آپدیت الگوریتم پنگوئن در سال ۲۰۱۶

آپدیت الگوریتم پنگوئن در سال ۲۰۱۶

شرح آپدیت الگوریتم پنگوئن در سال ۲۰۱۶

بالاخره پس از ۲ سال یا به طور دقیق ۷۰۷ روز الگوریتم پنگوئن گوگل به روز رسانی شد. همان طور که در مقاله استراتژی به روز رسانی محتوا در مورد این الگوریتم صحبت کردیم، وظیفه این الگوریتم مبارزه با وب سایت هایی است که اقدام به خرید بک لینک به صورت مصنوعی کرده اند و یا از ترفند های سئو کلاه سیاه استفاده کرده اند، می باشد. در سال ۲۰۱۴ پنگوئن آپدیت شد و آن موقع شاهد افت رتبه بسیاری از وب سایت ها در نتایج موتور های جستجو بودیم. حال پس از ۲ سال دوباره این الگوریتم آپدیت شده است.

هر بار که وب سایتی توسط الگوریتم پنگوئن جریمه می شود و به اصطلاح پنالتی گرفته می شود، وب سایت جریمه شده و باید تا آپدیت بعدی الگوریتم منتظر بماند تا از پنالتی در بیاید. ولی در آپدیت جدید این الگوریتم، گوگل گفته که از این پس، پنگوئن همیشه در صحنه وجود دارد و سیگنال های مربوط به رتبه ها را به صورت لحظه ای پردازش می کند.

شاید تمایل به خواندن این مقاله را هم داشته باشید: اهمیت نقشه سایت در سئو سایت

در آپدیت جدید پنگوئن باید این انتظار را داشت که رتبه وب سایت ها با سرعت بیشتری جا به جا شوند. از این پس اگر یک وب سایت توسط گوگل جریمه شد، با رفع تخلف و خطا می تواند زودتر از قبل از این جریمه رها شود و نیازی نیست که تا آپدیت بعدی منتظر بماند.

در هر صورت باید منتظر بمانیم و ببینیم که این آپدیت جدید چه تاثیری بر روی رتبه وب سایت ها می گذارد.

منبع: moz

گروه آیسا با بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه طراحی سایت، برنامه نویسی اختصاصی تحت وب و سئو فعالیت نموده و کار خود را از سال ۱۳۸۶ شروع کرده است. این شرکت با تکیه بر سابقه علمی مدیران خود در زمینه سیستم های نرم افزاری به خصوص سیستم های کاربردی مفتخر است با آگاهی کامل از نیاز ها و خواسته های مشتریان، فن آوری روز دنیا را در اختیار آنان قرار دهد. برای تماس با گروه آیسا و اطلاع از چگونگی روند کاری آن اینجا کلیک کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]