طراحی گرافیکی قالب سایت

درباره طراحی گرافیکی قالب سایت
سفارش خدمات طراحی گرافیکی قالب سایت
تعرفه طراحی گرافیکی قالب سایت
زمان و کیفیت طراحی گرافیکی قالب سایت

درباره طراحی گرافیکی قالب سایت

طراحی گرافیکی قالب سایت یکی از مقدمات طراحی سایت است که در برنامه فتوشاپ انجام می‌پذیرد. خروجی فایلی است با پسوند PSD درنهایت این قالب به HTML کد نویسی خواهد شد و قالب وب‌سایت آماده خواهد شد.

طراحی گرافیک قالب سایت

مهم‌ترین مرحله طراحی وب‌ سایت طراحی گرافیکی قالب سایت است.

یک وب‌سایت خاص قطعاً یک قالب سایت ویژه خواهد داشت.

هر سایت قبل از داشتن یک طراحی و کارایی لازم است باید گرافیک بالایی داشته باشد. طراحی گرافیک قالب سایت در نرم افزارهای خاصی مانند فتوشاپ یا ایلستریتور انجام‌پذیر است.

بعد گرافیک تولیدشده به‌صورت psd آماده کد نویسی می‌شود.

امروزه به UX یا طراحی رابط گرافیکی بر اساس تجربه کاربر اهمیت خاصی می‌دهند؛

یعنی بر اساس نیاز کاربر و سئو با سه کلیک برای دسترسی به سایر صفحات لازم است.
مراحل بعدی کد نویسی قالب از فایل PSD به HTML است.

طراحی گرافیکی قالب سایتانواع خدمات طراحی گرافیک قالب سایت

خدمات طراحی گرافیکی قالب سایت در زمینه ­های مختلفی چون طراحی گرافیک پرتال ها، طراحی گرافیک سایت‌های شرکتی، طراحی گرافیک اپلیکیشن ها، طراحی گرافیک اندروید اپلیکیشن ها و انواع سیستم‌عامل‌ها سایت­های فروشگاهی طراحی UI و UX و… توسط گروه آیسا انجام می‌پذیرد.

سفارش خدمات طراحی گرافیکی قالب سایت

گروه آیسا آمادگی دارد کلیه سایت‌های شما را با زیباترین گرافیک آماده کند. این گروه طبق مراحل زیر سفارشات شما را دریافت می­کند.

  1. برای سفارش خدمات طراحی گرافیکی قالب سایتفرم سفارش طراحی گرافیک قالب وب‌سایت را پر کنید. سفارشات شما را در سیستم ثبت خواهیم کرد.
  2. گرافیست‌ها و قالب نویسان آیسا بعد از ارزیابی و سنجش ابعاد مختلف پروژه، به شما در مورد هزینه و زمان پیشنهاد خواهند داد. کارشناسان بعد از بررسی با شما تماس خواهند گرفت.
  3. پس از بررسی شما و توافقات در مورد زمان و هزینه کد نویسان آیسا با شما تماس خواهند گرفت.

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس (الزامی)

موضوع سایت (الزامی)

امکانات مد نظر قالب (الزامی)

[recaptcha]

تعرفه طراحی گرافیکی قالب سایت

انجام پروژه‌های طراحی گرافیکی قالب وب‌سایت توسط کارشناسان UI و UX و همچنین گرافیست و کد نویسان انجام خواهد پذیرفت. لذا کارشناسان با توجه میزان خاص بودن کار و ویژگی‌های کاربردی تعرفه مشخصی را ارائه می کنند. شما میتوانید برای آگاهی از جزئیات فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

زمان انجام پروژه طراحی گرافیکی قالب سایت

بعد از ارائه طرح پیشنهادی شما و تجزیه‌وتحلیل گرافیست و کدنویسان گروه آیسا با شما بر سر قیمت و زمان به توافق خواهند رسید سپس و در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

کیفیت طراحی گرافیکی قالب وب‌سایت

کار متخصصان آیسا بسیار دقیق است. در صورت رضایت صددرصدی مشتری از طراحی گرافیکی قالب سایت وجه را دریافت خواهیم. پس ازلحاظ کیفیت و قیمت نگران نباشید