تبلیغات در گوگل

تبلیغات در گوگل | تبلیغ در گوگل

گوگل برترین وب سایت برای رفع نیازهای کاربران اینترنتی می باشد. جستجوهای سریع و بی نظیر گوگل باعث محبوبیت این موتور جستجو در جهان شده است. هر فرد که به گوگل مراجعه می نماید، در اکثر مواقع در همان صفحه اول و در بین ۱۰ وب سایت موجود، نیازش برطرف می شود و کمتر پیش می آید که به نیازش برطرف نشده باشد و به سراغ صفحات بعدی برود. به همین خاطر صفحه اول گوگل و ۱۰ وب سایت موجود در این صفحه جز برترین وب سایت ها می باشند که کیفیت بالایی دارند. پس قرار گرفتن در این صفحه برای مدیر هر وب سایت بسیار حائز اهمیت می باشد که در زمینه فعالیت وب سایت خود جز نتایج برتر جستجو گوگل باشد. حال برای این کار و قرار گرفتن در بین نتایج برتر گوگل دو راه پیش رو دارید:
یکی از بهترین راه ها سئو سایت می باشد که توضیحاتش در صفحه مربوطه آورده شده است و دیگری تبلیغات (google adwords) می باشد.

تبلیغات یکی از مهمترین فاکتورهای تجارت الکترونیک می باشد که شما می توانید این کار را با انجام تبلیغات در گوگل انجام دهید.

امکانات تبلیغ در گوگل (google adwords):

تبلیغات در گوگل

♦ قرار گرفتن وب سایت شما در کمترین زمان و با ارزان ترین هزینه در رتبه برتر نتایج جستجو گوگل
♦ امکان انتخاب چند کلمه و بالا آمدن با آن کلمات در قسمت تبلیغات
♦ امکان انتخاب کشور، شهر و ساعات مختلف در نحوه نمایش تبلیغات
♦ امکان قطع کردن تبلیغات در روزهای تعطیل
♦ دریافت گزارش روزانه مستقیم از گوگل در رابطه با تعداد کلیک ها و …
♦ امکان تعیین سقف بودجه روزانه

اساس کار تبلیغات گوگل به این صورت می باشد که شما با توجه به زمینه فعالیت وب سایت خود و تعریف کلمات کلیدی  برای وب سایت،
هنگامی که این کلمات کلیدی از طرف کاربران در سایت گوگل جستجو می شوند، سایت شما در قسمت تبلیغات نمایش داده می شود. در تصویر زیر می توانید نحوه نمایش تبلیغات را مشاهده نمایید.

وب سایت هایی که جزء سایت های تبلیغاتی گوگل محسوب می شوند در کنار آدرس وب سایت یک نوار سبز رنگ وجود دارد که داخل آن Ad نوشته است.

تبلیغات در گوگل

نحوه محاسبه هزینه در تبلیغات گوگل:

هنگامی که شما تبلیغات در گوگل را انجام می دهید هیچ هزینه ای پرداخت نمی کنید و تنها زمانی هزینه ای را پرداخت می کنید که بر روی آگهی شما کلیک کنند و وارد وب سایت شما شوند. در این موقع هزینه از اعتباری که دارید کسر میگردد.

در جدول زیر می توانید هزینه و تعرفه تبلیغات را مشاهده نمایید:

پلن ۱پلن ۲پلن ۳پلن۴پلن ۵پلن ۶پلن ۷پلن ۸
حداکثر تعداد ورود کاربر۲۰۰۰۳۰۰۰۵۰۰۰۱۰۰۰۰۲۰۰۰۰۵۰۰۰۰۱۰۰۰۰۰۲۰۰۰۰۰
متوسط تعداد ورود کاربر۴۰۰۶۰۰۱۰۰۰۲۰۰۰۴۰۰۰۱۰۰۰۰۲۰۰۰۰۴۰۰۰۰
حداکثر کلید واژه۲۰۳۰۵۰۱۰۰۲۰۰۵۰۰۱۰۰۰۲۰۰۰
هزینه کلیکحداقل ۱ سنتحداقل ۱ سنتحداقل ۱ سنتحداقل ۱ سنتحداقل ۱ سنتحداقل ۱ سنتحداقل ۱ سنتحداقل ۱ سنت
نمایشرایگانرایگانرایگانرایگانرایگانرایگانرایگانرایگان
گوگل فارسیرایگانرایگانرایگانرایگانرایگانرایگانرایگانرایگان
مدت نمایشنامحدودنامحدودنامحدودنامحدودنامحدودنامحدودنامحدودنامحدود
اعتبار۲۰ دلار – ۷۲ درهم۳۰ دلار – ۱۰۸ درهم۵۰ دلار – ۱۸۰ درهم۱۰۰ دلار – ۳۶۰ درهم۲۰۰ دلار – ۷۲۰ درهم۵۰۰ دلار – ۱۸۰۰ درهم۱۰۰۰ دلار – ۳۶۰۰ درهم۲۰۰۰ دلار – ۷۲۰۰ درهم
قیمت (تومان)۹۷,۰۰۰۱۴۰,۰۰۰۲۲۴,۰۰۰۴۳۵,۰۰۰۹۰۱,۰۰۰۲,۲۹۵,۰۰۰۴,۶۵۵,۰۰۰۹,۵۳۰,۰۰۰

در صورتی که وب سایت شما جز نتایج برتر گوگل نیست و می خواهید جز وب سایت های برتر قرار گیرید می توانید یکی از دو راه سئو سایت یا تبلیغات در گوگل را انتخاب نمایید. برای مشاوره و راهنمایی شدن می توانید با کارشناسان آیسا ارتباط برقرار نمایید و با تلفن های ۳۲۶۶۰۸۶۹ – ۰۳۱   یا   ۳۲۶۶۵۱۱۵ – ۰۳۱ تماس بگیرید یا از طریق فرم تماس با ما ارتباط برقرار نمایید.