تولید محتوا

تولید محتوا چیست؟

تولید محتوای خود را به آیسا بسپارید!

واقعاً تولید محتوا چیست؟ تولید محتوا در اینترنت چه کاربردی دارد؟ اگر شما هم به دنبال سئو سایت خود هستید مهم‌ترین توصیه به شما تولید محتوای باکیفیت است. زیرا اگر تولید محتوا عالی باشد به صورت چشمگیری ترافیک سایت شما بالا می‌رود و باعث بهبود رتبه سایت می‌شود. به همین منظور بیشتر صاحبان وب سایت و کسب و کارهای آنلاین در طراحی سایت خود، بخشی از را به وبلاگ اختصاص داده‌ند. تیم آیسا نیز با داشتن کادری مجرب در زمینه تولید محتوا و بازاریابی محتوایی با کیفیت و عالی توانسته افزایش ترافیک و بازدید در سایت‌های مشتریان ایجاد کند و باعث بهبود رتبه در گوگل و سئو آنها شده است.

ایده برای تولید محتوا

تولید محتوای خود را به آیسا بسپارید!

اولین گام برای تولید محتوا داشتن ایده مناسب و مطلوب است. شما اول باید بدانید برای چه کسانی، چه محتوایی می‌خواهید بنویسید و بعد از آن شروع به تولید ایده و موضوع کنید. در مرحله بعدی  استفاده از تقویم محتوایی است که بابد بدانید چه محتوایی را در چه زمانی می‌خواهید انتشار دهید. یک نکته را باید یادآوری کنم که مهم‌ترین اصل در تولید محتوا این است که بدانید مخاطب کیست و چگونه باید بنویسید تا موفق شوید.

ایده برای تولید محتوا

مراحل استراتژی بازاریابی محتوا

بررسی محتوا
شناخت مخاطب
مشخص کردن هدف نهایی

تولید محتوا| استراتژی بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا (Content marketing) در واقع نوعی فروش یا بازاریابی است و بخشی از بازاریابی، اشتراک گذاری کسب و کار شما است. در این زمینه محتوا را تولید می کنیم تا مخاطبین بیشتری را جذب کنیم و بتوانیم محتوای ارزشمندی را به افراد ارائه دهیم. بازاریابی محتوا به قانون هایی می گویند، که هر یک از افراد بر اساس شناخت و دانسته های کسب و کار خود باید رعایت کنند. ویژگی بازاریابی، فروش بالا، مقرون به صرفه بودن هزینه ها و وفاداری مشتریان است.

عنوان نویسی در تولید محتوا اهمیت زیادی دارد زیرا خواننده قبل از خود متن عنوان آن را می‌خواند و اگر عنوان محتوا جذاب و گیرا نباشد قطعاً مخاطب زیادی را به سمت خود نمی‌کشاند. شما باید در عنوان کلمات هوشمندانه و خلاقانه‌ای را ایجاد کنید تا نظر مخاطب خود را به سمت خوانده شدن مطلب جلب کنید.

تولید محتوا یا بازاریابی محتوا با آیسا

شروع یک مکالمه سرنوشت ساز

32660869- 031

اهمیت تولید محتوا

یکی از مهمترین مزایای بازاریابی محتوا بالا بردن ترافیک وب سایت ها و یا سئو سایت است. در زیر به چند نمونه از آن اشاره شده است:

بهبود سئو

یکی از هدف های اصلی تولید محتوا، افزایش آگاهی از برند است. هدف اصلی ما در اختیار گذاشتن اطلاعات ارزشمند برای مخاطبین است. البته تصاویر جذاب و ویدئو های سرگرم کننده نیز بی تاثیر نیستند.

آگاهی از برند

یکی از هدف های اصلی تولید محتوا، افزایش آگاهی از برند است. هدف اصلی ما در اختیار گذاشتن اطلاعات ارزشمند برای مخاطبین است. البته تصاویر جذاب و ویدئو های سرگرم کننده نیز بی تاثیر نیستند.

جذب اعتماد بازدیدکنندگان

هر چه مخاطبین به اطلاعات ارائه شده بیشتر اعتماد کنند، تعداد دفعات بازدید آن ها بیشتر خواهد شد. در این صورت از اعتماد افراد نسبت به آن شرکت بهره مند خواهیم شد.

چرا شرکت آیسا را
برای پروژه های تولید محتوا و بازاریابی انتخاب کنیم؟

اینجا شروع موفقیت پروژهای شماست

مشاهده خدمات ما
2000

مشتریان

200

پروژه های برنامه نویسی

100

رضایتمندی

1500

سایت‌های طراحی شده

14

سابقه کار

658

وب سایت‌های بهینه شده

تفاوت بازاریابی محتوا و تبلیغات

در بازاریابی رسانه های تحت مالکیت، کسب و کار ها به اشتراک گذاشته می شود. اما در صورتی که این تولید محتوا در جایی دیگر گذاشته شود که به آن تبلیغات گفته می شود. بازاریابی محتوا بیشتر جذب کننده است و مشکل یا نا رضایتی برای افراد به وجود نمی آورد. امروزه افراد بیشتر به تبلیغات می پردازند و هزینه های بیشتری مصرف می کنند.

تولید محتوا یا بازیابی محتو ا

بازاریابی محتوا با آیسا

پیشنهاد آیسا برای تولید محتوا

همیشه راهکارهای نوین برای تولید محتوا وجود دارد و شما برای بازاریابی محتوا موفق لازم است خودتان را به روز نگه دارید. در همه زمینه‌های محتوا فعالیت داشته باشید تا بتوانید دایره مخاطبان خود را افزایش دهید. همچنین نوع نگارش، نوع فونت، عکس و … در جذب مخاطب بسیار تاثیر گذار است.

آیسا با ارائه خدمات مختلف در زمینه تولید محتوا و بازاریابی محتوا به مشتریان و به کارگیری بهترین متخصصان روند فروش شما را متحول می‍کند. در صورت تمایل به همکاری و ارتباط با ما می توان با شماره ۰۳۱۳۲۶۶۰۸۶۹ یا ۰۹۱۳۵۹۱۹۱۹۹ تماس حاصل فرمایید. کلیه سفارشات در سیستم سفارشات آیسا ثبت می گردد.

آخرین نوشته ها از بلاگ ما

× ارتباط با آیسا