03132660869

موشن گرافیک

معرفی موشن گرافیک

معرفی موشن گرافیک

موشن گرافیک به معنای موشن (حرکت) و گرافیک (زیبایی بصری) است که ترکیب آن ها با یکدیگر اثر هنری خارق العاده ای مانند تیزر را پدید می آورد. این هنر با فراگیر شدن دنیای مجازی معنا پیدا کرده است. هنری که کاربرد فراوانی در تبلیغات بین المللی و معرفی خدمات و محصولات دارد. این علم یکی از جدیدترین علومی است که معمولا با نرم افزار های ادوبی و افتر افکت و با به کار گیری متون و تصاویر خلاقانه پدید می آید. اگر به دنبال معرفی محصولات خود و زیبایی بیشتر آن هستید می توانید طراحی موشن و تیزر های خود را به گروه آیسا بسپارید. آیسا با استفاده از متخصیص خود و بیش از ۱۰ سال سابقه کار در این زمینه خدمات فوق العاده ای را ارائه خواهد داد.

مثالی از موشن گرافیک در دنیای مجازی

به عنوان مثال می توان به تیزر های جذاب و وکتور مانند در تلویزیون یا اینترنت، شخصیت های محبوب کارتونی که دارای پیام خاصی می باشند اشاره نمود. این موارد دقیقا یک تیزر motion graphic می باشند. همچنین این موارد تاثیر به سزایی در بازاریابی خدمات و محصولات شما خواهند داشت. علاوه بر آن تاثیری که یک ویدئو بر روی ذهن و حافظه افراد می گذارد هیچ متن و نوشته ای این چنین نخواهد بود.

مزایای موشن گرافیک

مزایای موشن گرافیک

موشن گرافیک را می توان با افکت، صدا ها و داستان مطلوب محبوب کرد و در معرض نمایش کاربران اینترنتی کل دنیا قرار داد. از آن جایی که ارزش ویدئو از صدها عکس و متن بیشتر است می توان با به کار گیری موشن فرهنگ های متنوع را به اشتراک گذاشت. یکی دیگر از مزایایی که می توان نام برد تاثیر موشن گرافیک بر روی سئو سایت است. استفاده از آن باعث می شود که نرخ کلیک سایت شما افزایش پیدا کند. یکی از دلایل این افزایش جذابیت می باشد. بنابراین هر چه یک موشن جذاب تر و زیباتر باشد نرخ کلیک نیز بیشتر می شود.

1
سابقه کار
10%
رضایتمندی
0
وب سایت های بهینه شده
10
سایت های طراحی شده
1
برنامه نویسی اختصاصی

ریز خدمات

خدمات موشن گرافیک
  • دریافت اطلاعات حوزه فعالیت مشتری
  • ایده پردازی با توجه به نیاز مشتری
خدمات موشن گرافیک
  • تهیه متن تیزر و تایید متن توسط مشتری
  • اجرای و ترکیب صدای گوینده ها با زیر صدا و آهنگ بی کلام
خدمات موشن گرافیک
  • طراحی صحنه و شخصیت ها و بک گراند مطابق نظر مشتری
  • خروجی گرفتن از تیزر طبق نظر مشتری

ارتباط با ما

 ایمیل info@aysaco.ir

 دفتر  ۰۳۱۳۲۶۶۰۸۶۹

  موبایل  ۰۹۱۳۵۹۱۹۱۹۹

WhatsApp با ما در تماس باش