طراحی سایت شخصی

درباره طراحی سایت شخصی
نمونه کار طراحی سایت شخصی در اصفهان
مشاوره رایگان طراحی سایت شرکتی
هزینه طراحی سایت شخصی

درباره طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی موضوعی است که در بین شغل های انفرادی مانند پزشکان اساتید و مهندسان بیشتر دیده می شود. امروزه اکثر افراد و شرکت‌ها به دنبال استفاده از توان شما برای استفاده‌های تجربی و علمی هستند. آن‌ها با این کار به هدف خود راحت‌تر دسترسی می‌یابند. آن‌ها از شبکه‌های اجتماعی مانند لینکدین برای کسب‌وکار و فیس‌بوک یافتن دوستان و توئیتر برای آپدیت کردن مطالب و گوگل پلاس استفاده می‌کنند؛ اما این‌ها به‌تنهایی معتبر نیستند لذا زمانی شما حرفه‌ای به نظر می‌رسید که طراحی سایت شخصی را در اولویت کار خود قرار دهید. زمانی این امر تحقق پیدا خواهد کرد که ابتدا شما وب‌سایت شخصی خودتان را راه‌اندازی کنید.

دلایل طراحی سایت شخصی

یکی از دلایل مهم برای طراحی وب سایت شخصی این است که با داشتن صفحات تماس با ما و صفحه مشخصات و آدرس و رزومه‌های شما احساس خشودی و رضایت می‌کنند.
هنگامی که تصمیم به طراحی یک وب‌سایت شخصی گرفتید ابتدا باید هدف مشخصی برای طراحی و در مهم‌تر ین بخش هدف از داشتن وب‌سایت شخصی داشته باشید. سؤال این است آیا هدف شما از طراحی سایت شخصی این است که بگویید من هم در دنیای مجازی هستم و یا بهره‌وری و تجارت اولویت شما است. با پاسخ به این سؤالات و سوا لاتی ازاین‌دست به طراحی سایت شما و شرکت شما کمک خواهد کرد تا تمامی اهداف مورد انتظار را برآورده سازید و آن‌ها را برآورده نمایید.

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی

خدمات آیسا در زمینه طراحی سایت شخصی

در جلسات مشاوره به شما کمک خواهیم کرد تا بهترین تصمیم را بگیرید و بهترین نوع طراحی سایت شخصی را برای شما به ارمغان آوریم. نظارت آنلاین شما را در تمامی مراحل برای ما بسیار مهم است.

در دسترس بودن شما

امروزه افراد از روش های قدیمی خود برای مانند روزنامه و رادیو تلوزیون کمتر برای جذب نیرو استفاده می‌کنند و برای هزینه کمتر از اینترنت بهره میبرند دلایل کار آن‌ها را میتوان اینگونه شرح داد؛ زیرا امکانات در این رابطه افزایش می یابد. زیرا آن‌ها در این رابطه میخواهنداطلاعات بیشتری در رابطه با شخص کسب نمایند مانند عکس و روزمه های کاری و… حال اگر نام شما را در گوگل سرچ کنند و سایت شخصی شما بالا بیاید بسیار عالی و جذاب خواهد شد.

یافتن شغل مورد نظر شما

داشتن یک وب‌سایت مانند این است که شما رزومه کاری و نمونه کارهای خود را در اختیار دیگران می گذارید و هر هفته با موقعیت های زیادی روبه رو خواهید شد.
این بزرگترین مزیت است که با سئو سایت شما روی حرفه یا شغلتان و سپس سرچ حرفه یا شغل شما بسیاری از این فرصت ها را پیدا کنند. در نتیجه این میتواند بزرگترین مزیت طراحی سایت شخصی باشدبنابراین چنانچه میخواهید شغل شما را پیدا کنید اولین قدم طراحی وب‌سایت شخصی است.

رزومه خود را دیجیتالی کنید

در زمآن‌های قدیم رزومه ها به صورت کاغذی باید ارسال می شدند؛ اما امروزه با ارسال آن‌ها به صورت دیجیتالی کار راحت شده است؛ و شما در سایت خود می توانید رزومه ها را به صورت تصویری به نمایش گذارید.
بنابراین در زیر به چند سرویس که شما میتوانید در وب‌سایت شخصی خود داشته باشید باشاره می نماییم
صفحه تماس با ما
صفحه نمونه کارها
گالری تصاویر
چت و گفتگوی آنلاین
داشتن مهراتها و مدارک شما
معرفی به دوستان
معرفی شبکه‌های اجتماعی شما به کاربرانتانپ
توضیح مهارتهای حرف ای و نیمه حرفه‌ای شما.
نمایش ویدیوهای مفید شما
ارسال نظرات و پیشنهادات کاربران برای پیشرفت شما در کار و مهارت هایتان
و سایر امکانات دیگر

پیچیدگی طراحی سایت شخصی

طراحی سایت کار ساده ای نیست. به دلیل اینکه صاحب سایت باید نظر خود را ارائه دهد این امر حساسیت طراحی وب‌سایت شخصی را چندین برابر می‌کند. باید قبل از طراحی، رنگ‌ها و سلیقه‌های مشتری نیز به‌دقت موردبررسی قرار بگیرد تا درنهایت بتوانیم محصولی زیبا و کاربرپسند و البته مشتری‌پسند را داشته باشیم. ازاین‌رو گروه آیسا این خدمات را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهد. می‌توان برای افراد در قشرهای مختلف این نوع سایت را طراحی نمود.
سایت برای طراحان
سایت برای شخص پزشکان
سایت شخصی برای وکلا
سایت شخصی ورزشکاران
و هزاران نوع و قشر مختلف اشخاص که می‌تواند باعث بهتر دیده شدن شما در فضای مجازی و آنلاین گردد.
بنابراین چنانچه به این نتیجه رسیده‌اید که شما هم باید یک وب‌سایت شخصی داشته باشید فرصت را از دست ندهید و از طریق گروه آیسا این خدمت را بگیرید.

نمونه کارهای طراحی سایت شخصی

در ادامه به معرفی نمونه کارهای طراحی سایت شخصی آیسا می‌پردازیم تا کیفیت کارها را بررسی کنیم و خودتان قضاوت کنید.
البته در صفحه خانه انواع نمونه کارهای شخصی و شرکتی را مشاهده می‌کنید. با این کار شما می‌توانید خود را به افراد در سراسر دنیا بشناسانید.
و آن ها را با کسب و کار خود آشنا کنید. آیسا دلایل ایجاد و طراحی سایت شخصی را در سه مورد خلاصه کرده است.

برای مشاهده نمونه کارهای طراحی سایت شخصی کلیک کنید.

مشاوره رایگان طراحی سایت شخصی

با توجه به ایده و انگیزه شما از راه اندازی سایت شخصی آیسا بهترین پیشنهادات را به شما ارائه میدهد. شرکتی با بیش از ۱۰ سال سابقه و تجربه گزینه خوبی برای مشاوره شما می باشد.
جهت سفارش طراحی وب سایت شرکتی با تلفن های  ۳۲۶۶۰۸۶۹ – ۰۳۱  یا  ۳۲۶۶۵۱۱۵ – ۰۳۱ تماس بگیرید یا با پر کردن فرم زیر برای پیشرفت خود از بقیه پیشی بگیرید.

هزینه طراحی سایت شخصی

بسیاری از افراد که دوست دارند طراحی سایت شخصی را در اولویت کار خود قرار دهند اهمیتی به هزینه آن نمی‌دهند. آن‌ها دوست دارند سایتی با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت داشته باشند. متأسفانه این اتفاق سخت و کمی غیرممکن است. اما آیسا به هزینه معقول این کار را انجام میدهد. لذا با پر کردن فرم زیر هزینه طراحی وب سایت شخصی را دریافت کنید.