۵ خطای متداول سئو درون صفحه

۵ خطای متداول سئو درون صفحه

۵ خطای متداول سئو درون صفحه چیست؟

همان طور که در مقالات قبلی در مورد سئو درون صفحه صحبت کردیم، در این مقاله قصد داریم شما را با خطایی که در سئو درون صفحه وجود دارد و به سئو سایت لطمه می زند را ذکر کنیم.
سئو سایت مهم ترین فعالیت پس از طراحی وب سایت می باشد که با انجام SEO یک وب سایت می توانید با کلمات کلیدی مدنظر رتبه خوبی در نتایج موتور های جستجو به دست آورید. همچنین یکی از دسته بندی های فعالیت های SEO، سئو درون صفحه است که در ادامه با ۵ مورد از خطای متداول آن آشنا می شویم. برطرف نمودن خطا ها و اشکالات سئو درون صفحه می تواند منجر به بالا کشیده شدن رتبه وب سایت در نتایج موتور های جستجو شود.

خطای سئو درون صفحه

خطای سئو درون صفحه

۱- بهینه سازی تصاویر:

کاهش حجم تصاویر در وب سایت باعث بالا رفتن سرعت بارگذاری سایت می شود. همچنین استفاده از تگ های alt و title در سئو سایت بسیار تاثیر گذار می باشد. در لینک دهی تصاویر نیز باید از لینک های سالم و بدون مشکل استفاده نمایید.

شاید تمایل به خواندن این مقاله را هم داشته باشید: ۱۲ دلیل اهمیت اینفوگرافیک در سئو

۲- محتوای تکراری از جمله خطای سئو درون صفحه:

در یکی از مقالات در مورد تاثیر محتوای تکراری بر سئو سایت صحبت کردیم که از آن مقاله می توانید در کسب بهبود مطالب و محتوای وب سایت خود استفاده کنید. مدیریت و حذف محتوای تکراری در وب سایت منجر به بهبود رتبه سایت در نتایج موتور های جستجو می شود.

۳- عدم درج توضیحات برای صفحات:

عدم درج توضیحات برای صفحات از جمله خطای متداول سئو درون صفحه به حساب می آید. درج توضیحات مناسب و مرتبط برای هر یک از صفحات وب، نرخ کلیک سایت را در نتایج جستجو افزایش می دهد که تاثیر مثبتی بر روی سئو سایت می گذارد.

۴- داده های منظم و سازماندهی شده:

داده ها و صفحات منظم و سازماندهی شده در جذب و نگه داری کاربر در وب سایت بسیار تاثیر گذار است. همان طور که در مقاله “طراحی وب سایت تک صفحه ای” در مورد مطالب منظم و سازماندهی شده که در یک صفحه وجود دارند صحبت کردیم، در وب سایت های چند صفحه ای نیز مطالب باید به طور منظم و سازماندهی شده در سایت قرار بگیرند که در نهایت موجب بهبود و ارتقا رتبه سایت در نتایج جستجو می شود.

۵- بهینه سازی لینک ها:

وب سایت های بسیاری وجود دارند که به دلیل وجود لینک های خراب، رتبه خوبی در نتایج جستجو ندارند و مدیران آن سایت ها می توانند با رفع مشکلات و خرابی لینک ها به بهبود رتبه سایت خود کمک کنند. لینک های خراب و بدون مشکل منجر به بهبود رتبه سایت در نتایج جستجو خواهند شد.

امیدوارم که بتوانید با استفاده از این مقاله و شناسایی خطا های موجود در سئو درون صفحه وب سایت خود، گام بزرگی در سئو سایت خود و بهبود رتبه سایت در نتایج جستجو بردارید.

گروه آیسا با بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه طراحی سایت، برنامه نویسی اختصاصی تحت وب و سئو فعالیت نموده و کار خود را از سال ۱۳۸۶ شروع کرده است. این شرکت با تکیه بر سابقه علمی مدیران خود در زمینه سیستم های نرم افزاری به خصوص سیستم های کاربردی مفتخر است با آگاهی کامل از نیاز ها و خواسته های مشتریان، فن آوری روز دنیا را در اختیار آنان قرار دهد. برای تماس با گروه آیسا و اطلاع از چگونگی روند کاری آن اینجا کلیک کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]