03132660869

تبلیغات در گوگل | تبلیغ در گوگل

تبلیغات در گوگل

تبلیغات در گوگل برترین خدمت به وب سایت برای رفع نیاز های کاربران اینترنتی می باشد. جستجو های سریع و بی نظیر گوگل باعث محبوبیت این موتور جستجو در جهان شده است. هر فرد که به گوگل مراجعه می نماید، در اکثر مواقع در همان صفحه اول و در بین ۱۰ وب سایت موجود، نیازش برطرف می شود و کمتر پیش می آید که نیازش برطرف نشده باشد و به سراغ صفحات بعدی برود. به همین خاطر صفحه اول گوگل و ۱۰ وب سایت موجود در این صفحه جز برترین وب سایت ها می باشند که کیفیت بالایی دارند. پس قرار گرفتن در این صفحه به وسیله تبلیغات در گوگل برای مدیر هر وب سایت بسیار حائز اهمیت می باشد که در زمینه فعالیت وب سایت خود جز نتایج برتر جستجو گوگل باشند.

اساس تبلیغات در گوگل

اساس کار این تبلیغات به این صورت می باشد که شما با توجه به زمینه فعالیت وب سایت خود و تعریف کلمات کلیدی  برای وب سایت، هنگامی که این کلمات کلیدی از طرف کاربران در سایت گوگل جستجو می شوند، سایت شما در قسمت تبلیغات نمایش داده می شود. وب سایت هایی که جزء سایت های تبلیغاتی گوگل محسوب می شوند در کنار آدرس وب سایت یک نوار سبز رنگ وجود دارد که داخل آن Ad نوشته شده است.

امکانات تبلیغات در گوگل (google adwords):

امکانات تبلیغات در گوگل
  • قرار گرفتن وب سایت شما در کمترین زمان و هزینه در رتبه برتر نتایج جستجو گوگل
  • امکان انتخاب چند کلمه و بالا آمدن با آن کلمات در قسمت تبلیغات
امکانات تبلیغات در گوگل
  • مکان انتخاب کشور، شهر و ساعات مختلف در نحوه نمایش تبلیغات
  • امکان قطع کردن تبلیغات در روز های تعطیل
امکانات تبلیغات در گوگل
  • دریافت گزارش روزانه مستقیم از گوگل در رابطه با تعداد کلیک ها و…
  • امکان تعیین سقف بودجه روزانه
1
سابقه کار
10%
رضایتمندی
0
وب سایت های بهینه شده
10
سایت های طراحی شده
1
برنامه نویسی اختصاصی

نحوه محاسبه هزینه:

هنگامی که شما تبلیغات در گوگل را انجام می دهید هیچ هزینه ای پرداخت نمی کنید و تنها زمانی هزینه ای را پرداخت می کنید که بر روی آگهی شما کلیک کنند و وارد وب سایت شما شوند. در این موقع هزینه از اعتباری که دارید کسر می گردد. در صورتی که وب سایت شما جز نتایج برتر گوگل نیست و می خواهید جز وب سایت های برتر قرار گیرید می توانید یکی از دو راه سئو سایت یاتبلیغات در گوگل را انتخاب نمایید. برای مشاوره و راهنمایی شدن می توانید با کارشناسان آیسا ارتباط برقرار نمایید و با تلفن ۰۳۱۳۲۶۶۰۸۶۹ یا ۰۹۱۳۵۹۱۹۱۹۹ تماس بگیرید و یا از طریق فرم تماس با ما ارتباط برقرار نمایید.

ارتباط با ما

ایمیل info@aysaco.ir

دفتر  ۰۳۱۳۲۶۶۰۸۶۹

  موبایل  ۰۹۱۳۵۹۱۹۱۹۹

WhatsApp با ما در تماس باش