طراحی سایت ارزان در اصفهان با آیسا

طراحی سایت ارزان قیمت اصفهان

با پیشرفت تکنولوژی و تجارت الکترونیک هر شغلی به نوبه ی خود نیازمند یک وبسایت می باشد. مشاغلی که در شهر صنعتی مثل اصفهان وجود دارد نیز شامل این وب سایت ها خواهند شد. این نکته را نیز باید در نظر داشت که طراحی سایت با قیمتی ارزان برای تمامی افراد حائز اهمیت می باشد.
بنابراین طراحی سایت اصفهان ارزان یک نیاز اساسی برای همه مشاغل در اصفهان می باشد. برای سپردن طراحی وب سایت خود می توانید از شرکت برنامه نویسی استفاده کنید تا تضمینی برای انجام طراحی و برنامه نویسی وب سایت شما باشد.

 

خدمات طراحی سایت ارزان اصفهان با آیسا 

شکی نیست که شما برای فروش و درآمد خود نیازمند نقشه راه هستید. طراحی سایت ارزان در اصفهان را از آیسا بخواهید. آیسا با مشاوره تخصصی رایگان و پشتیبانی شما تا رسیدن به قله های موفقیت در کنارتان است.

 • طراحی سایت زیبا، کاربر پسند و با گرافیک جذاب
 • ساختار سایت با کدنویسی بهینه برای افزایش سرعت سایت
 • ساخت سایت با بهترین سئو در اصفهان 
 • امنیت بالای سایت
 • پنل مدیریت ساده با امکانات کامل برای کاربران
 • طراحی سایت فروشگاه اینترنتی حرفه ای با بی نهایت کالا ،چاپ فاکتورها و گزارشات فروش، امتیاز دهی محصولات و تعداد بازدید از محصولات و باشگاه مشتریان
 • تغییر اندازه دلخواه تصاویر و محصولات با سلیقه و درخواست شما
 • امکان آنالیز کردن وب سایت ، بازدید کنندگان و …
 • امکان ایجاد چند زبانه کردن و چند فروشگاهی بودن، امکان فروش محصولات به صورت پکیج
 • امکان ایجاد سیستم کوپن تخفیف و ابزار پشتیبان گیری و بازگردانی برای وب سایت
 • پشتیبانی و آموزش رایگان بکساله
 • در صورت تمایل انجام سئو سایت شما به صورت حرفه ای و تضمینی

ما بسته به خواسته و امکانات مورد نیاز شما طراحی سایت شما را مناسب و منصفانه طراحی می‌کنیم.

مراحل طراحی سایت اصفهان ارزان:

در طراحی سایت اصفهان ارزان علاوه بر داشتن ظاهری زیبا نیاز به استاندار هایی برای کد نویسی می باشد. در زیر مراحل انجام طراحی سایت اصفهان ارزان را بیان می کنیم:

۱. تهیه گانت چارت سایت
۲. نوشتن نیاز های مشتریان مشاغل مختلف و برنامه ریزی برای سایت
۳. مشخص کردن اهداف
۴. طراحی مدل های پایگاه داده
۵. طراحی سمت کلاینت و ظاهر سایت
۶. کد نویسی و طراحی سمت سرور و تکمیل پایگاه داده
۷. تست کردن سایت
۸. قرار دادن سایت بر روی یک هاست واقعی و تحویل نهایی آن

۱. تهیه گانت چارت سایت:

برای طراحی سایت اصفهان ارزان باید در ابتدا نمودار گانت هر موضوعی را رسم کنیم. این نمودار برای مدیریت و زمان بندی پروژه مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین این نمودار برای اولویت بندی منابع و زمان شروع و پایان هر فعالیت استفاده می شود.

۲. نوشتن نیاز های مشتریان و برنامه ریزی برای سایت:

مهمترین مرحله شناخت نیازمندی های مشتریان است. این که مشتریان چه مواردی را نیاز دارند که در وبسایتشان به نمایش بگذارند و چه گروه سنی از این وب سایت استفاده می کنند. طراحی سایت اصفهان ارزان نیز باید تمامی نیاز های مشتریان را برطرف کند و برای آن برنامه ریزی درست داشته باشد.

۳. مشخص کردن اهداف در طراحی سایت اصفهان ارزان:

برای این که بتوانیم اهداف طراحی یک سایت را بشناسیم باید مخاطبین و کاربران سایت را بشناسیم. کاربران سایت مشخص می کنند که وبسایت ما به چه سمت و سویی کشیده می شود. به طور مثال اگر سایتی مربوط به فروش موبایل می باشد کاربران آن نوجوانان و جوانان خواهند بود. همچنین باید سایت رقبای خود را نیز شناخته و محتوا، ظاهر سایت و کلمات کلیدی آن ها را نیز بررسی کنیم.

۴. طراحی مدل های پایگاه داده:

قبل از شروع به برنامه نویسی لازم است که مدل های پایگاه داده را رسم کنیم. انواع مختلفی از مدل ها وجود دارد که معروف ترین آن ها نمودار ER می باشد. این نمودار به دلیل سادگی و فهم بالایی که دارد بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. نمودار ER جز مدل های معنایی می باشد. طراحی سایت اصفهان ارزان باید برای شروع کار مدل ER را رسم نماید.

۵. طراحی سمت کلاینت و ظاهر سایت:

ظاهر سایت برای جذب کاربر بیشتر بسیار مهم می باشد. هر چه یک سایت زیبا تر باشد مشتریان بیشتری را جذب خواهد کرد. البته ظاهر هر سایت مرتبط با زمینه کاری آن سایت طراحی می شود.

۶. کد نویسی و طراحی سمت سرور و تکمیل پایگاه داده:

کد های یک سایت پایه و اساس یک سایت می باشد و باید به این قسمت توجه ویژه و خاصی داشت. کد های سایت را باید به صورت بهینه شده و کاربر پسند بنویسیم. به گونه ای که استفاده از آن سایت برای کاربر راحت باشد. بعد از تکمیل کد نویسی باید اطلاعات اولیه را وارد پایگاه داده کرد. در این جا خروجی سایت را مشاهده می کنیم و همچنین اشکالات و خطا ها نیز مشخص خواهد شد. این قسمتی مهمی برای طراحی سایت اصفهان ارزان می باشد.

۷. تست کردن سایت:

در این مرحله سایت را بر روی یک هاست نمونه قرار می دهیم. و از مشتری می خواهیم که سایت را به طور کامل تست کند. ممکن است مشتری اشکالات و یا نیاز هایی را در این مرحله احساس کند که باید آن ها را رفع کنیم.

۸. قرار دادن سایت بر روی یک هاست واقعی و تحویل نهایی:

بعد از این که از درست بودن سایت مطمئن شدید باید آن را بر روی یک هاست واقعی اجرا کرد. بعد از این کار باید یک جلسه حضوری با مشتری گذاشته شود تا کار کردن با سایت را به طور کامل به او آموزش بدهیم.
اگر بعدا نیاز هایی را بخواهد که باید بر روی سایت اعمال کنیم می توان این کار را در به روز رسانی های بعدی انجام دهیم.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]