03132660869

قیمت سئو داخلی سایت:

می دانیم که سئو بسیار بر روی بازاریابی تاثیر گذار است. قیمت سئو با توجه به میزان سختی کار متنوع است. قبل از انجام هر گونه بهینه سازی و سئو باید اصول بهینه سازی و سئوی داخلی آن اجرا شود. یک سایت باید استاندار های تعریف شده و مد نظر گوگل را برای سئو شدن داشته باشد. شروع سئو خارجی سایت در سایت هایی که استاندارد های سئو داخلی در آن رعایت نشده، تاثیری نخواهد داشت. ممکن است پنالتی و یا موجب جریمه شدن سایت از طرف گوگل شود. منظور از سئو داخلی سایت انجام کار هایی در داخل خود سایت است که موجب ایندکس شدن بهتر سایت و کسب رتبه بالاتر در موتور های جستجو می گردد. تعرفه سئو داخلی بسیار مقرون به صرفه بوده و موارد آن با دقت زیادی انجام می شود.

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

 

قیمت سئو سایت:

تعرفه پایه سئو داخلی سایت ۵۰۰ هزار تومان بوده و با توجه به وضعیت حال حاضر سایت و حجم و اندازه آن، به این مبالغ اضافه می شود. جهت استعلام دقیق تر قیمت سئو داخلی مربوط به سایت خود، با ما تماس بگیرید. این کار هم در قالب یک گزارش و هم در قالب یک پروژه اجرایی قابل تعریف است. لازم به ذکر است در قالب پروژه اجرایی نیز گزارش کاری در انتهای آن خدمت شما تقدیم خواهد شد. مهمترین کار هایی که در این نوع پروژه ها انجام می شوند عبارتند از:

۱- سئو و بهینه سازی عنوان صفحات، کلمات کلیدی و متا تگ ها

۲- سئو و بهینه سازی هدینگ صفحات (تگ های H1 و H2 و …)

۳- ساخت و بهینه سازی سایت مپ

۴- فعال کردن Htaccess. و تصحیح تنظیمات آن

۵- ترکیب و فشرده سازی فایل های جاوا اسکریپت

۶- بررسی یو آر ال های سایت و تصحیح آن ها در صورت امکان

۷- بررسی و ویرایش کد های منسوخ شده HTML

۸- فعال کردن Gzip در سایت به منظور فشرده سازی داده های سایت

۹- فعال کردن کش سایت

۱۰- جلوگیری از اجرا شدن فایل های جاوا اسکریپت در زمان رندر شدن سایت

۱۱- بررسی وجود محتوای Flash و پنجره های Iframe در سایت

۱۲- مرتب سازی ترتیب بارگزاری و اجرای فایل های CSS و Javascript

۱۳- بهینه سازی تصاویر سایت (کاهش حجم تصاویر و نوشتن متن جایگرین (Alt) برای تصاویر)

۱۴- ترکیب فایل های CSS

۱۵- اضافه کردن Expires Headers برای انواع فرمت فایل های سایت

۱۶- ثبت وبسایت در وبمستر گوگل

۱۷- بهینه کردن حجم سایت

۱۸- لینک بیلدینگ داخلی در صفحات سایت

۱۹- بررسی ریداریکت های اعمال شده در سایت

۲۰- بررسی ویژگی Keep Alive

۲۱- افزایش سرعت سایت

۲۲- بررسی و تصحیح ایندکس و فالو بودن صفحات

قیمت سئو سایت
قیمت سئو سایت

تعرفه و قیمت سئو خارجی سایت:

هزینه سئو خارجی سایت به مقدار زیادی به تعداد بک لینک ها، کیفیت بک لینک ها و میزان فعالیت سایت در شبکه های اجتماعی بستگی دارد. سئو خارجی شامل طیف گسترده ای از فعالیت هاست که یک سئوکار حرفه ای آنها را برای شما انجام خواهد داد. در حالت کلی سئو خارجی به تنهایی فایده زیادی نداشته و بهتر است که پروسه سئو سایت ترکیبی از سئو خارجی با سئو داخلی و فنی باشد.

قیمت سئو سایت در نهایت:

قیمت نهایی سئو سایت به شدت به عوامل بسیاری وابسته است. برآورد تعیین قیمت نهایی سئو در هر سایت با سایت دیگر متفاوت است و این عدد با توجه به آنالیز چند ساعته ای که صورت می پذیرد محاسبه می شود. واضح تر باید گفت تعرفه سئو به این شکل نیست که هزینه سئو یک کلمه کلیدی در سایت، عددی از پیش تعیین شده باشد. از نظر منطقی اشتباه است و اگر کسی قبل از بررسی سایت شما و بدون هیچ تحقیق میدانی برای سئو هر سایتی یک عدد مشخص داشته باشد، می بایست در صحت و صداقت گفته های آن شخص شک کرد.

شاید تمایل به خواندن این مقاله را هم داشته باشید: دیجیتال مارکتینگ و سئو در اصفهان

مشاوره، آموزش و پشتیبانی سئو:

اما تجربه ما نشان داده که بسیاری از کارفرما ها با توجه به عدم شناخت کافی از سئو، قادر به درک کامل پروسه قیمت گذاری نیستند و صرفا یک عدد از ما می خواهند. اما این نوع قیمت گذاری های ثابت با توجه به رقابتی بودن فضای امروزی کسب و کار ها از اعتبار ساقط است. چرا که اگر فرضا سئوکاری با یک هزینه مشخص سایت شما را به رتبه یک گوگل هم برساند، این جایگاه دائمی نخواهد بود و پس از مدتی به واسطه فعالیت دیگر رقبا و عدم به روز رسانی سایتتان، با افت رتبه مواجه خواهید شد.

عواقب سپردن سایت دست سئو کار کم تجربه:

در قیمت سئو ذکر شده یک مشکل وجود دارد و آن این است که معمولا سئوکار های کم تجربه با هدف رسیدن به صفحه اول گوگل، دست به هر کاری از جمله سئو کلاه سیاه و لینک سازی افراطی می زنند و این کار ها معمولا عواقب خوبی در دراز مدت برای سایت شما نداشته و بسیار مشاهده شده که این گونه وب سایت ها دچار جریمه گوگل شده اند.

سرمایه گذاری روی تمامی کلمات کلیدی:

همچنین کلمات کلیدی یک سایت برای کسب ترافیک و مشتری بیشتر تنها محدود به یک یا چند کلمه کلیدی خاص نبوده و در یک پروژه سئو مدرن، می بایست بر روی طیف وسیعی از کلمات کلیدی سرمایه گذاری کنید تا فرآیند کاری از دید گوگل طبیعی تر و بهینه تر به نظر برسد.
به همین دلیل اگر به دنبال کسب نتایج ماندگار از سئو هستید، ما استفاده از خدمات سئو ماهانه را به شما پیشنهاد می کنیم.
عوامل مهم تاثیر گذار روی قیمت سئو
میزان رقابت در بین کلمات کلیدی
عمر سایت و دامنه
وضعیت و میزان فعالیت رقبا
مقدار محتوای اختصاصی و کیفیت آن ها
وضعیت و جایگاه فعلی سایت
تعداد کلمات کلیدی جهت سئو
تضمین جایگاه سایت بعد از اتمام قرارداد سئو

پلن های سئو سایت به صورت ماهانه و بر اساس یک بودجه مشخص:

بعضی از وب سایت ها در زمینه سئو، قصد صرف بودجه مشخصی را دارند و جدا از هدفشان که رسیدن به صفحه اول گوگل است. بودجه محدودی در این زمینه دارند و می خواهند آرام آرام به هزینه کردن در این پروسه بپردازند. این نوع سیاست برای بسیاری از کسب و کار هایی که از یک محیط فیزیکی مانند یک فروشگاه در یک مرکز خرید برخوردارند، و بالطبع درآمدی دارند و در کنار آن علاقه مندند در سال های آینده از وبسایت خود نیز مشتریانی کسب کنند، بسیار مناسب است.

صاحبین این گونه سایت ها در حال حاضر عجله و اشتیاقی برای کسب درآمد از وبسایت ندارند، چرا که درآمد خوبی هم اکنون دارند. آن ها در آینده می خواهند به درآمد خود افزوده و یا صرفا به شکل آنلاین فعالیت کنند. ما این نوع اهداف بلند مدت را بسیار تقدیر می کنیم، چرا که آینده نگری در آنها وجود دارد و همواره اعتبار سایتی که دارای سن بیشتری است، بالاتر می باشد.

پیشنهاد آیسا:

پیشنهاد تیم آیسا برای این افراد، طراحی سایت در ابتدا و سئوی آن در یک بازه زمانی طولانی تری است. اگر شما جز این دسته افراد هستید، می توانید بودجه مشخص خود را برای این کار تعیین کرده و تیم ما نیز یک برنامه بلند مدت برای شما مشخص می کند. صرف قیمت سئو در این کار می تواند به شکل ماهانه انجام شود و ما بر اساس این بودجه بهترین پلن را برای شما آماده کرده تا با بهترین قیمت سئو و در زمان مشخصی به هدف خود برسید.

شما می توانید با شماره تماس های ۰۳۱۳۲۶۶۰۸۶۹ و ۰۹۱۳۵۹۱۹۱۹۹ جهت دریافت اطلاعات بیشتر از خدمات گروه آیسا، شماره گیری فرمایید.

مزایای سرمایه گذاری روی سئو:

از مزایای این نوع سرمایه گذاری بر روی سئو، مشاهده پیشرفت کار و صرف هزینه سئو بر مبنای آن است. در این پروژه ها، شما به صورت ملموسی ارتقا آرام سایت خود را مشاهده می کنید و مطمئنا اعتماد بیشتری بین شما و سئوکارتان ایجاد می شود. همچنین از هزینه یک باره بر روی سئو خودداری کرده و بودجه بیشتری برای سایر کارهایتان خواهید داشت.

هزینه کردن ماهانه بر روی سئو برای سایت هایی که دارای کلمات رقابتی هستند و یا سایت هایی که در یک یا دو کلمه کلیدی در صفحه اول قرار دارند و قصد دارند در سایر کلمات کلیدی نیز آرام آرام در صفحه اول قرار گیرند نیز بسیار مناسب است.
برای دیدن بسته های سئو ماهانه به سایت آیسا مراجعه کنید.

روش کار سئوی تضمینی و پروژه ای:

شما کلمه یا کلماتی را به عنوان کلمه اصلی و هدف نهائی خود برای نمایش در صفحه اول گوگل به آیسا معرفی کنید. واحد سئو پس از بررسی چگالی جستجوی کلمه و حجم فعالیت رقبای شما برای هر کلمه، تعرفه ای را به شرط نمایش در صفحه اول (۱۰ مورد اول) به شما اعلام می نماید که ۵۰ % آن ابتدا و ۵۰% آن انتهای کار و پس از نمایش سایت شما در صفحه اول با کلمه اعلامی اخذ می گردد. ولی در صورت عدم موفقیت در انجام (به هر دلیلی) در بازه زمانی توافقی فی مابین، کل مبلغ پیش پرداخت شما عودت خواهد شد.

با توجه به انجام این روش با الگوریتم منطقی گوگل، زمان حدودی اجرا ۹۰ روز کاری خواهد بود و در انتهای کار نیز کلاس آموزشی جهت ارتقاء رتبه و حفظ موقعیت به صورت حضوری برگذار خواهد شد. در این روش در صورت عدم نمایش سایت در صفحه اول گوگل با کلمه اعلامی، هیچ مبلغی از شما کسر و یا مطالبه نخواهد شد و این مهم تنها به دلیل اعتماد کامل آیسا به توانایی خود است.

گروه آیسا با بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه طراحی سایت، برنامه نویسی اختصاصی تحت وب و سئو فعالیت نموده و کار خود را از سال ۱۳۸۶ شروع کرده است. این شرکت با تکیه بر سابقه علمی مدیران خود در زمینه سیستم های نرم افزاری به خصوص سیستم های کاربردی مفتخر است با آگاهی کامل از نیاز ها و خواسته های مشتریان، فن آوری روز دنیا را در اختیار آنان قرار دهد. برای تماس با گروه آیسا و اطلاع از چگونگی روند کاری آن اینجا کلیک کنید.

WhatsApp با ما در تماس باش