03132660869

تولید محتوا | بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا | استراتژی بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا در واقع نوعی فروش یا بازاریابی است و بخشی از بازاریابی، اشتراک گذاری کسب و کار شما است. در این زمینه محتوا را تولید می کنیم تا مخاطبین بیشتری را جذب کنیم و بتوانیم محتوای ارزشمندی را به افراد ارائه دهیم. بازاریابی محتوا به قانون هایی می گویند، که هر یک از افراد بر اساس شناخت و دانسته های کسب و کار خود باید رعایت کنند. ویژگی بازاریابی، فروش بالا، مقرون به صرفه بودن هزینه ها و وفاداری مشتریان است.

مراحل استراتژی بازاریابی محتوا

  • مشخص کردن هدف نهایی
  • شناخت مخاطب
  • بررسی محتوا
مراحل استراتژی بازاریابی محتوا

اهمیت تولید محتوا

یکی از مهمترین مزایای بازاریابی محتوا بالا بردن ترافیک وب سایت ها و یا سئو سایت است. در زیر به چند نمونه از آن اشاره شده است:

جذب اعتماد بازدیدکنندگان در تولید محتوا

جذب اعتماد بازدیدکنندگان

هر چه مخاطبین به اطلاعات ارائه شده بیشتر اعتماد کنند، تعداد دفعات بازدید آن ها بیشتر خواهد شد. در این صورت از اعتماد افراد نسبت به آن شرکت بهره مند خواهیم شد.

آگاهی از برند در تولید محتوا

آگاهی از برند

یکی از هدف های اصلی تولید محتوا، افزایش آگاهی از برند است. هدف اصلی ما در اختیار گذاشتن اطلاعات ارزشمند برای مخاطبین است. البته تصاویر جذاب و ویدئو های سرگرم کننده نیز بی تاثیر نیستند.

بهبود سئو در تولید محتوا

بهبود سئو

با تولید محتوا با کیفیت مخاطبین بیشتری جذب می شوند. ولی اگر محتوا با کلید واژه مناسب باشد و محتوا مدام به روز رسانی شود در موتور های جست و جو در رتبه بالاتری قرار خواهیم گرفت.

1
سابقه کار
10%
رضایتمندی
0
وب سایت های بهینه شده
10
سایت های طراحی شده
1
برنامه نویسی اختصاصی

تفاوت بازاریابی محتوا و تبلیغات

در بازاریابی رسانه های تحت مالکیت، کسب و کار ها به اشتراک گذاشته می شود. اما در صورتی که این تولید محتوا در جایی دیگر گذاشته شود به آن تبلیغات گفته می شود. بازاریابی محتوا بیشتر جذب کننده است و مشکل یا نا رضایتی برای افراد به وجود نمی آورد. امروزه افراد بیشتر به تبلیغات می پردازند و هزینه های بیشتری مصرف می کنند.

تفاوت تولید محتوا و تبلیغات

تولید محتوا و آیسا

آیسا با ارائه خدمات مختلف در زمینه بازاریابی محتوا به مشتریان و به کارگیری متخصصان خود بهترین عملکرد خود را به انجام می رساند. در صورت تمایل به همکاری و ارتباط با ما می توان با شماره ۰۳۱۳۲۶۶۰۸۶۹ یا ۰۹۱۳۵۹۱۹۱۹۹ تماس حاصل فرمایید. کلیه سفارشات در سیستم سفارشات آیسا ثبت می گردد.

ارتباط با ما

ایمیل info@aysaco.ir

 دفتر  ۰۳۱۳۲۶۶۰۸۶۹

موبایل ۰۹۱۳۵۹۱۹۱۹۹

WhatsApp با ما در تماس باش