سفارش برنامه نویسی سایت چیست؟

سفارش برنامه نویسی سایت یکی از گزینه های مهم برای کسانی است که یک کسب و کار را راه اندازی کرده اند و نیاز به یک سایت برای بهبود کسب و کار خود دارند. در واقع سایت برای تبلیغات به کار می رود. البته تبلیغات یکی از کاردبرد های راه اندازی وب سایت ها می باشد. از طریق وب سایت افراد و شرکت ها می توانند خدمات و محصولات خود را به نمایش بگذارند. و همچنین آن ها را به فروش برسانند. بنابراین سفارشی که مختص به نیاز های کسب و کار ما باشد می تواند یکی از نکات مهمی باشد که باید به آن توجه داشت.

سفارش برنامه نویسی

نحوه سفارش برنامه نویسی سایت:

شرکت های متعددی در زمینه ی برنامه نویسی سایت فعالیت دارند از جمله شرکت برنامه نویسی آیسا که به صورت حرفه ای فعالیت خود را در این زمینه از سال ۱۳۸۷ آغاز کرده است و توانسته تا به امروز سفارش برنامه نویسی وب سایت های زیادی را دریافت نماید. شما می توانید برای انجام سفارشات وب سایت خود به این شرکت مراجعه کنید. همچنین برای اطمینان خاطر پیدا کردن از گروه آیسا و کار های حرفه ای آن می توانید به سایت شرکت مراجعه کرده و نمونه کار های انجام شده در این زمینه را مشاهده فرمایید.

شاید تمایل به خواندن این مقاله را هم داشته باشید:  طراحی سایت در شهرکرد

مزیت های سفارش برنامه نویسی سایت به شرکت آیسا:

شرکت آیسا سفارش برنامه نویسی سایت شما را به بهترین صورت انجام می دهد. آن را به موقع تحویل شما می دهد. و تا مدت زمان یک سال از سایتی که برای شما طراحی کرده است پشتیبانی می کند.

و اگر لازم باشد که امکانات جدیدی به این سایت اضافه شود این کار توسط شرکت آیسا انجام می شود. با شماره گیری با تلفن های ۰۹۱۳۵۹۱۹۱۹۹ یا ۰۳۱۳۲۶۶۰۸۶۹ از تمامی امکانات و خدمات گروه آیسا مطلع شوید.

فرآیند سفارش:

شما برای سفارش برنامه نویسی سایت مورد نظر خود کافی است فرم سفارش پروژه را پر کنید و سفارش خود را به ثبت برسانید. سپس کارشناسان و مشاوران شرکت آیسا ایده ها و طرح شما را بررسی می کنند. سفارش شما از همه لحاظ بررسی خواهد شد.

در صورت پذیرش سفارش شما از طریق ایمیل یا تماس هزینه و مدت زمان لازم برای انجام پروژه به شما اطلاع داده می شود. در صورت قبول کردن شرایط سفارش شما انجام می شود.

قوانین مالی انجام سفارش:

یک سری قوانین در شرکت برای انجام سفارش برنامه نویسی سایت وجود دارد که در زیر ذکر شده است:

۱. سفارش دهنده باید سی درصد از هزینه ی پروژه را هنگام تأیید شدن سفارش، پنجاه درصد را وقتی پروژه برای تست آماده شد و سی درصد مابقی را موقع دریافت نسخه نهایی پروژه پرداخت کند.

۲. سفارش دهنده می تواند در صورت قبول کردن مدیر سایت هزینه ی پروژه را اقساطی پرداخت نماید.

۳. هزینه پروژه حتما باید از یکی از درگاه های بانکی شرکت آیسا پرداخت شود.

شرایط سفارش برنامه نویسی:

• سفارش دهنده برای سفارش برنامه نویسی سایت باید به طور واضح ویژگی های مورد نیاز سایت و ایده های خود را در فرم ثبت سفارش بنویسد تا هزینه ی سفارش به طور دقیق محاسبه شود.
• اگر لازم باشد ویژگی های جدیدی به سایت اضافه شود سفارش دهنده باید هزینه ی انجام این کار را به شرکت بپردازد.
• اگر سفارش دهنده در مدت زمان انجام پروژه منصرف شود باید هزینه ی انجام سفارش را تا آن مرحله پرداخت نماید.

گروه آیسا با بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه طراحی سایت، برنامه نویسی اختصاصی تحت وب و سئو فعالیت نموده و کار خود را از سال ۱۳۸۶ شروع کرده است. این شرکت با تکیه بر سابقه علمی مدیران خود در زمینه سیستم های نرم افزاری به خصوص سیستم های کاربردی مفتخر است با آگاهی کامل از نیاز ها و خواسته های مشتریان، فن آوری روز دنیا را در اختیار آنان قرار دهد. برای تماس با گروه آیسا و اطلاع از چگونگی روند کاری آن اینجا کلیک کنید.

با ما در تماس باش