03132660869

طراحی گرافیکی قالب سایت

درباره طراحی گرافیکی قالب سایت

درباره طراحی گرافیکی قالب سایت

طراحی گرافیکی قالب سایت یکی از مقدمات طراحی سایت است که در نرم افزار فتوشاپ یا ایلستریتور انجام پذیر می باشد. خروجی فایلی است با پسوند PSD که در نهایت این قالب به HTML کدنویسی می شود و قالب سایت آماده خواهد شد. هر سایت قبل از داشتن طراحی و کارایی، لازم است گرافیک بالایی داشته باشد. امروزه به UX یا طراحی رابط گرافیکی بر اساس تجربه کاربر اهمیت خاصی می دهند.

انواع خدمات طراحی گرافیک قالب سایت

خدمات طراحی گرافیکی قالب سایت در زمینه های مختلفی چون طراحی گرافیک پرتال ها، طراحی گرافیک سایت های شرکتی، طراحی گرافیک اپلیکیشن ها، طراحی گرافیک اندروید اپلیکیشن ها و انواع سیستم عامل های سایت های فروشگاهی طراحی UI، UX وغیره… توسط گروه آیسا انجام می پذیرد.

طراحی گرافیکی قالب سایت

تعرفه طراحی گرافیکی قالب سایت

پروژه های طراحی گرافیکی وب سایت توسط کارشناسان UI و UX و همچنین گرافیست ها و کد نویسان انجام خواهد پذیرفت. لذا کارشناسان با توجه به میزان خاص بودن کار و ویژگی های کاربردی تعرفه مشخصی را ارائه می کنند.

تفاوت UI و UX

UX مخفف عبارت user experience می باشد که به معنای تجربه کاربری است. تجربه کاربری شامل رفتار ها، نگرش‌ ها و احساسات یک کاربر درباره ی استفاده از یک محصول، سامانه یا سرویس خاص است. UX بر روی سئو سایت تاثیر گذار می باشد. این دو وجه های مشترک زیادی با یکدیگر دارند. خوانا بودن متن، اطلاعات مفید به همراه کلمات کلیدی و تصاویر بهینه و جذاب از جمله اهداف مشترک بین سئو و تجربه کاربری است.

UI مخفف عبارت user interface می باشد و به معنای رابط کاربری است. رابط کاربری محیطی است که تعامل بین انسان و ماشین در آن رخ می دهد. یک واسط کاربری معمولا از منو ها، پنجره ها، صفحه کلید و موس تشکیل شده است. صدا های منتشر شده از کامپیوتر نیز جزئی از واسط کاربری است.

1
سابقه کار
10%
رضایتمندی
0
وب سایت های بهینه شده
10
سایت های طراحی شده
1
برنامه نویسی اختصاصی

سفارش خدمات طراحی گرافیکی

گروه آیسا طبق مراحل زیر سفارشات شما را دریافت می کند:
۱. در ابتدا سفارشات خود را در سیستم ثبت نمایید.
۲. گرافیست ها و قالب نویسان آیسا بعد از ارزیابی و سنجش ابعاد مختلف پروژه، در مورد هزینه و زمان پیشنهاد خواهند داد.
۳. بعد از بررسی و توافقات شروع به کار می کنند.

همچنین می توانید برای اطلاعات بیشتر و ثبت سفاراشات خود با شماره تماس های ۰۹۱۳۵۹۱۹۱۹۹ یا ۰۳۱۳۲۶۶۰۸۶۹ تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

ایمیل info@aysaco.ir

دفتر  ۰۳۱۳۲۶۶۰۸۶۹

  موبایل ۰۹۱۳۵۹۱۹۱۹۹

WhatsApp با ما در تماس باش