برنامه نویس سفارشی

برنامه نویس سفارشی

توسط admin سپتامبر 10, 2018

برنامه نویسی سفارشی توسط مشتری در شرکت آیسا دارای سه بخش مهم است. مرحله اول برنامه ریزی و امکان سنجی مشتری است. مرحله دوم مرحله پیاده‌سازی است. مرحله بعدی تست و مستند سازی است در مزاحل اخر که شامل استقرار و نگهداری نرم افزار است پروژه انجام پذیر است.

تعریف پروژه برنامه نویسی سفارشی

الگوهای ساخت و طراحی نرم افزار تحت وب یا تحت ویندوز بسته به نوع کار و قرارداد بین طرفین تعریف می شود. برای مثال الگوهای تکرار شونده و حلزونی و آبشاری برای هر نرم افزار مورد نیاز است. دیگر الگوها افزایشی ، توسعه سریع و الگو اسکرام می باشند. در صورت تعریف پروژه برنامه نویسی سفارشی تمامی استاندارد رسمی و ساخت محصولات و روشی برای مدیریت و نظارت پیشرفت کارها در کلیه پروژه ها اعمال می شود.

افتخارات آیسا در زمینه پروژه برنامه نویسی سفارشی

آیسا در توسعه و ساخت نرم افزار های اختصاصی یا برنامه نویسی اختصاصی سال ها تجربه دارد. این شرکت در این زمینه افتخارات زیادی را کسب کرده است. اعضای گروه برنامه نویسی سفارشی آیسا در انواع زبان های برنامه نویسی و اپلیکیش های مختلف و دیگر کارها از جمله طراحی سایت سئو سایت با متخصصان حرفه ای این خدمات را ارائه می دهند.

برنامه نویسی سفارشیمشاوره فنی گروه آیسا

واحد مشاوره فنی شرکت برنامه نویسی ایسا در زمینه تولید برنامه نویسی سفارشی شما را در عالی ترین و کم هزینه ترین روش راهنمایی می کند. از آنجایی که آیسا جزو برترین شرکت های برنامه نویسی تحت وب است در جهت تولید نرم افزار سفارشی می تواند قابلیت اضافه یا کم کند. این شرکت در ابتدای پروژه به دلیل مسائل مالی یا نیازمندی‌های غیر شفاف درصدی از قرارداد را به صورت نقدی دریافت می نماید.آیسا پروژه برنامه نویسی سفارشی را مرحله بندی و فازبندی می کند. این اصل این شرکت را بزرگترین شرکت برنامه نویسی در ایران نموده است.

برنامه نویسی سفارشی و اختصاصی

در بسیاری از فرصت ها و پلیکیشن ها امکان پاسخگویی به نیازهای مشتری را ندارد. این موضوع تحت عنوان برنامه نویسی سفارشی یا ” برنامه نویسی اختصاصی ” یا برنامه نویسی تحت وب این امکان را دارید تا برای توسعه نرم افزارهای فعلی و یا توسعه نرم افزار های تحت وب دست به کار شوید. برنامه نویسی سفارشی روندهای تعریف شده در بالا و هزینه هایی داردکه جهت اطلاع و آگاهی مشتریان عزیز خلاصه وار اموزش داده ایم.

چرا برنامه نویسی سفارشی؟

مراحل اجرای برنامه نویسی سفارشی

همانطور که در بالا شرح دادیم دلیل این که افراد و یا شرکتها نرم افزار را به صورت برنامه نویسی اختصاصی یا سفارشی می خواهند نیازهای زیاد و اختصاصی آنهاست.
بعضی برنامه یا اپلیکیشن ها و یا cms ها فقط برخی از نیاز های آن ها را پوشش می دهد. برای برطرف کردن این نیاز های هر کسب و کار باید نرم افزار هایی کلی تر و کامل تر از نرم افزار های آماده نوشت. به این خاطر کارها طبق اصول و مهندسی انجام شود. یعنی تمام خواسته های کارها لیست شود و جمع آوری شود. در مراحل بعدی برای رفع هر نیاز باید باید طبق برنامه انجام شود و در مراحل آخر اجرا گردد.

برچسب ها
اشتراک در شبکه های اجتماعی

اطلاع از جدیدترین مقالات

جهت مطلع شدن از آخرین و جدیدترین مقالات، آدرس ایمیل خود را وارد نمایید

مطالب مرتبط

نظر دادن

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است *