طراحی لوگو وست اداری

طراحی لوگو و ست اداری

معرفی طراحی لوگو وست اداری

معرفی طراحی لوگو و ست اداری

طراحی لوگو و ست اداری برای همه کسب‌وکارهای آنلاین و واقعی لازم و ضروری هستند. تقریباً همه کسب و کارها نیازمند یک نشان‌واره (آرم) برای برند سازی و معرفی خود به بازار و مشتریان هستند. به راحتی می‌توان فهمید که لوگوی هر کسب‌وکار شخصیت و هویت آن کسب‌وکار را نشان می‌دهد. تیم آیسا با دارا بودن طراحان خلاق و تخصص کافی درزمینه طراحی گرافیک تمامی ایده های شما را به واقعیت نزدیک می کند. اگر دنبال طراحی لوگو و ست اداری هستید و می‌خواهید در دنیای کسب‌وکار بهتر از رقبای خود دیده شوید می توانید طراحی لوگو سایت خود را به تیم متخصص و باتجربه‌ی آیسا بسپارید.

سفارش طراحی لوگو و ست اداری

طراحی لوگو و ست اداری در روند برندسازی شما بسیار موثر عمل می کند، بنابراین گروه آیسا با تحقیق و جمع آوری اطلاعات مربوط به کسب‌وکار شما سفارش طراحی شما را ثبت و بعد از توافقات سر زمان اجرا و قیمت شروع به کار خواهد نمود.

انواع لوگو

لوگوی مونوگرام

لوگوهای مونوگرام

لوگوهای مونوگرام عبارت اند از آرم هایی که حاوی حروف هستند. معمولا شرکت های تجاری برای طراحی نام تجاری خود از این آرم ها استفاده می کند مانند: HP ،HBO ، LGو غیره… . این آرم ها ابتدای حروف شرکت های تجاری را کنارهم قرار می دهد و باعث سادگی خواهد شد.

لوگوی نوشتاری

لوگوهای نوشتاری

این لوگوها یک علامت تجاری هستند که تنها بر نام کسب و کار شما تمرکز دارند. مانند: ویزا و کوکاکولا. آرم گوگل یک نمونه عالی از لوگوی نوشتاری است. از آنجا که تمرکز بر روی نام تجای خواهد بود، می توان یک فونت را انتخاب کرد یا یک فونت ایجاد کرد که ماهیت آنچه را که کسب و کار شما انجام می دهد را در بر بگیرد.

لوگوی تصویری

لوگوهای تصویری

لوگوی تصویری نشان دهنده یک آیکون و یا لوگوی مبتنی بر گرافیک است. مانند: آرم اپل، توییتر. هر یک از آرم های این شرکت ها نمادین هستند و نام تجاری آن ها به گونه ای است که به راحتی قابل تشخیص خواهند بود. آرمی که انتخاب می کنید باید متناسب با کسب و کار شما باشد.

لوگوی ترکیبی

لوگوهای ترکیبی

آرم هایی هستند که تصویر به همراه نوشته می باشد. برخی از آرم های مارکدار شناخته شده عبارتند از Doritos، Burger King و Lacoste . این لوگوها باعث تقویت نام تجاری می شوند.

1
سابقه کار
10%
رضایتمندی
0
وب سایت های بهینه شده
10
سایت های طراحی شده
1
برنامه نویسی اختصاصی

هزینه طراحی لوگو آیسا

اوراق و ست اداری به مجموعه اسنادی شامل سربرگ، کارت ویزیت، پاکت نامه برای هر شرکت گفته می شود. هزینه طراحی لوگو و ست اداری در آیسا به سبک و نوع آن بستگی دارد. بازه قیمت طراحی لوگو بین 100 هزار تومن الی یک میلیون می باشد.

لوگوها و طرح های ست اداری کپی شده نیستند، هرچند ممکن است ایده از طرح ها گرفته شود ولی همه با فرمت وکتور و به شکل کاملاً اختصاصی طراحی شده اند.

ارتباط با ما

 ایمیل  info@aysaco.ir

دفتر  32660869-031

موبایل  09135919199