سفارش طراحی سایت

راهنمای جامع برای سفارش طراحی سایت

احتمالاً شما با یکی از کلمات سفارش طراحی سایت ، “سفارش سایت” ، “سفارش ساخت وبسایت” ، “سفارش طراحی سایت حرفه ای” وارد این صفحه شده اید. در این مقاله قصد داریم راهنمای جامعی برای سفارش طراحی سایت داشته باشیم و شما را با انواع روش های طراحی وب سایت و هزینه آن آشنا کنیم.

سفارش طراحی سایت

روزانه بر تعداد کسب و کارهای آنلاین کوچک و بزرگ در فضای اینترنت افزوده می‌شود. ایجاد وبسایت برای هر کسب و کار از شرکت،سازمان،ارگان های دولتی،دانشگاه ها گرفته تا اشخاص حقیقی با هر زمینه تخصص، امری ضروری است.بنابراین، رقابت زیادی در فضای اینترنت نیز شکل گرفته است. اما چه راهکاری می تواند شما را در رتبه های برتر گوگل و موتورهای جستجو نشان دهد! درست حدس زدید! (SEO) سئو و بهینه سازی سایت نجات دهنده سایت و فروش شما است. از این رو باید در سفارش طراحی سایت دقت کافی به خرج دهید. اگر در طراحی وب سایت شما زیر ساخت های سئو به درستی رعایت نشده باشد با مشکلات زیادی روبرو خواهید شد.

طراحی سایت

باید یادآوری کنم فرآیند سفارش سایت را به دقت انجام دهید. مهم ترین پارامتر برای جذب مشتری بعد از ورود به وبسایت، نحوه چیدمان و گرافیک سایت است. این موضوع به تنهایی ثابت میکند برای طراحی سایت لازم است از تیم متخصص و با دانش حرفه ای که هنر و سلیقه عالی داشته باشند باید بهره ببرید. زیرا انتخاب این موضوع رابطه مستقیمی با جذب مشتری و فروش شما دارد. قبل از هر چیز بررسی سایت های رقبا و الهام از ایده ها آنها یا به وجود آمدن ایده های نوین در ساخت سایت شما تاثیر بسزایی در انتخاب شما دارد. بهتر است قبل از سفارش ساخت سایت معیارها و شرایط خود را بدانید و بعد از آن به دنبال افراد متخصص یا شرکت های معتبر باشید.

سفارش طراحی سایت

 سفارش سایت

۱- اولین گام قبل از سفارش سایت وبسایت

بررسی اهداف و ایده های خودتان است. چگونه می توانید این اهداف و برنامه را به درستی اجرا کنید؟ چک لیست زیر می تواند راهنمای شما در این مسیر باشد.

 • بودجه و هزینه شما برای طراحی وبسایت چقدر است؟
 • رقبای شما در حوزه فعالیت کسب و کارتان چه کسانی هستند؟
 • رقبای شما در فضای آنلاین چه سایتی دارند؟ آیا از طراحی سایت اختصاصی استفاده کرده اند یا طراحی سایت وردپرسی؟
 • جمع آوری ایده و نظراتتان به صورت مرتب و دسته بندی شده
 • جمع آوری اطلاعات در مورد مشتریان احتمالی و سن آنها
 • علاقمندی های این دسته از مشتریان و نحوه خرید آنها
 • بررسی های دقیق اولیه برای ساخت سایت
 • برآورد نیاز ها، خواسته های شما برای طراحی سایت چیست؟
 • آیا کار شما در آینده وسعت خواهد داشت و این توسعه پذیر بودن آن تا چه حد است؟
 • چه نوع سایتی قرار است داشته باشید(خبری، سایت فروشگاهی، سایت فروش فایل، سایت کردشگری و …)
 • پشتیبانی فنی سایت چگونه باشد؟
 • زمان مورد نیاز برای طراحی سایت چقدر باشد؟

همه این اطلاعات بی شک می تواند شما را در داشتن یک طراحی سایت حرفه ای و عالی کمک کند. باید قبول کنید که با سفارش طراحی سایت تنها نیمی از راه را رفته اید و نیمه دیگر راه، تحقیق و جمع آوری اطلاعات به همراه بازاریابی برای فروش بهتر است. این اطلاعات را اگر قبل از سفارش ساخت سایت تهیه کنید خیلی زودتر نتیجه میگیرید.

۲- تحقیق در مورد شرکت طراحی وب سایت

انتخاب شرکت طراحی سایت اهمیت زیادی دارد. همانطور که می دانید امروزه طراحی و ساخت سایت بسیار پیچیده و حرفه ای شده است. به همین دلیل باید چندین متخصص در حوزه های مختلف بتوانند در کنار هم به صورت هنرمندانه برای ایجاد سایت خلاقانه فعالیت کنند. متخصصان طراحی گرافیک ، برنامه نویسی ، سئو ، متخصصان ux در کنار هم می توانند یک سایت حرفه ای و قدرتمندی را طراحی کنند. علاوه بر این پشتیبانی شرکت بعد از طراحی و ساخت سایت بسیار اهمیت دارد. اینکه چقدر شرکت طراحی سایت در برابر وب سایت شما مسئولانه رفتار می کند و متعهد است بسیار اهمیت دارد.

تیم طراحی آیسا با داشتن نیروهای متخصص در زمینه های مختلف و با داشتن تجربه حرفه ای در راه اندازی انواع کسب و کارهای آنلاین توانسته رضایت اکثر مشتریان را جلب نماید و بهترین طراحی سایت حرفه ای را ارائه دهد. شما می توانید برای سفارش طراحی سایت به آیسا از طریق فرم یا تماس تلفنی اقدام کنید.

سفارش طراحی سایت

فرم دریافت سفارش طراحی سایت حرفه ای آیسا

برای سفارش ساخت سایت در آیسا می توانید مراحل زیر را دنبال کنید و سفارش خود را به ثبت برسانید.

 • نوع وبسایت خود را مشخص کنید.(طراحی وب سایت اختصاصی یا وردپرسی)
 • زمینه فعالیت وب سایت
 • امکانات مورد نیاز (پایه یا پیشرفته)
 • اطلاعات شخصی
 • اطلاعات تماس

سفارش طراحی سایت حرفه ای

اگر شما می خواهید در همین ابتدای کار سفارش طراحی سایت حرفه ای داشته باشید باید در مورد برخی از موضوعات اطلاعات کافی داشته باشید. اینکه طراحی سایت حرفه ای چه ویژگی هایی دارد؟ امکانات طراحی سایت حرفه ای چیست؟ سئو سایت حرفه ای چگونه است و …

سفارش طراحی سایت اختصاصی

اغلب افراد به دنبال سفارش طراحی سایت اختصاصی هستند. طراحی سایت اختصاصی چیست؟ طراحی سایت که دقیقاً بر اساس نیازها و خواسته های شما باشد که این نوع وبسایت ها برنامه نویسی شده و با کد نویسی تمیز و بهینه می تواند بهترین گزینه برای طراحی سایت حرفه ای باشد. امنیت و سرعت بالایی دارد و بسیار انعطاف پذیر است. همچنین بعد از طراحی سایت اختصاصی به راحتی می توانید توسعه سایت را انجام دهید. به بیان ساده تر به راحتی می توانید هر کاری را در سفارش ساخت سایت اختصاصی به نتیجه برسانید. پیشنهاد ما برای طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای سفارش طراحی سایت اختصاصی است که می تواند همه نیازهای شما را یکجا برآورده کند.

سفارش طراحی سایت ارزان

شاید بپرسید سفارش طراحی سایت ارزان خوب است یا بد؟ باید بگویم برخی از شرکت‌ها با حذف واسطه ها و کم کردن هزینه تبلیغات سایت یک وبسایت مناسب طراحی میکنند، این درحالی است که برخی شرکت های دیگر متاسفانه از کیفیت کار به دلیل قیمت ارزان می کاهند. به همین جهت انتخاب شرکت مطمئن برای سفارش طراحی سایت ارزان بسیار مهم است. طراحی وب سایت ارزان باید به گونه ای باشد که با حفظ کیفیت بالا بتوانید بهترین سایت را داشته باشید و در جهت توسعه سایت اقدام کنید. تیم آیسا با در نظر گرفتن نیازها و خواسته های شما و با حذف واسطه ها خدمات طراحی سایت را ارائه می‌دهد.

برای سفارش ساخت سایت مورد نظرتان فقط کافی است با شماره های ۰۹۰۵۲۶۷۵۲۵۰ یا ۰۳۱۲۶۶۰۸۶۹ تماس بگیرید.

ویژگی های سفارش ساخت وبسایت در آیسا

 •  وب سایت به صورت واکنشگرا
 • سرعت و امنیت بالا در ساخت سایت
 • تاییدیه مشتری در مرحله از کار
 • امکانات مورد نیاز با توجه خواسته های مشتری
 • گرافیک بالا و خلافانه در طراحی سایت
 • سفارش طراحی وبسایت متناسب با سئو و بهینه سازی برای موتورهای جستجو
 • یکسال پشتیبانی رایگان و آموزش مناسب

مجموعه آیسا امکاناتی از جمله سفارش سایت ، ایجاد سایت ، ایجاد وب سایت و سفارش طراحی سایت همراه با تنوع زیاد و قیمت مناسب انجام میدهد.

ایجاد سایت با قیمت مناسب می تواند برای ابتدای کار به صرفه باشد و بعد از راه اندازی و متناسب با پیشرفت کار، توسعه و بهبود برای سفارش طراحی وبسایت حرفه ای داشته باشید. گروه آیسا با ارائه شرایط و هزینه های  ویژه برای ایجاد وب سایت این امکان را برای تمامی مشتریان خود به وجود آورده که متناسب بوجه و نیاز کسب و کار خود صاحب سایت شوند.

سفارش طراحی سایت با وردپرس

همانطور که می دانید سفارش سایت از نوع سایت های وردپرسی به سرعت در حال رشد هستند زیرا مبنای اصلی آنها بر اساس سیستم مدیریت محتوایی است. از این رو تعداد زیادی از طراحی سایت ورپرسی استفاده می کنند. یکی دیگر از مزایای استفاده از سایت های ورپرسی داشتن تنوع افزونه برای هر کاری است که به راحتی می تواند نیاز مشتریان را بر طرف کند. اگر قصد راه اندازی و سفارش ساخت وبسایت با وردپرس را دارید بهتر از هاست های لینوکسی استفاده کنید.

ساخت سایت وردپرسی

یادگیری و آموزش سایت وردپرسی راحت تر از سایت های اختصاصی و کد نویسی شده است. یک نکته مهم برای سفارش طراحی سایت با وردپرس که باید به آن دقت کنید این است که در ساخت سایت با وردپرس باید اصول بهینه سازی و سرعت بالا در نظر گرفته شود در غیر این صورت سئو سایت دچار مشکل می شود. طراح سایت، باید از نصب افزونه های اضافی و غیر ضروری در سایت خودداری کند و کدنویسی و امنیت سایت را بهینه سازد تا سایت وردپرسی با کیفیت و سرعت بالا کند.

سفارش طراحی سایت

قیمت سفارش طراحی سایت

قیمت طراحی وبسایت بسته به نوع طراحی سایت متفاوت است. اگر طراحی سایت اختصاصی داشته باشید قطعاً قیمت گران تری خواهد داشت. در مقابل اگر سفارش ساخت وبسایت با وردپرس را انتخاب کنید قیمت کمتری باید پرداخت کنید.علاوه بر نوع سایت امکانات و مدل کسب و کار آنلاین شما هم در بالا و پایین شدن قیمت‌ها تاثیر می گذارد. علاوه بر این، زمان انجام پروژه می تواند روی هزینه تاثیر بسزایی داشته باشد.

خدمات سفارش سایت در آیسا

آیسا با داشتن خدمات متنوع در زمینه سفارش سایت ، سفارش سئو ، سفارش طراحی اپلیکیشن ، برنامه نویسی ، بازاریابی توانسته بهترین عملکرد را برای مشتریان داشته باشد. ما با داشتن سابقه درخشان و موفق در زمینه انواع طراحی سایت از جمله : طراحی سایت فروشگاهی ، طرحی سایت خبری ، طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت گردشگری ، طراحی سایت هتل ، طراحی سایت آموزشی ، طراحی سایت دانلود و فروش فایل و … توانسته ایم تجربه ارزشمندی را در زمینه کسب و کارهای آنلاین مختلف جمع آوری کنیم.

شما با سفارش سایت به آیسا می توانید از این تجربه های ارزشمند چندین ساله رایگان بهره ببرید و به سرعت از رقبا پیشی بگیرید. تیم آیسا علاوه بر ایجاد سایت عوامل موثر بر فروش و بازاریابی را به دقت بررسی کرده و آنها را در ساخت سایت لحاظ می کنند تا شما در آینده با مشکلات بازاریابی سرو کار زیادی نداشته باشید و تمرکز خود را بیشتر بر روی فروش بگذارید. خدمات ما به طراحی سایت و سئو ختم نمی شود ما می توانیم در زمینه های زیر به شما کمک کنیم.

 • طراحی لوگوی حرفه ای
 • طراحی اپلیکیشن موبایل
 • طراحی نرم افزارهای تحت و ب
 • تحلیل سایت برای seo و بهینه سازی سایت
 • مشاوره و برندینگ ، تبلیغات به منظور فروش بیشتر

 تعرفه ایجاد سایت آیسا

گروه آیسا با درنظر گرفتن شرایط و امکانات در هر کسب و کار آنلاین تعرفه ایجاد سایت را به صورت مناسب و پکیجی برای هر کسب و کاری تعریف کرده است. به هیمن دلیل تمامی مشتریان با هر بودجه و هر مدل کسب و کاری قارد خواهند بود یک وب سایت حرفه ای داشته باشند. در نظر داشته باشید که قیمت نهایی هر وبسایت با توجه به تعداد صفحات، نوع برنامه نویسی، طراحی ظاهری و گرافیک سایت، چند زبانه بودن و امکانات ویژه و … متغیر خواهد بود.

برای اطلاع از برآورد هزینه ساخت سایت می توانید با کارشناسان آیسا تماس بگیرید و تعرفه ایجاد سایت را به صورت دقیق بدانید. کارشناسان ما بعد از بررسی سفارش شما علاوه بر قیمت ساخت سایت میزان زمان لازم برای انجام پروژه را هم به شما اعلام میکنند.

ساخت وب سایت یا طراحی اپلیکیشن موبایل کدامیک؟

اگر شما بین سفارش طراحی اپلیکیشن موبایل و سفارش ساخت سایت مردد هستید بهتر است ادامه مطالب را به دقت مطالعه کنید. افراد به راحتی و بدون شناخت هر مدل اپلیکیشنی را نصب نمی کنند اما در مورد ایجاد وبسایت این قضیه فرق دارد و به راحتی با یک کلیک وارد وب سایت می شوند. همه افراد جامعه تلفن هوشمند ندارند و ممکن است شما برخی از مشتریان را به همین دلیل از دست بدهید اما در طراحی سایت، افراد با هر نوع دستگاهی به اینترنت دسترسی دارند. برای نصب اپلیکیشن موبابل لازم است با دستگاه خاصی این اتفاق بیفتد اما در ایجاد سایت نیازی به نصب وجود ندارد. از این رو پیشنهاد ما سفارش سایت و ایجاد وب سایت می باشد. شما می توانید در کنار ساخت وبسایت طراحی اپلیکیشن موبایل را در مرحله بعدی داشته باشید.

نکات مهم در سفارش طراحی سایت

امروزه باپیشرفت علم و گسترده شدن فضای آنلاین اهمیت طراحی وبسایت و مهم تر از آن نگهداری از آن حساس و پیچیده تر شده است. به همین دلیل نکات مهمی را باید در سفارش سایت در نظر بگیرید از جمله:

۱- سئو سایت را طراح برای شما انجام میدهد یا خیر؟

بهینه سازی و سئو یکی از مسائل مهم ایجاد وبسایت است و منجر به موفقیت یا شکست سایت شما میشود. اما سوال مهم این است که آیا سئو سایت را طراح برای شما انجام میدهد یا نه؟

بهینه سازی مجموعه فعالیت هایی است که باعث بهبود سایت شما در موتور های جستجو می شود. سئو دارای چندین بخش است قسمتی از آن مربوط به مسائل فنی سایت است و این گزینه بطور کامل مربوط به طراح سایت است. از این رو طراح سایت باید در مورد سئو به خوبی آگاه باشد یا حداقل با نیروی متخصص سئو طراحی سایت را انجام دهد. زیرا این نکات فنی باید در کدنویسی و طراحی سایت رعایت شود تا بحث سئو تکنیکال یا سئو فنی سایت به خوبی صورت بگیرد.

قسمت دیگر سئو مربوط به درج محتوا و خود محتوای سایت مربوط می شود که این مورد دقیقاً وابسته به شخصی دارد که قرار است محتوای سایت شما را درج کند. به بیان ساده تر کسی که مدیریت وب سایت شما را به عهده میگیرد. باید یادآوری کنم که بخش دیگر سئو تبلیغات در سایت های دیگر و دریافت لینک از سوی سایر سایت ها است که بسیار اهمیت دارد و باید مدیر سایت یا شخصی که تبلیغات و بازاریابی اینترنتی سایت شما را انجام می دهد، این مساله را پیش ببرد. سئو تکنیکال فقط مربوط به حوزه کاری طراح سایت است اما محتوا و تبلیغات با مدیر سایت می باشد. تیم آیسا با رعایت تمام نکات فنی بهینه سازی در مرحله ایجاد سایت اقدام به ارائه خدمات میکند.

۲- طراحی تجربه کاربری (UX) از طرف طراح سایت

طراحی تجربه کاربری یعنی مجموعه کارهایی که باعث شود مخاطب در سایت بهترین رفتار ممکن را داشته باشد و هدف مورد نظر ما را به سرانجام برساند. به عنوان مثال اگر هدف مدیر سایت عضویت باشد باید کاربر بتواند به راحت ترین شکل ممکن این کار را انجام دهد. یا برای سفارش محصول بدون هیچ گونه ابهام دردسری مشتری خرید کند. این موارد را تجربه کاربری مخاطب می گویند و باید به درستی توسط طراح سایت اجرا شود. طراح باید عناصر سایت را به گونه ای در کنار هم بچیند که کاربر بدون دردسر و با تجربه خوب بتواند کار خود را انجام دهد. سایت طراحی شده بر اساس منطق تجربه کاربری باعث جذب مشتری بیشتر و در نهایت عملکرد بهتر خواهد بود.

۳- درج محتوا از طرف طراح سایت

درج محتوای اولیه در سایت با طراح سایت است. اما درج محتواهای بعدی برای رتبه گرفتن در گوگل وظیفه طراح نیست و نیاز به شخص خاصی برای پشتیبانی این موضوع دارد. البته طراحی سایت باید به گونه ای باشد که امکان درج محتوا در سایت وجود داشته باشد. متاسفانه برخی از وبسایت‌ها این قابلیت را ندارند و مشکلات زیادی بر سر راه مدیران وجود دارد.

۴- پشتیبانی فنی بعد از سفارش سایت

هر سایتی بعد از ساخت و ایجاد آن نیاز به پشتیبانی دارد. مثلاً امکان جدیدی به سایت اضافه شود و یا مشکلات به وجود آمده در کوتاه ترین زمان ممکن حل شوند و … از این رو نیاز است قرارداد پشتیبانی سایت انجام شود و به ازای دریافت مبلغ مورد توافق پشتیبانی انجام شود. تیم آیسا تا یکسال پشتیبانی سایت به صورت رایگان انجام می دهند.

سوالات متداول در مورد سفارش ایجاد وبسایت

هزینه ساخت سایت چقدر است؟

هزینه ساخت و ایجاد سایت بر اساس نوع سایت، امکانات، تعداد صفحات و مدل کسب و کار متفاوت است. طراحی سایت فروشگاه اینترنتی نسبت به طراحی سایت شخصی یا شرکتی هزینه بیشتری دارد.

طراحی سایت وردپرسی بهتر است یا ساحت سایت اختصاصی؟

پاسخ این سوال کاملاً به خود شما وابسته است. باید شما بودجه و هزینه خود را در نظر بگیرید. امکانات و نیازهای خودتان برای وب سایت را بدانید. به عنوان مثال اگر به امکانات خاص و پیچیده ای نیاز دارید بهتر از سایت اختصاصی بهره ببرید. در غیر این صورت طراحی سایت وردپرسی می تواند گزینه بهتری باشد.

طراحی سایت چقدر زمان بر است؟

جواب این سوال نیز مانند سوال قبلی قطعی نیست و ارتباط مستقیمی با امکانات پروژه دارد. معمولا می توان طراحی سایت با وردپرس را در حدود ۲ الی ۳ هفته انجام داد. اما اگر شما امکانات پیچیده تری نیاز داشته باشید یا سایت اختصاصی بخواهید، این مدت میتواند بیش از یک ماه باشد.

تفاوت قیمت طراحی سایت در چیست؟

یکی از سوالات مهم شما این است که چرا قیمت طراحی سایت در هر شرکت اینقدر متفاوت است؟ جالب است بدانید برخی از قیمت های بسیار بالا از طرف برخی از شرکت ها به دلیل داشتن برندهای معروف است. اغلب کیفیت سایت این برندها از برندهای معمولی پایین تر است! اما قیمت های بسیار پایین هم ممکن است به خاطر عدم تجربه کافی در زمینه طراحی و سئو به شما ضربه بزند. اغلب مشتریانی که به دنبال ارزانی محض هستند صاحب سایت های موقتی میشوند و نیازمند طراحی مجدد کی گرددند. ما تعرفه های ساخت سایت را با قیمت معقول و منطقی تعبیه کرده ایم و شما می توانید در مورد کیفیت و اصول فنی سایت مطئمن باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *