برنامه نویسی سفارشی قالب وب سایت

برنامه نویسی سفارشی قالب وب سایت

برنامه نویسی سفارشی قالب وب سایت چیست؟

برنامه نویسی سفارشی قالب وب سایت یک راه حل بسیار مفید و عالی برای مجموعه‌ ها و کسانی است که نیاز به سایت دارند. تا فرآیند کسب و کار و فعالیت‌ هایشان را به درستی انجام داده و به مرحله اجرا برساند.
اغلب قیمت و هزینه طراحی سایت سفارشی به دلیل پیچیده و خاص بودن و همچنین خارج بودن از روال‌ های معمولی طراحی سایت بیشتر خواهد بود. در کنار هزینه و قیمت بالا، بازدهی و نتایج حاصل از این برنامه نویسی سفارشی قالب وب سایت بهتر و رضایت‌ بخش‌تر، هم برای سفارش دهنده و هم برای سرویس ‌گیرنده از آن سایت می‌ باشد.
به عنوان مثال سایتی مانند دیجی کالا که در قالب سایت فروشگاهی طراحی شده است. علت بالا بودن بازخورد و بازدهی آن به دلیل خاص بودن و خارج از روال بودن قالب سایتش می‌ باشد. وب سایت‌ های اختصاصی نیاز به قالب‌ ها طراحی اختصاصی هم دارند.

برنامه نویسی سفارشی

برنامه نویسی سفارشی

نحوه برنامه نویسی سفارشی قالب وب سایت:

برای طراحی سایت اختصاصی لازم است بعد از مشخص کردن اینکه وب سایت مشتری چه قسمت‌ هایی باید داشته باشد و صفحات سایتش به چه شکلی باید باشد و چطور در کنار هم قرار بگیرد.
نکته مهم دیگر این است که باید بدانیم معماری اطلاعات مربوطه در سایت چطور باید باشد. بعد از کلی آنالیز و تحلیل اقدام به طراحی برنامه نویسی سفارشی قالب وب سایت می‌ نمایند.
برنامه نویسی سفارشی قالب وب سایت اختصاصی طرح‌ هایی هستند که پیش نمایشی از ظاهر کار را نمایش می‌ دهند و جانمایی‌ های ابتدایی را مشخص می‌ کنند. برنامه نویسی سفارشی قالب وب سایت به انجام و اجرای سایر قسمت‌ های طراحی سایت کمک می‌ کند. و به درک بیشتر خریدار و ارائه‌ دهنده کار کمک زیادی می‌ نماید.

نحوه برنامه نویسی سفارشی

نحوه برنامه نویسی سفارشی

قالب وب سایت چیست؟

به طور کلی قالب یا همان template یا theme در واقع شکل ظاهری یک وب سایت است. قالب علاوه بر رنگ آمیزی سایت، طرح آن را هم مشخص می‌ سازد. تعداد ستون‌ ها، فونت نوشته‌ ها، اندازه کلی وب سایت و غیره… را کنترل می کند. قالب‌ های می‌ توانند به صورت آماده و سفارشی تهیه شوند. هر کدام کاربرد خاص خود را دارند.
اگر با قالب‌ های آماده نیاز این افراد برطرف نشد باید به طور اختصاصی وب سایت سفارشی با برنامه نویسی سفارشی وب سایت را تهیه و تولید نمود. برنامه نویسی قالب وب سایت هم هزینه بیشتری به همراه خواهد داشت.

قالب وب سایت چیست

قالب وب سایت چیست

فواید به کارگیری و طراحی قالب اختصاصی در طراحی سایت:

استفاده از برنامه نویسی سفارشی برای طراحی سایت مزایای خاصی را به همراه دارد ما در این جا به بخشی از این مزایا می‌ پردازیم:

– نمایش خلاقیت

در قالب‌ های آماده چون ظاهری یکپارچه و یک دست دارند امکان ایجاد هیچ گونه خلاقیتی وجود ندارد. اما با طراحی سایت سفارشی می‌ توان اوج خلاقیت و مهارت در طراحی سایت را به نمایش گذاشت. با به کارگیری خلاقیت از رقیبان می‌ توان پیشی گرفت و نسبت به سایرین متمایز بود.

نمایش خلاقیت

نمایش خلاقیت

– سازگاری با برند و نوع کسب و کار

استفاده از این نوع برنامه نویسی این امکان را ایجاد خواهد کرد تا وب سایت خاص و ویژه مربوط به کسب و کار خود را داشته باشید. همچنین بین سایرین کسب و کارتان خاص و ویژه به نظر بیاید.

سازگاری با برند و نوع کسب و کار

سازگاری با برند و نوع کسب و کار

– قابلیت انعطاف و توسعه بیشتر

اگر در طراحی سایت از قالب سفارشی استفاده شود امکان توسعه و بهره‌وری آن در آینده به میزان قابل توجهی افزایش می‌ یابد. قالب‌ های آماده قطعا محدودیت‌ هایی را ایجاد می‌ کنند که در طراحی اختصاصی و سفارشی این محدودیت‌ ها وجود ندارند.
طراحان وب سایت باید با در نظر گرفتن سلیقه و نیاز مشتری وب سایت را طراحی کنند. اگر مشتری قصد توسعه و گسترش وب سایت خود را در برنامه‌ ای طولانی مدت نداشته باشد. قالب‌ های آماده بسیار مفید عمل می‌کنند در غیر اینصورت باید به سراغ قالب‌ های سفارشی رفت.
سایت‌ های سفارشی و قالب‌ های آن می‌ توانند برای کار هایی چون:
سایت خودرو، فروشگاه اینترنتی، سایت بازی آنلاین و غیره… طراحی و سفارشی شوند.
در نتیجه عملکرد و بازخورد کسب و کار مشتریان را افزایش می دهند.

قابلیت انعطاف و توسعه بیشتر

قابلیت انعطاف و توسعه بیشتر

گروه آیسا با بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه طراحی سایت، برنامه نویسی اختصاصی تحت وب و سئو فعالیت نموده و کار خود را از سال ۱۳۸۶ شروع کرده است. این شرکت با تکیه بر سابقه علمی مدیران خود در زمینه سیستم های نرم افزاری به خصوص سیستم های کاربردی مفتخر است با آگاهی کامل از نیاز ها و خواسته های مشتریان، فن آوری روز دنیا را در اختیار آنان قرار دهد. برای تماس با گروه آیسا و اطلاع از چگونگی روند کاری آن اینجا کلیک کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]