راه اندازی نرم افزار باشگاه مشتریان چیست؟

راهکاری موثر برای افزایش سود

راه اندازی نرم افزار باشگاه مشتریان به سیستم یکپارچه‌ای گفته می‌شود که تحت وب بوده و برای وفادار کردن مشتریان در کسب و کارهای مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

هدف از طراحی و راه اندازی باشگاه مشتریان تبدیل اعضا به مشتریان وفادار می‌باشد. سیستم وفاداری مشتریان باعث می‌شود، مشتریان نسبت به شما اعتماد لازم را کسب کنند و در صورتیکه شما پیشنهاد یا شرایطی به آن‌ها ارائه کنید به راحتی پیشنهاد شما را ‌بپذیرند. با این فرآیند شما به راحتی می‌توانید به مشتریان باشگاه ، محصولات یا خدمات دیگری غیر از محصولات و خدمات خودتان را بفروشید.

مشاوره تخصصی رایگان

مزایای باشگاه مشتریان:

راه اندازی نرم افزار باشگاه مشتریان چه کمکی به کسب و کار شما می‌کند

هدف از طراحی سایت باشگاه مشتریان یا طراحی باشگاه مشتریان ترغیب مشتری برای خرید مجدد است. مشتری در خرید اول از سایت شما خرید می‌کند. اما پس از خرید، فوراً سایت شما را ترک می‌کند. شما با راه اندازی نرم افزار باشگاه مشتریان به سادگی می‌توانید هدف ترغیب مشتری برای خرید مجدد از سایت را محقق کنید. در اینجا به برخی از مزایای راه اندازی باشگاه مشتریان اشاره خواهیم کرد.

 • شما به صورت مستمر می‌توانید با مشتری ارتباط برقرار کنید.
 • می‌توانید داده‌های واقعی جمع آوری کنید.
 • می‌توانید رفتار مشتری را بر اساس این داده‌های واقعی تحلیل کنید.
 • گزارش گیری از کیفیت کالا و خدمات به صورت مستمر انجام می‌شود.
 • قدردانی از مشتریان وفادار به نحو احسنت انجام می‌شود.
 • هزینه تبلیغات کاهش می‌یابد.
 • می‌توان اطلاعات را به صورت هوشمند تحلیل کرد.
 • می‌توان تخفیفات و اعتبارات را ثبت کرد.
 • می‌توان بر اساس تحلیل رفتار مشتری، رفتار آن‌ها در آینده را پیش بینی کرد.
 • بر اساس رفتار مشتریان مختلف، تخفیفات هدفمند ارائه کرد.
 • با برندسازی، تعهد مشتریان به شرکت را افزایش داد.
 • امکان مدیریت تمام وب‌سایت‌ها به صورت یکپارچه وجود دارد.
 • به راحتی پس از ثبت سفارش امکان صدور فاکتور وجود دارد.
 • علاوه بر حفظ مشتریان فعلی می‌توان مشتریان جدید جذب کرد.
 • شاخص‌های راهبردی کسب و کار به راحتی تعیین شده و می‌توان آن‌ها را به صورت لحظه‌ای ارزیابی کرد.
 • می‌توان از فعالیت اپراتورها گزارش گرفت.
 • با دادن امتیاز به مشتریان می‌توان آن‌ها را برای تبلیغ کسب و کار و معرفی آن به دیگران ترغیب کرد.
 • بر اساس میزان و مبلغ خرید مشتریان گروه‌بندی می‌شوند.

طراحی باشگاه مشتریان

اهمیت راه اندازی نرم افزار باشگاه مشتریان

خدمات حرفه‌ای آیسا، شروع تحولی بزرگ در کسب و کار آنلاین شما

در گذشته هدف از جذب مشتریان بیشتر ارتقا و توسعه کسب و کار و فروش بود. اما امروزه مشتریان وفادار هستند که بیشترین سود را به بیزینس شما می‌رسانند. چرا که برای ایجاد یک بازار جدید دیگر نیازی به صرف هزینه‌های گزاف بابت بازاریابی و تبلیغات نیست. شما با راه اندازی نرم افزار باشگاه مشتریان به راحتی می‌توانید، سیستم وفاداری مشتریان را در برنامه کاری خود داشته باشید و دیگر نیازی به جذب مشتری جدید ندارید. به همین منظور می‌توانید سود حاصل از فروش و حجم فروش خود را افزایش دهید.

ما برای شما چه کاری انجام می دهیم

آنالیز سایت رقبا

حتمی شما هم در کسب و کار خود رقیبانی موفق داشته‌اید. در آیسا با بهره گیری از ابزارهای معتبر و حرفه‌ای، رقبای شما مورد تحلیل قرار می‌گیرند.

آموزش سایت و پشتیبانی رایگان

تمامی آموزش‌های نرم افزار و پشتیبانی بعد از ایجاد باشگاه مشتریان در گروه برنامه نویسی آیسا، یکسال به صورت رایگان انجام  می‌شود.

مشاوره رایگان

ما با مشاوره رایگان، به شما کمک می‌کنیم پیاده سازی ایده‌ها و وفاداری مشتریان شما سریع‌تر و راحت اتفاق بیفتد. در گروه برنامه نویسی آیسا، آنالیز کسب و کار شما، رایگان انجام می‌شود.

نیاز به مشاوره رایگان دارید؟

طراحی سایت باشگاه مشتریان:

مدیریت ساده و راحت

زمانی که می‌خواهید برای کسب و کار خود از باشگاه مشتریان استفاده کنید با این سوال مواجه می‌شوید که سیستم باشگاه مشتریان چگونه راه اندازی می‌شود. روش‌های مختلفی برای ایجاد باشگاه مشتریان وجود دارد. ما برای راه اندازی باشگاه مشتریان امکانات نرم افزاری و سخت افزاری مناسبی در اختیارتان قرار میدهیم. طراحی سایت باشگاه مشتریان آیسا ، شامل نرم افزار باشگاه مشتریان ، کارت مغناطیسی، پنل اس ام اس و دستگاه برای خواندن کارت مغناطیسی می‌باشد.

در کارت باشگاه مشتریان ، هر مشتری دارای یک شناسه منحصر به فرد است که با این شماره شناسایی می‌شود. بر روی کارت‌های مغناطیسی معمولا شماره‌ای درج شده که مشتری با این شماره شناخته می‌شود. در زمان درج اطلاعات مشتری،  این شماره 16 رقمی به مشتری اختصاص داده می‌شود.

تماس با ما
طراحی سایت باشگاه مشتریان آیسا

امکانات سیستم نرم افزار باشگاه مشتریان آیسا :

امکانات سیستم وفاداری مشتریان برای شما

نرم افزار باشگاه مشتریان آیسا نیز مانند سایر نرم افزارها دارای امکانات مختلفی است. مهم‌ترین امکانات سیستم وفادرای مشتری آیسا به شرح ذیل می‌باشد.

بازاریابی شبکه ای
گروه بندی مشتریان
دسترسی در سطوح مختلف
امتیاز به مشتری
امکان اعتبار به مشتری
امکان انواع تخفیف به مشتری
ارسال پیامک به مشتریان
ثبت اطلاعات مشتری
نظر سنجی برای مشتریان
نرم افزار تحت وب
یکپارچگی برای شعبه‌ها
امکان گزارش گیری

مشاوره رایگان طراحی باشگاه مشتریان آیسا

یک مشاوره رایگان تخصصی مهمان ما باشید

شما برای راه اندازی نرم افزار باشگاه مشتریان ، نیاز به یک مشاوره دقیق و تخصصی دارید. فقط کافی است شما نیازهای خود را برای ما بازگو کنید تا مشاوران و طراحان حرفه‌ای آیسا با استفاده از به روزترین متد دنیا، طراحی باشگاه مشتریان شما را در کمترین زمان و با مناسب ترین قیمت خلاقانه انجام دهند.

برای دریافت مشاوره طراحی سایت باشگاه مشتریان و یا سفارش سیستم باشگاه مشتریان از طریق فرم زیر شماره تلفن خود را وارد کنید.

تماس مستقیم با ما

تخفیف به مشتری در راه اندازی نرم افزار باشگاه مشتریان:

سیاست تخفیف، برای وفاداری مشتری

یکی از معروف‌ترین و قدیمی‌ترین راهکار عالی برای جذب مشتری، تخفیف است. تخفیف‌دهی باعث ایجاد حس خوشایند در مشتری و ترغیب او برای خرید می‌شود. وقتی شما به مشتری تخفیف می‌دهید به این معناست که شما حاضر هستید از سود خود کاسته و کالا را در قیمت پایین‌تر به مشتری عرضه کنید. این حس خوشایند سبب رضایت مشتری خواهد شد. در خرید فیزیکی میزان تخفیف به به قدرت چانه زدن مشتری بستگی دارد. اما شما با راه اندازی نرم افزار باشگاه مشتریان می‌توانید سیاستی جالب برای تخفیف خود اعمال کنید. بدین ترتیب می‌توانید به مشتریان وفادارتر تخفیف بیشتری بدهید. این امر سبب می‌شود تا مشتری برای وفادار ماندن و خرید مجدد ترغیب و تشویق شود. چرا که می‌داند هرچقدر وفادار باشد تخفیف بیشتری نصیب او خواهد شد.

تخفیف نرم افزار باشگاه مشتریان
اعتبار در سیستم باشگاه مشتریان

اعتبار به مشتری در راه اندازی نرم افزار باشگاه مشتریان:

اعتبار مشتری یک راه هوشمندانه برای وفاداری

راه اندازی نرم افزار باشگاه مشتریان باعث اعتبار دادن به مشتری می‌شود. تخفیف دادن به تنهایی سبب رضایت مشتری می‌شود اما خرید بعدی او را تضمین نمی‌کند. زمانی که شما به مشتری در خرید اول تخفیف می‌دهید هیچ ضمانتی برای خرید مجدد از شما وجود ندارد. بنابراین ممکن است این هزینه سوخته، برای شما باشد. اما با اعتبار دادن به مشتری در خرید اول، وفاداری را بیشتر میکنید. این بدان معناست که  مشتری برای بار اول از شما خرید می‌کند و شما به اندازه مبلغ تخفیف، کارت باشگاه مشتریان او را شارژ می‌کنید و او می‌تواند در خرید بعدی از آن استفاده کند. این امر در ترغیب مشتری برای خرید مجدد بسیار موثر است. زمانی که مشتری بداند در صورتی که از شما خرید کند می‌تواند هزینه پایین‌تری پرداخت کند اگر قرار باشد بین شما و رقیبتان یکی را انتخاب کند حتماً شما را انتخاب خواهد کرد.

طراحی سایت باشگاه مشتریان با آیسا

اینجا شروع موفقیت کسب و کار آنلاین شماست.

شما با طراحی سایت باشگاه مشتریان به سادگی می‌توانید در کسب و کار آنلاین خود با بهترین مدیریت، سیستم وفادرای مشتریان قدرتمند و کارآمد داشته باشید. طراحی سایت حرفه‌ ای با داشتن باشگاه مشتریان کامل می‌شود.

طراحی سایت باشگاه مشتریان دارای سه اصل مهم است.

 • خلق یک هدف برای مشتریان تا به آن دست پیدا کنند.
 • تصمیم گیری برای اینکه چه کاری باید برای رسیدن به هدف انجام شود.
 • ارائه امتیاز اولیه به مشتریان، به منظور تشویق آنها برای ادامه دادن به برنامه‌های شما

شرکت برنامه نویسی آیسا ، با توجه به این سه اصل، استراتژی راه اندازی نرم افزار باشگاه مشتریان را به صورت حرفه‌ای تعبیه کرده است. هدف ما تمرکز بیشتر شما روی فروش و سود است.

رابطه طراحی فروشگاه اینترنتی با سیستم وفادرای مشتریان

با توجه به روند ور به رشد راه اندازی و طراحی فروشگاه اینترنتی ، افرادی در این رقابت آنلاین موفق‌ترند که بتوانند تعامل بیشتری با مشتریان برقرار کنند به بیان ساده‌تر سیستم وفاداری مشتری داشته باشند. یکی از مهم‌ترین امکانات برای طراحی سایت فروشگاهی داشتن سیستم باشگاه مشتریان ، برای حفظ ارتباط و وفاداری می‌باشد.

شما با ایجاد باشگاه مشتریان می‌توانید محصولات قبلی و جدید خود را به صورت هوشمندانه و با هدفمندی خاص به راحتی بفروشید بدون اینکه نگران جذب مشتری جدید باشید. شرکت طراحی سایت آیسا بر اساس استراتژی‌های بازاریابی و فروش سیستم باشگاه مشتریان را به صورت پیش فرض در طراحی فروشگاه اینترنتی قرار داده است تا شما نیازی به پرداخت هزینه‌های اضافی برای ایجاد نرم افزار باشگاه مشتریان نداشته باشید. با انتخاب طراحی سایت فروشگاهی آیسا ، سیستم نرم افزار باشگاه مشتریان را رایگان داشته باشید.

فروشگاه اینترنتی و راه اندازی نرم افزار باشگاه مشتریان
طراحی سایت باشگاه مشتریان و کارت باشگاه مشتریان

طراحی باشگاه مشتریان و کارت باشگاه مشتریان

راه اندازی نرم افزار باشگاه مشتریان بدون کارت معنایی ندارد. کارت باشگاه مشتریان ، یک کارت پلاستیکی است که دارای بارکد خاصی است و قابلیت اسکن دارد. البته باید یادآوری کنم در طراحی سایت فروشگاهی این کارت در قالب امتیاز تعریف می‌شود. خریدارن با ارائه کارت باشگاه می‌توانند از تخفیفات یا خدمات درنظر گرفته شده استفاده نمایند.

 

تعرفه سیستم باشگاه مشتریان

تعرفه سیستم باشگاه مشتریان چقدر است؟ واقعیت این است که قیمت طراحی باشگاه مشتریان با توجه به امکانات و ویژگی‌های آن متغیر است.

 • کدنویسی بهینه و اصولی
 • راهکارهای فوق العاده برای مخاطبان و فروش
 • تیم طراحی قدرتمند برای اجرای فرآیندهای بازاریابی و فروش
 • پشتیبانی خوب و مسئولانه

شما با انتخاب تیم فنی، می‌توانید علاوه بر داشتن مدیریت ساده‌تر و با کیفیت در فروش ، بازاریابی و کسب درآمد در کل ایران خیال خود را راحت کنید. اغلب افراد غیر متخصص با ساخت نرم افزار غیر اصولی به کسب و کار افراد ضربه می‌زنند و در آینده فروش آنها را به سمت ورشکستگی می‌‌کشانند.

تعرفه نرم افزار باشگاه مشتریان

مشاوره 24 ساعته با آیسا

ایجاد باشگاه مشتریان تحت وب

تحت وب بودن نرم افزار باشگاه مشتریان این امکان را فراهم می‌کند تا مشتریان با استفاده از آدرس نرم افزار، بتوانند آن را در مرورگرهای مختلف باز کنند. علاوه بر این مشتریان شما می‌توانند با هر دستگاه دلخواه که قابلیت اتصال به اینترنت را داشته باشد، در هر مکان و زمانی به باشگاه مشتریان شما دسترسی داشته باشند.

درصورتیکه شما چندین شعبه در یک شهر و یا نقاط مختلف ایران داشته باشید به آسانی می‌توانید همه مشتریان خود را در هر شعبه مدیریت کنید و بازخورد هر مکان را جداگانه مورد بررسی قرار دهید. این یعنی یک موفقیت تمام عیار!

ایجاد باشگاه مشتریان با وب

مقالات طراحی سایت

در ارتباط باشید

× ارتباط با آیسا