03132660869

استخدام

فرآیند جذب نیرو

درخواست شروع همکاری
بررسی اولیه رزومه
مصاحبه تخصصی
استخدام

گام نخست برای پیوستن به آیسا، ارسال رزومه و ارسال فرم درخواست شغل در بخش «استخدام» و یا از طریق ارسال ایمیل است.

رزومه شما با توجه به مواردی از جمله تجربیات کاری مرتبط با شغل درخواستی، دانش تخصصی، مهارت‌ های حرفه‌ ای، دانشگاه محل تحصیل، معدل، شهر محل زندگی بررسی می شود، و در صورت تایید اولیه توانمندی های شما، جهت قرار مصاحبه های تخصصی با شما تماس گرفته خواهد شد.

دو مصاحبه تخصصی و رفتار شناسی توسط مدیران ارشد و متخصصان شغل مورد نظر انجام می‌ گیرد که طی آن شایستگی‌ های شما در ارتباط با شغل درخواستی مورد ارزیابی قرار می‌ گیرد، در این جلسات تعهدات کاری و توافقات همکاری نیز طرح و بررسی خواهد شد. نتایج این ارزیابی با دیگر متقاضیان شغل مورد نظر، مقایسه می‌ شود. سپس، مناسب‌ ترین گزینه‌ ها به کمیته جذب نهایی معرفی می شوند.

 

ورود به گروه آیسا، و شروع کار!

فعالیت حرفه ای در آیسا به چه صورتی است؟

در آیسا
شما می توانید

یک محیط حرفه ای متمایز داشته باشید.

در آیسا، برای اجرای اثر بخش و کار آمد امور کاری در کلیه سطوح سازمان برنامه ریزی می کنیم، ساعات کاری آیسا از شنبه تا پنجشنبه ساعت ۹ الی ۱۴ و بعد ازظهر ها از ۱۶ تا ۲۰ می باشد. محیط کار یک محیط شاداب و پر انرژی است که باعث نشاط و شور در کارکنان می شود.

برای توسعه حرفه ای و تخصصی خودتان برنامه ریزی کنید.

در آیسا، شما می توانید در فعالیت های کاری، مسیر رشد و توسعه حرفه ای و تخصصی خودتان را متناسب با اهداف سازمانی، تعریف کرده و پیش ببرید و همگام با پیشرفت کار، به پیشرفت شغلی و مهارتی خود نیز کمک خواهید کرد.

ثبات کاری و امنیت شغلی را احساس کنید.

با بیش از یک دهه فعالیت در تولید نرم افزار، طراحی و توسعه وب سایت و نرم افزار های تحت وب در زمینه سازمانی و سامانه های برخط در بیش از ۴۰۰ پروژه بزرگ برای جامعه مشتریان خود که ترکیبی از بانک ها و موسسات مالی و اعتباری، شرکت های بیمه، وزارتخانه ها و دستگاه های دولتی، صنایع بزرگ نهاد های عمومی و صنفی، دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و … تشکیل شده است نشان از ثبات شرکت در صنعت فناوری اطلاعات کشور دارد و چنانچه بتوانید با پشتکار مسیر شغلی مورد نظر خود را در آیسا دنبال کنید، از ثبات کاری خود اطمینان کامل خواهید داشت. پرداخت های منظم، ارزیابی عملکرد و پرداخت پاداش، همه در کنار هم شرایطی را فراهم می کند تا با آرامش خاطر کامل در آیسا کار کنید.

WhatsApp با ما در تماس باش