سفارش پروژه برنامه نویسی

چرا سفارش پروژه برنامه نویسی 

سفارش پروژه برنامه نویسی یکی از گزینه های مهم برای کسانی است که یک کسب و کار را راه اندازی کرده اند و نیاز به یک سایت برای بهبود کسب و کار خود دارند. در واقع طراحی سایت برای تبلیغات به کار می رود. البته تبلیغات یکی از کاردبرد های راه اندازی وب سایت ها می باشد. از طریق وب سایت افراد و شرکت ها می توانند خدمات و محصولات خود را به نمایش بگذارند و به فروش و درآمد زایی برسند. برای داشتن یک سایت سفارشی لازم است برنامه نویسی اختصاصی انجام شود که همین موضوع می تواند هزینه سفارش پروژه برنامه نویسی سایت را افزایش دهد اما در عوض یک راه مطمئن با بهره وری بیشتر در فضای رقابتی آنلاین خواهد بود. زمانی هم هست که شما برای یکپارچگی در سازمان یا شعبات مختلف خود نیاز به ساخت نرم افزار سفارشی دارید در این حالت نیز می‌توانید با برنامه نویسی سفارشی نیاز خود را رفع کنید. آیسا در هر زمینه می تواند در کنارتان باشد.
سفارش پروژه برنامه نویسی

نحوه سفارش پروژه برنامه نویسی سایت :

شرکت های متعددی در زمینه ی برنامه نویسی سایت فعالیت دارند از جمله گروه آیسا که به صورت حرفه ای فعالیت خود را در این زمینه از سال ۱۳۸۷ آغاز کرده است و توانسته تا به امروز سفارش پروژه برنامه نویسی سایت های زیادی را دریافت نماید. شما می توانید برای انجام سفارش برنامه نویسی سایت با ما در ارتباط باشید. همچنین برای اطمینان خاطر پیدا کردن از گروه آیسا و کار های حرفه ای آن می توانید نمونه کار های انجام شده در این زمینه را مشاهده فرمایید.
••• خواندن مقاله مرتبط: طراحی سایت در اصفهان

مزیت های سفارش برنامه نویسی سایت به آیسا:

گروه آیسا برنامه نویسی اختصاصی شما را به بهترین صورت انجام می دهد. آن را به موقع تحویل شما می دهد. و تا مدت زمان یک سال از سایتی که برای شما طراحی کرده است پشتیبانی می کند.
و اگر لازم باشد که امکانات جدیدی به این سایت اضافه شود این کار توسط گروه آیسا انجام می شود. با شماره گیری با تلفن های ۰۹۱۳۵۹۱۹۱۹۹ یا ۰۳۱۳۲۶۶۰۸۶۹ از تمامی امکانات و خدمات گروه آیسا مطلع شوید.

فرآیند سفارش:

شما برای سفارش برنامه نویسی سایت مورد نظر خود کافی است فرم سفارش پروژه را پر کنید و سفارش خود را به ثبت برسانید. سپس کارشناسان و مشاوران گروه آیسا ایده ها و طرح شما را بررسی می کنند. سفارش شما از همه لحاظ بررسی خواهد شد.
در صورت پذیرش سفارش شما از طریق ایمیل یا تماس هزینه و مدت زمان لازم برای انجام پروژه به شما اطلاع داده می شود. در صورت قبول کردن شرایط سفارش شما انجام می شود.

قوانین مالی انجام سفارش برنامه نویسی:

یک سری قوانین در آیسا برای انجام سفارش پروژه برنامه نویسی سایت وجود دارد که در زیر ذکر شده است:
۱. سفارش دهنده باید سی درصد از هزینه ی پروژه را هنگام تأیید شدن سفارش، پنجاه درصد را وقتی پروژه برای تست آماده شد و سی درصد مابقی را موقع دریافت نسخه نهایی پروژه پرداخت کند.
۲. سفارش دهنده می تواند در صورت قبول کردن مدیر سایت هزینه ی پروژه را اقساطی پرداخت نماید.
۳. هزینه پروژه حتما باید از یکی از درگاه های بانکی گروه آیسا پرداخت شود.

شرایط سفارش پروژه برنامه نویسی سایت:

• سفارش دهنده برای سفارش پروژه برنامه نویسی باید به طور واضح ویژگی های مورد نیاز سایت و ایده های خود را در فرم ثبت سفارش بنویسد تا هزینه ی سفارش به طور دقیق محاسبه شود.
• اگر لازم باشد ویژگی های جدیدی به سایت اضافه شود سفارش دهنده باید هزینه ی انجام این کار را به ما بپردازد.
• اگر سفارش دهنده در مدت زمان انجام پروژه منصرف شود باید هزینه ی انجام سفارش را تا آن مرحله پرداخت نماید.

گروه آیسا با بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه طراحی سایت، برنامه نویسی اختصاصی تحت وب و سئو فعالیت نموده و کار خود را از سال ۱۳۸۶ شروع کرده است. آیسا با تکیه بر سابقه علمی مدیران خود در زمینه سیستم های نرم افزاری به خصوص سیستم های کاربردی مفتخر است با آگاهی کامل از نیاز ها و خواسته های مشتریان، فن آوری روز دنیا را در اختیار آنان قرار دهد. برای تماس با گروه آیسا و اطلاع از چگونگی روند کاری آن اینجا کلیک کنید.