تعرفه سئو در سال 99

شاید یکی از دغدغه های مهم شما در امسال همین آگاهی از تعرفه سئو ، قیمت سئو سایت باشد. چراکه فرآیند بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (seo) یک امر ضروری و حیاتی برای کسب و کارهای آنلاین می‌باشد. بعد از طراحی سایت اینکه شما بدانید هزینه بهینه سازی وب سایت چقدر است و یا آیا با این هزینه میتوانید در صدر نتایج گوگل قرار بگیرید؛ قطعاً در تصمیم گیری انجام یا عدم انجام سئو سایت شما نقش دارد.

طبق آمار بدست آمده 85 درصد مردم قبل از خرید محصول با خدماتی که لازم دارند در اینترنت آن را جستجو میکنند. حالا اگر در این سرچ وب سایت شما در صفحه اول گوگل باشد چه اتفاقی می‌افتد.

  • بازدیدکنندگان زیادی را به سمت وب سایت خود خواهید داشت.
  • اکثر بازدیدکنندگان به مشتری شما تبدیل خواهند شد.
  • برندینگ و معرفی محصولات و خدمات شما به راحتی و با کمترین هزینه اتفاق می‌افتد.
  • فروش و سود شما افزایش می‌یابد.

اما زمانی را تصور کنید که در صفحه اول نباشید، قطعاً مشتریان زیادی را از دست خواهید داد و رقیبان شما که در رتبه های برتر گوگل هستند فرصت درآمدزایی بهتری خواهند داشت. به همین سادگی!

تعرفه سئو سایت

تعرفه سئو سایت در سال 99 چقدر شده است؟

اگر در مورد بازار سئو کمی تحقیق کرده باشید احتمالاً متوجه شده اید که روش ها و انتخاب های گوناگونی برای تعرفه سئو سایت وجود دارد. شاید برای شما و بسیاری از مشتریان این مساله خوشایند نباشد. اما واقعیت این است که هیچ تعرفه و هزینه ثابتی برای سئو سایت وجود ندارد و این امر به عوامل زیادی وابسته است. کارشناسان سئو آیسا با بررسی جداگانه هر پروژه، تعرفه و هزینه میانگین سئو سایت شما را مشخص می‌کنند.

طبق آمار بدست آمده هزینه سئو ساعتی چیزی بین 30 هزار تا 300 هزار تومان و بصورت ماهیانه بین 500 هزار تا 10 میلیون تومان خواهد بود. شما برای اطلاع دقیق از تعرفه سئو می توانید با کارشناسان تیم سئو آیسا تماس بگیرید و کسب و کارتان را به همراه نیازهای مورد نظرتان بگویید. ما بعد از تحلیل سایت شما در کمترین زمان ممکن قیمت بهینه سازی را اعلام میکنیم.

میانگین قیمت سئو چقدر است؟

بر اساس تحقیقات انجام شده تعرفه سئو بصورت ساعتی حدوداً بین 30 الی 60 هزار تومان می باشد و هزینه میانگین SEO به صورت ماهیانه بین 1 تا 3 میلیون تومان است.

تعرفه سئو به صورت ساعتی چگونه است؟

یکی از مدل های قیمت گذاری سئو وب سایت به صورت ساعتی است. اما چه کسانی از این روش استفاده میکنند؟ اگر شما قصد دارید که سئو سایت خودتان را شخصا انجام دهید و در عین حال می خواهید این عملبات بدون هیچ گونه مشکلی باشد.
می توانید از روش پرداخت هزینه ساعتی استفاده کنید. در این روش فقط کافی است به یک متخصص سئو جهت ارائه مشاوره هزینه پرداخت کنید. تعرفه سئو ساعتی متغیر خواهد بود و بسته به کسب و کار و میزان شدت رقابت و سختی متفاوت است.

شما در این روش می توانید با حداقل هزینه کمترین میزان اشتباه و ریسک را داشته باشید و در عین حال بهترین نتیجه را بگیرید. یادآوری میکنم که شرکت ها از این روش کمتر استفاده میکنند و بیشتر توسط سئوکارهای شخصی انجام میشود. قیمت سئو

براساس مدت زمانی که شخص در محل کار شما حاضر می شود تعیین می گردد.

مزایا و معایب سئو ساعتی چیست؟

در این روش ساده و شفاف می توانید هزینه سئو را پرداخت کنید. همچنین مدت زمان انجام کار و نفاط ضعف و قوت برای بهینه سازی سایت به درستی مشخص می شود. اگر تعرفه بهینه سازی سایت خود را به صورت ساعتی پرداخت کنید می توانید میزان بودجه بندی برای سئو سایت را بهتر مدیریت کنید.

اما یکی از معایب سئو ساعتی نتیجه گیری دیرتر می باشد. دلیل آن نیز واضح می باشد؛ زیرا شما تنها مشاوره می گیرید و تمامی کارها به عهده خودتان است. در بهترین حالت سئوکار مانند کارمندی است که به صورت ساعتی حقوق می گیرید و نه بر اساس کار انجام شده به همین دلیل اغلب مشتریان و شرکت‌های سئو علاقه چندانی به استفاده از این روش ندارد.

قیمت سئو سایت به صورت پروژه ای

تعرفه سئو سایت به صورت پروژه ای

روس دیگری که برای تعرفه سئو سایت وجود دارد و البته پرطرفدار نیز می باشد روش پروژه ای است. در این روش قیمت سئو به صورت یک پروژه، دسته بندی میشود. مطابق روش های دیگر میزان قیمت بهینه سازی، وابسته به سختی کلمه ، رقابت سایت های مشابه و دیگر عوامل تعیین کننده است.

  • 3.000.000 تا 5.000.000 تومان
  •  5.000.000 تا 8.000.000 تومان
  •  8.000.000 تا 15000.0000 تومان
  •  15.000.000 تا 25.000.000 تومان

در روش پروژه ای ابتدا شما کلمه یا کلماتی را به عنوان کلمه اصلی و هدف نهائی خود برای نمایش در صفحه اول گوگل به آیسا معرفی کنید. واحد سئو پس از بررسی چگالی جستجوی کلمه و حجم فعالیت رقبای شما برای هر کلمه، تعرفه ای را به شرط نمایش در صفحه اول (۱۰ مورد اول) به شما اعلام می نماید که ۵۰ % آن ابتدا و ۵۰% آن انتهای کار و پس از نمایش سایت شما در صفحه اول با کلمه اعلامی اخذ می گردد. ولی در صورت عدم موفقیت در انجام (به هر دلیلی) در بازه زمانی توافقی فی مابین، کل مبلغ پیش پرداخت شما عودت خواهد شد.

چرا سئو پروژه ای طرفداران بیشتری دارد؟

هزینه سئو به صورت کامل مشخص است. علاوه بر این با استفاده از این روش سریع تر از روش ساعتی به نتیجه می‌رسید و دیگر نگران پرداخت ماهیانه و یا ساعتی هم نخواهید بود. به بیان ساده تر میزان بودجه برای سئو در همان ابتدا مشخص است. در عین حال شما می دانید چه موقع کارتان به نتیجه می‌رسد و جایگاه تان قرار است کجا باشد.(برخلاف پروژه های ساعتی یا ماهیانه که مدت زمان و همچنین قیمت نهایی آن مشخص نیست ) همه این مسائل در کنار هم باعث شده مشتریان از تعرفه سئو پروژه ای استقبال بیشتری داشته باشند.

سئو پروژه ای برای چه افرادی مناسب است؟

بیشتر برای افرادی مناسب است که می خواهند سئو سایت خود را بهبود دهند از جمله بررسی سئو ، بهینه سازی محتوا ، بهینه سازی صفحات خارجی و لینک بیلدینگ برخی از این موارد محسوب می گردد.

آیا سئو پروژه ای معایبی دارد؟

بله این روش نیز معایبی دارد. اگر شما اطلاعات کافی در زمینه بهینه سازی سایت نداشته باشید ممکن است نتوانید متوجه میزان زمان و هزینه برای پروژه شوید. همچنین نظارتی بر روی مراحل انجام کار نخواهید داشت و احتمال دارد قیمت بهینه سازی سایت بیشتر از مقدار واقعی به شما اعلام شود.

هزینه سئو به صورت ماهیانه

تعجب نکنید! این روش نیز مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است. زیرا در این مدل شما نیازی به فعالیت ندارید؛ فقط لازم است شخص و یا شرکت سئو کار را استخدام کنید و به صورت ماهیانه هزینه بهینه سازی سایت را پرداخت نمایید. یکی از مزایای مهم این روش حفظ تعامل شما با شرکت سئو می باشد. شما با قرارداد ماهیانه می توانید روند رشد یا عدم رشد خود را نقطه به نقطه ببینید. همچنین در پرداخت تعرفه سئو ، انعطاف پذیری بیشتری وجود دارد.

تنها نکته مهم در این مدل توجه به انتخاب سئوکار و شرکت مورد نظر است. این روش پرداخت سئو زمانی مناسب خواهد بود که شرکتی که قرار است بهینه سازی سایت شما را به عهده بگیرید کاملا از طرف شما شناخته شده باشد و علاوه بر اعتبار ، در زمینه سئو، دارای سابقه درخشان باشد.

پلن های قیمت سئو سایت به صورت ماهانه مناسب چه کسانی است؟

بعضی از وب سایت ها در زمینه سئو، قصد صرف بودجه مشخصی را دارند و جدا از هدفشان که رسیدن به صفحه اول گوگل است. بودجه محدودی در این زمینه دارند و می خواهند آرام آرام به هزینه کردن در این پروسه بپردازند. این نوع سیاست برای بسیاری از کسب و کار هایی که از یک محیط فیزیکی مانند یک فروشگاه در یک مرکز خرید برخوردارند، و بالطبع درآمدی دارند و در کنار آن علاقه مندند در سال های آینده از وبسایت خود نیز مشتریانی کسب کنند، بسیار مناسب است.

صاحبین این گونه سایت ها در حال حاضر عجله و اشتیاقی برای کسب درآمد از وبسایت ندارند، چرا که درآمد خوبی هم اکنون دارند. آن ها در آینده می خواهند به درآمد خود افزوده و یا صرفا به شکل آنلاین فعالیت کنند. ما این نوع اهداف بلند مدت را بسیار تقدیر می کنیم، چرا که آینده نگری در آنها وجود دارد و همواره اعتبار سایتی که دارای سن بیشتری است، بالاتر می باشد.

 

پرسش های مهم در زمینه تعرفه و قیمت سئو

برخی از پرسش های مهم شما

رسیدن به صفحه اول گوگل چقدر زمان نیاز دارد؟

هیچ زمان دقیق و از پیش مشخصی برای رسیدن به صفحه اول وجود ندارد زیرا میزان رقابت در هر کسب و کاری متفاوت است.از طرفی فاکتورهای زیادی در رسیدن سایت به صفحه اول گوگل نقش دارند مانند میزان قدمت دامنه، فعالیت های پیشین انجام شده ، کلمات کلیدی هدف گذاری شده و .. در برخی موارد می توان پس از گذشت چند ماه نتایج بسیار خوبی گرفت و در برخی موارد نیز ممکن است به بیش از یکسال فعالیت مداوم حرفه ای نیاز باشد.

آیا تضمینی وجود دارد که به رتبه اول گوگل برسم؟

طبق اعلام شرکت گوگل ارائه تضمین برای سئو سایت نوعی تقلب و کلاه برداری محسوب می شود. واقعیت این است که هیچ تضمینی وجود ندارد که در زمانی دقیق به رتبه مشخصی دست خواهید یافت. زیرا هیچ اطلاعات دقیقی از نحوه کار الگوریتم های گوگل و همچنین فعالیت شرکت های رقیب وجود ندارد. در واقع برخی از شرکت ها تنها برای جلب مشتری اقدام به ارائه تضمین می کنند که این کار کاملا اشتباه و البته غیرقانونی است. اما بر اساس سوابق و رتبه مشتریان دیگر به راحتی میتوانید روند کار شرکت را تخمین بزنید.

در صورت عدم ارائه تضمین چگونه به شرکت های سئو اعتماد کنم ؟

یکی از مهمترین روش ها برای این منظور، بررسی سوابق و نمونه کارهای سئو شرکت مورد نظر است. اگر مجموعه ای بتواند نمونه های سئو معتبر ارائه دهد و نشان دهد کلمات پر رقابتی در صفحه اول گوگل دارد می توان تا حد زیادی به حرفه ای بودن آن شرکت اعتماد کرد.

تیم سئو آیسا با انجام پروژه های موفق در زمینه بهینه سازی سایت و تجربه دیرینه، یک مدل قیمت سئو را به صورت ترکیبی بوجود آورده که تمام نیازهای شما را برآورده می نماید.

تعرفه سئو سایت

قیمت سئو داخلی سایت:

می دانیم که سئو بسیار بر روی بازاریابی تاثیر گذار است. قیمت سئو با توجه به میزان سختی کار متنوع است. قبل از انجام هر گونه بهینه سازی و سئو باید اصول بهینه سازی و سئوی داخلی آن اجرا شود. یک سایت باید استاندار های تعریف شده و مد نظر گوگل را برای سئو شدن داشته باشد. شروع سئو خارجی سایت در سایت هایی که استاندارد های سئو داخلی در آن رعایت نشده، تاثیری نخواهد داشت. ممکن است پنالتی و یا موجب جریمه شدن سایت از طرف گوگل شود. منظور از سئو داخلی سایت انجام کار هایی در داخل خود سایت است که موجب ایندکس شدن بهتر سایت و کسب رتبه بالاتر در موتور های جستجو می گردد. تعرفه سئو داخلی بسیار مقرون به صرفه بوده و موارد آن با دقت زیادی انجام می شود.

خدمات تاثیر گذار بر روی سئو سایت:

تعرفه پایه سئو داخلی سایت ۵۰۰ هزار تومان بوده و با توجه به وضعیت حال حاضر سایت و حجم و اندازه آن، به این مبالغ اضافه می شود. جهت استعلام دقیق تر قیمت سئو داخلی مربوط به سایت خود، با ما تماس بگیرید. این کار هم در قالب یک گزارش و هم در قالب یک پروژه اجرایی قابل تعریف است. لازم به ذکر است در قالب پروژه اجرایی نیز گزارش کاری در انتهای آن خدمت شما تقدیم خواهد شد. مهمترین کار هایی که در این نوع پروژه ها انجام می شوند عبارتند از:

۱- سئو و بهینه سازی عنوان صفحات، کلمات کلیدی و متا تگ ها

۲- سئو و بهینه سازی هدینگ صفحات (تگ های H1 و H2 و …)

۳- ساخت و بهینه سازی سایت مپ

۴- فعال کردن Htaccess. و تصحیح تنظیمات آن

۵- ترکیب و فشرده سازی فایل های جاوا اسکریپت

۶- بررسی یو آر ال های سایت و تصحیح آن ها در صورت امکان

۷- بررسی و ویرایش کد های منسوخ شده HTML

۸- فعال کردن Gzip در سایت به منظور فشرده سازی داده های سایت

۹- فعال کردن کش سایت

۱۰- جلوگیری از اجرا شدن فایل های جاوا اسکریپت در زمان رندر شدن سایت

۱۱- بررسی وجود محتوای Flash و پنجره های Iframe در سایت

۱۲- مرتب سازی ترتیب بارگزاری و اجرای فایل های CSS و Javascript

۱۳- بهینه سازی تصاویر سایت (کاهش حجم تصاویر و نوشتن متن جایگرین (Alt) برای تصاویر)

۱۴- ترکیب فایل های CSS

۱۵- اضافه کردن Expires Headers برای انواع فرمت فایل های سایت

۱۶- ثبت وبسایت در وبمستر گوگل

۱۷- بهینه کردن حجم سایت

۱۸- لینک بیلدینگ داخلی در صفحات سایت

۱۹- بررسی ریداریکت های اعمال شده در سایت

۲۰- بررسی ویژگی Keep Alive

۲۱- افزایش سرعت سایت

۲۲- بررسی و تصحیح ایندکس و فالو بودن صفحات

تعرفه و قیمت سئو خارجی سایت:

هزینه سئو خارجی سایت به مقدار زیادی به تعداد بک لینک ها، کیفیت بک لینک ها و میزان فعالیت سایت در شبکه های اجتماعی بستگی دارد. سئو خارجی شامل طیف گسترده ای از فعالیت هاست که یک سئوکار حرفه ای آنها را برای شما انجام خواهد داد. در حالت کلی سئو خارجی به تنهایی فایده زیادی نداشته و بهتر است که پروسه سئو سایت ترکیبی از سئو خارجی با سئو داخلی و فنی باشد.

قیمت سئو سایت در نهایت:

قیمت نهایی سئو سایت به شدت به عوامل بسیاری وابسته است. برآورد تعیین قیمت نهایی سئو در هر سایت با سایت دیگر متفاوت است و این عدد با توجه به آنالیز چند ساعته ای که صورت می پذیرد محاسبه می شود. واضح تر باید گفت تعرفه سئو به این شکل نیست که هزینه سئو یک کلمه کلیدی در سایت، عددی از پیش تعیین شده باشد. از نظر منطقی اشتباه است و اگر کسی قبل از بررسی سایت شما و بدون هیچ تحقیق میدانی برای سئو هر سایتی یک عدد مشخص داشته باشد، می بایست در صحت و صداقت گفته های آن شخص شک کرد.

شاید تمایل به خواندن این مقاله را هم داشته باشید: دیجیتال مارکتینگ و سئو در اصفهان

مشاوره، آموزش و پشتیبانی سئو:

اما تجربه ما نشان داده که بسیاری از کارفرما ها با توجه به عدم شناخت کافی از سئو، قادر به درک کامل پروسه قیمت گذاری نیستند و صرفا یک عدد از ما می خواهند. اما این نوع قیمت گذاری های ثابت با توجه به رقابتی بودن فضای امروزی کسب و کار ها از اعتبار ساقط است. چرا که اگر فرضا سئوکاری با یک هزینه مشخص سایت شما را به رتبه یک گوگل هم برساند، این جایگاه دائمی نخواهد بود و پس از مدتی به واسطه فعالیت دیگر رقبا و عدم به روز رسانی سایتتان، با افت رتبه مواجه خواهید شد.

عواقب سپردن سایت دست سئو کار کم تجربه:

در قیمت سئو ذکر شده یک مشکل وجود دارد و آن این است که معمولا سئوکار های کم تجربه با هدف رسیدن به صفحه اول گوگل، دست به هر کاری از جمله سئو کلاه سیاه و لینک سازی افراطی می زنند و این کار ها معمولا عواقب خوبی در دراز مدت برای سایت شما نداشته و بسیار مشاهده شده که این گونه وب سایت ها دچار جریمه گوگل شده اند.

سرمایه گذاری روی تمامی کلمات کلیدی:

همچنین کلمات کلیدی یک سایت برای کسب ترافیک و مشتری بیشتر تنها محدود به یک یا چند کلمه کلیدی خاص نبوده و در یک پروژه سئو مدرن، می بایست بر روی طیف وسیعی از کلمات کلیدی سرمایه گذاری کنید تا فرآیند کاری از دید گوگل طبیعی تر و بهینه تر به نظر برسد.
به همین دلیل اگر به دنبال کسب نتایج ماندگار از سئو هستید، ما استفاده از خدمات سئو ماهانه را به شما پیشنهاد می کنیم.
عوامل مهم تاثیر گذار روی قیمت سئو
میزان رقابت در بین کلمات کلیدی
عمر سایت و دامنه
وضعیت و میزان فعالیت رقبا
مقدار محتوای اختصاصی و کیفیت آن ها
وضعیت و جایگاه فعلی سایت
تعداد کلمات کلیدی جهت سئو
تضمین جایگاه سایت بعد از اتمام قرارداد سئو

مزایای سرمایه گذاری روی سئو:

از مزایای این نوع سرمایه گذاری بر روی سئو، مشاهده پیشرفت کار و صرف هزینه سئو بر مبنای آن است. در این پروژه ها، شما به صورت ملموسی ارتقا آرام سایت خود را مشاهده می کنید و مطمئنا اعتماد بیشتری بین شما و سئوکارتان ایجاد می شود. همچنین از هزینه یک باره بر روی سئو خودداری کرده و بودجه بیشتری برای سایر کارهایتان خواهید داشت. هزینه کردن ماهانه بر روی سئو برای سایت هایی که دارای کلمات رقابتی هستند و یا سایت هایی که در یک یا دو کلمه کلیدی در صفحه اول قرار دارند و قصد دارند در سایر کلمات کلیدی نیز آرام آرام در صفحه اول قرار گیرند نیز بسیار مناسب است.

پیشنهاد آیسا:

پیشنهاد تیم آیسا برای این افراد، طراحی سایت در ابتدا و سئوی آن در یک بازه زمانی طولانی تری است. اگر شما جز این دسته افراد هستید، می توانید بودجه مشخص خود را برای این کار تعیین کرده و تیم ما نیز یک برنامه بلند مدت برای شما مشخص می کند. صرف قیمت سئو در این کار می تواند به شکل ماهانه انجام شود و ما بر اساس این بودجه بهترین پلن را برای شما آماده کرده تا با بهترین قیمت سئو و در زمان مشخصی به هدف خود برسید.

شما می توانید با شماره تماس های ۰۳۱۳۲۶۶۰۸۶۹ و ۰۹۱۳۵۹۱۹۱۹۹ جهت دریافت اطلاعات بیشتر از خدمات گروه آیسا، شماره گیری فرمایید.

 

با توجه به انجام این روش با الگوریتم منطقی گوگل، زمان حدودی اجرا ۹۰ روز کاری خواهد بود و در انتهای کار نیز کلاس آموزشی جهت ارتقاء رتبه و حفظ موقعیت به صورت حضوری برگزار خواهد شد. در این روش در صورت عدم نمایش سایت در صفحه اول گوگل با کلمه اعلامی، هیچ مبلغی از شما کسر و یا مطالبه نخواهد شد و این مهم تنها به دلیل اعتماد کامل آیسا به توانایی خود است.

گروه آیسا با بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه طراحی سایت، برنامه نویسی اختصاصی تحت وب و سئو فعالیت نموده و کار خود را از سال ۱۳۸۶ شروع کرده است. این شرکت با تکیه بر سابقه علمی مدیران خود در زمینه سیستم های نرم افزاری به خصوص سیستم های کاربردی مفتخر است با آگاهی کامل از نیاز ها و خواسته های مشتریان، فن آوری روز دنیا را در اختیار آنان قرار دهد. برای تماس با گروه آیسا و اطلاع از چگونگی روند کاری آن اینجا کلیک کنید.

× ارتباط با آیسا