برنامه نویسی #C

معرفی برنامه نویسی #C

برنامه نویسی #C جز آن دسته از زبان‌های چند الگویی، منظم شده و مدل‌های تابعی، امری، عمومی، شیءگرا و جز گرا است. این نوع زبان برنامه نویسی جزئی از دات نت محسوب می شود. برنامه نویسی #C جز 44 زبان برنامه‌نویسی بوده است که در همه‌جا به‌وسیله ماکروسافت ویژوال استودیو شناخته می‌شود. زبان برنامه نویسی #C جز زبان‌های پرقدرت و سطح بالایی است که قادر می باشد توجه اکثر برنامه نویسان را به خود جلب کند.

معرفی برنامه نویسی #C
آیسا و #C

آیسا و #C

گروه آیسا همواره بر روی ایده های شما، دقیق و مسئولانه کار می کند تا بهترین محصولی را که مد نظر دارید ارائه دهد. تیم آیسا پروژه های شما را همانند پروژه های خود در نظر می گیرد و به بهترین صورت انجام می دهد. آیسا در این حیطه بسیار شناخته شده است و همیشه با درخواست های عظیمی از مشتریان مواجه می باشد.

طیف خدمات آیسا

 • توسعه وب
 • توسعه تلفن همراه
 • توسعه دسکتاپ
 • توسعه و مدیریت DB SQL
 • طراحی UI
طیف خدمات آیسا

ما تضمین می کنیم

 • امنیت برنامه شما
 • حمایت کردن
 • رفع اشکال رایگان
 • کیفیت
 • مهلت انجام پروژه
 • بهترین روش برای انجام پروژه
1
سابقه کار
10%
رضایتمندی
1
وب سایت های بهینه شده
10
سایت های طراحی شده
10
برنامه نویس اختصاصی
توسعه دسکتاپ در برنامه نویسی #C

توسعه دسکتاپ

آیسا قادر به ارائه هر راه حل دسکتاپی برای هر نرم افزار از ساده ترین تا پیچیده ترین آنها می باشد.

توسعه تلفن همراه در برنامه نویسی #C

توسعه تلفن همراه

آیسا برای شما برنامه های سفارشی مختلف تلفن همراه، با هر گونه پیچیدگی برای سیستم عامل Android  را توسعه خواهد داد.

توسعه وب در برنامه نویسی #C

توسعه وب

راه حل های وبی که ما برای شما ارائه می دهیم، یک نگاه مدرن و کاربر پسند است که پاسخگو نیاز های شما خواهند بود.

معماری در برنامه نویسی #C

معماری

معماران نرم افزار، توسعه دهندگانی با تجارب فراوان هستند که می توانند تفکر استراتژیک را در توسعه نرم افزار ترجمه کنند. آنها در سیستم ها، مرزها، رابط ها، تعامل ها مشغول هستند؛ تصمیمات اصلی را در طراحی و ارتباط با سهامداران را توضیح می دهند.

طراحی UI در برنامه نویسی #C

طراحی UI

گروه آیسا برای شما روابط کاربری برجسته، خلاق و کاربر پسند را از برنامه های مختلف فراهم می کند. ما می توانیم طراحی وب سایت ها، برنامه های کاربردی تلفن همراه و دسکتاپ را با توجه به نیازها و آرزوهای شما ایجاد کنیم.

توسعه و مدیریت DB SQL در برنامه نویسی #C

توسعه و مدیریت DB SQL

گروه آیسا برای شما قابلیت اطمینان و پاسخگویی را فراهم می کند، پوشش را افزایش می دهد، هزینه ها را کاهش می دهد و محیط پایگاه داده خود را بهینه می کند.

مزایای زبان برنامه نویسی #C

هدف از طراحی زبان برنامه نویسی #C

هدف از طراحی زبان برنامه نویسی #C

ECMA استانداردی برای طراحی در سی شارپ است. این زبان دارای چک کننده رشته‌ها، مرزهای آرایه، مشخص کردن حالت‌هایی که به متغیر مقدار اولیه داده نشده و قابلیت انتقال کدها و Garbage Collection پیش‌فرض می‌باشد.

کیفیت پروژه‌های برنامه نویسی #C

کیفیت پروژه‌های برنامه نویسی #C

پروژه‌های برنامه نویسی #C به‌عنوان واسط میان شما و آیسا عمل می‌کند. این امر باعث می شود هزینه واریزی شما پس از دریافت و تائیدیه نهایی آن به ‌حساب مجری واریز شود. مطمئنا این یک روش موثر برای جلب اعتماد شما خواهد بود.

کارایی زبان برنامه نویسی c#

کارایی زبان برنامه نویسی #c

زبان برنامه نویسی سی شارپ بیشتر به‌منظور نوشتن برنامه‌های سامانه‌های میزبان در نظر گرفته شده ‌است، این میزبان‌ها ممکن است سیستم‌عامل‌های پیچیده بسیار بزرگ و یا توابع اختصاصی بسیار کوچک باشند.

مدت زمان انجام پروژه #C آیسا

مدت زمان انجام پروژه #C آیسا

شما بعد از ارائه پیشنهاد زمانی برای انجام پروژه ­های سی شارپ، تیم آیسا با توجه به حجم پروژه و با مکاتبه با شما بر سر زمان نهایی به توافق خواهد رسید و سعی در انجام پروژه در زمان مقرر دارد تا به اهداف و تعهدات خود عمل کند.

سفارش پروژه برنامه نویسی #C

گروه آیسا خدمات برنامه نویسی سی شارپ شما را توسط متخصصان برنامه نویسی خود انجام می‌دهد. در زیر مراحل انجام کار را ذکر می‌کنیم.

 1. جهت سفارش پروژه برنامه نویسی سی شارپ با شماره 03132660869 یا 09135919199 تماس بگیرید. کلیه سفارشات در سیستم سفارش آیسا ثبت می‌شود.
 2. کارشناسان و برنامه نویسان آیسا بعد از بررسی دقیق محتوای پروژه، زمان و هزینه آن را مشخص خواهند کرد. با تماس تلفنی یا ایمیلی به اطلاع شما خواهند رساند.
 3. بعد از توافق بر سر موعد تحویل و مبلغ انجام پروژه بلافاصله کارشناسان آیسا کار خود را آغاز خواهند کرد.

تعرفه و قیمت پروژه برنامه نویسی #C

انجام پروژه‌های برنامه نویسی سی شارپ توسط چندین برنامه‌نویس #c انجام می‌شود. به دلیل این که این زبان دارای جزئیات فراوانی است، برنامه نویسان آیسا با توجه به سختی پروژه، زمان موردنیاز و تخصص و تجربه آن­ها را قیمت‌گذاری خواهند کرد. پس می ­توان گفت این پروژه‌ها تعرفه و قیمت ثابتی ندارند.

نمونه کار سی شارپ

  ارتباط با ما

   ایمیل    info@aysaco.ir

  دفتر  32660869-031

  موبایل  09135919199