۰۳۱۳۲۶۶۰۸۶۹

طراحی فروشگاه اینترنتی

خدمات آیسا برای طراحی فروشگاه اینترنتی

خدمات آیسا در زمینهٔ طراحی فروشگاه اینترنتی به شما کمک خواهد کرد تا سایت فروشگاهی خود را در کمترین زمان ممکن و با کیفیت ایجاد کنید. در نتیجه به تجارت‌ های پول‌ ساز و مدرن دست یابید.

همچنین می توانید کسب و کار آنلاین خود را به کمک آیسا و با جدیدترین تکنولوژی ها توسعه دهید.

آغاز تجارت اینترنتی در کوتاه ترین زمان

طراحی وب سایت فروشگاهی یا فروشگاه اینترنتی، با استفاده از تکنولوژی XML ,Ajax ,jQuery ,PHP و… بر پایه سیستم‌ های مختلف و قدرتمند مدیریت فروشگاهی به همراه استفاده از مفاهیم پیشرفته SEO می تواند بالاترین رتبه فروشگاهی را در موتور های جستجو به خود اختصاص دهد.

همانند گوگل, یاهو و … (افزایش فوق‌العاده میزان بازدید و فروش) و همچنین قابلیت ارائه هر نوع محصول (به‌ صورت فیزیکی و یا مجازی) به‌ صورت کاملاً اتوماتیک و قابلیت پرداخت با تمامی کارت‌ های عضو شتاب, اتصال مستقیم به سیستم پستی و صد ها امکانات دیگر این امر را برای شما آسان می‌نماید.

طراحی فروشگاه اینترنتی با امکانات خاص

طراحی فروشگاه اینترنتی با امکانات خاص

همان‌ طور که می‌ دانید کسب‌ و کار آنلاین جایگاه خوبی در ایران دارد.

لذا برای حضور قدرتمند در این کسب‌ و کار در شهر اصفهان، لازم است در زمینهٔ طراحی سایت در اصفهان حضور موثری داشته باشیم. کسب و کار های آنلاین در اصفهان علاوه بر برطرف نمودن نیاز های کاربران در هزینه و وقت نیز صرفه جویی می کنند.

گروه آیسا با داشتن مهارت‌ های لازم در جهت ساخت فروشگاه اینترنتی و امکانات ویژه درگاه پرداخت بانکی و سایر ملزومات یک فروشگاه آنلاین در خدمت تمامی همشهریان است.

مزایای داشتن سایت فروشگاهی

امروزه هر کسب و کاری برای به فروش رساندن محصولات خود وجود یک سایت فروشگاهی را الزامی می داند. در زیر به چند نمونه از مزایای این گونه وب سایت ها اشاره شده است:

  •  کاهش هزینه ها و صرفه جویی در زمان
  •  پرداخت از طریق درگاه بانکی و بدون نیاز به حضور فیزیکی
  • محدودیت مکانی وجود ندارد به این معنی که در سراسر ایران می توانند از محصولات شما خریداری کنند.
  •  در هر زمان از شبانه روز می توان از سایت های فروشگاهی خرید نمود. به این معنی که محدودیت زمانی برای آن ها مطرح نیست.

گروه آیسا در زمینهٔ طراحی سایت فروشگاهی آماده ارائه هرگونه خدمت‌رسانی می باشد.

 

نتیجه طراحی سایت فروشگاهی

گروه آیسا با ساخت فروشگاه اینترنتی برای شما از لحاظ اقتصادی به کمک شما خواهد آمد که هزینه‌ های بازاریابی و تبلیغات را کاهش دهید و رونق در کسب و کارتان را با سئوی بالا حس کنید. تیم طراحی سایت آیسا در زمینهٔ دیجیتال مارکتینگ متخصصان و سئو کاران حرفه‌ای دارد.

لذا این تیم با داشتن بیش از هفت سال تخصص و تجربه متخصصان طراحی سایت و سئو به بهترین نحو شما را در راه اندازی فروشگاه آنلاین یاری می کند.

1
سابقه کار
10%
رضایتمندی
1
وب سایت های بهینه شده
300
سایت های طراحی شده
10
برنامه نویس اختصاصی

امکانات پایه طراحی فروشگاه اینترنتی

برخی از امکانات پایه برای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی که هم لازم می باشند و هم نیاز شما را برآورده می‌کنند و قالبا محدودیت ندارند. از جمله نیاز های اولیه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

طراحی سایت فروشگاهی

تعریف قیمت، مقایسه کالا

طراحی سایت فروشگاهی

دسته بندی و سرچ محصولات      

طراحی سایت فروشگاهی

امکان اتصال به درگاه‌ های بانکی ایران

این امکانات قابل بسط دادن هستند که می‌توان روش‌ های بازاریابی و … را تعریف کرد. شما برای اطلاع از این جزئیات با شماره های ۰۹۱۳۵۹۱۹۱۹۹ و  ۳۲۶۶۰۸۶۹-۰۳۱ تماس بگیرید.

مشاوره رایگان طراحی فروشگاه اینترنتی

یک فروشگاه اینترنتی کامل و جامع با توجه به نیاز های شما بسط داده می شود. لذا برای سفارش این کار با شماره های  ۰۹۱۳۵۹۱۹۱۹۹ یا ۳۲۶۶۰۸۶۹-۰۳۱ تماس بگیرید و یا فرم زیر را پر کنید تا فروشگاه شما را به جدیدترین راه های تجارت الکترونیک مجهز کنیم.

ارتباط با ما

 ایمیل info@aysaco.ir

 دفتر  ۰۳۱۳۲۶۶۰۸۶۹

  موبایل ۰۹۱۳۵۹۱۹۱۹۹