رتبه بندی گوگل

راهنمای عوامل رتبه بندی گوگل – بخش نهم: لینک خروجی

راهنمای عوامل رتبه بندی گوگل: لینک خروجی

در بخش هشتم در مورد لینک های داخلی و همچنین بهترین راه برای استفاده از لنگر متن صحبت کردیم و در این بخش شما را با لینک های خروجی از سایت و تاثیر آن ها بر سئو سایت آشنا می کنیم. نکاتی در زیر آورده شده که رعایت آن ها در لینک های خارجی می تواند شما را در امر سئو سایت یاری نمایید.

شاید تمایل به خواندن این مقاله را هم داشته باشید: راهنمای عوامل رتبه بندی گوگل: لینک های داخلی

تاثیر لینک های خروجی بر سئو سایت: 

۱- یک لینک خروجی یک امتیاز مثبت برای سایت شما می باشد و باعث افزایش قدرت و اعتماد کاربران نسبت به سایت شما شود. سعی نمایید از کلماتی همچون “اینجا” در لنگر متن خود برای لینک ها استفاده نکنید.

۲- سعی نمایید از لینک های خروجی محدود در سایت خود استفاده نمایید.

۳- لینک کردن به سایت های مرجع: در پایان مقالات وب سایت خود می توانید به سایت های مرجع لینک دهید که این کار باعث افزایش اعتماد کاربران نسبت به سایت شما می گردد.

۴- وب سایت هایی که به سمت آن ها لینک می دهید باید از جمله وب سایت های با کیفیت و دارای رتبه خوب باشند.

لینک های خروجی

لینک های خروجی

۵- در لینک دهی باید به گونه ای عمل نمایید که از مجازات شدن توسط گوگل جلوگیری شود. بنابراین اگر شما به طور منظم این کار را انجام ندهید، توسط گوگل جریمه می شوید.

۶- لینک های خروجی یک سیگنال اعتماد می باشند. ذکر منبع در پایان تحقیقات و مقالات خود، اعتماد کاربران را نسبت به سایت شما جلب می کند. پس اعتماد کاربران به شما، اعتماد موتور های جستجو به شما است.

۷- لینک های شکسته چه داخلی و چه خارجی می تواند نشانه ای از یک سایت ضعیف باشد. پس قبل از انتشار مطالب درستی لینک ها را بررسی نمایید.

۸- در لینک های خروجی خود از متا تگ nofollow استفاده کنید که مطابق با بهترین عمل نزد گوگل است. در تمامی لینک های خروجی سایت خود از این متا تگ استفاده نمایید که رتبه آن سایت تاثیری بر روی سایت شما نگذارد.

منبع: searchenginewatch

گروه آیسا با بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه طراحی سایت، برنامه نویسی اختصاصی تحت وب و سئو فعالیت نموده و کار خود را از سال ۱۳۸۶ شروع کرده است. این شرکت با تکیه بر سابقه علمی مدیران خود در زمینه سیستم های نرم افزاری به خصوص سیستم های کاربردی مفتخر است با آگاهی کامل از نیاز ها و خواسته های مشتریان، فن آوری روز دنیا را در اختیار آنان قرار دهد. برای تماس با گروه آیسا و اطلاع از چگونگی روند کاری آن اینجا کلیک کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]