03132660869

مالتی مدیا

مالتی مدیا |مولتی مدیا |تبلیغات چند رسانه ای

یکی از جذاب ترین راه های تبلیغات، استفاده از سیستم های چند رسانه ای تبلیغات و یا همان مالتی مدیا است. مالتی مدیا یا مولتی مدیا یک ترکیب زیبا از تصویر، صدا، ویدئو و یا اکشن است که روش جدیدی برای نمایش خدمات یا محصولات به منظور تبلیغات چند رسانه ای و در جهت انتقال بهتر پیام می باشد. گروه آیسا با به کارگیری متخصیص خود در زمینه مالتی مدیا و تبلیغات آماده خدمت رسانی برای سفارشات شما می باشد.

تاریخچه مالتی مدیا

با به وجود آمدن نرم افزار فلش پیشرفت وسیعی در این زمینه صورت گرفت و باعث ایجاد تنوع در نحوه نمایش شد. پس از آن موسیقی و تصاویر متحرک به وجود آمدند، که مشکلاتی را با خود به همراه داشتند. با گسترش اینترنت و محدودیت سرعت این مشکلات همچنان به قوت خود پا برجا ماند که دلیل آن عدم توانایی پشتیبانی و نمایش تصاویر متحرک و فیلم ها بود. از این رو ترکیبی از تمامی توانمندی ها به صورت یک مجموعه متحرک به نام چند رسانه ای و یا مالتی مدیا به وجود آمد. این نرم‌ افزار تمام محدودیت‌ ها را زیر پا گذاشت و دیگر مشكل محدودیت حجم و تمام معضلات حاصل از نمایش آفلاین و آنلاین را کاملاً رفع کرد.

مزایای استفاده از مالتی مدیا

جذابیت در امر تبلیغات موردی بسیار ضروری می باشد؛ مانند موشن گرافیک. استفاده ترکیبی از صدا، تصویر، آهنگ و انیمیشن به جذابیت اضافه می کند. فایل های چند رسانه ای، فایل های نسبتا جدیدی هستند که برای ذخیره سازی فایل های مختلف در یک فایل طراحی شده اند. در فایل های چند رسانه ای می توان مجموعه ای از اطلاعات صوتی، تصاویر، گرافیک، انیمیشن و غیره… را همگی فقط در یک فایل کنار هم ذخیره کرد.

از جمله مزایای این روش می توان به تکثیر راحت آن اشاره نمود. در حالی‌ که در قدیم تغییر و تکثیر نسخه‌ های چاپی مراحل متعدد و هزینه بسیار بالایی را در برداشت. همچنین استفاده از مالتی مدیا باعث صرفه‌ جویی در کاغذ و ذخایر چوب می شود. از دیگر مزایای چند رسانه ای قابلیت اجرا شدن روی همه نوع سیستم‌ عامل اعم از ویندوز و مکینتاش و سازگار با هر رزولوشن مانیتور نیز می باشد.

انواع مالتی مدیا

مالتی مدیا به سه دسته تقسیم بندی می شود.

مالتی مدیا خطی

خطی

آسان ترین روش نمایش مالتی مدیا خطی می باشد. به این نوع نمایش، نمایش اسلایدی نیز می گویند. از جمله مشخصات آن، این است که یک نمایش خطی آغاز و پایان مشخصی دارد. صفحاتی که قرار است به نمایش گذاشته شوند به ترتیب از پیش تعریف شده و به صورت خودکار، با زمان بندی مشخص، و با یک کلیک کردن ساده موس اجرا می شوند. جهت حرکت نیز رو به جلو و عقب می باشد.

مالتی مدیا غیر خطی

غیر خطی

امکان حرکت کردن بر روی محتوا مالتی مدیا با هر ترتیبی صورت می پذیرد. در این نوع نمایش ممکن چند پایان وجود داشته باشد و همچنین ممکن است هیچ پایانی در آن تعریف نشده باشد.

مالتی مدیا محاوره ای

محاوره ای

در محیط های چند رسانه ای غیر خطی کاربر می تواند با رابط کاربر نرم افزار، مطابق میل و سلیقه خود در محتوای مربوطه جا به جا شود. به چنین نرم افزاری، محاوره ای گفته می شود. به عنوان مثال: نرم افزار های چند رسانه ای آموزشی و فیلم ها.

1
سابقه کار
10%
رضایتمندی
0
وب سایت های بهینه شده
10
سایت های طراحی شده
1
برنامه نویسی اختصاصی

ریز خدمات تبلیغات چند رسانه ای

خدمات مالتی مدیا
  • تمام اهداف، خط‌ مشی و توان نیازمندی‌ های اجرایی را نشان می‌دهد.
  • حجم مالتی مدیا به قدری کم است که سی دی ها به راحتی در سیستم های قدیمی هم اجرا می شوند.
خدمات مالتی مدیا
  • قابلیت پرینت و چاپ متون
  • تغییر رزولوشن Resolution- صفحه در هنگام بارگذاری برنامه و بازگشت به حالت قبلی بعد از خروج از برنامه
  • بدون مشکل به‌هم‌ ریختگی فونت‌ ها
خدمات مالتی مدیا
  • دارای افکت های صوتی و تصویری کاملا حرفه ای
  • اجرای نرم‌ افزار در چند زبان مختلف به‌طور هم‌ زمان
  • قابلیت شبیه سازی ۳ بعدی

ارتباط با ما

 ایمیل info@aysaco.ir

 دفتر  ۰۳۱۳۲۶۶۰۸۶۹

  موبایل  ۰۹۱۳۵۹۱۹۱۹۹

WhatsApp با ما در تماس باش