۰۳۱۳۲۶۶۰۸۶۹

سفارش برنامه نویسی سایت چیست؟

سفارش برنامه نویسی سایت یکی از گزینه های مهم برای کسانی است که یک کسب و کار را راه اندازی کرده اند و نیاز به یک سایت برای بهبود کسب وکار خود دارند.

در واقع سایت برای تبلیغات به کار می رود. افراد و شرکت ها می توانند خدمات و محصولات خود را از طریق سایت به نمایش بگذارند. و از طریق سایت آنها را به فروش برسانند.

بنابراین سفارشی که مختص نیاز های کسب و کار ما باشد می تواند یکی از نکات مهمی باشد که باید به آن توجه داشت.

سفارش برنامه نویسی سایت
سفارش برنامه نویسی سایت

نحوه سفارش برنامه نویسی سایت:

شرکت های متعددی در زمینه ی برنامه نویسی سایت فعالیت دارند از جمله شرکت برنامه نویسی آیسا که به صورت حرفه ای فعالیت خود را در این زمینه از سال ۱۳۸۷ آغاز کرده است. شما می توانید برای انجام سفارش سایت خود به این شرکت مراجعه کنید. همچنین شما برای اطمینان خاطر پیدا کردن می توانید به سایت شرکت مراجعه فرمایید. و نمونه کار های انجام شده در این زمینه را مشاهده کنید.

مزیت های سفارش برنامه نویسی سایت به شرکت آیسا:

شرکت آیسا سفارش برنامه نویسی سایت شما را به بهترین صورت انجام می دهد. آن را به موقع تحویل شما می دهد. تا مدت زمان یک سال از این سایت که برای شما طراحی شده پشتیبانی می کند.

و اگر لازم باشد که امکانات جدیدی به این سایت اضافه شود این کار توسط شرکت آیسا انجام می شود. با شماره گیری با تلفن های ۰۹۱۳۵۹۱۹۱۹۹ یا ۰۳۱۳۲۶۶۰۸۶۹ از تمامی امکانات و خدمات گروه آیسا مطلع شوید.

فرآیند سفارش:

شما برای سفارش برنامه نویسی سایت مورد نظر خود کافی است فرم سفارش پروژه را پر کنید و سفارش خود را به ثبت برسانید. سپس کارشناسان و مشاوران شرکت آیسا ایده ها و طرح شما را بررسی می کنند. سفارش شما از همه لحاظ بررسی می شود.

در صورت پذیرش سفارش شما از طریق ایمیل یا تماس هزینه و مدت زمان لازم برای انجام پروژه به شما اطلاع داده می شود. در صورت قبول کردن شرایط سفارش شما انجام می شود.

قوانین مالی انجام سفارش:

یک سری قوانین در شرکت برای انجام سفارش برنامه نویسی شما وجود دارد که در زیر ذکر شده است:

۱. سفارش دهنده باید سی درصد از هزینه ی پروژه را هنگام تأیید شدن سفارش، پنجاه درصد را وقتی پروژه برای تست آماده شد و سی درصد مابقی را موقع دریافت نسخه نهایی پروژه پرداخت کند.

۲. سفارش دهنده می تواند در صورت قبول کردن مدیر سایت هزینه ی پروژه را اقساطی پرداخت نماید.

۳. هزینه پروژه حتما باید از یکی از درگاه های بانکی شرکت آیسا پرداخت شود.

شرایط سفارش برنامه نویسی:

• سفارش دهنده باید به طور واضح ویژگی های مورد نیاز سایت و ایده های خود را در فرم ثبت سفارش بنویسد تا هزینه ی سفارش به طور دقیق محاسبه شود.
• اگر لازم باشد ویژگی های جدیدی به سایت اضافه شود سفارش دهنده باید هزینه ی انجام این کار را به شرکت بپردازد.
• اگر سفارش دهنده در مدت زمان انجام پروژه منصرف شود باید هزینه ی انجام سفارش را تا آن مرحله پرداخت نماید.