برنامه نویسی سفارشی اپلیکیشن

برنامه نویسی سفارشی اپلیکیشن

توسط admin سپتامبر 18, 2018
برنامه نویسی سفارشی اپلیکیشن

همانطور که می دانید شما هر کار وحرفه ای که داشته باشید با توجه به پیشرفت تکنولوژی نیاز دارید که برنامه نویسی سفارشی اپلیکیشن را انجام دهید . حال برای این که بفهمید برنامه نویسی سفارشی اپلیکیشن گزینه ی بهتری برای ساخت اپلیکیشن مورد نیاز شماست یا اپلیکیشن سازها به ادامه ی مطلب توجه کنید.

تفاوت برنامه نویسی سفارشی اپلیکیشن با اپلیکیشن ساز ها

تفاوت این دو این است که شرکت هایی که برنامه نویسی سفارشی اپلیکیشن انجام می دهند با کارشناسان خبره ، نرم افزارسفارشی مورد نیاز مشتری را ایجاد می کنند و افراد نیز درصورت آشنایی با علم برنامه نویسی می توانند اپلیکیشن مورد نیاز خود را تولید کنند ولی اپلیکیشن ساز ها بدون این که به علم برنامه نویسی احتیاج داشته باشند اپلیکیشن مورد نیاز مشتری را با استفاده از عملیات ساده تولید می کنند و ios درنسخه های اندروید ارائه داده می شود.

اگر چه اپلیکیشن سازها معقول تربه نظر می رسند اما بعد از گسترش کار و افزایش تعداد کاربران مشکلاتی به وجود می آید .
زمانی که اپلیکیشن ساز پاسخگو نباشد اینجاست که برنامه نویسی سفارشی اپلیکیشن بهترین گزینه است چون که با برنامه نویسی سفارشی اپلیکیشن امکان اضافه کردن امکانات جدید در اپلیکیشن ها وجود دارد

مراحل برنامه نویسی سفارشی اپلیکیشن :

• در ابتدای کار یک آنالیزی بر روی طرح وایده ای که کاربر داده است انجام می گیرد
• ایده ای که کاربر در ابتدا داده است ایجاد می شود
• قالب ظاهری طرح و ایده ساخته و پیاده سازی می شود
• کد نویسی نرم افزار به طور کامل انجام می شود
• اپلیکیشن تست می شود و مشکلات وباگ های آن مشخص می شود
• بعد از ویرایش و اصلاح باگ ها اپلیکیشن منتشر می شود
برای برنامه نویسی اپلیکیشن همه ی گام های بالا باید انجام شود و برنامه نویسی برای هر اپلیکیشن متفاوت و منحصر به فرد است و با توجه به شرایط کارو حرفه انجام می شود.

برنامه نویسی سفارشی اپلیکیشن اندروید:

برنامه نویسی سفارشی اپلیکیشن اندروید
امروزه با پیشرفت تکنولوژی گوشی های موبایل به دفتر کار تبدیل شده اند و نرم افزار های کاربردی بسیاری دارند.

اگر شما برای کار و حرفه ی خود اپلیکیشن نساخته باشید بخشی از مشتریان خود را از دست می دهید بنابراین شما نیز احتیاج پیدا خواهید کرد که یک اپلیکیشن اندرویدی برای کار خود تولید کنید و به وسیله ی آن خدمات ومحصولات خود را به مشتریان ارائه دهید .

پس به شما توصیه می شود که برنامه نویسی سفارشی اپلیکیشن را جدی بگیرید و اپلیکیشن سفارشی خود را بسازید. برای این کار میتوانید به شرکت آیسا که در زمینه ی برنامه نویسی سفارشی اپلیکیشن فعالیت می کند مراجعه کنید .

طریقه ی سفارش دادن برنامه نویسی سفارشی اپلیکیشن :

شما می توانید به شرکت برنامه نویسی سفارشی اپلیکیشن آیسا مراجعه کنید و اپلیکیشن مورد نیاز خود را سفارش دهید و درصورتی که سفارش شما پذیرفته شود هزینه و مدت زمان انجام پروژه از طریق ایمیل یا شماره تماس به شما اطلاع داده خواهد شد  در صورتی که شما شرایط را بپذیریدمی توانید اپلیکیشن خود را به موقع تحویل بگیرید.

 

 

 

برچسب ها
اشتراک در شبکه های اجتماعی

اطلاع از جدیدترین مقالات

جهت مطلع شدن از آخرین و جدیدترین مقالات، آدرس ایمیل خود را وارد نمایید

مطالب مرتبط

نظر دادن

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است *