هزینه راه اندازی فروشگاه آنلاین

هزینه راه اندازی فروشگاه اینترنتی چقدر است؟

حتما یکی ازسوالات مهم ذهنی شما این است که هزینه راه اندازی فروشگاه اینترنتی چقدر است؟ باید یادآوری کنم که هزینه راه اندازی فروشگاه اینترنتی آنلاین نسبت به راه‌اندازی فروشگاه در یکی از خیابان‌های شهرتان کمتر خواهد بود. جالب است بدانید هزینه طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی  به صورت آنلاین در برابر سود و درآمدی که می تواند داشته باشد بسیار ناچیز است. اگر این مقایسه را با فروشگاه سنتی داشته باشید فروشگاه انلاین می‌تواند چندین برابر همان فروشگاه سنتی درآمد داشته باشد!
اگر شما هم قصد راه اندازی ساخت فروشگاه اینترنتی را دارید بهترین تصمیم را برای آینده شغلی خود گرفته اید. زیرا آینده بیشتر کسب و کارها در بستر اینترنت شکل خواهند گرفت و افرادی که خودشان را با طراحی وب سایت به روز نکرده باشند قطعاً متضرر خواهند شد. اما شاید یکی از سوالات مهم دیگر شما این باشد که با چه روشی راه اندازی  فروشگاه اینترنتی را انجام دهید. در ادامه به همه سوالات ذهنی شما در این زمینه پاسخ خواهیم داد.

هزینه راه اندازی فروشگاه اینترنتی با وردپرس

شما برای ساخت فروشگاه‌ اینترنتی روش های مختلفی پیش روی خود دارید. یکی از روش‌ ها ساخت فروشگاه اینترنتی با وردپرس می باشد. قبول دارم که هزینه، یک فاکتور مهمی برای ساخت سایت است؛ اما لطفا تمام تمرکز خود را بر روی هزینه و قیمت راه اندازی فروشگاه آنلاین متمرکز نکنید حتما علاوه بر آن، به عوامل دیگری مانند مدیریت آسان، امنیت سایت و کیفیت خدمات و پشتیبانی دقت و توجه داشتته باشید. همانطور که شما می دانید برای خرید یک مغازه، اولین چیری که حائز اهمیت است امنیت محله آن و بعد زیبایی و دسترسی سریع به نقاط شهر برای‌تان جذب مشتری بیشتر است. این موضوع در مورد ساخت وب سایت هم صادق است!
وردپرس بستر خوبی برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی متوسط است. اگر کسب و کار شما بسیار بزرگ و پیچیده با امکانات زیادی باشد روش اختصاصی بهتر است. ساخت فروشگاه اینترنتی با وردپرس به شرطی که توسط طراح حرفه ای و توسعه دهند پیاده سازی شود می تواند هم امنیت و هم ظاهری جذاب داشته باشد. البته سئو سایت هم بسیار اهمیت دارد و باید طراحی وب سایت بر اساس اصول سئو باشد. هزینه راه اندازی فروشگاه اینترنتی با وردپرس یک روش بسیار منطقی و مناسب است. در عین حال شما می توانید در کمترین زمان وب سایت خود را راه اندازی کنید. هزینه راه اندازی فروشگاه انلاین با وردپرس چقدر است؟ موارد زیر می تواند نقش مهمی در هزینه راه اندازی فروشگاه اینترنتی شما داشته باشد.

 • خرید دامنه com یا ir , …
 • قیمت هاست اشتراکی یا اختصاصی
 • قیمت قالب فروشگاهی وردپرس
 • قیمت افزونه های مختلف
 • قیمت درگاه پرداخت اینترنتی
 • قیمت افزونه های مدیریت ووکامرس
 • و …

اما در عوض شما یک فروشگاه اینترنتی خواهید داشت که به راحتی می توانید توسعه دهید. و در صورتیکه وب سایت شما بسیار بزرگ شد می توانید به سمت فروشگاه اختصاصی بروید. آیسا با داشتن تیم حرفه ای در زمینه طراحی سایت با وردپرس توانسته به صورت سفارشی وب سایت های موفقی را طراحی و پیاده سازی کند. برای مشاوره رایگان و یا استعلام دقیق قیمت ساخت سایت فروشگاهی با وردپرس می توانید با شمارهای ۰۹۱۳۵۹۱۹۱۹۹ و یا ۰۳۱۳۲۶۶۰۸۶۹ تماس بگیرید.

هزینه راه اندازی سایت فروشگاهی با فروشگاه ساز

یکی از روش های دیگر که می تواند برای راه اندازی فروشگاه آنلاین شما مناسب باشد راه اندازی فروشگاه آنلاین با فروشگاه ساز می باشد. در این روش شما می توانید در کمترین زمان ممکن به وب سایت برسید. اما باید دقت داشته باشید که معایبی هم دارد. این فروشگاه توسط یک شرکت طراحی شد و افراد زیادی تحت وب از آن استفاده می کنند. برای کسب و کارهای مختلف با امکانات و نیازهای مختلف شاید مناسب نباشد زیرا امکانات آن محدود است و اگر شرکت طراح تصمیم بگیرید تغییراتی را اعمال کند شما هم می توانید این تغییرات را داسته باشید. در این روش اگر شرکت طراح برایش مشکلی پیش آید و یا منحل شود کسب و کار شما هم از بین خواهد رفت. حضور شما در اینترنت به حضور شرکت وابسته است و شما به صورت مستقل کسب و کار اینترنتی نخواهید داشت. البته باید یادآوری کنم این نوع روش برای راه اندازی فوشگاه آنلاین قابل رقابت با سایت های فروشگاهی حرفه ای نیستند. برای افرادی که تازه کار خود را شروع کرده اند و صاحب کسب و کار اینترنتی کوچک هستند مناسب است و اگر قصد توسعه کسب و کار اینترنتی را داشته باشید باید به سمت روش های دیگر کوچ کنید. هزینه راه اندازی فروشگاه اینترنتی با فروشگاه ساز در هر شرکت طراح بر اساس امکانات و ابزارهایی که در اختبارتان قرار می دهند متفاوت خواهد بود.

هزینه راه اندازی فروشگاه اینترنتی اختصاصی

یک روش دیگر، ساخت فروشگاه، طراحی سایت اختصاصی است. اگر طراحی سایتی که می‌خواهید با دو روش قبلی ممکن نباشد، بهتر است برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود از ورش اختصاصی استفاده کنید. در این بین انتخاب شرکت مطمئن و منصف می تواند شما را به  بهترین شکل ممکن به نتیجه برساند.  این شرکت‌ها اگر کارشان درست باشد، کدهای سایت شما را، از صفر می‌نویسند (بدون کپی کردن!) و برای‌ شما، یک سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و یک قالب مخصوص خودتان می‌سازند.
باید یادآوری کنم که هزینه طراحی سایت فروشگاهی به‌صورت اختصاصی، بیشتر از سایر روش‌ها می باشد.همچنین، تعرفۀ آن وابسته به شرکت و ایزارهای آن  می باشد به بیان ساده تر تعرفه مشخصی ندارد. مثلاً ممکن است شرکتی برای ساخت فروشگاه اینترنتی، ۷۰ میلیون تومان پول بگیرد. شرکت دیگری همان سایت را با ۱۰ میلیون تحویل‌ شما بدهد. این مبلغ برای فروشگاه‌های پیشرفته تا مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان هم می‌رسد. آیسا با داشتن تیم حرفه ای و متخصص در زمینه های مختلف از جمله طراحی فروشگاه اینترنتی توانسته با ارائه پکیج های مختلف علاوه بر کمتر کردن هزینه راه اندازی فروشگاه اینترنتی ، بهترین امکانات و ابزراهای بازاریابی را برای فروش بیشتر در اختیار صاحبان کسب و کار قرار دهد. علاوه بر این پشتیبانی رایگان یکساله تیم آیسا از وب سایت شما می تواند موفقیت شما در کسب و کار اینترنتی تضمین کند.

امکانات مورد نیاز برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی

 • داشتن یک کامپیوتر یا لب تاپ که در اکثر خانه ها پیدا می شود.
 • اگر قصد ساخت فابل آموزشی را دارید میکروفن برای ساخت فایل های آموزشی حتماً لازم است.
 • داشتن یک دوربین که با پیشرفت تکنولوژی در گوشی تلفن هوشمند می توانید از همان تلفن همراه استفاده کنید.
 • داشتن وسیله سه پایه مونوپاد برای نگه داشتن دوربین
 • استفاده از وسیله مونوپاد است.
 • وسیله و ایزارهای پکیج نور که میتوانید برای ابتدای کار از پکیج های دست ساز استفاده کنید.
 • استفاده از پرده سبز و اتاق عایق صوتی
 • و …

همه این وسایل برای هر کسب و کار اینترنتی لازم نیست. شما برای راه اندازی کسب و کار خود به برخی از این ابزارها احتیاج پیدا می کنید نه همه آنها!

چگونه هزینه راه اندازی فروشگاه اینترنتی را برآوردکنید؟

برآورد هزینه برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی همیشه یک دغدغه ذهنی برای تازه کاران است؟ توجه به نکات زیر می تواند مانند یک نقشه راه برای شما باشد و نتیجه را زودتر مشخص کند.

 • مشخص کردن بازار هدف تان (اینکه می خواهید برای چه کسانی و چه طبقه ای از مردم فروش داشته باشید؛ در نظر داشته باشید شما نمی توانید به همه افراد بفروشید)
 • مشخص کردن اندازه فروشگاه اینترنتی خود در فضای آنلاین (اگر شما قصد راه اندازی فروشگاه اینترنتی مانند دیجی کالا را دارید باید هزینه های زیادی صرف کنید.)
 • رقبای آنلاین شما چه کسانی هستند و وسعت کار آنها چگونه است. چگونه بازاریابی آنلاین را انجام میدهند.
 • بررسی فاکتورهای موفقیت در راه اندازی و ساخت سایت فروشگاهی
 • بررسی نیروهای مورد نیاز شما برای موفقیت آنلاین
 • بررسی میزان هزینه برای تبلیغات و برندینگ اینترنتی
 • و …

همگی می تواند به شما در برآورد هزینه ساخت سایت فروشگاهی کمک زیادی کند. تیم آیسا با تجربه موفق چندین ساله در زمینه طراحی سایت انواع فروشگاه اینترنتی و کارشناسان حرفه ای د راین زمینه تواسته نقش موثری در رشد و موفقیت مشتریان خود داشته باشد. شما می توانید با مشاوره رایگان و تخصصی از ما بهترین نتیجه و تصمیم برای راه اندازی فروشگاه آنلاین خود داشته باشید. فقط کافی است تماس بگیرید و نیازهای خود را به کارشناسان ما بگویید بعد از آن تیم آیسا بهترین راه ممکن را به شما پیشنهاد میدهند.
جمع بندی
حالا شاید دید بهتری برای راه اندازی سایت فروشگاهی داشته باشید و بتوانید به سادگی برآورد هزینه های خود را قبل از ساخت سایت فروشگاهی انجام دهید. هر سؤالی در ارتباط با راه اندازی سایت فروشگاهی داشتید، در بخش نظرات از ما بپرسید، یا با شماره های ۰۹۱۳۵۹۱۹۱۹ و یا ۰۳۱۳۲۶۶۰۸۶۹ تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *