نام و نشان منحصر به فرد خود را داشته باشید

معرفی طراحی لوگو و ست ادرای

طراحی لوگو و ست اداری برای همه کسب‌ و کار های آنلاین و واقعی لازم و ضروری هستند. مهم نیست لوگوی شما برای طراحی سایت باشد و یا برای تبلیغات آفلاین مهم این است که برای برند سازی و ماندگاری در ذهن مشتریان نیاز است یک نام و نشان با هویت داشته باشید. تقریباً همه کسب و کار ها نیازمند یک نشان‌ واره (آرم) برای برند سازی و معرفی خود به بازار و مشتریان هستند. به راحتی می‌ توان فهمید که لوگوی هر کسب‌ و کار شخصیت و هویت آن کسب‌ و کار را نشان می‌ دهد. تیم آیسا با دارا بودن طراحان خلاق و تخصص کافی در زمینه طراحی گرافیک تمامی ایده های شما را به واقعیت نزدیک می کند. اگر دنبال طراحی لوگو و ست اداری هستید و می‌ خواهید در دنیای کسب‌ و کار بهتر از رقبای خود دیده شوید می توانید طراحی لوگو سایت خود را به تیم متخصص و با تجربه‌ی آیسا بسپارید.

سفارش طراحی لوگو و ست اداری

 

طراحی لوگو و ست اداری در روند برند سازی شما بسیار موثر عمل می کند، بنابراین گروه آیسا با تحقیق و جمع آوری اطلاعات مربوط به کسب‌ و کار شما سفارش طراحی شما را ثبت و بعد از توافقات سر زمان اجرا و قیمت شروع به کار خواهد نمود.

لوگوی تصویری نشان دهنده یک آیکون و یا لوگوی مبتنی بر گرافیک است. مانند: آرم اپل، توییتر. هر یک از آرم های این شرکت ها نمادین هستند و نام تجاری آن ها به گونه ای است که به راحتی قابل تشخیص خواهند بود. آرمی که انتخاب می کنید باید متناسب با کسب و کار شما باشد.

اوراق و ست اداری به مجموعه اسنادی شامل سربرگ، کارت ویزیت، پاکت نامه برای هر شرکت گفته می شود. هزینه طراحی لوگو و ست اداری در آیسا به سبک و نوع آن بستگی دارد. بازه قیمت طراحی لوگو بین ۱۰۰ هزار تومن الی یک میلیون می باشد.

لوگو ها و طرح های ست اداری کپی شده نیستند، هر چند ممکن است ایده از طرح ها گرفته شود ولی همه با فرمت وکتور و به شکل کاملاً اختصاصی طراحی شده اند.