طراحی سایت پزشکی در اصفهان

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی یکی از خدمات ساخت وب سایت گروه آیسا می باشد که در جهت تسهیل خدمات پزشکی ارائه میگردد. با گسترش و تنوع دارویی و درمانی در حوزه پزشکی شما با طراحی سایت در این زمینه می‌توانید علاوه بر اطلاع رسانی عمومی به معرفی تخصص خود بپردازید. با پیشرفت تکنولوژی و پیدایش تجهیزات نوین پزشکی ، افزایش بیماران ،تغییر سبک زندگی و روند شهر نشینی همگی باعث شده که ارائه خدمت رسانی به بیماران سرعت بگیرد. از این رو روش های سنتی نمی تواند پاسخگوی نیازهای پزشکی باشد و به جای آن روش های نوین تحت وب با بکار گیری تسهیل در خدمات پزشکی استفاده میشود. به همین دلیل طراحی وب سایت پزشکی بهترین روش برای سرعت و تامین نیازهای پزشکی در فضای آنلاین می باشد.
طراحی سایت پزشگی شعبه دیگر شما در فضای آنلاین است. از این رو باید توسط افراد متخصص و حرفه ای ایجاد شود زیرا اعتبار و برند شما را به نمایش میگذارد. برای دید بهتر در زمینه ایجاد سایت پزشکی بهتر است معیارهای مهم در زمینه طراحی سایت شرکتی و طراحی سایت تجاری حرفه ای  را مطالعه کنید.

مزایای طراحی وبسایت پزشکان

استفاده از خدمات اینترنت بطور گسترده و چشمگیری افزایش یافته است. دسترسی راحت ، تامین نیازها در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه علت این اتفاق است. طراحی وبسایت پزشکان یکی از راه های موثر برای تسریع در خدمات پزشکی  و درمانی است. با این روش مخاطبان قادر خواهند بود به صورت آنلاین نوبت بگیرند و یا خدمات مختلف را در سایت ببینند. گروه آیسا با هدف ارتقا نظام سلامت و بهبود سطح کیفیت خدمات رسانی در زمینه درمان و پزشکی ، با طراحی وبسایت پزشکان فرصتی را برای جامعه پزشکان فراهم نموده که بتوانند خدماتشان را بصورتاینترنتی و با کیفیت بالا در کوتاه ترین زمان به بیماران ارائه نمایند.

مشاوره رایگان در زمینه طراحی سایت پزشکی با آیسا

بهتر است قبل از هر کاری یک مشاوره دریافت کنید. برای آغاز طراحی وب سایت پزشکی خود باید با افراد متخصص و با تجربه مشورت بگیرید. گروه آیسا با داشتن تجربه دیرینه در زمینه طراحی سایت پزشکی و نیروهای متخصص فنی در زمینه ساخت سایت با ارائه مناسب ترین تعرفه طراحی سایت پزشکی به شما کمک می کند تا بهترین تصمیم و نتیجه را برای سایت خود داشته باشید. فقط کافی است از طریف فرم زیر یا تماس تلفنی با ما ارتباط داشته باشید. یک مشاوره رایگان تخصصی را مهمان ما باشید.
[gravityform id=”1″ title=”true” description=”true”]

اهمیت طراحی سایت پزشکی

معرفی شعبه آنلاین: معرفی کسب و کار و تخصص اکثر پزشگان در اینترنت روندی رو به افزایش است که نباید نادیده گرفت. علاوه بر این می توانید با اطلاعات درمانی یا دارویی در فضای انلاین معرفی بهتری از بیماری و خدمات خود داشته باشید.
بهبود و کیفیت خدمات رسانی: مراجعه حضوری به مطب و انتظار زیاد برای گرفتن یک نوبت خوشایند نسل جدید نیست. ازدحام و بی نظمی می تواند در روند خدمات نامناسب نیز تاثیر بسزایی داشته باشد. با طراحی وب سایت پزشکی می تونید با نظم و بدون اختلال به راحتی خدمات خود را ارائه کنید.
افزایش درآمد: با معرفی کسب و کار خود در اینترنت شانس دیده شدن خود را در یک شهر محدود نخواهید کرد. از این رو افراد زیادی می توانند تخصص و یا خدمات شما را ۲۴ ساعته و در هر مکانی ببینند و این باعث افزایش درآمد شما خواهد شد.
رضایت مخاطبان در خدمات درمانی: رضایت خاطر مخاطبان در ارائه خدمات یکی از موثرترین گزینه ها برای تبلیغات و بازاریابی است. با داشتن نظم و تسهیل در خدمات می‌توانید این لذت را دو چندان کرده و مشتریان راضی بیشتری داشته باشید.
وبسایت پزشکی و شناخت پزشک
اینترنت یک بستر مهم و گسترده برای معرفی انواع کالا و خدمات است. شکی نیست که در زمینه خدمان درمانی و پزشکی اینترنت نقش مهمی دارد. با طراحی وبسایت پزشکی به شناخت بیشتر پزشک و تخصص آن توجه ویژه ای میشود. زیرا بسیاری از افراد با یک سرچ ساده تصمیم خود را میگیرند و پزشک مورد نظر را انتخاب میکنند.

ساخت سایت نوبت دهی

با ساخت سایت نوبت دهی آنلاین به افزایش و اعتبار برند خود کمک میکنید و نشان میدهید که برای بیمارن و وقت آنها ارزش قائل هستید. سیستم نوبت دهی می تواند به چندین طریق باشد. شما می توانید ساخت سایت نوبت دهی را انتخاب کنید و یا از سیستم نوبت دهی آنلاین استفاده کنید.اما این دو گزینه با هم چه فرقی دارد
سیستم نوبت دهی آنلاین با برنامه نویسی تحت وب میباشد و در نرم افزار نوبت دهی اینترنتی می‌توانید افراد و خدمات مراکز را به بهترین شکل معرفی کنید و یا تصاویری از محیط مورد نظرتان به همراه  امکانات آن مرکز در اختیار عموم  قرار دهید. امروزه گزینه‌های انتخاب برای مخاطبان  زیاد و متنوع شده است و بین مراکز مختلف رقابت وجود دارد.

مزایای استفاده از سیستم نوبت دهی آنلاین

سطح دانش عمومی مردم افزایش یافته و دیگر مردم به راحتی هر چیزی را نمی پذیرند. امروزه قبل از هر چیز مردم تحقیق میکنند، مقایسه می کنند و پس از ان دست به انتخاب می زنند. درصد استفاده از اینترنت و جستجسو آنلاین در کل دنیا رو به رشد است در ایران هم از این روند رو به افزایش است. آمار نشان میدهد ۳۸ میلیون کاربر فعال در ایران وجود دارد. همین موضوع به خوبی اهمیت داشتن وبسایت را نشان میدهد. اگر شما هم به رونق کسب و کار خود در فضای اینترنت فکر میکنید و در زمینه پزشکی فعالیت دارید ساخت سایت نوبت دهی می تواند بهترین گزینه برای نوبت دهی و اطلاع رسانی باشد.

خدمات ساخت سایت نوبت دهی آیسا

آیسا برای شما در ساخت سایت نوبت دهی چه چیزهایی را درنظر میگیرد.

 • پرداخت آنلاین در سیستم نویت دهی به صورت آنی و به حساب تعیین شده بدون تاخیر و با امنیت بالا تعبیه شده است.
 • امکان یادآوری زمان نوبت رزرو شده از طریق پیامک و… وجود دارد. به همین دلیل امکان فراموشی نوبت‌های رزرو شده در سایت به حداقل می‌رسد.
 • امکان شخصی سازی سیستم‌های نوبت دهی بر اساس نیازهای مراکز مختلف
 • امکان ملاقات‌های آنلاین از دیگر قابلیت های ساخت سایت نوبت دهی آنلاین است. به عنوان مثال در مواقعی که پزشک در مطب حضور ندارد، می‌تواند با استفاده از تلفن همراه خود بیماران را به صورت آنلاین ویزیت کند.
 • ایجاد و تنظیم کمپین‌های مختلف تخفیفی و تشویقی برای جذب مخاطبان. علاوه بر این به محض ایجاد کمپین، نوبت دهی آنلاین اطلاعات مرتبط با آن را به صورت پیامکی به مخاطبانی که در سیستم فعالیت داشته‌اند، ارائه می‌دهد.
 • امکان مشاهده تایم‌های ارائه شده در سیستم نوبت‌دهی آنلاین وجود دارد و به همین دلیل افراد می‌توانند متناسب با برنامه‌ریزی خود، در زمان مناسب نوبت رزرو کنند.
 • ایجاد اپلیکیشن نوبت‌دهی (ساخت وب اپلیکیشن با php) در کنار ساخت سایت نوبت دهی باعث خلوت شدن و ایجاد نظم و آرامش در محیط کار شما می‌شود.
 • امنیت مسائل مالی و پرداخت‌های صورت گرفته از دیگر مواردی است که برای مجموعه‌های مختلف و به خصوص مراکز درمانی اهمیت دارد. استفاده از ساخت سایت نوبت‌ دهی و پرداخت آنلاین امنیت بالایی دارد.
 • پرسش و پاسخ آنلاین یکی از بهترین امکانات طراحی سایت پزشکی قابلیت پرسش و پاسخ است. مخاطبان می توانند با ساختن یک حساب کاربری، سوالات خودشان در زمینه درمان مطرح نمایند و پس از آن پزشک می تواند بصورت آنلاین پاسخ دهد.
 • امکان قرار دادن مقالات پزشکی در ساخت سایت پزشکی به منظور نشان دادن سطح علمی و بازدید بیشتر از سایت توسط مخاطبان
 • امکان سفارشی کردن و منحصر به فرد کردن امکانات بیشتر برای ساخت وب سایت پزشکی
 • ایجاد پرونده و حساب کاربری جداگانه برای هر بیمار به منظور رسیدگی بهتر

ما بعد از طراحی سایت پزشکی کار خود را تازه شروع میکنیم و با ارائه خدمات پشتیبانی به صورت عالی تا یکسال رایگان در کنار شما هستیم.

قیمت طراحی سایت پزشکی آیسا

قیمت طراحی سایت پزشکان

تیم آیسا با توجه به امکانات و میزان خواسته های شما در طراحی وب سایت پزشکی و یا طراحی اپلیکیشن موبایل قیمت طراحی سایت پزشکان را ارائه میکند. اگر شما نیاز به امکانات خاص و ویژه ای داشته باشید می توانید با تماس مستقیم و یا پر کردن فرم درخواست به ما نیازهایتان را بیان کنید. کارشناسان تیم آیسا در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین راهکار را با مناسب ترین قیمت طراحی سایت پزشکان به شما ارائه میکنند.

چگونه وب سایت پزشکی خود را سفارش دهید؟

شما می توانید برای ایجاد سایت پزشکی خود با شمارهای ۰۹۱۳۵۹۱۹۱۹۹ و یا ۰۳۱۳۲۶۶۰۸۶۹ تماس بگیرید و یا از طریق چت آنلاین در وب سایت آیسا سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

ویژگی های بهترین طراحی سایت پزشکی حرفه ای

شاید برای شما هم پیش آید که بدایند ویژگی های بهترین طراحی سایت پزشکی چیست؟ ساخت وب سایت پزشکی متنوع است و می تواند تاثیر بسزایی در اعتبار و شهرت شما داشته باشد. مهم ترین و بهترین امکانات در طراحی سایت پزشکان عبارتند از:

 •  نمایش سابقه و رزومه کاری پزشک به صورت حرفه ای و زیبا
 • امکان نوبت دهی آنلاین در ساخت وبسایت پزشکی
 • ایجاد پرونده و حساب کاربری جداگانه برای هر بیمار برای مدیریت راحت تر و رسیدگی زودتر به مراجعین
 • واکنشگرا بودن در ساخت وب سایت پزشکی (نمایش در هر دستگاه به صورت واضح و بدون نقص)
 • امکان پرداخت آنلاین هزینه ویزیت در طراحی سایت پزشکی
 • طراحی وبسایت پزشکی با ظاهر زیبا و حرفه ای مشتری پسند
 • دسترسی آسان به همه امکانات سایت هم برای کاربران و هم برای بیماران
 • سامانه تست آنلاین برای بیماری
 • مناسب بودن قیمت طراحی سایت پزشکان
 • رعایت نکات سئو در طراحی وبسایت پزشکان
 • امکان تخفیف و کمپین های مختلف در ساخت سایت پزشکی
 • امکان اتصال به اپلیگیشن موبایل بعد از ساخت وب سایت پزشکی
 • داشتن بخش وبلاگ و مقالات برای افزایش بازدید سایت و سئو سایت

گروه آیسا طراح و مجری وب سایت های پزشکی ، بیمارستانی و آزمایشگاهی ، کلینک و مراکز پزشکی با داشتن کادری مجرب و متخصص در زمینه های مختلف توانسته تمامی امکانات موردنیاز برای طراحی وبسایت پزشکان را با بهترین قیمت طراحی سایت پزشکی به منظور سهولت در خدمات درمانی ارائه کند. ما با توجه به سلیقه و نیاز پزشکان محترم پروژه طراحی وبسایت پزشکی را انجام میدهیم. تیم آیسا طراحی وب سایت شما را به گونه ای اجرا نموده که همه اصول و تکنیک های سئو سایت در طراحی سایت پزشکی در نظر گرفته شود در این صورت کاربران با جستجوی کلماتی همچون بهترین پزشک متخصص، متخصص جراحی، پزشک عمومی و … به سمت سایت شما هدایت میشوند. به بیان ساده تر شما می توانید در جستجوی کلمات موردنظر در صدر نتایج گوگل باشد.

سئو وبسایت پزشکی

ساخت سایت پزشکی به تنهایی کافی نیست و برای موفقیت در نتایج گوگل لازم است سئو وبسایت پزشکی هم انجام شود. با سئو سایت پزشکی می توانید محتوای منحصر به فرد و یکتا داشته باشید و در صدر نتایج گوگل نشان داده شوید. نگران نباشید! ما این گزینه را در اصول اولیه طراحی برای شما درنظر گرفته ایم و برای پیشرفت و ارتقا بهتر سایت لازم است سئو را بهبود دهید که تیم آیسا با مناسب ترین تعرفه سئو وب سایت پزشکی این فرآیند را برای شما انجام می دهند.
ساخت وب سایت پزشکی در شهرهای مختلف با آیسا

طراحی وب سایت پزشکان در شهرهای مختلف

گروه آیسا ساخت وب سایت پزشکان را در شهرهای مختلف انجام میدهد از جمله: طراحی سایت پزشکی در تهران ، طراحی سایت پزشکی در اصفهان ، طراحی سایت پزشکی در کرج و تبریز و … می باشد. همانطور که شما هم می دانید در شهرهای بزگ مانند تهران ، اصفهان ، مشهد و تبریز رقابت بین پزشکان بسیار بالاست و برای برنده شدن در میدان رقابت لازم است علاوه بر داشتن طراحی سایت حرفه ای و کاربر پسند سئو سایت مناسب است. شما برای سفارش طراحی سایت فقط کافی است در بخش فرم تماس و یا مشاوره رایگان درخواست خود را ارائه دهید.
آیسا در ایجاد و پیاده سازی انواع طراحی سایت درمانگاه، طراحی سایت آزمایشگاه تشخیص طبی ، طراحی سایت بیمارستان و مراکز درمانی، طراحی سایت تجهیزات پزشکی تجربیات ارزشمندی داریم که می تواند طراحی سایت پزشکی شما را زودتر از رقبا به نتیجه برساند.
ما با اجرا و پیاده سازی پنل مدیریت به زبان فارسی و  افزودن محتوا و محصولات جدید به سایت،  طراحی واکنشگرا و استفاده ازتکنولوژی های روز مانند لاراول در طراحی سایت حرفه ای توانسته ایم رضایت مشتریان زیادی را جلب کنیم و با سئو و بهینه سازی سایت اعتبار و برند مشتریان را به بالاترین سطح خود برسانیم.

طراحی سایت پزشکی شخصی

هر پزشک برای بهتر دیده شدن نیازمند داشتن وبسایت پزشکی شخصی است. برخی از کلینیک و بیمارستان ها با ایجاد وب سایت برخی از پزشکان را نیز معرفی میکنند اما این به تنهایی کافی نیست و باید پزشکان برای دیدن شدن بهتر در فضای انلاین ساخت سایت پزشکی شخصی را جدی بگیرند.
رشته پزشکی بسیار گسترده است و قطعاً رقابت در این فضا ساده نخواهد بود. بر اساس آمار بدست آماده ۷۰ درصد مردم دنیا از طریق جستجو اطلاعات سلامتی ، علائم بیماری و یا درمان را پیدا میکنند. شما با طراحی وب سایت پزشکی شخصی میتوانید ضمن معرفی حرفه و تخصصص خود اطلاعات و راه حل های درمان بیماری را به صورت آنلاین ارائه دهید با این روش بیمارن می توانند در کمترین زمان و با قیمت مناسب نیازهای درمانی خود را انجام دهند.

برخی از نمونه های طراحی سایت پزشکی برگزیده

در ادامه برای دید بهتر شما قصد داریم برخی از نمونه های طراحی سایت پزشکی برگزیده دنیا را معرفی کنیم و تمرکز سایت و خلاقیت های موجود در آن را مورد بررسی قرار دهیم.

۱- ساخت سایت پزشکی آلفرد Alfred

این وبسایت پزشکان و محققان پزشکی را برجسته میکند. در صفحات اول سایت می توانید تصاویری از پرستاران و پزشکان با تمام جزئیات مشاهده کنید. شما می توانید بیمارستان های مختلف را در این سایت مشاهده کنید و تمامی سرویس ها و خدمات آنها را مشاهده کنید.

۲- طراحی سایت کلینیک mayo

این مرکز پزشکی دارای انواع محصولات و خدمات پزشکی است. همچنین اطلاعات مربوط به مراقبت، و مرافبت از بیمارن در این وبسایت ذکر شده است. علاوه بر این در این سایت می توانید از آخرین تحقیقات آزمایشگاهی و پزشکی اطلاع پیدا کنید.

۳- سایت پزشکی  Greensborough Road Surgery

این سایت دارای تصاویر جذابی است و اطلاعات کامل و دقیقی را به مخاطبان خود ارائه میدهد. علاوه بر این بسیار ریسپانسیو بوده و سهولت دسترسی بالایی دارد.

۴- طراحی وبسایت پزشکی medscape.com

اخبار و اطلاعات در مورد غدد و دیابت، قلب ، پزشکی خانواده، راونشناسی، عصب شناسی، معرفی پزشکان متخصص ، روش های درمانی و … می باشد.

۵- سایت پزشکی Huntingdale Dental Clinic

در این سایت می توانید تمام اطلاعات اصلی را در پایین چرخ فلک صفحه اصلی پیدا کند. قدرت این وبسایت پزشکی در استفاده عالی از تماس برای انجام اقدامات در سایت نهفته است. صفحه اصلی یک فرم قرار ملاقات سریع و ساده را در کنار ساعات کاری آنها نمایش می دهد.

۶- طراحی سایت بیمارستان  Royal Women’s Hospital

این وب سایت پزشکی در سه بخش مجزا توضیحات کاملی ارائه میکند. بخش متخصصین سلامت و اطلاعات مربوط به سلامتی، اطلاعات مربوط به بهداشت و مراجعه کنندگان به سایت پزشکی که تفکیک باعث شده به راحتی اطلاعات در دسترس کاربران قرار بگیرید.

۷- طراحی سایت بیمارستان NYC Health + Hospita

این وب سایت پزشکی فعالیت های رسانه های اجتماعی خود را به نمایش می گذارد و بازدید کنندگان را ترغیب می کند که با آنها همکاری کنند. تمرکز جدی روی تنوع و توانایی فوراً با بازدید کنندگان است.

سوالات متداول در مورد ساخت سایت پزشکی

میزان زمان در طراحی و ساخت سایت پزشکی چقدر است؟

معمولا میزان زمان انجام ساخت سایت پزشکی استاندارد و حرفه ای، بین ۱ تا ۲ ماه کاری می باشد اما این زمان دقیق نیست و می تواند بر اساس برخی امکانات خاص و یا نیازهای مشتریان متغیر باشد ماپس از بررسی دقیق ویژگی ها و امکانات اختصاصی سایت شما زمان دقیق را اعلام میکنیم.

پشتیبانی آیسا از وب سایت پزشکی چقدر است؟

تیم آیسا تا یکسال به صورت رایگان از سایت شما پشتیبانی میکنند و بعد از آن می توانید با توافق طرفین ادامه روند پشتیبانی وبسایت پزشکی را داشته باشیم.

نحوه پرداخت هزینه طراحی سایت چگونه است؟

طبق قوانین آیسا، در مرحله اول ۳۰ درصد مبلغ طراحی در شروع کار از مشتری دریافت خواهد شد و مابقی هزینه ها در یک یا دو مرحله بصورت کامل تسویه خواهد شد.

نحوه دسترسی مدیر وب سایت چگونه است؟

در ساخت وبسایت پزشکی آیسا ، مدیر می تواند به طور کامل به تمام ویژگی های مدیریتی دسترسی داشته باشد و در عین حال به صورت مجزا برای افراد مختلف سطح دسترسی متفاوت ایجاد نماید.

آیا طراحی اپلیکیشن حرفه ای موبایل در کنار وبسایت ارائه میشود؟

طراحی اپلیکیشن حرفه ای موبایل در آیسا در زمینه های مختلف میباشد . برخی از آنها عبارتند از: طراحی اپلیکیشن فروشگاهی- طراحی اپلیکیشن اندروید و…

آیا آیسا فقط طراحی سایت پزشکی انجام میدهد یا طراحی سایت بیمارستان و مراکز درمانی را نیز دارد؟

گروه آیسا علاوه بر طراحی سایت پزشکی تجربه عالی در زمینه طراحی سایت بیمارستان دارد و توانسته خدمات ارزنده ای ارائه دهد.

مشاوره اختصاصی رایگان

برای امنیت خاطر و اطمینان از اینکه نقشه راه را درست می‌پیماید و زمان و هزینه خود را به هدر نمی‌دهید لازم است در مورد طراحی سایت پزشکی و قیمت ساخت وبسایت پزشکی اطلاعات درستی داشته باشید. با این پیش فرض به راحتی می‌توانید سایت حرفه ای با قیمت مناسب داشته باشید اما لازمه آن مشورت با افراد متخصص و یک برنامه ریزی درست است. گروه آیسا با داشتن تیم فنی مجرب و با تجربه در زمینه انواع وب سایت های پزشکی، وب سایت بیمارستانی و مراکز درمانی و استفاده از راهکارای نوین بازاریابی برای توسعه کسب و کار می تواند بهترین پیشنهاد را به شما ارائه کند.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *