طراحی سایت کلینیک دندانپزشکی

طراحی سایت اینترنتی

طراحی سایت اینترنتی، محیطی آنلاین و بروز

طراحی سایت اینترنتی اطلاعات و همه ی محتوای خود را در یک دامنه قرار می دهد و به آن وسیله محصولات خود را ارائه می دهد. در یک سایت اینترنتی محتوا شامل متن، عکس، صوت و تصویر، فایل ها یا سایر داده ها می باشد.
امروزه تلاش کار آفرینان برای طراحی سایت اینترنتی بیشتر شده است و از این رو اطلاع رسانی بیشتری به کاربران داده می شود. این شیوه اطلاع رسانی جایگزین کاتالوگ ها شده است. هدف های بسیار ارزشمندی را مانند تبلیغات اینترنتی درآمد زایی، اطلاع رسانی و…گردیده است.
طراحی سایت اینترنتی

طراحی سایت اینترنتی در چند نسل تقیسم شده است؟

در نسل اول طراحی سایت اینترنتی به گونه ای یک طرفه بود. که اطلاعات سایت توسط مدیر تامین می شود و بعد از آن توسط بازدید کنندگان مشاهده می شد. در نسل دوم سایت اینترنتی به یک سایت های مشارکتی تبدیل شد.
به این صورت که محتوا سایت ها توسط کاربران و بازدید کنندگان طراحی می شده است. خود کاربران سایت سهم موثری در تولید و منظم کردن محتوای سایت داشتند. در این نسل با refresh کردن، بخشی از محتوا سایت بارگذاری می شود. به این معنی افزایش بالای سرعت بارگذاری و لود یک وب سایت را شامل خواهد شد.
اما در نسل سوم سایت اینترنتی، هوشمند شد. به گونه ای که محتوا مخاطبین خود را شناخت و بر اساس هوش مصنوعی مکانیزم داده کاوی را بکار گرفت. در نرم افزار تصمیم گیری کرد و محتوا خود را متناسب با سلیقه مخاطب نمایش داد. نسل سوم به دلیل پیچیدگی تعداد کمی از سایت ها را شامل می شود.

شاید تمایل به خواندن این مقاله را هم داشته باشید:  بهترین شرکت طراحی سایت در تهران

چرا من نیاز به سایت های اینترنتی دارم؟

طراحی سایت اینترنتی در واقع جنبه ی مجازی هر فرد محسوب می شود. به این معنا که اگر می خواهید در دنیای مجازی وجود و حضور داشته باشید باید یک سایت اینترنتی داشته باشید. امروزه وجود انسان ها در دنیای مجازی بیشتر شده و در دنیای فیزیکی کمتر حضور دارند. بنابراین حضور سریع شما در دنیای مجازی به معنای سابقه و تجربه شما به حساب می آید.
در دنیای مجازی، هم از جنبه تبلیغ و برند سازی و هم از جهت درآمد زایی و افزایش درآمد و برای اطلاع رسانی بیشتر جزء الزامات زندگی داشتن یک وب سایت اینترنتی محسوب می شود.

انواع روش های طراحی سایت اینترنتی

سایت های اینترنتی از لحاظ روش طراحی، به دو دسته طراحی وب سایت استاتیک و طراحی سایت داینامیک تقسیم بندی می شوند. طراحی سایت استاتیک به این معنی می باشد که طراحی سایت به شکلی است که بعد ها اطلاعات سایت، توسط خود مدیر قابل تغییر نباشد. در این گونه از وب سایت ها، هر گونه تغییر، وابسته به شرکت طراح می باشد.
اما در سایت های داینامیک، تغییرات توسط مدیر سایت و بدون نیاز به داشتن دانش فنی انجام پذیر می باشد. قیمت ارزان سایت های استاتیک را دلیل ارجحیت آن بر سایت های داینامیک است. ولی با بروز و ظهور سیستم های مدیریت محتوا، این مزیت یا برتری سایت های استاتیک نیز از میان رفته است.

گروه آیسا با بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه طراحی سایت، برنامه نویسی اختصاصی تحت وب و سئو فعالیت نموده و کار خود را از سال ۱۳۸۶ شروع کرده است. این مجموعه با تکیه بر سابقه علمی مدیران خود در زمینه سیستم های نرم افزاری به خصوص سیستم های کاربردی مفتخر است با آگاهی کامل از نیاز ها و خواسته های مشتریان، فن آوری روز دنیا را در اختیار آنان قرار دهد. برای تماس با گروه آیسا و اطلاع از چگونگی روند کاری آن اینجا کلیک کنید.