شرکت برنامه نویسی تحت وب

برنامه نویسی اختصاصی چه کاربردی دارد؟

در این مقاله نخست بررسی می کنیم که برنامه نویسی اختصاصی چیست؟همان طور که می دانید، هر وب سایتی برای هدف خاصی طراحی و پیاده سازی می شود و طبیعتا نمی توان نرم افزار مدیریت محتوا را به صورتی طراحی کرد که تمامی وب سایتهای اینترنتی را شامل بشود . اما به علت آنکه اساس کلیه ی وب سایتها در حدود۹۰ درصد با هم شباهت دارند ، سیستم های مدیریت محتوا به وجود آمده اند تا طراحی و پیاده سازی یک وب سایت در حداقل زمان ممکن انجام شود .

وب سایتهای مختلف برای رسیدن به رشد و تکامل و تبدیل شدن به ایده آل مشتریان نیازمند داشتن قسمت های مجزا برای برنامه نویسی است .

حتی اگر هم یک پرتال را پیدا کنید که جامع نیازهای امروزتان باشد ، بدون شک، در آینده و با توسعه وب و اینترنت نیازمند افزودن قسمت های جدیدی به وب سایت اینترنتی خود خواهید بود ، با توجه به این نکته همیشه در نظر داشته باشید که برنامه نویسی اختصاصی بر روی یک وب سایت بسیار حائز اهمیت است.

برنامه نویسی اختصاصی برای انواع مختلف نرم افزارهای تحت وب و یا طراحی سایت به صورت سفارشی یک گزینه کامل و با کیفیت می باشد و این بدان علت است که در برنامه نویسی اختصاصی شما تمام فرآیند پروژه را طبق اصول و قوانین کد نویسی و دقیقا مطابق با نیازهای خود انجام می دهید.

برنامه نویسی اختصاصی

برنامه نویسی اختصاصی برای اجرای پروژه ها

برای طراحی برنامه نویسی اختصاصی مطابق با نیاز و خواسته های مشتریان ، باید نکات زیر را مدنظر داشته باشید:

  • مدیریت سیستم محتوا: همان طور که می دانید، استفاده از سیستم مدیریت محتوا نمی تواند به تنهایی پاسخ گوی تمام نیازهای بعضی از کسب و کارها باشد و یا صاحبان کسب و کارها تمایل ندارند که از این سیستم استفاده کنند. بنابراین می توان نتیجه گیری کرد که تشخیص درست برای طراحی وب سایت اختصاصی مسئله بسیار مهمی می باشد.
  • یکی از نکات مهمی که در کد نویسی اختصاصی باید رعایت شود، مسئله کنترل کیفیت است. کنترل کیفیت مطابق با استانداردهای بین المللی باشد.
  • یک برنامه نویسی اختصاصی با توجه به کاربردش باید ساده، دقیق وانعطاف پذیر باشد و باید مطابق با اصول سئو پیاده سازی شود تا در آینده  برای بهینه سازی سایت مشکلی ایجاد نشود.
  • استفاده از قالب و گرافیک سایت اختصاصی می تواند منجر به جذب بیشتر کاربران و افزایش بازدید سایت موردنظر شود.
  • در نرم افزارهای تحت وب مسئله امنیت بیشتربستگی به برنامه نویسی اختصاصی دارد.

لازم به ذکر است که بعضی از برنامه ها و ماژول ها در برنامه وردپرس و یا جوملا قابلیت اجرا ندارند. به همین منظور باید این ماژول را به صورت سفارشی و اختصاصی در سیستم مدیریت محتوا اجرا کنید. به بیان دیگر این برنامه ها به برنامه نویسی اختصاصی نیاز دارند.

نکات حائز اهمیت برای برنامه نویسی اختصاصی چیست؟

  • بهینه سازی کدهای برنامه نویسی
  • امکان اتصال به وب سایت به وسیله همه مرورگرها
  • امکان بررسی و تحلیل سایت به منظور تشخیص نقاط ضعف و قوت
  • مطابق با استانداردهای html5

برنامه نویسی اختصاصی

برای افزایش میزان کارایی سیستم نقش برنامه نویسی اختصاصی چیست؟

اگر کسب و کار شما در حال حاضر از یک سیستم بر پایه وب استفاده می‌کند و یا CRM و CMS  یا پلت فرم  Ecommerance  دارد ممکن است که در حال حاضر دیگر پاسخگوی اهداف و نیاز های تجاری شما نباشد. و مهم تر از ان که عملکرد خاصی که شما در نظر دارید را برایتان برآورده نکند. اگر شما نیاز خاصی داشته باشید و بخواهید که به سیستم شما اضافه شود ، به راحتی با درخواست برنامه نویسی اختصاصی می‌توانید به هدف خود برسید.

چنانچه شما از پلت فرم ecommerce  مثل shopify  و یا وردپرس و یا volusion استفاده می‌کنید، ممکن است که نیاز به ادغام خاصی نیز داشته باشید. به طور مثال ممکن است بخواهید فرآیند حسابداری و یا بازاریابی خود را ساده تر کنید .

برنامه نویسی اختصاصی و اتصال به API  های مختلف و اتصالات مشابه به شما این امکان را می دهد که داده را به سیستم تحت وب خود منتقل کنید و آن را به فرمت دلخواه خود در بیاورید و در نهایت از این اطلاعات به نفع خود استفاده کنید. برای مثال از پنل‌های فروش دیگر مثل دیجی کالا کمک بگیرید.

لازم به ذکر است که برای کسب و کار ها ضروری است که گاهی حتی فراتر از ادغام نقطه به نقطه بروند.  API های ساخته شده باید با هدف نوشته شوند و قابلیت این را داشته باشند که بارها و بارها بتوان از آن استفاده کرد. در غیر این صورت فقط به عنوان یک نقطه اتصال شناخته خواهند شد و ارزش دیگری برای تجارت شما ندارند.

آیا می دانید که رویکرد برنامه نویسی اختصاصی چیست؟ در واقع این رویکرد تغییرات و اضافه کردن ویژگی های تازه را ساده  می‌کند و داده‌هایی که با برنامه مبتنی بر وب شما متصل است می توانند با API هایی مدیریت شوند که به سادگی قابل شناسایی هستند.

بدن شک، در پنج سال آینده تعداد زیادی از شرکت ها باید سایت خود را بازسازی کنند و CRM مطابق با تعریف های جدید برای خود طراحی کنند. علاوه بر این سیستم مدیریت محتوا خود را به روز کنند . به طور مثال، پلات فرم حسابداری و ( نوآوری داخلی خود) را به روز کنند. زیرا در غیر این صورت کسب و کارشان رشد نخواهند کرد و  پاسخگوی نیازهای شرکت و کسب کارها نخواهند بود و بسیاری از افراد به سیستمی کاملا سفارشی نیاز خواهند داشت.

در برخی از موارد ممکن است شما یک ایده کسب و کار تازه داشته باشید. با درخواست برنامه نویسی اختصاصی می‌توانید جای خالی دانش تخصصی را هم برای  خود پر کنید. با چنین تصمیمی شما قادر خواهید بود تا جریان کاری ایجاد کنید که به شما این اجازه را می‌دهد تا ایده خود را به تعداد زیادی از افراد نشان دهید و به اهداف تجار ی خود نزدیک شوید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]