تاثیر تیتر محتوا در سئو

تاثیر عنوان ها در وب سایت

عنوان ها و تیتر ها در وب سایت تاثیر گذارند.

عنوان ها در وب سایت مهم ترین راهنما ها برای خوانندگان هستند. که مردم تمایل دارند مطالب را با دقت بیشتری بخوانند. همچنین از آن ها برای فهمیدن و نوشتن یک مقاله استفاده کنند.
اگر شما متنی را بخوانید ولی آن متن عنوان نداشته باشد، درک آن مطلب و خواندن آن سخت می شود.
عنوان ها کمک می کند که آیا مردم می خواهند مقاله را بخوانند یا خیر؟!

شما چگونه از عنوان های موثر در سایتتان استفاده می کنید؟

آیا آن ها برای جستجوگر ها اهمیت دارند؟ در ادامه به توضیح این مطالب می پردازیم.

عنوان ها در وب سایت و ساختار متن:

عنوان ها در وب سایت نشانگر هایی هستند که خوانندگان را از طریق مقاله راهنمایی می کنند. از آن جایی که مردم تمایل به خواندن مطالب دارند، عنوان باید نشانگر پاراگراف مورد نظر باشد.

همچنین در صورتی که در نوشتن ضعیف هستند، سرفصل ها ممکن است به شما کمک کنند تا در مسیر مناسب حرکت کنید. خواندن از روی صفحه نمایش دشوار است. مردم به آسانی می توانند حوادث ناامید کننده ای که در حال تلاش برای گفتن آن هستند را از دست بدهند.

اما عنوان ها در وب سایت به مردم کمک می کنند تا در مسیر حرکت کنند و پیام خود را درک کنند. بعضی از مردم دوست دارند مخاطبان خود را در بخش های مختلف بکشند و تلاش کنند تا آن ها مطالب بیشتر را بخوانند.

در حالی که این کار می تواند به خوبی انجام شود، ولی به راحتی دچار اشتباه می شوند. به یاد داشته باشید که تمرکز اصلی باید بر روی محتوا باشد تا خواندن و درک آن آسانتر شود.

عنوان ها و جستجوگر ها:

افرادی علاقه دارند که تمرکز خود را بر روی قرار دادن کلمات کلیدی در عنوان ها در وب سایت بگذارند. بعضی ها نیز معتقدند که این کار به طور مستقیم بر روی رتبه بندی بالاتر تاثیر می گذارد، اما بعضی از افراد در آن مطمئن نیستند.

با این حال، اگر می خواهید یک کلمه کلیدی را رتبه بندی کنید، باید درباره آن بنویسید. استفاده از کلمه کلیدی متمرکز، غیر طبیعی یا عجیب نیست. اما اگر این کار را انجام دهید، احتمالا به این دلیل است که شما سخت تلاش می کنید یا بیش از حد بهینه سازی می کنید.

اگر چه عموان ها عامل اصلی رتبه بندی نیستند اما بر روی سئو تاثیر می گذارد. و به این دلیل است که عنوان ها برای کمک به کاربران در مورد موضوع یک مقاله مهم هستند. و اگر خوانندگان از عنوان ها استفاده کنند تا در مورد آن مقاله بفهمند، گوگل نیز این کار را خواهد کرد.

شاید تمایل به خواندن این مقاله را هم داشته باشید: قیمت سئو در کرج

عنوان ها در وب سایت

عنوان ها در وب سایت

استفاده از عنوان ها در وب سایت:

گاهی اوقات توسعه دهندگان نیز در مورد عنوان ها در وب سایت صحبت می کنند، و معمولا <H4> و <H1>، <H2>، <H3>می باشند. H1 عنوان صفحه یا پست وبلاگ است، و شما فقط باید آن را یک بار در هر مقاله استفاده کنید.

سرفصل های دیگری را می توان چند بار استفاده کرد، تا زمانی که آن ها از یک ساختار سلسله مراتبی پیروی کنند. بنابراین قبل از استفاده از H3 در یک موضوع باید از H2 استفاده کنید. اما شما می توانید بعد از استفاده از H3 دوباره به عقب بر گردید و از H2 استفاده کنید.

در اینجا یک مثال از ساختار کلی آورده شده است:

H1: Ballet shoes are awesome
H2: Why ballet shoes are awesome
H3: Ballet shoes are pink
H3: Ballet shoes are flexible
H3: Ballet shoes are cheap
؟H2: Where to buy your ballet shoes
H3: Online stores
؟H3: In your hometown
.H2: Wrapping it up

اگر بخواهید می توانید از H5، H4 و H6 استفاده کنید. باید مطمئن شوید که H4 را قبل از H5 و H5 را قبل از H6 استفاده کرده اید و به همین ترتیب، اما معمولا به استفاده از H2 و H3 محدود می شوید.

 قابلیت دسترسی در عنوان ها:

ساختار عنوان ها برای دسترسی نیز مهم است، مخصوصا برای افرادی که نمی توانند به راحتی از یک صفحه نمایش بخوانند. از آن جا که عنوان ها در HTML هستند، یک خواننده صفحه می تواند ساختار مقاله را درک کند و تمام سرفصل ها را با صدای بلند بخواند.

با خواندن یا گوش دادن به عنوان ها در یک مقاله، افراد می توانند تصمیم بگیرند که مقاله را بخوانند یا خیر!

بنابراین برای ناوبری نیز استفاده می شوند.

سرفصل های خود را فراموش نکنید!

استفاده از عنوان های خوب در وب سایت برای کاربران شما مفید است.

باعث افزایش شانس افراد در خواندن مقاله و بهبود دسترسی به آن ها می شود، حتی ممکن است به seo کمک کند. بنابراین آن ها را به نسخه خود اضافه کنید، فقط مطمئن شوید که از آن ها به درستی استفاده می کنید!

گروه آیسا با بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه طراحی سایت، برنامه نویسی اختصاصی تحت وب و سئو فعالیت نموده و کار خود را از سال ۱۳۸۶ شروع کرده است. این شرکت با تکیه بر سابقه علمی مدیران خود در زمینه سیستم های نرم افزاری به خصوص سیستم های کاربردی مفتخر است با آگاهی کامل از نیاز ها و خواسته های مشتریان، فن آوری روز دنیا را در اختیار آنان قرار دهد. برای تماس با گروه آیسا و اطلاع از چگونگی روند کاری آن اینجا کلیک کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]