03132660869

برنامه نویسی سفارشی اپلیکیشن

برنامه نویسی سفارشی اپلیکیشن:

همانطور که می دانید شما هر کار و حرفه ای که داشته باشید با توجه به پیشرفت تکنولوژی نیاز دارید که برنامه نویسی سفارشی اپلیکیشن را انجام دهید. حال برای این که بفهمید برنامه نویسی سفارشی اپلیکیشن گزینه ی بهتری برای ساخت اپلیکیشن مورد نیاز شماست یا اپلیکیشن سازها به ادامه ی مطلب توجه کنید.

برنامه نویسی سفارشی اپلیکیشن
برنامه نویسی سفارشی اپلیکیشن

تفاوت برنامه نویسی سفارشی اپلیکیشن با اپلیکیشن ساز ها:

تفاوت این دو در این است که شرکت هایی که برنامه نویسی سفارشی اپلیکیشن انجام می دهند با کارشناسان خبره، نرم افزار سفارشی مورد نیاز مشتری را ایجاد می کنند و افراد نیز در صورت آشنایی با علم برنامه نویسی می توانند اپلیکیشن مورد نیاز خود را تولید کنند ولی اپلیکیشن ساز ها بدون این که به علم برنامه نویسی احتیاج داشته باشند اپلیکیشن مورد نیاز مشتری را با استفاده از عملیات ساده تولید می کنند و ios در نسخه های اندروید ارائه داده می شود.

اگر چه اپلیکیشن سازها معقول تر به نظر می رسند اما بعد از گسترش کار و افزایش تعداد کاربران مشکلاتی به وجود می آید.
زمانی که اپلیکیشن ساز پاسخگو نباشد اینجاست که برنامه نویسی سفارشی اپلیکیشن بهترین گزینه است چون که با این کار امکان اضافه کردن امکانات جدید در اپلیکیشن ها وجود دارد.

گروه آیسا این گونه از برنامه نویسی ها را به دلیل داشتن نیروهای مجرب و کاربلد به گونه ای که مشتریان تقاضای انجام ایده های خود را دارند، عملیاتی می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با شماره تماس های 0913591919 و 32660869-031 تماس حاصل فرمایید.

تفاوت برنامه نویسی سفارشی اپلیکیشن با اپلیکیشن ساز ها
تفاوت برنامه نویسی سفارشی اپلیکیشن با اپلیکیشن ساز ها

مراحل برنامه نویسی سفارشی اپلیکیشن:

• در ابتدای کار یک آنالیزی بر روی طرح و ایده ای که کاربر داده است انجام می گیرد.
• ایده ای که کاربر در ابتدا داده است ایجاد می شود.
• قالب ظاهری طرح و ایده ساخته و پیاده سازی می شود.
• کد نویسی نرم افزار به طور کامل انجام می شود.
• اپلیکیشن تست می شود، مشکلات و باگ های آن مشخص می شود.
• بعد از ویرایش و اصلاح باگ ها اپلیکیشن منتشر می شود.
برای برنامه نویسی اپلیکیشن همه ی گام های بالا باید انجام شود و برنامه نویسی برای هر اپلیکیشن متفاوت و منحصر به فرد است و با توجه به شرایط کار و حرفه انجام می شود.

مراحل برنامه نویسی سفارشی اپلیکیشن
مراحل برنامه نویسی سفارشی اپلیکیشن

برنامه نویسی سفارشی اپلیکیشن اندروید:

امروزه با پیشرفت تکنولوژی گوشی های موبایل به دفتر کار تبدیل شده اند و نرم افزار های کاربردی بسیاری دارند.

اگر شما برای کار و حرفه ی خود اپلیکیشن نساخته باشید بخشی از مشتریان خود را از دست می دهید بنابراین شما نیز احتیاج پیدا خواهید کرد که یک اپلیکیشن اندرویدی برای کار خود تولید کنید و به وسیله ی آن خدمات و محصولات خود را به مشتریان ارائه دهید.

پس به شما توصیه می شود که برنامه نویسی سفارشی اپلیکیشن را جدی بگیرید و اپلیکیشن سفارشی خود را بسازید. برای این کار می توانید به شرکت آیسا که در زمینه ی برنامه نویسی سفارشی اپلیکیشن فعالیت می کند مراجعه کنید.

برنامه نویسی سفارشی اپلیکیشن اندروید
برنامه نویسی سفارشی اپلیکیشن اندروید

طریقه ی سفارش دادن برنامه نویسی سفارشی اپلیکیشن:

شما می توانید به شرکت برنامه نویسی سفارشی اپلیکیشن آیسا مراجعه کنید و اپلیکیشن مورد نیاز خود را سفارش دهید و در صورتی که سفارش شما پذیرفته شود هزینه و مدت زمان انجام پروژه از طریق ایمیل یا شماره تماس به شما اطلاع داده خواهد شد. در صورتی که شما شرایط را بپذیرید می توانید اپلیکیشن خود را به موقع تحویل بگیرید.

سفارش دادن برنامه نویسی سفارشی اپلیکیشن
سفارش دادن برنامه نویسی سفارشی اپلیکیشن
WhatsApp با ما در تماس باش