طراحی سایت شرکتی حرفه ای

طراحی سایت شرکتی حرفه ای و اختصاصی با آیسا

طراحی سایت شرکتی حرفه ای و اختصاصی را با آیسا تجربه کنید. برای اطلاع از محاسبه قیمت طراحی سایت اختصاصی  اینجا کلیک کنید. شما با طراحی سایت شرکتی ، می توانید اهداف زیادی را دنبال کنید از جمله: معرفی و نمایش نمونه کارها، خدمات ارائه شده و برند سازی در فضای آنلاین که اهمیت زیادی دارد. طراحی و ساخت وب سایت به دلیل تغییر رفتار کاربران و استفاده روزانه از اینترنت دیگر یک نیاز نیست؛ یک ضرورت است. به همین دلیل داشتن وب سایت اختصاصی برای شرکت‌ ها به معنای آغاز راه برای رشد در کسب و کار آنلاین و پیشی گرفتن از رقبا است.
شاید تصور کنید که فقط طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای  منجر به خرید و سود می‌شود اما بسیاری از شرکت ها با قراردادن محصولات در وب سایت ، به راحتی میتوانند مشتریان زیادی را جذب کنند و به فروش و درآمد خوبی برسند. در اصل معرفی محصولات در سایت شرکتی ، نوعی بازاریابی آنلاین برای شما است.

طراحی سایت شرکتی چیست

طراحی سایت شرکتی چیست؟

با گسترش روز افزون استفاده از فضای آنلاین در زندگی روزمره، بسیاری از کسب و کارها برای پیشی گرفتن از رقبا علاوه بر کسب و کار آفلاین خود، اقدام به طراحی سایت شرکتی نموده‌اند. این کار سبب شده تا در کنار کسب و کار فیزیکی خود در فضای آنلاین نیز فعالیت کرده و کسب و کار آن‌ها توسعه بیشتری یابد. زیرا در معرفی و فروش محصولات خود محدودیت زمانی و مکانی ندارند. علاوه بر این می‌توانند خدمات، محصولات و اخبار جدید را به راحتی به اطلاع کاربران زیادی برسانند.
دسترسی آسان به فضای آنلاین موجب شده تا هر روز به تعداد کاربرانی که از فضای آنلاین استفاده می‌کنند افزوده شود. بسیاری از افراد قبل از آنکه به شرکتی مراجعه کنند آن را در فضای آنلاین جست و جو می‌کنند. زمانی که کاربری برای اولین بار به سایت شرکت شما مراجعه می‌کند در شکل گیری نگرش او نسبت به شما بسیار مهم است. اگر فرد در بازدید اول از سایت و برند شما تصویر ایده‌آل و مناسبی از شما نبیند، جذب کسب و کار شما نخواهد شد و این امر موجب می‌شود که صفحه شما را ترک کند. بنابراین طراحی سایت شرکتی باید به گونه‌ای باشد که منجر به جذب کاربران شما شود. در واقع می‌توان گفت که یک سایت شرکتی باید کاربر پسند باشد. در غیر این صورت باعث از دست رفتن فرصت‌ها و کاربران زیادی خواهد شد. ساخت سایت شرکتی باید توسط شرکت معتبر و با تیم حرفه‌ای انجام شود در غیر این صورت نه تنها به اعتبار شما نمی‌افزاید بلکه موجب از دست رفتن مخاطبان شما خواهد شد.
[WPSM_COLORBOX id=13437]

طراحی سایت شرکتی برای چه کسب و کارهایی مناسب است؟

در وهله اول این سوال مطرح می‌شود که طراحی وب سایت شرکتی برای چه کسب و کارهایی مناسب است. ممکن است تصور کنید که طراحی سایت تنها برای شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ مناسب است. این تصور کاملا اشتباه است. بسیاری از شرکت‌های کوچک که نام آن‌ها مانند شرکت‌های بزرگ پر آوازه نیست، در دنیای آنلاین کسب و کاری حرفه‌ای راه اندازی کرده‌اند و بسیار هم موفق بوده‌اند. هر کسب و کاری چه کوچک چه بزرگ، چه با سابقه چه تازه تاسیس می‌تواند خدمات و محصولات خود را در قالب وب سایت به متقاضیان و کاربرانش ارائه کند.

شما با ساخت سایت شرکتی حرفه ای و اختصاصی چه اهدافی را دنبال می‌کنید

 1. با طراحی سایت شرکتی حرفه ای  امکان خرید آنلاین به صورت آسان و سریع فراهم می‌شود.
 2. با افزایش بازدید از سایت امکان درآمد از تبلیغات بنری افزایش می‌یاید.
 3. با بهینه سازی و سئو وب سایت ، موتورهای جستجو گوگل شما را در صدر نتایج نشان می‌دهند و این به معنای فروش و بازدید بیشتر است.
 4. طراحی وب سایت شرکتی حرفه ای و اختصاصی به برند سازی شما با هزینه اندک کمک میکند.
 5. طراحی سایت مناسب بر اساس استانداردهای روز دنیا و رعایت نکات سئو سایت هزینه بازاریابی شما را کمتر خواهد کرد.

امکانات طراحی سایت شرکتی اختصاصی

امکانات لازم برای طراحی سایت شرکتی:

برای ساخت یک سایت شرکتی خوب و ایده‌آل می‌بایست تمام امکانات مورد نیاز به درستی در کنار یکدیگر قرار بگیرند. امکاناتی که برای هر سایت در نظر گرفته می‌شود باید متناسب با سایت باشد. این به این معناست که باید بررسی شود که سایت شما قرار است چه نیازی از کاربران خود را برطرف کند. سپس امکانات متناسب با آن به کار می‌رود. بعد از امکانات، زیر ساخت سایت بسیار مورد اهمیت است. منظور از زیر ساخت سرعت بارگذاری، نمایش سایت در تمام دستگاه‌هایی که قابلیت اتصال به اینترنت دارند (ریسپانسیو)، سرعت بارگذاری، رابط کاربری و … می‌باشد. پس از طراحی مناسب، از سئوی سایت نباید غافل شد. سئوی مناسب موجب می‌شود تا وب سایت شما بالاتر از رقبایتان به کاربر نمایش داده شده و جایگاه خوبی را در موتورهای جستجو به خود اختصاص دهید. در اینجا به برخی دیگر از امکاناتی که در طراحی سایت شرکتی همواره باید به آن توجه کنید اشاره می‌کنیم:

۱- معرفی خدمات وب سایت

خدمات و فعالیت‌های شرکت باید به صورت کامل و جامع به کاربران معرفی شود. برای این منظور می‌بایست در صفحه درباره ما اطلاعات شرکت به درستی به کاربران ارائه شود. مقالات، خبرنامه، کاتالوگ، گالری تصاویر نیز به شما در معرفی هر چه بهتر فعالیت و کسب و کارتان بسیار کمک خواهد کرد. وب سایت طراحی شده تا کالا و خدمات را به کاربر معرفی کند. پس تولید اطلاعات کامل و مورد نیاز در موفقیت وب سایت نقشی مهم و اساسی دارد. هرچه اطلاعات کامل‌تر باشد وب سایت سریع‌تر به هدف خود دست می‌یابد. رتبه بندی وب سایت توسط موتورهای جست و جو براساس محتوا صورت می‌گیرد. هرچه طلاعات کامل و مفید و باکیفیت باشد نسبت به رقبا، رتبه بهتری کسب کرده و وب سایت موفقیت بیشتری به دست می‌آورد.

۲- واکنش گرایی در طراحی سایت شرکتی

سایت می‌بایست ریسپانسیو باشد. به عبارتی سایت باید در تمام دستگاه‌هایی که به اینترنت متصل می‌شوند قابل اجرا باشد. و باید به درستی در نمایشگر با هر ابعادی نمایش داده شود. کاربران به جست و جوی صفحات وب در ساعت‌های هوشمند تا مانیتورهای بزرگ می‌پردازند. در این جا کاربر باید بتواند بدون نیاز به بزرگ‌نمایی و استفاده از اسکرول سایت را در دستگاه خود مشاهده کند. یکی دیگر از عواملی که در طراحی سایت شرکتی برای رتبه دهی سایت‌ها بسیار موثر است، داشتن نسخه موبایل است. برای این منظور ریسپانسیوسازی وب سایت انجام می‌گیرد.

۳- امکان ارتباط با شبکه های اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی از دیگر امکاناتی است که در هر کسب و کاری بسیار تاثیرگذار می‌باشد. بنابراین وب سایت باید هماهنگ با شبکه‌های اجتماعی عمل کند.

۴- گرافیک جذاب در طراحی سایت شرکتی

جلوه‌های بصری و طراحی گرافیکی سایت باید متناسب با کسب و کار باشد. نمای گرافیکی سایت در جذب مخاطب بسیار تاثیر گذار است. رنگ‌های به کار رفته در طراحی سایت باید با رنگ لوگو و رنگ سازمانی سازگاری داشته باشد. طراحی جذاب باعث ماندگاری شما در ذهن مخاطبتان خواهد شد. اما باید طراحی متناسب با مشتریان و مخاطبان گروه شغلی انجام گیرد. طراحی مشاغل مختلف یکسان نخواهد بود. چرا که مخاطبان آن‌ها با یکدیگر متفاوت است. مخاطبان یک وب سایت که خدمات آشپزی ارائه می‌دهد با وب سایتی که خدمات آن صنعتی است، یکسان نخواهد بود.
در طراحی وب سایت شرکتی برای افزایش جذابیت بصری وب سایت می‌توان از انیمیشن سازی استفاده نمود. با این کار وب سایت کاربران را به ماندن در وب سایت ترغیب می‌کند. اگر وب سایت خسته کننده باشد، کاربر تمایلی به ماندن و ادامه فعالیت در وب سایت نخواهد داشت. آیسا با طراحی سایت شرکتی کاربر پسند و با گرافیک به روز سهم به سزایی در موفقی وب سایت خواهد داشت.

۵- بهینه سازی و سئو در ساخت سایت شرکتی

یکی دیگر از امکاناتی که در طراحی وب سایت شرکتی باید به آن توجه کرد سئو و بهینه سازی سایت است. به مجموعه اقداماتی که برای ارتقا رتبه وب سایت انجام می‌شود سئو گفته می‌شود. با سئو سازی سایت، سایت براساس کلمات کلیدی مورد جست و جو متناسب با فعالیت‌های وب سایت در صفحه نخست نمایش داده می‌شود. از اهمیت سئو در سایت نباید غافل شد. رقبای شما نیز همچون شما در حال ارائه خدمات و محصولات به مشتریان هستند. زمانی که کاربران کالا و خدمات خود را در اینترنت جست و جو می‌کنند، در صورتی که وب سایت در صفحه نخست نمایش داده شود در افزایش بازدید و یا فروش محصولات شما تاثیر چشم‌گیری خواهد داشت.
[WPSM_COLORBOX id=12379]

ویژگی های طراحی سایت شرکتی حرفه ای آیسا

مهم ترین ویژگی های طراحی سایت شرکتی

اگر به دنبال طراحی وب سایت شرکتی قدرتمند و عالی هستید بهتر است از  طراحی سایت اختصاصی و برنامه نویسی شده استفاده کنید.
به طور کلی باید خدمات و امکانات زیر در طراحی وب سایت حرفه ای و اختصاصی در نظر گرفته شود:

 • مدیریت  راحت و ساده کاربران
 •   مدیریت اخبار سایت
 • درج خبرنامه در وب سایت
 • آرشیو اخبار شرکت
 • استفاده از ویرایشگر حرفه ای برای تولید محتوا و اخبار در سایت
 • طراحی منو حرفه ای
 • درج گالری تصاویر از محصولات و خدمات شرکت
 • درج گالری ویدیویی از محصولات و خدمات شرکت
 • امکان حذف و درج و ویرایش محصولات
 • امکان نمایش محصولات به صورت اسلایدر
 • امکان درج نوشته رمز دار
 • بخش پرسش های متداول
 • بخش قوانین و مقررات شرکت
 • امکان تعریف مدیران مختلف با ریزترین سطح دسترسی ها
 • سرعت بارگذاری بالا
 • صفحه نظرات مشتریان
 • امکان افزودن لینک شبکه های اجتماعی
 • امکان امتیاز دهی به هر محصول یا محتوا
 • امکان نمایش لیست مشتریان شرکت
 • دارای منوی داشبوردی در حالت موبایل
 • دارای خاصیت ریسپانسیو (responsive)برای تمامی قالب
 • سیستم ورود و ثبت نام کاربران
 • امکان درج نظرسنجی
 • فرم ساز پیشرفته و حرفه ای
 • و…

آیسا با درنظر گرفتن تمامی این اصول ساخت سایت شرکتی حرفه ای و اختصاصی را به بهترین شکل ممکن می‌سازد. هدف ما از طراحی سایت برای مشتریان، کسب درآمد و فروش گسترده است. به همین جهت ما تمام نکات و ویژگی های فنی را در ساخت سایت رعایت میکنیم تا مشتری فقط روی فروش متمرکز شود نه رفع خطا و مشکلات پیش آمده!

خصوصیات خوب یک شرکت طراحی وب سایت:

شرکتی که قرار است طراحی سایت شرکتی را انجام دهد می‌بایست در این زمینه سابقه کاری لازم را داشته باشد. برای بررسی سابقه کار بهترین گزینه بررسی پروژه‌های مشابه و رزومه کاری شرکت طراحی وب سایت است. نیروها و تیم طراحی وب سایت شرکتی باید تخصص و مهارت لازم را برای انجام این کار دارا باشند.
نیروهای متخصص می‌بایست بتوانند انواع وب سایت‌ها را طراحی کرده و تمام راه‌هایی که در گسترش و توسعه تجارت مشتری تاثیرگذار هستند را در نظر بگیرند. شرکت، باید قادر به پشتیبانی خدمات خود باشد. ممکن است پس از استفاده، وب سایت با مشکلاتی مواجه شود. در این زمان وب سایت و تیم طراحی آن باید متعهد بوده و مشکلات پیش آمده را برطرف سازند. مورد دیگری که یک شرکت طراحی وب سایت باید آن را دارا باشد، سرور و هاست قدرتمند است. یک شرکت طراحی سایت خوب باید دارای سرور و هاست قدرتمندی باشد تا بتواند نیازهای مشتری را برآورده کرده و وب سایتی مطابق با سلیقه او طراحی کند.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *