لیست قیمت برنامه نویسی

توسط user1 مهر ۰۵, ۱۳۹۷
لیست قیمت برنامه نویسی

لیست قیمت برنامه نویسی :

لیست قیمت برنامه نویسی هرسایت به عوامل مختلفی بستگی دارد که این عوامل شامل میزان محتوای سایت ، قالب و ظاهر سایت ، استاتیک یا داینامیک بودن سایت، این که سایت چند صفحه دارد و چند زبان برنامه نویسی در آن به کار رفته است می باشد. بنابراین لیست قیمت برنامه نویسی برای سایت های مختلف متفاوت است و هرسایت لیست قیمت برنامه نویسی مخصوص به خود را دارد.

برای این که از لیست قیمت برنامه نویسی سایت خود آگاهی پیدا کنید کافی است که با کارشناسان شرکت تماس بگیرید و کارشناسان سفارش و همه ی ابعاد پروژه شما را تجزیه و تحلیل می کنند و مدت زمان انجام پروژه و هزینه هایی که برای انجام سفارش شما لازم است به شما اطلاع می دهند و یک لیست قیمت برنامه نویسی که مخصوص سایت شما می باشد را به شما ارائه می دهند و درصورتی که شما شرایط را بپذیرید پروژه ی شما انجام می شود.

تعرفه ها و لیست قیمت برنامه نویسی سایت :

لیست قیمت برنامه نویسی سایت که شرکت ارائه می دهد براساس شرایط و ملزومات سفارش مشتریان می باشد. وبرای قسمت های متفاوت سایت ها هزینه ها نیز تغییر می کند و باهم متفاوت است.

شیوه های ساخت یک لیست قیمت برنامه نویسی عالی :

برای شرکت های اینترنتی این که یک لیست قیمت برنامه نویسی عالی طراحی کنند به گونه ای که باعث افزایش سود شما شوند.بسیار مهم است. شیوه های این کار در ادامه آمده است.

• محدود کردن کاربران و مشتریان در انتخاب
لیست قیمت نبایدخیلی بلند وطولانی باشد زیرا در این صورت کاربران حق انتخاب زیادی دارند  و این گوناگونی و تنوع زیاد ممکن است برای کاربران خسته کننده باشد پس تا جایی که امکان دارد باید یک لیست کوتاه تهیه کنید و برای بقیه طرح ها مشتری ها را ارجاع دهید تا با شرکت تماس بگیرند.

• دادن طرح و ایده ی تلفیق و ترکیب کردن خدمات
یکی ازروش های طراحی یک لیست قیمت برنامه نویسی  این است که علاوه بر این که قیمت و هزینه ی مختص هر محصول یا خدمت را مشخص می کنید یک قیمتی با تخفیف عالی برای ترکیب کردن دو محصول یا خدمت نیز پیشنهاد دهید تا از این طریق هم مشتریان جذب شوند و هم شما تعداد بیشتری از محصولات خودتان را بفروش برسانید.

شیوه های جدب مشتری

• وابسته کردن مشتری به خود
استقبال ازخدماتی که رایگان نیستند کمتراست بنابراین شما می توانید مثلا در مدت زمان مشخصی یه گزینه ی رایگان برای کاربران بگذارید این کار باعث می شود که مشتریان ترغیب شوند که به سایت شما مراجعه کنند و پس از مدتی به سایت شما وابستگی پیدا کنند.

• اعتماد مشتری را به دست آورید
برای این که آگاهی کاربران از سایت شما افزایش پیدا کند در صفحه ی لیست قیمت برنامه نویسی و در صفحه ی ابتدایی سایت مشتریان ثابت خود را معرفی کنید تا مشتری به شما اعتماد کند.

• تعداد محصولات را کم و محدود جلوه دهید
یکی از راه هایی که باعث جدب مشتری می شود این است یک محصول را کم یاب معرفی کنید یا بگویید که تعداد کمی از آن وجود دارد.

برچسب ها
اشتراک در شبکه های اجتماعی

اطلاع از جدیدترین مقالات

جهت مطلع شدن از آخرین و جدیدترین مقالات، آدرس ایمیل خود را وارد نمایید

مطالب مرتبط

نظر دادن

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است *

WordPress spam blocked by CleanTalk.