تبلیغات در گوگل

تبلیغات در گوگل | تبلیغ در گوگل

تبلیغات در گوگل برترین خدمت به وب سایت برای رفع نیازهای کاربران اینترنتی می باشد. جستجوهای سریع و بی نظیر گوگل باعث محبوبیت این موتور جستجو در جهان شده است. هر فرد که به گوگل مراجعه می نماید،

تبلیغات در گوگل در اکثر مواقع در همان صفحه اول و در بین ۱۰ وب سایت موجود، نیازش برطرف می شود و کمتر پیش می آید که به نیازش برطرف نشده باشد و به سراغ صفحات بعدی برود.

به همین خاطر صفحه اول گوگل و ۱۰ وب سایت موجود در این صفحه جز برترین وب سایت ها می باشند که کیفیت بالایی دارند. پس قرار گرفتن در این صفحه به وسیله تبلیغات در گوگل برای مدیر هر وب سایت بسیار حائز اهمیت می باشد که در زمینه فعالیت وب سایت خود جز نتایج برتر جستجو گوگل باشد.

حال برای این کار و قرار گرفتن در بین نتایج برتر گوگل دو راه پیش رو دارید:
یکی از بهترین راه ها سئو سایت می باشد که توضیحاتش در صفحه مربوطه آورده شده است و دیگری تبلیغات در گوگل (google adwords) می باشد.

تبلیغات یکی از مهمترین فاکتورهای تجارت الکترونیک می باشد که شما می توانید این کار را با انجام تبلیغات در گوگل انجام دهید.

امکانات تبلیغات در گوگل (google adwords):

♦ قرار گرفتن وب سایت شما در کمترین زمان و با ارزان ترین هزینه در رتبه برتر نتایج جستجو گوگل
♦ امکان انتخاب چند کلمه و بالا آمدن با آن کلمات در قسمت تبلیغات در گوگل
♦ امکان انتخاب کشور، شهر و ساعات مختلف در نحوه نمایش تبلیغات
♦ امکان قطع کردن تبلیغات در روزهای تعطیل
♦ دریافت گزارش روزانه مستقیم از گوگل در رابطه با تعداد کلیک ها و …
♦ امکان تعیین سقف بودجه روزانه

اساس کار تبلیغات در گوگل به این صورت می باشد که شما با توجه به زمینه فعالیت وب سایت خود و تعریف کلمات کلیدی  برای وب سایت،
هنگامی که این کلمات کلیدی از طرف کاربران در سایت گوگل جستجو می شوند، سایت شما در قسمت تبلیغات نمایش داده می شود. در تصویر زیر می توانید نحوه نمایش تبلیغات در گوگل را مشاهده نمایید.

وب سایت هایی که جزء سایت های تبلیغاتی گوگل محسوب می شوند در کنار آدرس وب سایت یک نوار سبز رنگ وجود دارد که داخل آن Ad نوشته است.

تبلیغات در گوگل

نحوه محاسبه هزینه در تبلیغات گوگل:

هنگامی که شما تبلیغات در گوگل را انجام می دهید هیچ هزینه ای پرداخت نمی کنید و تنها زمانی هزینه ای را پرداخت می کنید که بر روی آگهی شما کلیک کنند و وارد وب سایت شما شوند. در این موقع هزینه از اعتباری که دارید کسر میگردد.

در جدول زیر می توانید هزینه و تعرفه تبلیغات در گوگل را مشاهده نمایید:

پلن ۱ پلن ۲ پلن ۳ پلن۴ پلن ۵ پلن ۶ پلن ۷ پلن ۸
حداکثر تعداد ورود کاربر ۲۰۰۰ ۳۰۰۰ ۵۰۰۰ ۱۰۰۰۰ ۲۰۰۰۰ ۵۰۰۰۰ ۱۰۰۰۰۰ ۲۰۰۰۰۰
متوسط تعداد ورود کاربر ۴۰۰ ۶۰۰ ۱۰۰۰ ۲۰۰۰ ۴۰۰۰ ۱۰۰۰۰ ۲۰۰۰۰ ۴۰۰۰۰
حداکثر کلید واژه ۲۰ ۳۰ ۵۰ ۱۰۰ ۲۰۰ ۵۰۰ ۱۰۰۰ ۲۰۰۰
هزینه کلیک حداقل ۱ سنت حداقل ۱ سنت حداقل ۱ سنت حداقل ۱ سنت حداقل ۱ سنت حداقل ۱ سنت حداقل ۱ سنت حداقل ۱ سنت
نمایش رایگان رایگان رایگان رایگان رایگان رایگان رایگان رایگان
گوگل فارسی رایگان رایگان رایگان رایگان رایگان رایگان رایگان رایگان
مدت نمایش نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود
اعتبار ۲۰ دلار – ۷۲ درهم ۳۰ دلار – ۱۰۸ درهم ۵۰ دلار – ۱۸۰ درهم ۱۰۰ دلار – ۳۶۰ درهم ۲۰۰ دلار – ۷۲۰ درهم ۵۰۰ دلار – ۱۸۰۰ درهم ۱۰۰۰ دلار – ۳۶۰۰ درهم ۲۰۰۰ دلار – ۷۲۰۰ درهم
قیمت (تومان) ۹۷,۰۰۰ ۱۴۰,۰۰۰ ۲۲۴,۰۰۰ ۴۳۵,۰۰۰ ۹۰۱,۰۰۰ ۲,۲۹۵,۰۰۰ ۴,۶۵۵,۰۰۰ ۹,۵۳۰,۰۰۰

در صورتی که وب سایت شما جز نتایج برتر گوگل نیست و می خواهید جز وب سایت های برتر قرار گیرید می توانید یکی از دو راه سئو سایت یا تبلیغات در گوگل را انتخاب نمایید. برای مشاوره و راهنمایی شدن می توانید با کارشناسان آیسا ارتباط برقرار نمایید و با تلفن های ۳۲۶۶۰۸۶۹ – ۰۳۱   یا   ۳۲۶۶۵۱۱۵ – ۰۳۱ تماس بگیرید یا از طریق فرم تماس با ما ارتباط برقرار نمایید.