طراحی سایت اصفهان ارزان

طراحی سایت اصفهان ارزان

توسط admin شهریور ۳۱, ۱۳۹۷
طراحی سایت اصفهان ارزان

با پیشرفت تکنولوژی و تجارت الکترونیک هر شغلی به نوبه ی خود نیازمند یک وبسایت میباشد.مشاغلی که در شهر صنعتی مثل اصفهان وجود دارد نیز شامل این وبسایت ها خواهند شد. این نکته را نیز باید در نظر داشت که طراحی سایت با قیمتی ارزان برای تمامی افراد حائز اهمیت میباشد.
بنابراین طراحی سایت اصفهان ارزان یک نیاز اساسی برای همه مشاغل در اصفهان میباشد.

طراحی سایت اصفهان ارزان

طراحی سایت اصفهان ارزان

مراحل طراحی سایت اصفهان ارزان:

در طراحی سایت اصفهان ارزان علاوه بر داشتن ظاهری زیبا نیاز به استاندارهایی برای کدنویسی میباشد. در زیر مراحل انجام طراحی سایت اصفهان ارزان را بیان میکنیم:

۱٫ تهیه گانت چارت سایت
۲٫ نوشتن نیازهای مشتریان مشاغل مختلف و برنامه ریزی برای سایت
۳٫ مشخص کردن اهداف
۴٫ طراحی مدل های پایگاه داده
۵٫ طراحی سمت کلاینت و ظاهر سایت
۶٫ کدنویسی و طراحی سمت سرور و تکمیل پایگاه داده
۷٫ تست کردن سایت
۸٫ قرار دادن سایت بر روی یک هاست واقعی و تحویل نهایی

تهیه گانت چارت سایت:

برای طراحی سایت اصفهان ارزان باید در ابتدا نمودار گانت هر موضوعی را رسم کنیم.این نمودار برای مدیریت و زمان بندی پروژه میباشد. همچنین این نمودار برای اولویت بندی منابع و زمان شروع و پایان هر فعالیت مورد استفاده قرار میگیرد.

نوشتن نیازهای مشتریان و برنامه ریزی برای سایت:

مهمترین مرحله شناخت نیازمندی های مشتریان است. اینکه مشتریان چه مواردی را نیاز دارند که در وبسایتشان به نمایش بگذارند. و طراحی سایت اصفهان ارزان نیز باید تمامی نیازهای مشتریان را برطرف کند.

مشخص کردن اهداف:

برای اینکه بتوانیم اهداف طراحی یک سایت را بشناسیم باید مخاطبین و کاربران سایت را بشناسیم. کاربران سایت مشخص میکنند که وبسایت ما به چه سمت و سویی کشیده میشود. به طور مثال اگر سایتی مربوط به فروش موبایل میباشد کاربران آن نوجوانان و جوانان خواهند بود. همچنین باید سایت رقبای خود را نیز شناخته و محتوا ،ظاهر سایت و کلمات کلیدی آن ها را نیز بررسی کنیم.

طراحی مدل های پایگاه داده:

قبل از شروع به برنامه نویسی لازم است که مدل های پایگاه داده را رسم کنیم.انواع مختلفی از مدل ها وجود دارد که معروف ترین آنها نمودار ER میباشد.این نمودار به دلیل سادگی و فهم بالایی که دارد بسیار مورد استفاده قرار میگیرد.نمودار ER جز مدل های معنایی قرار میگیرد.

طراحی سمت کلاینت و ظاهر سایت:

ظاهر سایت برای جذب کاربر بیشتر بسیار مهم میباشد.هر چه یک سایت زیبا تر باشد مشتریان بیشتری را جذب خواهد کرد. البته ظاهر هر سایت مرتبط با زمینه کاری آن سایت طراحی میشود.

کدنویسی و طراحی سمت سرور و تکمیل پایگاه داده:

کدهای یک سایت پایه و اساس یک سایت میباشد و باید به این قسمت توجه ویژه و خاصی داشت. کدهای سایت را باید به صورت بهینه شده و کاربرپسند بنویسیم. به گونه ای که استفاده از آن سایت برای کاربر راحت باشد. بعد از تکمیل کدنویسی باید اطلاعات اولیه را وارد پایگاه داده کرد. در اینجا خروجی سایت را مشاهده میکنیم و همچنین اشکالات و خطاها نیز مشخص خواهد شد.

تست کردن سایت:

در این مرحله سایت را بر روی یک هاست نمونه قرار میدهیم. و از مشتری میخواهیم که سایت را به طور کامل تست کند. ممکن است مشتری اشکالات و یا نیازهایی را در این مرحله احساس کند که باید آنها را رفع کنیم.

قرار دادن سایت بر روی یک هاست واقعی و تحویل نهایی:

بعد از اینکه از دزست بودن سایت مطمئن شدید باید آن را بر روی یک هاست واقعی اجرا کرد.بعد از این کار باید یک جلسه با مشتری گذاشته شود تا کار کردن با سایت را به طور کامل به او آموزش بدهیم.
اگر بعدا نیازهایی را بخواهد که بر روی سایت اعمال کنیم میتوان این کار را در بروزرسانی های بعدی انجام دهیم.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

اطلاع از جدیدترین مقالات

جهت مطلع شدن از آخرین و جدیدترین مقالات، آدرس ایمیل خود را وارد نمایید

نظر دادن

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است *