معرفی زبان برنامه نویسی PHP

برنامه نویسی اختصاصی با PHP یک راهکار حرفه‌ای

ما با برنامه نویسی PHP زندگی می کنیم و نفس می کشیم! ۹۰٪ از تمام توسعه دهندگان ما با PHP به صورت روزانه کار می کنند. تماس با یکی از مشاوران آیسا می تواند کمک خوبی برای درک بیشتر تجربه ۱۴ ساله ی برنامه نویسی PHP ما برای شما باشد. زبان برنامه نویسی PHP محبوب ترین زبان در توسعه برنامه های وب سفارشی است. این زبان پایدار و سریع است. به همین خاطر بسیاری از شرکت های اینترنتی جهانی از جمله فیس بوک، ویکی پدیا، یاهو، فلیکر کار خود را با PHP ایجاد و توسعه داده اند. آیسا دارای چندین چارچوب در برنامه نویسی PHP است. از سال ۲۰۱۴، فریم ورک لاراول، مورد علاقه ما قرار گرفته است.

برنامه نویسی PHP

فاکتور های موفقیت در برنامه نویسی PHP

از آغاز تا رسیدن به قله‌های موفقیت در کنار شما هستیم

نماد صداقت و شفافیت

رهبران ارشد پروژه ها در آیسا بازخورد های مکرری برای توسعه دهندگان فراهم می کنند. توسعه دهندگان همیشه می دانند که چه کاری باید انجام دهند تا برای مشتریان ارزش بیشتری داشته باشد.

برتری کیفیت خدمات

در آیسا، کیفیت خدمات همیشه در صدر قرار می گیرند که شامل: تخمین های روشن، مهلت های به دست آمده، گزارش های مکرر اما مختصر و… می باشد. مفهوم کیفیت خدمات یکی از چهار اصل اساسی ماست.

استعداد؛ 90٪ موفقیت شما به آن بستگی دارد.

آیسا علاوه بر داشتن برنامه نویسانی متخصص و ماهر، تلاش می کند که از توسعه دهندگانی با مهارت های ارتباطی عالی، نگرش درست و رعایت کاربر پسند بودن برنامه، استفاده نماید.

کاربرپسند بودن

در آیسا تمرکز بر روی کاربر پسند بودن و هدف اصلی کاربر از استفاده از این سیستم قرار می گیرد تا مشتریان به هدف و موفقیت در کسب و کار خود برسند.

کد عالی

ما کد های خوبی را ارائه می دهیم تا به نتایج سریع، ایمن و مقیاس پذیر برسیم. همچنین از فریم ورک شناخته شده مانند Laravel استفاده می کنیم تا کد اصلی، پاک و ایمنی را به شما ارائه دهیم.

بدون نیاز به مدیریت میکرو

کارکنان ما درک می کنند که زمان مناسبی را باید به جای مدیریت یک پروژه توسعه نرم افزار، بر روی کسب و کار شما بگذارند. در آیسا پروژه ها رو به جلو، صرفه جویی در وقت و متمرکز بر اهداف کسب و کار شما قرار گرفته می شود.

شروع یک مکالمه سرنوشت ساز

32660869- 031

مراحل برنامه نویسی اختصاصی نرم افزار

مراحل برنامه نویسی اختصاصی نرم افزار چندین مرحله دارد. بعضی از شرکت ها و کارخانه جات نیاز به نوشتن برنامه برای دستگاه‌ های بخش تولید و یا اداری دارند. از نمونه این برنامه ها می توان به سیستم حضور و غیاب به روش خاص و یا حتی نرم افزار های تحت وب و یا تولید اشاره کرد. مراحل تولید نرم افزار سفارش مشتری توسط گروه آیسا از سه مرحله اصلی تشکیل شده است.

مرحله سوم: نگه داری برنامه

الگو های تولید نرم افزار یا سایت بسته به نوع کار و قرار داد تعریف می‌ شود.

مرحله دوم: پیاده سازی سیستم به صورت کامل

شامل برنامه نویسی و اجرا، آزمون و مستند سازی کد نوشته شده می باشد.

مرحله اول: امکان‌ سنجی و برنامه‌ ریزی کار

گروه برنامه نویسی آیسا طبق برنامه‌ ریزی و توافق کارفرما کار خود را استارت خواهند زد.

دلایل انتخاب برنامه نویسی PHP

فریم ورک‌ها

فریم ورک ها سیستم عامل هایی هستند که به توسعه دهندگان کمک می کند تا کد خود را سازماندهی کنند و کارایی بیشتری داشته باشند. فریم ورک ها ویژگی هایی دارند که توسعه دهندگان از آن ها استفاده می کنند.

توسعه پذیری راحت

اگر سیستم یا برنامه وب خود را با PHP توسعه دهید، بهتر است بدانید که یک مجموعه گسترده از سرویس ها، API ها، کتابخانه ها را نیز اضافه می کنید که موجب صرفه جویی در وقت و هزینه می شود.

استفاده از منابع باز

برنامه نویسان نیازی به خرید یک IDE، مجوز و یا میزبان وب گران قیمت ندارند تا برنامه های PHP خود را اجرا کنند. به دلایل مشابه، MySQL اغلب به عنوان پایگاه داده برای پیاده سازی PHP انتخاب می شود.

سادگی و سهولت در استفاده

توسعه دهنده نرم افزار PHP نیازی به یک IDE “سخت” و پیچیده ندارد. مهندسین تازه فارغ التحصیل هم می توانند به سرعت این زبان را یاد بگیرند، زیرا PHP ساده اما بسیار قدرتمند است.

برنامه نویسی با PHP , لاراول

برنامه نویسی PHP با آیسا

ما متخصصان لاراول هستیم

ما از زمان تاسیس در سال ۱۳۸۶ با پی اچ پی کار کرده ایم و نتیجه گرفته ایم که Laravel بهترین انتخاب برای ساخت سیستم های مبتنی بر وب و راه حل های پیچیده است. لاراول ما را قادر می سازد تا به موقع پروژه هایی با هزینه ای موثر را ارائه دهیم. اگر چه لاراول یک فریم ورک نسبتا جوان است، اما اکثر توسعه دهندگان ما از سال گذشته با لاراول کار کرده اند.

چرا شرکت آیسا را
برای پروژه های برنامه نویسی انتخاب کنیم؟

اینجا شروع موفقیت پروژهای شماست

خدمات ما
2000

مشتریان

200

پروژه های برنامه نویسی

100

رضایتمندی

1500

سایت‌های طراحی شده

14

سابقه کار

658

وب سایت‌های بهینه شده

Laravel چیست و چه کاربردی دارد؟

اطلاعات بیشتر در مورد Laravel

Laravel یک فریم ورک محبوب است و بسیار مورد استفاده توسعه دهندگان قرار می گیرد. همچنین یک فریم ورک منبع باز مورد استفاده برای توسعه نرم افزار وب است. این الگوی معماری MVC را دنبال می کند. استفاده از این فریم ورک برای جایگزینی وظایف کدگذاری تکراری است. Laravel شامل وظایف رایج مانند احراز هویت، مسیریابی، جلسات و ذخیره سازی را دارد، بنابراین به توسعه کمک وافری می کند.

برنامه نویسی با PHP و فریم ورکلاراول

قیمت برنامه نویسی با PHP

برنامه نویسی سایت یعنی طراحی سایت یکبار برای همیشه

بهتر است بدانید که کد نویسی را با توجه به کاربرد و نیاز قیمت‌ گذاری می کنند. قیمت را با تماس با مشاوران گروه آیسا و یا تکمیل منوی سفارش برنامه نویسی در کمترین زمان ممکن دریافت خواهید کرد.

همچنین شما می توانید با شماره تلفن ۰۳۱۳۲۶۶۰۸۶۹ تماس بگیرید؛ و در سریع ترین زمان ممکن قیمت را از کارشناسان برنامه‌ نویس ما بگیرید

تعرفه و قیمت برنامه نویسی اختصاصی

چه چیزی در قیمت برنامه نویسی تاثیر می‌گذارد

بسیاری از افراد هستند که علاقه ای به نرم افزار ها و برنامه های از پیش نوشته شده و آماده ندارند و به همین سبب به سمت برنامه نویسی اختصاصی نرم افزار ها روی می آورند. یکی از دلایلی که برنامه نویسی اختصاصی مورد توجه و علاقه قرار گرفته است همین امر می باشد. افراد معتقدند که این گونه از برنامه ها تمامی نیاز ها و خواسته های مشتریان را برطرف نخواهد کرد بنابراین داشتن یک نرم افزار اختصاصی که تمامی خواسته ها در آن مطرح شده باشد و به دنبال آن نیاز های مشتریان رفع شود، گزینه مناسبی خواهد بود.

گروه آیسا با به کارگیری متخصیصن خود در زمینه برنامه نویسی اختصاصی و نرم افزار های مخصوص هر کسب و کاری توانسته است نامی آشنا و قابل اعتماد را در بین رقیبان خود کسب نماید. برای اطلاع از چگونگی قیمت و انجام پروژه های برنامه نویسی اختصاصی می توانید با شماره های ۰۹۱۳۵۹۱۹۱۹۹ یا ۳۲۶۶۰۸۶۹-۰۳۱ تماس حاصل فرمایید.

آخرین نوشته ها از بلاگ ما

با ما در تماس باش