قیمت سئو در کرج

توسط akbari مهر ۱۲, ۱۳۹۷

قیمت سئو در کرج هرچه قد باشد در دراز مدت برای شما سرمایه گذاری محسوب می شود. براساس تحقیق، ۸۵ درصد از افرادی که به دنبال یک محصول یا خدمات هستند شکار خود را آنلاین شروع می کنند. اگر وب سایت شما در نتایج جستجو به نتیجه نرسیده باشد، بهتر است اعتقاد داشته باشید که مشتریان به خرید از رقبای شما ادامه خواهند داد.

هزینه خدمات بهینه سازی سایت به چه میزان زیاد است؟

حقیقت را می گویند، برچسب قیمت سئو در کرج می تواند تا حد زیادی متفاوت باشد، زیرا واقعا درک اینکه کدام قیمت مناسب است، دشوار است.
برای شروع، اگر شما در بازار به دنبال جستجوگرها هستید، احتمالا به سرعت متوجه می شوید که گزینه های زیادی وجود دارد. قیمت سئو در کرج با مدل های قیمت گذاری متفاوت، سازمان ها و صاحبان کسب و کارهای کوچک، این ها به سرعت می توانند منجر به غرق شدن شما گردند.
در حقیقت، با توجه به برخی تحقیقات کامل انجام شده توسط افراد مشهور در Moz.com، شما می توانید قیمت سئو در کرج را تخمین بزنید.

قیمت سئو در کرج

 

آمار moz

در Moz بیش از ۶۰۰ شرکت جستجوگر مشغول به کار بوده و تمام داده ها را در یک مقدمه گردآوری کرد. به طور خلاصه، می توانیم حدس بزنیم که یک متخصص جستجوگر اینترنتی بین ۸۰ تا ۱۳۰ دلار در هر ساعت هزینه می کند. علاوه بر این، متوسط نگهدارنده ماهانه بین ۷۵۰ تا ۱۵۰۰ دلار در هر ماه است. SEO مبتنی بر عملکرد برای شروع رایگان است، و دارای قیمت های پویا است. شما هنوز هم می توانید تعجب کنید که کدام نوع جستجوگر برای کسب و کار شما مناسب تر است؟
من فکر می کنم بهترین و تنها پاسخ این است که انواع مختلف خدمات جستجوگرها را از شرکت های مختلف گرفته و برای ایجاد یک قیمت استاندارد برای هر یک از آنها قیمتی ارائه شود.

قیمت سئو در کرج ساعتی چه مقدار است؟

خدمات ارزش افزوده ساعات روزانه ممکن است به عنوان یک سرمایه گذاری ارزشمند به نظر برسد. پس از همه، شما دقیقا می دانید چه چیزی می خواهید پرداخت کنید. هزینه هر ساعتی که شما مذاکره یا قبول کرده اید قبل از شروع کار، چیزی است که شما بایت آن پرداخت می کنید. بسته به چند ساعت کار می شود با دقت برآورد کرد که چه لایحه ای مد نظر شما خواهد بود.
اغلب پروژه های SEO می تواند طولانی تر از حد انتظار به نظر برسد. علاوه بر این، اگر شما در رزرو یک متخصص SEO معتبر با دقت عمل کنید، نرخ ها می توانند خیلی زیاد باشند.
اگر میخواهید از hucksters و wannabes اجتناب کنید، انتظار دارید که در فاصله بین ۷۵ تا ۱۵۰ دلار در هر ساعت هزینه کنید. نکات مثبت: از هر کسی سئوکاری که نرخ آن فوق العاده ارزان است، با این فرض که می تواند یک مجازاتی از Google به شما تحمیل کند، اجتناب کنید.

طرفداران:

مسئولیت پذیری و شفافیت زمان کار همیشه ثبت خواهد شد، بنابراین شما قادر خواهید بود به راحتی پیگیری کنید که متخصص یا شرکت جستجوگر خود را درست انتخاب کرده اید..
برای پیش بینی قیمت سئو در کرج ، داشتن نرخ تعیین شده راحت تر است. داشتن یک نرخ ساعتی تنظیم شده، به شما اجازه می دهد بر اساس آن هزینه کنید و هزینه های آن را کنترل کنید.

مضرات:

اغلب ۶ ماه طول می کشد تا پیشرفت قابل توجهی در رتبه بندی داشته باشیم. در حالی که ممکن است کنترل بیشتری نسبت به هزینه هایتان داشته باشیم، همچنان اغلب هزینه ها و پرداخت بیشتر در هر ساعت را در مقایسه با یک مدل قیمت گذاری متفاوت خواهید داشت.
هیچ چیز به نتایج مرتبط نیست. قیمت سئو در کرج به صورت ساعتی بسیار شبیه داشتن یک کارمند است.

بهترین راه کار …

اگر شما سعی می کنید خودتان را بهینه سازی کنید، من توصیه می کنم استخدام یک مشاور جستجوگر برای تأیید کار داشته باشید. آنها می توانند اطمینان حاصل کنند که تصمیمات درست را از ابتدا می گیرید. بینش و آرامش ذهن، سرمایه گذاری مالی را برای پرداختن به یک مشاور برای چند ساعت زمان لازم می کند.

قیمت سئو در کرج مبتنی بر پروژه چقدر است؟

با توجه به مطالعات Moz که در بالا ذکر شد، خدمات SEO مبتنی بر پروژه، محبوب ترین مدل قیمت گذاری هستند که در بین شرکت های جستجوگر وجود دارد. تقریبا نیمی از پاسخ دهندگان به چهار محدوده قیمت تقسیم شدند:
• $ ۱،۰۰۱ – ۱۵۰۰ دلار
• ۱،۵۰۱ دلار – ۲،۵۰۰ دلار
• ۲،۵۰۱ دلار – ۵۰۰۰ دلار
• $ ۵،۰۰۱ – $ ۷،۵۰۰
طیف گسترده ای از قیمت سئو در کرج کمی شگفت انگیز است با توجه به این که محبوب ترین مدل قیمت گذاری ارائه شده است.

طرفداران:

همه چیز به آمده یک مبلغ واحد است. بدون نیاز به هزینه های ساعتی که برای هر روز بیشتر از هر ماه اختصاص داده می شود، و افزایش می یابد. این به صراحت یک انتخاب بهتر از خدمات ساعتی است اگر شما بودجه بسیار زیاد ندارید.
دقیقا بدانید که چه می کنید با قیمت گذاری مبتنی بر پروژه شما باید چه انتظاری داشته باشید که که چه چیزی را دریافت خواهید کرد و چه مدت طول می کشد تا تحویل بگیرید.

مضرات:

شما ممکن است بیش از حد پرداخت کنید اگر شما دانش پیشین در مورد جستجوگرها را نداشته باشید، نمیتوانید درک کنید که چقدر زمان واقعی در جستجوگرهای شما قرار داده شده است.
بدون انعطاف پذیری قیمت سئو در کرج مبتنی بر پروژه به طور معمول شامل یک قرارداد است که همه تحویل ها و تاریخ های مربوطه را مشخص می کند. اگر نیازهای شما تغییر می کند یا شما نیاز دارید که کمپین خود را سفت و سخت نگهدارید، احتمالا باید پول بیشتری صرف کنید.

بهترین راه کار …

این نوع از خدمات جستجوگرها ایده آل برای شرکت هایی است که به کمک کمپین جستجوگرها نیاز دارند یا می خواهند وظایف خاص خود را به صورت خارجی انجام دهند. ممیزی جستجوگرها، بهینه سازی صفحه و ایجاد لینک های تبلیغاتی اغلب تحت این دسته قرار می گیرند.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

اطلاع از جدیدترین مقالات

جهت مطلع شدن از آخرین و جدیدترین مقالات، آدرس ایمیل خود را وارد نمایید

مطالب مرتبط

نظر دادن

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است *

WordPress spam blocked by CleanTalk.