طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی

طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی

هدف اصلی از راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی اختصاصی این است که وب سایت برای تبلیغ و فروش محصولات فروشگاهی طراحی شود. مدیریت فروشگاه اینترنتی باید به قدری راحت و کاربر پسند باشد که تنها با چند کلیک ساده فرآیند خرید انجام بشود.

وقتی که برای طراحی یک وب سایت فروشگاهی از CMSهای آماده استفاده می شود، لزومی برای حضور متخصص طراحی وب سایت در فروشگاه نیست، این بدان معنا می باشد که هر فردی با دانش مبتدی و بدون نیاز به مهارت می تواند محصولات و ویژگی های وب سایت فروشگاهی خود را تغییر بدهد.

از طرفی سایت های فروشگاهی با داشتن CMS به راحتی می توان محصولات موردنظر را طبقه بندی کرد. با این وجود توصیه مجموعه آیسا به شما این است که از طراحی گرافیک اختصاصی برای ساخت سایت فروشگاهی خود استفاده کنید. توصیه ما بدان علت می باشد که قالب گرافیکی یک وب سایت، نقش برجسته ای برای جذب مشتریان و فروش دارد و می تواند کاربر را به صورتی جذب کند که مدت زمان بیشتری در وب سایت بماند.

طراحی سایت اختصاصی فروشگاه اینترنتی برای کسانی مناسب است که سایت فروشگاهی ندارند یا قصد طراحی مجدد سایت فروشگاهی خود را دارند و کسانی که تمایل دارند طراحی سایت فروشگاهی کاملا مطابق با سلیقه و به صورت اختصاصی برای خودشان انجام گیرد.

مجموعه آیسا با داشتن سالها تجربه آماده ارائه خدمات طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی به صورت حرفه ای می باشد. بهتر است بدانید که استفاده از یک فروشگاه اینترنتی اختصاصی و حرفه ای نقش برجسته ای در موفقیت تجارت آنلاین شما دارد.

ویژگی های یک فروشگاه اینترنتی اختصاصی

  • امکان شخصی سازی
  • دسته بندی محصولات
  • بهره گیری از سیستم مدیریت محتوای استاندارد
  • قابلیت گسترش سایت در آینده
  • امکان افزایش امکانات مرتبط سایت مانند طراحی فاکتور، تنظیمات درگاه بانک، ثبت نام، گزارش گیری و …
  • سئو سورس

طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی

مزیت های فروشگاه اینترنتی اختصاصی چیست؟

چنانچه برای یک کارفرما هدف از طراحی سایت فروشگاهی، ورود به عرصه رقابت باشد، لازم است که طراحی سایت فروشگاه اینترنتی خود را به صورت اختصاصی انجام دهد. همان طور که می دانید لازمه پیشرفت در هر کسب و کاری دیده شدن توسط مشتریان می باشد و با توجه به اینکه در دنیای امروز، اکثر افراد موضوعات موردنظر خود را در موتورهای جست وجو سرچ می کنند، بنابراین بهترین وسیله برای دیده شدن همین موتورهای جست و جو می باشند.

یکی از نکات کلیدی برای هر فروشگاه اینترنتی این است که رتبه آن سایت در موتورهای جست و جو افزایش پیدا کند. معمولا قالب های آماده با استانداردهای گوگل تطابق ندارند و توصیه می شود که از قالب های آماده برای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی خود استفاده نکنید.

قالب های سفارشی این مزیت را دارند که بر اساس سلیقه مشتریان طراحی می شود و طرح گرافیکی آن نیز کاملا اختصاصی می باشد، علاوه بر این، کدنویسی قالب سایت هم به صورت اختصاصی برای مشتریان طراحی می گردد و بدین ترتیب می توانند از نظر قالب سایت امتیاز خوبی را در موتورهای جست وجو کسب کنند.

همان طور که می دانید قالب های فروشگاهی از یک قالب مشخص تبعیت می کنند. در قالب وب سایت های فروشگاهی، المان هایی باید باشد که یک وب سایت فروشگاهی را از وب سایت های خبری،شرکتی و … متمایز کند. بنابراین هسته اصلی این وب سایت ها با یکدیگر متفاوت می باشند و اگر ساختار اصلی یک سایت فروشگاهی مشابه یک سایت خبری باشد، این امکان وجود دارد که پس از مدتی وب سایت دچار مشکل شود. پس توصیه می شود که از همان ابتدا سایت فروشگاهی موردنظر خود را به صورت کاملا اختصاصی طراحی کنید.

تفاوت های سایت های فروشگاهی با قالب های دیگر طراحی سایت چیست؟

کسب رتبه برتر در گوگل

همان طور که قبلا اشاره کردیم، مهم ترین هدف هر فروشگاه اینترنتی این است که رتبه سایتش در موتورهای جست و جو افزایش پیدا کند و به عبارتی دیده شود. چنانچه طراحی فروشگاه اینترنتی با فروشگاه سازه های رایگانی که در بازار موجود هستند، انجام بشود، ظاهر این فروشگاه ها مشابه سایت های دیگر می شود و این موضوع به خودی خود از نظر الگوریتم های آنالیز گوگل یک نقطه ضعف محسوب می شود و رتبه سایت را کاهش می دهد. این بدان علت می باشد که از نظر گوگل،ظاهر یک سایت باید کسب و کار موردنظر را به خوبی معرفی کند.

طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی

جست و جوی پیشرفته کالا

در یک سایت فروشگاهی به دلیل اینکه حجم اطلاعات بالا می باشد، باید ساختار واضحی داشته باشد و دسته بندی اطلاعات و منوها به درستی انجام شود.  اگر دسته بندی محصولات دقیق نباشد، مشتری دچار سردرگمی می شود و وب سایت را ترک می کند و فروشگاه اینترنتی دیگری را برای خرید خود انتخاب می کند.

داشتن مدیریت قوی

یک وب سایت فروشگاهی باید داشبورد مدیریت قوی داشته باشد تا مدیر فروشگاه قادر باشد با کلیه ی قسمت های وب سایت کار کند. تعبیه یک پنل مدیریت قوی در سایت های غیر فروشگاهی، کار دشواری می باشد، بنابراین هسته سایت فروشگاهی باید منحصر به فروشگاه باشد.

با توجه به موارد مذکور، مجموعه آیسا اقدام به طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی کرده است و با قرار دادن امکاناتی نظیر جست و جوی همه جانبه و پنل مدیریتی قوی موفق شده که انتظارات مدیر وب سایت و مشتریان را برطرف کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *