۰۳۱۳۲۶۶۰۸۶۹

تبلیغات بین المللی

تبلیغات بین المللی

معرفی تبلیغات بین المللی

امروزه همه افراد تحت تاثیر تبلیغات می باشند. تبلیغات یک تکنیک کارآمد و موثر برای توزیع کالا یا خدمات است. در تبلیغات بین المللی با صرف نظر از ملیت کار های تبلیغاتی که از مرز های جهانی عبور می کند، انجام خواهند شد. موسسات یا انجمن ها با استفاده از شبکه های اجتماعی برای ساکنین یک کشور اقدام به تبلیغات می کنند. بنابراین می توان تعریفی برای آن ارائه نمود به این صورت که این گونه از تبلیغات به منظور انجام فعالیت‌ های تجاری برای رساندن کالا و خدمات یک شرکت به مشتریان یا مصرف‌کنندگان خود در بیش از یک کشور، برای کسب درآمد گفته می شود.

 

تبلیغات بین المللی بر چندین پایه استوار است:

  • اهمیت کالا ها برای بازار های خارجی
  • فضای مناسب برای ترویج کالا
  • داشتن شناخت کافی از بازار
  • شناسایی هدف مشتریان
تبلیغات بین المللی

قیمت گذاری

قیمت کالا ها و خدمات در بازاریابی به میزان پول یا بهایی که خریدار در مقابل دریافت آن‌ها حاضر به پرداخت است اطلاق می‌گردد.
عواملی که بر روی قیمت گذاری بین المللی تاثیر گذار است به شرح زیر می باشد:

  • عوامل سازمانی: عواملی مانند هزینه بسته بندی، هزینه حمل و نقل، مالیات، گمرک و غیره… تاثیر گذار هستند.
  • بازار و سیاست های شرکتی
  • محیط: عواملی مانند تورم و نرخ ارز می توانند بر روی قیمت تاثیر گذار باشند.

عوامل موثر بر تبلیغات بین المللی

بازار های کشور های مختلف تحت تاثیر عوامل مختلفی از جمله فرهنگ آن کشور ها قرار می گیرند. پیشرفت تبلیغات بین المللی موفق و تاثیرگذار در گرو درک و شناخت تفاوت های کشور هاست. برای شناخت این فرهنگ باید مطالعاتی بر روی: سازمان ها، نهاد های اجتماعی، تحصیلات، ارزش ها و فکر ها، زبان، مذهب و…انجام داد. در نهایت می توان گفت، بین فرهنگ جامعه و تبلیغات ارتباط مستقیم وجود دارد. انجمن بین المللی تبلیغات، یک مؤسسه ای در زمینه ی ارتباطات، بازاریابی و تبلیغات است و در حال حاضر در بیش از ۴۰ کشور دنیا فعالیت دارد.

1
سابقه کار
10%
رضایتمندی
0
وب سایت های بهینه شده
10
سایت های طراحی شده
1
برنامه نویس اختصاصی

گروه طراحی سایت آیسا، با طراحی وب سایت هایی کار آمد و موثر می تواند بستری مناسب برای تبلیغات شما به وجود آورد. مخاطبان با سفارش سایت به این گروه می توانند به کسب و کار خود ارتقاء دهند و درآمد زایی کنند.

ارتباط با ما

 ایمیل info@aysaco.ir

 دفتر  ۰۳۱۳۲۶۶۰۸۶۹

  موبایل  ۰۹۱۳۵۹۱۹۱۹۹