برنامه نویسی #c

معرفی برنامه نویسی #c

برنامه نویسی #c چیست

برنامه نویسی #C جز آن دسته از زبان‌ های چند الگویی، منظم شده و مدل‌ های تابعی، امری، عمومی، شیءگرا و جز گرا است. این نوع زبان برنامه نویسی جزئی از دات نت محسوب می شود. برنامه نویسی #C جز ۴۴ زبان برنامه‌ نویسی برتر دنیا بوده است که در همه‌ جا به‌ وسیله ماکروسافت ویژوال استودیو شناخته می‌شود. زبان برنامه نویسی #C جز زبان‌ های پر قدرت و سطح بالایی است که قادر می باشد توجه اکثر برنامه نویسان را به خود جلب نماید.

آیسا وبرنامه نویسی #C

گروه آیسا همواره بر روی ایده های شما، دقیق و مسئولانه کار می کند تا بهترین محصولی را که مد نظر دارید ارائه دهد. تیم آیسا پروژه های شما را همانند پروژه های خود در نظر می گیرد و به بهترین صورت ممکن انجام می دهد. آیسا در این حیطه بسیار شناخته شده است و همیشه با درخواست های عظیمی از سمت مشتریان مواجه می باشد. شما می توانید با ثبت سفارشات خود به بهبود کسب و کار هایتان بپردازید.

برنامه نویسی #C

خدمات آیسا در زمینه برنامه نویسی

ما برای شما چکار می‌کنیم

طراحی UI

گروه آیسا با طراحی وب سایت برای شما کاربری خلاق و کاربر پسند را از برنامه های مختلف فراهم می کند.

توسعه و مدیریت DB

گروه آیسا برای شما قابلیت اطمینان و پاسخگویی را فراهم می کند، با بهینه سازی پایگاه داده هزینه ها را کاهش می دهد.

توسعه دسک تاپ

راه حل های وبی که ما برای شما ارائه می دهیم، یک نگاه مدرن و کاربر پسند است که پاسخگو نیاز های شما خواهند بود.

توسعه تلفن همراه

آیسا برای شما برنامه های سفارشی مختلف تلفن همراه، با هر گونه پیچیدگی برای سیستم عامل Android را توسعه خواهد داد.

توسعه وب اپلیکیشن و سایت

آیسا قادر به ارائه هر راه حل دسکتاپی برای هر نرم افزاری از ساده ترین تا پیچیده ترین آن ها می باشد.

شروع یک مکالمه سرنوشت ساز

32660869- 031

مزایای زبان برنامه نویسی #C

مدت زمان انجام پروژه #C آیسا

شما بعد از ارائه پیشنهاد زمانی برای انجام پروژه ­های سی شارپ، تیم آیسا با توجه به حجم پروژه و با مکاتبه با شما بر سر زمان نهایی به توافق خواهد رسید و سعی در انجام پروژه در زمان مقرر دارد تا به اهداف و تعهدات خود عمل کند.

کارایی زبان برنامه نویسی #c

زبان برنامه نویسی سی شارپ بیشتر به‌ منظور نوشتن برنامه‌ های سامانه‌ های میزبان در نظر گرفته شده ‌است، این میزبان‌ ها ممکن است سیستم‌ عامل‌ های پیچیده بسیار بزرگ و یا توابع اختصاصی بسیار کوچک باشند.

کیفیت پروژه‌ های برنامه نویسی #C

پروژه‌ های برنامه نویسی #C به‌ عنوان واسط میان شما و آیسا عمل می‌ کند. این امر باعث می شود هزینه واریزی شما پس از دریافت و تائیدیه نهایی آن به ‌حساب مجری واریز شود. مطمئنا این یک روش موثر برای جلب اعتماد شما خواهد بود.

هدف از طراحی زبان برنامه نویسی #C

ECMA استانداردی برای طراحی در سی شارپ است. این زبان دارای چک کننده رشته‌ ها، مرز های آرایه، مشخص کردن حالت‌ هایی که به متغیر مقدار اولیه داده نشده و قابلیت انتقال کد ها و Garbage Collection پیش‌ فرض می‌ باشد.

سفارش پروژه برنامه نویسی #C

گروه آیسا خدمات برنامه نویسی سی شارپ شما را توسط متخصصان برنامه نویسی خود انجام می‌دهد. در زیر مراحل انجام کار را ذکر می‌کنیم.

۱. جهت سفارش پروژه برنامه نویسی سی شارپ با شماره ۰۳۱۳۲۶۶۰۸۶۹ یا ۰۹۱۳۵۹۱۹۱۹۹ تماس بگیرید. کلیه سفارشات در سیستم سفارش آیسا ثبت می‌ شود.

۲. کارشناسان و برنامه نویسان آیسا بعد از بررسی دقیق محتوای پروژه، زمان و هزینه آن را مشخص خواهند کرد. با تماس تلفنی یا ایمیلی به اطلاع شما خواهند رساند.

۳. بعد از توافق بر سر موعد تحویل و مبلغ انجام پروژه بلافاصله کارشناسان آیسا کار خود را آغاز خواهند کرد.

چرا شرکت آیسا را
برای پروژه های برنامه نویسی انتخاب کنیم؟

اینجا شروع موفقیت پروژهای شماست

خدمات ما
2000

مشتریان

200

پروژه های برنامه نویسی

90

رضایتمندی

1500

سایت‌های طراحی شده

14

سابقه کار

658

وب سایت‌های بهینه شده

تعرفه و قیمت پروژه برنامه نویسی #C

انجام پروژه‌ های برنامه نویسی سی شارپ توسط چندین برنامه‌ نویس #c انجام می‌ شود. به دلیل این که این زبان دارای جزئیات فراوانی است، برنامه نویسان آیسا با توجه به سختی پروژه، زمان مورد نیاز و تخصص و تجربه آن­ ها را قیمت‌ گذاری خواهند کرد. پس می ­توان گفت این پروژه‌ ها تعرفه و قیمت ثابتی ندارند.

آخرین نوتشه ها از بلاگ ما

× ارتباط با آیسا