ساخت اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن سفارشی

آیا شما هم به طراحی اپلیکیشن سفارشی فکر می‌کنید؟ اگر شما به دنبال سفارش ساخت اپلیکیشن هستید اما اطلاعات کافی در مورد آن ندارید با آیسا همراه باشید. در بیشتر کسب و کارها سفارش ساخت اپلیکیشن موبایل در کنار طراحی سایت اختصاصی و یا به تنهایی اتفاق می افتد که این موضوع بسته به استراتژی های صاحبان کسب و کار می تواند متفاوت باشد.

ساخت اپلیکیشن سفارشی

شما با سرویس ها و خدمات آیسا می توانید به راحتی در دنیای تجارت الکترونیک وارد شوید. مهم نیست برای طراحی اپلیکیشن سفارشی می خواید اقدام کنید و یا طراحی سایت مهم این است که حرفه ای و قدرتمند شروع کنید. ما با استفاده از تجربیات درخشان و  تیم متخصص در زمینه سئو سایت ، برنامه نویسی اختصاصی ، طراحی اپلیکیشن سفارشی اندروید و طراحی سایت می توانیم در کنارتان باشیم. برای مشاوره رایگان یا سفارش ساخت اپلیکیشن می توانید با ما در تماس باشید.

طراحی اپلیکیشن سفارشی

سفارش ساخت اپلیکیشن

یکی از مهم ترین عوامل در زمینه موفقیت اپلیکیشن ، نحوه طراحی و بازاریابی درونی آن برای فروش بیشتر است. علاوه بر این طراحی ظاهری و گرافیکی ، رابط کاربری مشتری پسند و سهولت استفاده با کمترین مشکلات نرم افزاری از عوامل موثر بر میزان فروش و اعتبار شما محسوب می‌شوند. فارغ از اینکه شما چه نوع اپی را برای کسب و کار آنلاین خود در نظر گرفته اید باید برای سفارش ساخت اپلیکیشن به این نکات دقت کنید و شرکتی را انتخاب کنید که بتواند همه نیازهای شما را به درستی برطرف نماید. این همان موفقیت شماست!
سفارش ساخت انواع اپلیکیشن می تواند در زمینه های مختلف می باشد از جمله:

  • ساخت اپلیکیشن سفارشی فروشگاهی
  • ساخت اپلیکیشن سفارشی خدماتی
  •  ساخت اپلیکیشن سفارشی رستورانی
  • سفارش ساخت اپلیکیشن املاک
  • سفارش ساخت اپلیکیشن آموزشی
  • سفارش ساخت اپلیکیشن نوبت دهی
  • و…

ما با توجه به سابقه موفق در زمینه ساخت اپلیکیشن موبایل در کسب و کارها مختلف به راحتی می‌توانیم تمام نیازهای شما را برآورده کنیم و راهکارهای نوین بازاریابی در ساخت اپلیکیشن موبایل شما در نظر بگیریم. کارشناسان ما بر اساس نیازهای شما و بازار متناسب با اپ شما طراحی اپلیکیشن سفارشی را انجام می‌دهند.

سفارش ساخت اپلیکیشن اندروید

جالب است بدانید در سال ۲۰۱۷ سیستم عامل اندروید ۹۰ درصد بازار را به خود اختصاص داده است و این روند رو به افزایش است. به همین دلیل برنامه نویسان اپ تمرکز خود را برای ساخت اپلیکیشن های اندرویدی گذاشتند. از این رو می توان پتانسیل بالای طراحی اپلیکیشن سفارشی اندروید را پیش بینی کرد. اما چگونه طراحی اپلیکیشن سفارشی می تواند کسب و کار شما را متحول کند.

مزایای سفارش ساخت اپلیکیشن موبایل

شما با ساخت اپلیکیشن سفارشی به چه چیزهایی می‌رسید؟ به بیان ساده تر چه سودی برای شما دارد؟

۱- صرفه جویی در زمان و هزینه

اپلیکیشن هایی که به صورت عامه و در قالب پکیج طراحی می شوند که برخی ویژگی ها و امکاناتشان به درد شما نمی خورد اما شما مجبورید بایت آن پول پرداخت کنید. در طراحی
اپلیکیشن سفارشی شما مطمئن هستید که همه امکانات و ویژگی ها مطابق خواسته و سلیقه شماست و در پول و زمان خود صرفه جویی کرده اید. علاوه بر این ها، در ساخت اپلیکیشن سفارشی نیازی به نصب، انتقال داده و سایر پشتیبانی ها و غیره نیست زیرا اپ برای مدت طولانی با تمام امکانات تحویل داده می شود.

۲-حداکثر بازدهی و سرمایه

سفارش ساخت اپلیکیشن موبایل به خصوص ساخت اپلیکیشن اندروید به سرمایه کمتری نیاز دارد در عوض بازدهی بالاتری دارد و فرایند طراحی و توسعه آن نیز آسان است. این گزینه برای بسیاری از مدیران و صاحبان کسب و کار مطلوب خواهد بود زیرا آنها به دنبال سفارش ساخت اپلیکیشن هستند که بتواند بازدهی سریع داشته باشد.

۳- ارایه امنیت بالای کسب و کار

مساله امنیت قابل تامل است زیرا اپلیکیشن های سفارشی در برابر  اپلیکیشن های معمولی از امنیت بالایی برخوردار هستند. برای اینکه هکرها راه نفوذ ه اپ شما را نداشته باشند بهترین انتخاب می تواند طراحی اپلیکیشن سفارشی باشد.

سفارش اپلیکیشن:

همانطور که می دانید شما هر کار و حرفه ای که داشته باشید با توجه به پیشرفت تکنولوژی نیاز دارید که برنامه نویسی سفارشی اپلیکیشن را انجام دهید. حال برای این که بفهمید برنامه نویسی سفارشی اپلیکیشن گزینه ی بهتری برای ساخت اپلیکیشن مورد نیاز شماست یا اپلیکیشن سازها به ادامه ی مطلب توجه کنید.
 طراحی اپلیکیشن سفارشی

تفاوت طراحی اپلیکیشن سفارشی با اپلیکیشن ساز ها:

تفاوت این دو در این است که شرکت هایی که طراحی اپلیکیشن سفارشی انجام می دهند با کارشناسان خبره، نرم افزار سفارشی مورد نیاز مشتری را ایجاد می کنند و افراد نیز در صورت آشنایی با علم برنامه نویسی می توانند اپلیکیشن مورد نیاز خود را تولید کنند ولی اپلیکیشن ساز ها بدون این که به علم برنامه نویسی احتیاج داشته باشند اپلیکیشن مورد نیاز مشتری را با استفاده از عملیات ساده تولید می کنند و ios در نسخه های اندروید ارائه داده می شود.
اگر چه اپلیکیشن سازها معقول تر به نظر می رسند اما بعد از گسترش کار و افزایش تعداد کاربران مشکلاتی به وجود می آید.
زمانی که اپلیکیشن ساز پاسخگو نباشد اینجاست که  سفارش ساخت اپلیکیشن  بهترین گزینه است چون که با این کار امکان اضافه کردن امکانات جدید در اپلیکیشن ها وجود دارد.
گروه آیسا این گونه از برنامه نویسی ها را به دلیل داشتن نیروهای مجرب و کاربلد به گونه ای که مشتریان تقاضای انجام ایده های خود را دارند، عملیاتی می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با شماره تماس های ۰۹۱۳۵۹۱۹۱۹ و ۳۲۶۶۰۸۶۹-۰۳۱ تماس حاصل فرمایید.

سفارش ساخت اپلیکیشن

سفارش ساخت اپلیکیشن

مراحل طراحی اپلیکیشن سفارشی:

• در ابتدای کار یک آنالیزی بر روی طرح و ایده ای که کاربر داده است انجام می گیرد.
• ایده ای که کاربر در ابتدا داده است ایجاد می شود.
• قالب ظاهری طرح و ایده ساخته و پیاده سازی می شود.
• کد نویسی نرم افزار به طور کامل انجام می شود.
• اپلیکیشن تست می شود، مشکلات و باگ های آن مشخص می شود.
• بعد از ویرایش و اصلاح باگ ها اپلیکیشن منتشر می شود.
برای برنامه نویسی اپلیکیشن همه ی گام های بالا باید انجام شود و برنامه نویسی برای هر اپلیکیشن متفاوت و منحصر به فرد است و با توجه به شرایط کار و حرفه انجام می شود.

سفارش ساخت اپلیکیشن موبایل

سفارش ساخت اپلیکیشن موبایل

 سفارش ساخت  اپلیکیشن موبایل :

امروزه با پیشرفت تکنولوژی گوشی های موبایل به دفتر کار تبدیل شده اند و نرم افزار های کاربردی بسیاری دارند.
اگر شما برای کار و حرفه ی خود اپلیکیشن نساخته باشید بخشی از مشتریان خود را از دست می دهید بنابراین شما نیز احتیاج پیدا خواهید کرد که یک اپلیکیشن اندرویدی برای کار خود تولید کنید و به وسیله ی آن خدمات و محصولات خود را به مشتریان ارائه دهید.
پس به شما توصیه می شود که برنامه نویسی اختصاصی را جدی بگیرید و اپلیکیشن سفارشی خود را بسازید. برای سفارش ساخت اپلیکیشن موبایل می توانید با گروه آیسا در ازتباط باشید.

طراحی اپلیکیشن سفارشی

برنامه نویسی سفارشی اپلیکیشن اندروید

طریقه ی سفارش ساخت اپلیکیشن:

شما می توانید به گروه آیسا مراجعه کنید و اپلیکیشن مورد نیاز خود را سفارش دهید و در صورتی که سفارش شما پذیرفته شود هزینه و مدت زمان انجام پروژه از طریق ایمیل یا شماره تماس به شما اطلاع داده خواهد شد. در صورتی که شما شرایط را بپذیرید می توانید اپلیکیشن خود را به موقع تحویل بگیرید.

ساخت اپلیکیشن سفارشی

ساخت اپلیکیشن سفارشی