03132660869

برنامه نویسی اختصاصی PHP

معرفی زبان برنامه نویسی PHP

ما با برنامه نویسی PHP زندگی می کنیم و نفس می کشیم! ۹۰٪ از تمام توسعه دهندگان ما با PHP به صورت روزانه کار می کنند. تماس با یکی از مشاوران آیسا می تواند کمک خوبی برای درک بیشتر تجربه ۱۴ ساله ی برنامه نویسی PHP ما برای شما باشد. زبان برنامه نویسی PHP محبوب ترین زبان در توسعه برنامه های وب سفارشی است. این زبان پایدار و سریع است. به همین خاطر بسیاری از شرکت های اینترنتی جهانی از جمله فیس بوک، ویکی پدیا، یاهو، فلیکر کار خود را با PHP ایجاد و توسعه داده اند. آیسا دارای چندین چارچوب در برنامه نویسی PHP است. از سال ۲۰۱۴، فریم ورک لاراول، مورد علاقه ما قرار گرفته است.

معرفی زبان برنامه نویسی PHP

فاکتور های موفقیت در برنامه نویسی PHP

استعداد در برنامه نویسی PHP

استعداد؛ 90٪ موفقیت شما به آن بستگی دارد.

آیسا علاوه بر داشتن برنامه نویسانی متخصص و ماهر، تلاش می کند که از توسعه دهندگانی با مهارت های ارتباطی عالی، نگرش درست و رعایت کاربر پسند بودن برنامه، استفاده نماید.

برتری کیفیت خدمات در برنامه نویسی PHP

برتری کیفیت خدمات

در آیسا، کیفیت خدمات همیشه در صدر قرار می گیرند که شامل: تخمین های روشن، مهلت های به دست آمده، گزارش های مکرر اما مختصر و… می باشد. مفهوم کیفیت خدمات یکی از چهار اصل اساسی ماست.

صداقت و شفافیت در زبان برنامه نویسی PHP

نماد صداقت و شفافیت

رهبران ارشد پروژه ها در آیسا بازخورد های مکرری برای توسعه دهندگان فراهم می کنند. توسعه دهندگان همیشه می دانند که چه کاری باید انجام دهند تا برای مشتریان ارزش بیشتری داشته باشد.

بدون نیاز به مدیریت میکرو در برنامه نویسی PHP

بدون نیاز به مدیریت میکرو

کارکنان ما درک می کنند که زمان مناسبی را باید به جای مدیریت یک پروژه توسعه نرم افزار، بر روی کسب و کار شما بگذارند. در آیسا پروژه ها رو به جلو، صرفه جویی در وقت و متمرکز بر اهداف کسب و کار شما قرار گرفته می شود.

کاربر پسند بودن در برنامه نویسی PHP

کاربر پسند بودن

در آیسا تمرکز بر روی کاربر پسند بودن و هدف اصلی کاربر از استفاده از این سیستم قرار می گیرد تا مشتریان به هدف و موفقیت در کسب و کار خود برسند.

کد عالی در برنامه نویسی PHP

کد عالی

ما کد های خوبی را ارائه می دهیم تا به نتایج سریع، ایمن و مقیاس پذیر برسیم. همچنین از فریم ورک شناخته شده مانند Laravel استفاده می کنیم تا کد اصلی، پاک و ایمنی را به شما ارائه دهیم.

دلایل انتخاب برنامه نویسی PHP

سادگی در برنامه نویسی PHP

سادگی و سهولت استفاده

توسعه دهنده نرم افزار PHP نیازی به یک IDE “سخت” و پیچیده ندارد. مهندسین تازه فارغ التحصیل هم می توانند به سرعت این زبان را یاد بگیرند، زیرا PHP ساده اما بسیار قدرتمند است.

                       

منبع باز در برنامه نویسی PHP

منبع باز

برنامه نویسان نیازی به خرید یک IDE، مجوز و یا میزبان وب گران قیمت ندارند تا برنامه های PHP خود را اجرا کنند. به دلایل مشابه، MySQL اغلب به عنوان پایگاه داده برای پیاده سازی PHP انتخاب می شود.

                                        

توسعه پذیری در برنامه نویسی PHP

توسعه پذیری

اگر سیستم یا برنامه وب خود را با PHP توسعه دهید، بهتر است بدانید که یک مجموعه گسترده از سرویس ها، API ها، کتابخانه ها را نیز اضافه می کنید که موجب صرفه جویی در وقت و هزینه می شود.

فریم ورک در برنامه نویسی PHP

فریم ورک ها

فریم ورک ها سیستم عامل هایی هستند که به توسعه دهندگان کمک می کند تا کد خود را سازماندهی کنند و کارایی بیشتری داشته باشند. فریم ورک ها ویژگی هایی دارند که توسعه دهندگان از آن ها استفاده می کنند.

 

مراحل برنامه نویسی اختصاصی نرم افزار

بعضی از شرکت ها و کارخانه جات نیاز به نوشتن برنامه برای دستگاه‌ های بخش تولید و یا اداری دارند. از نمونه این برنامه ها می توان به سیستم حضور و غیاب به روش خاص و یا حتی نرم افزار های تحت وب و یا تولید اشاره کرد. مراحل تولید نرم افزار سفارش مشتری توسط گروه آیسا از سه مرحله اصلی تشکیل شده است.

امکان سنجی در برنامه نویسی PHP

مرحله اول: امکان‌ سنجی و برنامه‌ ریزی کار

  • گروه برنامه نویسی آیسا طبق برنامه‌ ریزی و توافق کارفرما کار خود را استارت خواهند زد.
پیاده سازی در برنامه نویسی PHP

مرحله دوم: پیاده‌ سازی سیستم به صورت کامل

  • شامل برنامه نویسی و اجرا، آزمون و مستند سازی کد نوشته شده می باشد.
نگه داری در برنامه نویسی PHP

مرحله سوم: نگه‌داری برنامه نوشته شده

  • الگو های تولید نرم افزار یا سایت بسته به نوع کار و قرار داد تعریف می‌ شود.
1
سابقه کار
1%
رضایتمندی
1
وب سایت های بهینه شده
300
سایت های طراحی شده
1
برنامه نویس اختصاصی

ما متخصصان لاراول هستیم

ما از زمان تاسیس در سال ۱۳۸۶ با پی اچ پی کار کرده ایم و نتیجه گرفته ایم که Laravel بهترین انتخاب برای ساخت سیستم های مبتنی بر وب و راه حل های پیچیده است. لاراول ما را قادر می سازد تا به موقع پروژه هایی با هزینه ای موثر را ارائه دهیم. اگر چه لاراول یک فریم ورک نسبتا جوان است، اما اکثر توسعه دهندگان ما از سال گذشته با لاراول کار کرده اند.

اطلاعات بیشتر در مورد Laravel

Laravel یک فریم ورک محبوب است و بسیار مورد استفاده توسعه دهندگان قرار می گیرد. همچنین یک فریم ورک منبع باز مورد استفاده برای توسعه نرم افزار وب است. این الگوی معماری MVC را دنبال می کند. استفاده از این فریم ورک برای جایگزینی وظایف کدگذاری تکراری است. Laravel شامل وظایف رایج مانند احراز هویت، مسیریابی، جلسات و ذخیره سازی را دارد، بنابراین به توسعه کمک وافری می کند.

قیمت برنامه نویسی

بهتر است بدانید که کد نویسی را با توجه به کاربرد و نیاز قیمت‌ گذاری می کنند. قیمت را با تماس با مشاوران گروه آیسا و یا تکمیل منوی سفارش برنامه نویسی در کمترین زمان ممکن دریافت خواهید کرد.

همچنین شما می توانید با شماره تلفن ۰۳۱۳۲۶۶۰۸۶۹ تماس بگیرید؛ و در سریع ترین زمان ممکن قیمت را از کارشناسان برنامه‌ نویس ما بگیرید.

ارتباط با ما

 ایمیل  info@aysaco.ir

دفتر  ۰۳۱۳۲۶۶۰۸۶۹

  موبایل   ۰۹۱۳۵۹۱۹۱۹۹

WhatsApp با ما در تماس باش