. تست، مرور و راه اندازی

تست احتمالا بخش عظیمی از فرآیند است. هر پیوند باید آزمایش شود تا اطمینان حاصل شود که بین آن ها شکسته نشده است.
شما باید هر فرم، هر اسکریپت را چک کنید، یک نرم افزار کنترل حسی را اجرا کنید تا خطا های احتمالی را پیدا کنید. برای بررسی این که آیا کد شما با استاندارد های وب فعلی مطابقت دارد یا خیر، از کد نویسان کمک بگیرید. قیمت برنامه نویسی اختصاصی را بپرسید.
برای مثال، کد معتبر ضروری است، اگر سازگاری متقابل مرورگر برای شما مهم باشد. پس از بررسی و بررسی مجدد وب سایت خود، وقت آن است که آن را به یک سرور آپلود کنید. برای این منظور نرم افزار FTP (پروتکل انتقال فایل) استفاده می شود.
بعد از اینکه پرونده ها را مستقر کردید، باید آزمایش نهایی انجام دهید تا اطمینان حاصل کنید که تمام فایل های شما به درستی نصب شده اند.

مرحله ۷. تعمیر و نگهداری: نظارت و به روز رسانی منظم

مهم این است که به خاطر بسپارید که یک وب سایت سرویس بیشتری نسبت به یک محصول دارد. شما همچنین باید اطمینان حاصل کنید که همه چیز به خوبی کار می کند و همه راضی هستند.
سیستم بازخورد به سایت اضافه شده است و به شما این امکان را می دهد تا مشکلات احتمالی را که کاربران نهایی با آن مواجه هستند شناسایی کنید. مهمترین وظیفه و اولویت در این مورد این است که مشکل را با همان سرعت که می توانید برطرف کنید.
اگر نخواهید، ممکن است روزی شود که کاربران شما ترجیح می دهند از وبسایت دیگری استفاده کنند. بخش مهم دیگر این است که وب سایت خود را به روز نگه دارید. اگر از سیستم مدیریت محتوا استفاده می کنید، به روز رسانی منظم شما را از خطا و خطرات امنیتی حفظ می کند.

نتیجه گیری

شما همیشه باید به خاطر داشته باشید که پروژه توسعه وب سایت با برنامه نویسی شروع نمی شود. پس از این که شما سرانجام سایت خود را راه اندازی کردید، پایان نمی یابد. هرچند قیمت برنامه نویسی اختصاصی در این پروژه قطعا تاثیر گذار است. فاز آماده سازی همه مراحل بعدی را تحت تأثیر قرار می دهد و مشخص می کند که روند تولید چگونه سازنده بوده است.
کشف عمیق جنبه هایی مانند سن، جنس و منافع کاربر نهایی شما ممکن است کلید موفقیت شما باشد. دوره پس از راه اندازی نسبتا قابل توجه است. پروژه شما باید به اندازه کافی انعطاف پذیر باشد تا بتوانید وبسایت خود را با توجه به بازخورد کاربران یا روحیه آن ها تغییر دهید. در نظر داشته باشید که همه چیز در حال جریان است و باید کنترل کامل بر پروژه داشته باشید.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]