برنامه نویسی سفارشی

شرکت برنامه نویسی سفارشی تحت ویندوز آیسا

در این مقاله قصد داریم در مورد برنامه نویسی سفارشی تحت ویندوز آیسا صحبت کنیم.

شرکت برنامه نویسی سفارشی تحت ویندوز آیسا به صورت حرفه ای کار خود را از سال ۱۳۸۷ آغاز کرد و برنامه های سفارشی را ساخته و پیاده سازی کرده است. این شرکت همیشه انعطاف پذیر بوده و خدماتی بر اساس فناوری ها و تکنولوژی های روز و بر اساس نیاز های کاربران ارائه می دهد. شرکت برنامه نویسی سفارشی تحت ویندوز آیسا بدون واسطه و به صورت مستقیم با سازمان و مؤسسات و ادارات دولتی کار می کند ولی به خاطر این که کار و فعالیت این شرکت در زمینه ی برنامه نویسی سفارشی تحت ویندوز گسترش پیدا کرده بنابراین نرم افزار ها و برنامه های طراحی شده برای این سازمان ها را سفارشی می کند. اگر شما به برنامه یا نرم افزاری که تحت ویندوز باشد احتیاج دارید تا در کار و حرفه ی خود از آن استفاده کنید و کار خود را بهبود ببخشید کافی است که به شرکت برنامه نویسی سفارشی تحت ویندوز آیسا مراجعه کنید تا طرح و ایده ی شما را به واقعیت تبدیل کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با شماره تماس های ۰۹۱۳۵۹۱۹۱۹۹  و ۰۳۱۳۲۶۶۰۸۶۹ تماس حاصل فرمایید.

برنامه نویسی سفارشی تحت ویندوز آیسا

برنامه نویسی سفارشی تحت ویندوز آیسا

سفارش برنامه های تحت ویندوز:

برای این که برنامه ها و اپلیکیشن های تحت ویندوز مورد نیاز خود را سفارش دهید فقط باید یک توضیح مختصری به شرکت برنامه نویسی سفارشی تحت ویندوز آیسا ارائه دهید. شرکت برنامه نویسی سفارشی تحت ویندوز توضیحات شما را تجزیه و تحلیل می کند و در صورتی که سفارش شما پدیرفته شود از طریق ایمیل یا شماره تماس به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

سفارش برنامه های تحت ویندوز

سفارش برنامه های تحت ویندوز

ویژگی های شرکت برنامه نویسی سفارشی تحت ویندوز آیسا:

• در تجزیه و تحلیل بسیار قدرتمند عمل می کند.
• کارشناسان و پرسنل آن تجربه و مهارت بالایی در این زمینه دارند.
• سرعت آن در کد نویسی بسیار بالاست.
• دیتابیس را به صورت بهینه طراحی می کند.
• اصول امنیتی را به کار می گیرد.
• در مقایسه با رقبای خود مقرون به صرفه تر است.
• و…..

ویژگی های شرکت برنامه نویسی سفارشی تحت ویندوز آیسا

ویژگی های شرکت برنامه نویسی سفارشی تحت ویندوز آیسا

هدف ساخت برنامه های سفارشی:

• نیاز مشتری خاص و منحصر به فرد است.
• محاسبه های سریع و دقیق
• بازیابی اطلاعات
• حسابداری
• و…

هدف ساخت برنامه های سفارشی

هدف ساخت برنامه های سفارشی

گام های ساخت نرم افزار ها و برنامه نویسی سفارشی تحت ویندوز آیسا:

۱. دادن طرح و ایده برای تولید نرم افزار های سفارشی

در این مرحله ابتدا شما باید طرح یا ایده ای که برای نرم افزار مورد نیاز خود در ذهن دارید به همراه توضیحات آن به شرکت برنامه نویسی سفارشی تحت ویندوز آیسا ارائه دهید. سپس طرح شما توسط شرکت بررسی و آنالیز می شود اگر از لحاظ اصول اجرا مشکلی نداشته باشد، ملزومات آن پروژه و هزینه و زمانی که برای انجام پروژه نیاز است تعیین می شود و در صورتی که سفارش دهنده این موارد را بپذیرد فرآیند وارد مرحله ی بعدی می شود.

دادن طرح و ایده برای تولید نرم افزار های سفارشی

دادن طرح و ایده برای تولید نرم افزار های سفارشی

۲. قراردادی برای ساخت برنامه سفارشی

پس از آن که طرح شما تأیید شد. شرکت برنامه نویسی سفارشی تحت ویندوز آیسا قرارداد پیاده سازی پروژه را در دو نسخه آماده می کند و هر دو طرف آن را امضا می کنند. پروژه وقتی پیاده سازی می شود که سفارش دهنده یک سوم از هزینه ی پروژه را به هنگام بستن قرارداد پرداخت نماید. بعد از بستن قرارداد فرآیند وارد مرحله ی بعد می شود.

قرارداد ساخت برنامه سفارشی

قرارداد ساخت برنامه سفارشی

۳. طراحی و ساخت برنامه ی سفارشی تحت ویندوز

برای ساخت نرم افزار ابتدا با توجه به توضیحاتی که در ابتدای قراداد ذکر شده یک طرح اولیه و کلی از ظاهر نرم افزار به مشتری تحویل داده می شود بعد از آن وارد مرحله ی بعد می شود.

طراحی و ساخت برنامه ی سفارشی تحت ویندوز

طراحی و ساخت برنامه ی سفارشی تحت ویندوز

۴. تولید و پیاده سازی

در این مرحله برنامه نویسی به طور کامل توسط شرکت برنامه نویسی سفارشی تحت ویندوز آیسا انجام می شود و کد نویسی های برنامه ی سفارشی که تحت ویندوز است آغاز می شود.

تولید و پیاده سازی

تولید و پیاده سازی

۵. تست

ویژگی که باعث می شود یک محصول نسبت به دیگر محصولات مشابه خود برتری داشته باشد این است که از کیفیت بالایی برخوردار باشد. که برای تشخیص این که یک محصول با کیفیت است یا نه تست می شود و همه ی مراحل تست یک برنامه روی آن اجرا می شود تا مشکلات و باگ هایی که دارد مشخص و رفع شود. بنابراین نسخه ی نهایی نرم افرار تست می شود و ویرایش و اصلاح می گردد و به مشتری تحویل داده می شود.

تست

تست

شرایط مالی:

• ۳۰ درصد هزینه ی سفارش در هنگام بستن قرارداد باید پرداخت شود.
• ۵۰ درصد هزینه ی سفارش باید در مرحله ی تست برنامه پرداخت شود.
• ۲۰ درصد باقی مانده از هزینه ی سفارش باید به هنگام دریافت نسخه ی نهایی نرم افزار پرداخت شود.

شرایط مالی

شرایط مالی

گروه آیسا با بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه طراحی سایت، برنامه نویسی اختصاصی تحت وب و سئو فعالیت نموده و کار خود را از سال ۱۳۸۶ شروع کرده است. این شرکت با تکیه بر سابقه علمی مدیران خود در زمینه سیستم های نرم افزاری به خصوص سیستم های کاربردی مفتخر است با آگاهی کامل از نیاز ها و خواسته های مشتریان، فن آوری روز دنیا را در اختیار آنان قرار دهد. برای تماس با گروه آیسا و اطلاع از چگونگی روند کاری آن اینجا کلیک کنید.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]