طراحی سایت شخصی

درباره طراحی سایت شخصی
نمونه کار طراحی سایت شخصی در اصفهان
مشاوره رایگان طراحی سایت شرکتی
هزینه طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی در اصفهان و سراسر ایران

یکی از راه‌هایی که افراد می‌توانند از طریق آن خودشان را معرفی کنند، وجود وب سایت شخصی است.

این کار به خودی خود یک نوع برندسازی است و نشان می‌دهد که فرد به وجود وب سایت شخصی اهمیت می‌دهد و تمایل دارد که از این طریق یک نوع ارتباط نزدیک با دوستان و همکاران خود داشته باشد.

هر کاری اصول خاص خودش را دارد. طراحی وب سایت شخصی هم از این قضیه مستثنی نیست و بسیاری از افراد با مقاصد و اهداف مختلف در ایران و سراسر جهان دست به طراحی یک وب سایت شخصی می‌زنند و یا اینکه از افراد متخصص و متبحر برای این کار استفاده می‌کنند. شرکت‌هایی هم هستند که در این زمینه فعالیت دارند و با کیفیت‌ها و هزینه‌های مختلف این کار را انجام می‌دهند.

تفاوت بین وب سایت شخصی و وب سایت استاندارد

وب سایت‌های شخصی باید مشخصات و قابلیت‎‌های منحصر به فرد و خاص خود را داشته باشند. به طور کلی داشتن یک وب سایت شخصی موجب می‌شود که موارد زیر فراهم گردد:

  • جذب مخاطب به صورت روزافزون و آشنایی بیشتر مخاطبان با شما
  • اعتمادسازی هر چه بیشتر با مخاطب
  • برانگیختن اقدام و عمل

در واقع تفاوت چندانی بین وب سایت شخصی و وب سایت خدمت‌محور یا تجارت الکترونیک وجود ندارد.

همان گونه که فرد با استفاده از وب سایت تجاری و سرویسی خود به دنبال خدمت‌رسانی به مشتریان است، با استفاده از وب سایت شخصی هم علاقه دارد که با مخاطبان بهتر و خصوصی‌تر ارتباط برقرار کند و مسائل و سوالات آنها را با دقت و از نزدیک پاسخ دهد.

یک وب سایت شخصی باید شامل چه اطلاعاتی باشد؟

وب سایت شخصی باید شما را با تمامی مشخصات در برابر مخاطب قرار دهد و مخاطب حس کند که از طریق این وب سایت درست در برابر شما نشسته است. این وب سایت باید منحصر به فرد و تک باشد.

وب سایت شخصی باید حاوی موارد زیر باشد. در واقع موارد زیر اصول جدایی‌ناپذیر برای هر وب سایت محسوب می‌شود:

تصاویر مربوط به خودتان

یکی از اصولی که باید رعایت شود این است که نباید شخص با ابهام در مورد شما مواجه شود و حتی نداند که شما چه شکلی هستید. در بالا توضیح دادیم که شخص باید حس کند درست روبروی شما نشسته است. باید یک تصویر مناسب و عالی از خودتان در وب سایت قرار دهید. شما دارید خودتان را به مخاطب عرضه می‌کنید پس باید خیلی مراقب باشید.

مردم قصد دارند که از این طریق به شما تکیه و اعتماد کنند و این شما هستید که باید هر چه در توان دارید روی وب سایت شخصی خود پیاده کنید. اگر وب سایت خدماتی یا تجاری بودید باید از تصاویر تیم یا محصول خود استفاده می‌کردید ولی شما یک شخص حقیقی هستید.

شما باید حتما یک لیست ایمیل برای خود بسازید

هر وب سایت باید به شکلی باشد که کاربران نهایی را تشویق کند تا کاری انجام دهند. یکی از این کارها، ثبت نام در لیست ایمیل یا ارائه شماره تماس است. برخی از سایت‌ها هم کاربران خود را تشویق می‌کنند که روی دکمه خرید کلیک کنند. بهتر است روی ایمیل تمرکز کنید.

لیست ایمیل برای وب سایت شخصی مهم است. شما نباید فقط به پلتفرم‌هایی مانند گوگل یا فیس‌بوک تکیه کنید. حتی اگر در فیس‌بوک هزاران نفر شما را دنبال می‌کنند، باز هم ترفند ایمیلی را فراموش نکنید چون خیلی مهم است. لیست ایمیل خود را مدام کنترل کنید.

محتوای خود را در خط مقدم قرار دهید

باید به طور مداوم و همیشگی محتوا تولید کنید. یکی از بهترین راهکارها برای نمایش خودتان به عنوان یک رهبر همین است. همیشه محتوای ناب تولید کنید و در برابر چشمان خواننده قرار دهید. با این کار آنها می‌فهمند که شما همیشه به وب سایت خود سر می‌زنید و به کاربران و مخاطبان اهمیت می‌دهید و به این شکل، دلشان گرم می‌شود و به شما اعتماد می‌کنند.

حتی در وب سایت شخصی هم می‌توان بخشی برای فروش گذاشت

بسیاری از صفحات شخصی مشغول به فروش رساندن محصولات فیزیکی هستند و این کار را به صورت جانبی انجام می‌دهند. ممکن است کالای فیزیکی نفروشید ولی ایده فروش کتاب الکترونیکی یا بلیت می‌تواند خوب باشد. ایده بدی نیست که در وب سایت شخصی خود یک فروشگاه آنلاین کوچک داشته باشید.

هدیه دادن

سعی کنید که در وب سایت شخصی خود به موضوع یادگیری اهمیت بدهید و هر کسی که وارد سایت شما می‌شود، بتواند یک هدیه دریافت کند و آن را به عنوان یک یادگاری از شما داشته باشند تا هر گاه به آن می‌نگرند، یاد و خاطره شما زنده شود.

استفاده از لوگو برای وب سایت شخصی

یکی از کارهایی که می‌توانید انجام دهید این است که لوگوی شرکت خودتان یا شرکتی که برای آن کار می‌کنید را در وب سایت شخصی خود بگذارید؛ زیرا این کار به شما کمک می‌کند که از اعتبار آن شرکت یا برند هم برای افزایش اعتبار خود استفاده کنید.

گروه طراحی وب سایت آیسا، همیشه و همه جا در کنار شما

یکی از گروه‌های عالی و بی نظیر طراحی سایت در اصفهان و سراسر ایران، گروه آیسا است که به عنوان یک گروه عالی در این زمینه فعالیت می‌کند و می‌توانند به افرادی که به دنبال طراحی وب سایت شخصی هستند کمک کند. این شرکت علاقه دارد که در امور مختلفبه هموطنان عزیز کمک کند.

از آنجا که اهمیت طراحی وب سایت شخصی بسیار مهم است، در صورتی که به دنبال طراحی سایت شخصی در اصفهان و سراسر کشور هستید، کافی است با این گروه تماس بگیرید و از بهترین و عالی‌ترین خدمات این شرکت که شامل طراحی سایت، فروشگاه اینترنتی، سئو، مالتی مدیا و غیره است، استفاده کنید.

اگر در مورد قیمت هم سوال دارید، باید بدانید که هزینه خدماتی که این شرکت انجام می‌دهد؛ به واقع بی نظیر است و در صورت مقایسه به این موضوع پی خواهید برد. پس خواهشا تعلل نکنید. با این گروه تماس بگیرید و هیچ جای ابهام برای خود باقی نگذارید.

خدمات آیسا در زمینه طراحی سایت شخصی

در جلسات مشاوره به شما کمک خواهیم کرد تا بهترین تصمیم را بگیرید و بهترین نوع طراحی سایت شخصی را برای شما به ارمغان آوریم. نظارت آنلاین شما را در تمامی مراحل برای ما بسیار مهم است.

در دسترس بودن شما

امروزه افراد از روش های قدیمی خود برای مانند روزنامه و رادیو تلوزیون کمتر برای جذب نیرو استفاده می‌کنند و برای هزینه کمتر از اینترنت بهره میبرند دلایل کار آن‌ها را میتوان اینگونه شرح داد؛ زیرا امکانات در این رابطه افزایش می یابد. زیرا آن‌ها در این رابطه میخواهنداطلاعات بیشتری در رابطه با شخص کسب نمایند مانند عکس و روزمه های کاری و… حال اگر نام شما را در گوگل سرچ کنند و سایت شخصی شما بالا بیاید بسیار عالی و جذاب خواهد شد.

یافتن شغل مورد نظر شما

داشتن یک وب‌سایت مانند این است که شما رزومه کاری و نمونه کارهای خود را در اختیار دیگران می گذارید و هر هفته با موقعیت های زیادی روبه رو خواهید شد.
این بزرگترین مزیت است که با سئو سایت شما روی حرفه یا شغلتان و سپس سرچ حرفه یا شغل شما بسیاری از این فرصت ها را پیدا کنند. در نتیجه این میتواند بزرگترین مزیت طراحی سایت شخصی باشدبنابراین چنانچه میخواهید شغل شما را پیدا کنید اولین قدم طراحی وب‌سایت شخصی است.

رزومه خود را دیجیتالی کنید

در زمآن‌های قدیم رزومه ها به صورت کاغذی باید ارسال می شدند؛ اما امروزه با ارسال آن‌ها به صورت دیجیتالی کار راحت شده است؛ و شما در سایت خود می توانید رزومه ها را به صورت تصویری به نمایش گذارید.
بنابراین در زیر به چند سرویس که شما میتوانید در وب‌سایت شخصی خود داشته باشید باشاره می نماییم
صفحه تماس با ما
صفحه نمونه کارها
گالری تصاویر
چت و گفتگوی آنلاین
داشتن مهارتها و مدارک شما
معرفی به دوستان
معرفی شبکه‌های اجتماعی شما به کاربران تان.
توضیح مهارتهای حرف ای و نیمه حرفه‌ای شما.
نمایش ویدیوهای مفید شما
ارسال نظرات و پیشنهادات کاربران برای پیشرفت شما در کار و مهارت هایتان
و سایر امکانات دیگر

پیچیدگی طراحی سایت شخصی

طراحی سایت کار ساده ای نیست. به دلیل اینکه صاحب سایت باید نظر خود را ارائه دهد این امر حساسیت طراحی وب‌سایت شخصی را چندین برابر می‌کند. باید قبل از طراحی، رنگ‌ها و سلیقه‌های مشتری نیز به‌دقت موردبررسی قرار بگیرد تا درنهایت بتوانیم محصولی زیبا و کاربرپسند و البته مشتری‌پسند را داشته باشیم. ازاین‌رو گروه آیسا این خدمات را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهد. می‌توان برای افراد در قشرهای مختلف این نوع سایت را طراحی نمود.
سایت برای طراحان
سایت برای شخص پزشکان
سایت شخصی برای وکلا
سایت شخصی ورزشکاران
و هزاران نوع و قشر مختلف اشخاص که می‌تواند باعث بهتر دیده شدن شما در فضای مجازی و آنلاین گردد.
بنابراین چنانچه به این نتیجه رسیده‌اید که شما هم باید یک وب‌سایت شخصی داشته باشید فرصت را از دست ندهید و از طریق گروه آیسا این خدمت را بگیرید.

نمونه کارهای طراحی سایت شخصی

در ادامه به معرفی نمونه کارهای طراحی سایت شخصی آیسا می‌پردازیم تا کیفیت کارها را بررسی کنیم و خودتان قضاوت کنید.
البته در صفحه خانه انواع نمونه کارهای شخصی و شرکتی را مشاهده می‌کنید. با این کار شما می‌توانید خود را به افراد در سراسر دنیا بشناسانید.
و آن ها را با کسب و کار خود آشنا کنید. آیسا دلایل ایجاد و طراحی سایت شخصی را در سه مورد خلاصه کرده است.

برای مشاهده نمونه کارهای طراحی سایت شخصی کلیک کنید.

مشاوره رایگان طراحی سایت شخصی

با توجه به ایده و انگیزه شما از راه اندازی سایت شخصی آیسا بهترین پیشنهادات را به شما ارائه میدهد. شرکتی با بیش از 10 سال سابقه و تجربه گزینه خوبی برای مشاوره شما می باشد.
جهت سفارش طراحی وب سایت شرکتی با تلفن های  32660869 – 031  یا  32665115 – 031 تماس بگیرید یا با پر کردن فرم زیر برای پیشرفت خود از بقیه پیشی بگیرید.

هزینه طراحی سایت شخصی

بسیاری از افراد که دوست دارند طراحی سایت شخصی را در اولویت کار خود قرار دهند اهمیتی به هزینه آن نمی‌دهند. آن‌ها دوست دارند سایتی با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت داشته باشند. متأسفانه این اتفاق سخت و کمی غیرممکن است. اما آیسا به هزینه معقول این کار را انجام میدهد. لذا با پر کردن فرم زیر هزینه طراحی وب سایت شخصی را دریافت کنید.