03132660869

طراحی لوگو و ست اداری

معرفی طراحی لوگو وست اداری

معرفی طراحی لوگو و ست اداری

طراحی لوگو و ست اداری برای همه کسب‌ و کار های آنلاین و واقعی لازم و ضروری هستند. تقریباً همه کسب و کار ها نیازمند یک نشان‌ واره (آرم) برای برند سازی و معرفی خود به بازار و مشتریان هستند. به راحتی می‌ توان فهمید که لوگوی هر کسب‌ و کار شخصیت و هویت آن کسب‌ و کار را نشان می‌ دهد. تیم آیسا با دارا بودن طراحان خلاق و تخصص کافی در زمینه طراحی گرافیک تمامی ایده های شما را به واقعیت نزدیک می کند. اگر دنبال طراحی لوگو و ست اداری هستید و می‌ خواهید در دنیای کسب‌ و کار بهتر از رقبای خود دیده شوید می توانید طراحی لوگو سایت خود را به تیم متخصص و با تجربه‌ی آیسا بسپارید.

سفارش طراحی لوگو و ست اداری

طراحی لوگو و ست اداری در روند برند سازی شما بسیار موثر عمل می کند، بنابراین گروه آیسا با تحقیق و جمع آوری اطلاعات مربوط به کسب‌ و کار شما سفارش طراحی شما را ثبت و بعد از توافقات سر زمان اجرا و قیمت شروع به کار خواهد نمود.

انواع لوگو

لوگوی مونوگرام

لوگو های مونوگرام

لوگو های مونوگرام عبارت اند از آرم هایی که حاوی حروف هستند. معمولا شرکت های تجاری برای طراحی نام تجاری خود از این آرم ها استفاده می کند مانند: HP ،HBO ، LG و غیره… . این آرم ها ابتدای حروف شرکت های تجاری را کنار هم قرار می دهد و باعث سادگی خواهد شد.

لوگوی نوشتاری

لوگو های نوشتاری

این لوگو ها یک علامت تجاری هستند که تنها بر نام کسب و کار شما تمرکز دارند. مانند: ویزا و کوکاکولا. آرم گوگل یک نمونه عالی از لوگوی نوشتاری است. از آنجا که تمرکز بر روی نام تجای خواهد بود، می توان یک فونت را انتخاب کرد یا یک فونت ایجاد کرد که ماهیت آن چه را که کسب و کار شما انجام می دهد را در بر بگیرد.

لوگوی تصویری

لوگو های تصویری

لوگوی تصویری نشان دهنده یک آیکون و یا لوگوی مبتنی بر گرافیک است. مانند: آرم اپل، توییتر. هر یک از آرم های این شرکت ها نمادین هستند و نام تجاری آن ها به گونه ای است که به راحتی قابل تشخیص خواهند بود. آرمی که انتخاب می کنید باید متناسب با کسب و کار شما باشد.

لوگوی ترکیبی

لوگو های ترکیبی

آرم هایی هستند که تصویر به همراه نوشته می باشد. برخی از آرم های مارک دار شناخته شده عبارتند از: Doritos، Burger King و Lacoste. این لوگو ها باعث تقویت نام تجاری می شوند.

1
سابقه کار
10%
رضایتمندی
0
وب سایت های بهینه شده
10
سایت های طراحی شده
1
برنامه نویسی اختصاصی

هزینه طراحی لوگو آیسا

اوراق و ست اداری به مجموعه اسنادی شامل سربرگ، کارت ویزیت، پاکت نامه برای هر شرکت گفته می شود. هزینه طراحی لوگو و ست اداری در آیسا به سبک و نوع آن بستگی دارد. بازه قیمت طراحی لوگو بین ۱۰۰ هزار تومن الی یک میلیون می باشد.

لوگو ها و طرح های ست اداری کپی شده نیستند، هر چند ممکن است ایده از طرح ها گرفته شود ولی همه با فرمت وکتور و به شکل کاملاً اختصاصی طراحی شده اند.

ارتباط با ما

 ایمیل info@aysaco.ir

 دفتر  ۰۳۱۳۲۶۶۰۸۶۹

  موبایل  ۰۹۱۳۵۹۱۹۱۹۹

WhatsApp با ما در تماس باش