شرکت برنامه نویسی سفارشی تحت ویندوز آیسا

شرکت برنامه نویسی سفارشی تحت ویندوز آیسا

توسط admin سپتامبر 18, 2018
شرکت برنامه نویسی سفارشی تحت ویندوز آیسا

شرکت برنامه نویسی سفارشی تحت ویندوز آیسا به صورت حرفه ای کار خود را از سال 1387 آغاز کرد و برنامه های سفارشی را ساخته و پیاده سازی کرده است. این شرکت همیشه انعطاف پذیر بوده و خدماتی بر اساس فناوری ها و تکنولوژی های روز و بر اساس نیاز های کاربران ارائه می دهد.شرکت برنامه نویسی سفارشی تحت ویندوز آیسا بدون واسطه و به صورت مستقیم با سازمان ومؤسسات و ادارات دولتی کار می کند ولی به خاطر این که کار و فعالیت این شرکت در زمینه ی برنامه نویسی سفارشی تحت ویندوز گسترش پیدا کرده بنابراین نرم افزار ها و برنامه های طراحی شده برای این سازمان ها را سفارشی می کند. اگر شما به برنامه یا نرم افزاری که تحت ویندوز باشد احتیاج دارید تا در کار و حرفه ی خود از آن استفاده کنید و کار خود را بهبود ببخشید کافی است که به شرکت برنامه نویسی سفارشی تحت ویندوز آیسا مراجعه کنید تا طرح و ایده ی شما را به واقعیت تبدیل کند.

سفارش برنامه هایی که تحت ویندوز

برای این که برنامه ها واپلیکیشن های تحت ویندوز مورد نیاز خود را  سفارش دهید فقط باید یک توضیح مختصری به شرکت برنامه نویسی سفارشی تحت ویندوز آیسا ارائه دهید . شرکت برنامه نویسی سفارشی تحت ویندوز توضیحات شما را تجزیه و تحلیل می کند و در صورتی که سفارش شما پدیرفته شود  ازطریق ایمیل یا شماره تماس به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

ویژگی های شرکت برنامه نویسی سفارشی تحت ویندوز آیسا

• درتجزیه و تحلیل بسیار قدرتمند عمل می کند
• کارشناسان و پرسنل آن تجربه و مهارت بالایی در این زمینه دارند
• سرعت آن در کدنویسی بسیار بالاست
• دیتابیس را به صورت بهینه طراحی می کند
• اصول امنیتی را به کار می گیرد
• در مقایسه با رقبای خود مقرون به صرفه تر است
• و…..

هدف ساخت برنامه های سفارشی :

• نیاز مشتری خاص و منحصر به فرد است
• محاسبه های سریع و دقیق
• بازیابی اطلاعات
• حسابداری
• و…

گام های ساخت نرم افزار ها و برنامه نویسی سفارشی تحت ویندوز آیسا

 دادن طرح و ایده برای تولید نرم افزار های سفارشی

در این مرحله ابتدا شما باید طرح یا ایده ای که برای نرم افزار مورد نیاز خود در ذهن دارید به همراه توضیحات آن به شرکت برنامه نویسی سفارشی تحت ویندوز آیسا ارائه دهید . سپس طرح شما تو سط شرکت بررسی و آنالیز می شود اگر از لحاظ اصول اجرا مشکلی نداشته باشد. ملزومات آن پروژه وهزینه و زمانی که برای انجام پروژه نیاز است تعیین می شود و درصورتی که سفارش دهنده این موارد را بپذیرد فرآیند وارد مرحله ی بعد می شود .

 قراردادی برای ساخت برنامه سفارشی

پس از آن که طرح شما تأیید شد. شرکت برنامه نویسی سفارشی تحت ویندوزآیسا قرارداد پیاده سازی پروژه را در دو نسخه آماده می کند و هر دوطرف آن را امضا می کنند. پروژه وقتی پیاده سازی می شود که سفارش دهنده یک سوم از هزینه ی پروژه را به هنگام بستن قرارداد پرداخت نماید . بعد از بستن قرارداد فرآیند وارد مرحله ی بعد می شود.

 طراحی و ساخت برنامه ی سفارشی تحت ویندوز

برای ساخت نرم افزار ابتدا با توجه به توضیحاتی که در ابتدای قراداد ذکر شده یک طرح اولیه و کلی از ظاهر نرم افزار به مشتری تحویل داده می شود بعد از آن وارد مرحله ی بعد می شود.

 تولید و پیاده سازی

در این مرحله برنامه نویسی به طور کامل توسط شرکت برنامه نویسی سفارشی تحت ویندوز آیسا انجام می شود و کدنویسی های برنامه ی سفارشی که تحت ویندوز است آغاز می شود.

تست

ویژگی که باعث می شود یک محصول نسبت به دیگر محصولات مشابه خود برتری داشته باشد این است که از کیفیت بالایی برخوردار باشد . که برای تشخیص این که یک محصول با کیفیت است یا نه تست می شود و همه ی مراحل تست یک برنامه روی آن اجرا می شود تا مشکلات و باگ هایی که دارد مشخص شود و رفع شود. بنابراین نسخه ی نهایی نرم افرار تست می شود و ویرایش واصلاح می شود و به مشتری تحویل داده می شود

شرایط مالی پرداخت هزینه ی سفارشات شرکت برنامه نویسی سفارشی تحت ویندوز آیسا

• 30 درصد هزینه ی سفارش درهنگام بستن قرارداد باید پرداخت شود
• 50 درصد هزینه ی سفارش باید در مرحله ی تست برنامه پرداخت شود
• 20 درصد باقی مانده از هزینه ی سفارش باید به هنگام دریافت نسخه ی نهایی نرم افزار پرداخت شود

برچسب ها
اشتراک در شبکه های اجتماعی

اطلاع از جدیدترین مقالات

جهت مطلع شدن از آخرین و جدیدترین مقالات، آدرس ایمیل خود را وارد نمایید

مطالب مرتبط

نظر دادن

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است *