طراحی سایت ارزان از آن واژه های پرطرفدار در موتورهای جستجو است تا جایی که بسیاری از افراد وشرکت ها در موتور های جستجو به دنبال طراحی سایت با قیمت پایین هستند. آیا طراحی سایت ارزان در اصفهان به صورت حرفه ای ممکن است؟ آیا با قیمت مناسب میتوان یک طراحی وب سایت حرفه‌ ای و عالی داشت؟ شرکت طراحی سایت آیسا با داشتن نیروهای متخصص در زمینه طراحی سایت ، سئو و بهینه سازی سایت ، طراحی اپلیکیشن اندروید و بهترین شرکت برنامه نویسی در ایران که برای طراحی سایت اختصاصی و پروژهای مختلف در ایران و خارج از مرزهای ایران توانسته در کمترین زمان با قیمت مناسب و ارزان پروژه‌ها را به نتیجه برساند. شاید تصور کنید طراحی سایت ارزان یعنی داشتن وب سایت بی‌کیفیت و غیر حرفه‌ای اما این فرضیه به صورت قطعی درست نیست. واقعیت این است که برخی از شرکت ها با گرفتن هزینه‌های نجومی مدعی ساخت سایت با کیفیت هستند اما در واقع، قیمت سایت بسته به امکانات و خواسته های شما میتواند متغیر باشد و هزینه های نجومی را هم نداشته باشد. به زبان ساده‌تر ساخت سایت شما، در عین حرفه ای بودن می تواند ارزان و مناسب باشد. در ادامه با ما باشید تا پشت پرده طراحی وب را با هم مرور کنیم.

طراحی سایت ارازن در اصفهان

طراحی سایت ارزان در اصفهان

امروزه استفاده از وب سایت جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده است. به گونه‌ای که تمام کسب و کارها و مدیران برای پیشی گرفتن از رقبای خود در هر حوزه کاری اقدام به راه اندازی وب سایت نموده‌اند. فراگیر شدن استفاده از گوشی‌های موبایل بر استفاده از وب سایت‌ها افزوده است. مدیران و کارفرماها بدون صرف هزینه گزاف کسب و کار خود را معرفی کرده و تنها با چند کلیک محصولات خود را به فروش می‌رسانند. همچنین می‌توانند اخبار و اطلاعیه‌های خود را به صورت اعلان در هر زمان و مکان به اطلاع کاربران برسانند. وب سایت انواع مختلفی دارد که به طور کلی به دو دسته وب سایت شخصی و وب سایت شرکتی دسته بندی می‌شوند و برای هر کسب و کاری در هر زمینه‌ای اعم از هنری، آموزشی، صنعتی، آرایشی بهداشتی و … مورد استفاده قرار می‌گیرد.

آنچه قبل از طراحی وب سایت برای هر کسی مهم است هزینه طراحی وب سایت است. در زمینه طراحی وب سایت شرکت‌های بسیاری وجود دارند که قیمت‌های متفاوتی را برای طراحی وب سایت به مشتری ارائه می‌دهند. ممکن است شما دچار دوگانگی شوید. که شرکتی که قیمت پایین به شما اعلام می‌کند طراحی بی کیفیتی را انجام می‌دهد و یا شرکتی که قیمت بالا ارائه می‌دهد همان کیفیت را با قیمت بالا به شما ارائه می‌کند و یا ممکن است قیمت بالا نشان دهنده کیفیت بالاتر باشد.

طراحی سایت اصفهان ارزان یک واژه دروغ یا یک حقیقت؟

در صورتی که وب سایت ارزان قیمت باشد و کیفیت پایینی داشته باشد در آینده احتمال بروز مشکلات وجود دارد و ممکن است مجبور به پرداخت هزینه‌های گزاف برای بهبود آن شوید. طراحی سایت ارزان در اصفهان می‌تواند به دو صورت انجام شود. افرادی هستند که برای جلب مشتری قیمت پایینی اعلام می‌کنند. در نهایت پس از جذب مشتری و عقد قرارداد برای سودبری از کیفیت کار خود می‌کاهند. افراد دیگری هستند که خدمات را در قالب پکیج به مشتری ارائه می‌دهند. در این صورت انتخاب با مشتری خواهد بود و به ازای هر امکاناتی هزینه آن مشخص است. مورد دوم هم برای شرکت و هم برای مشتری بسیار مناسب است. چرا که شرکت دیگر نیازی به کاهش کیفیت برای افزایش سود خود ندارد.

 

مزایا و معایب طراحی سایت ارزان اصفهان

طراحی سایت ارزان به چه صورت امکان پذیر است؟

شاید این سوال شما هم باشد. طراحی وب سایت نیازمند مراحل و گام های متعدد است که هر کدام هزینه و قیمت خاص دارد. در اصل برای ساخت سایت ارزان ممکن است برخی از این گام ها با یگدیگر ادغام شوند و یا گاهی از دستور کار حذف گردند تا به نحوی از هزینه کاسته شود. باید در نظر داشته باشید برخی از شرکت‌های طراحی سایت؛ گام های اصلی را از دستور کار خارج می‌کنند و نتیجه یک طراحی سایت بی‌کیفیت و غیر حرفه‌ای خواهد شد اما برخی از شرکت‌ها با ادغام گام ها و یا حذف امکانات غیر ضروری، یک سایت حرفه‌ای را با قیمت مناسب به شما ارائه می‌کنند. به عنوان مثال استفاده از قالب‌های آماده هزینه را به صورت قابل توجهی کاهش خواهد داد. از این رو یک برنامه نویس متوسط با مهارت های ابتدایی می تواند طراحی سایت ارزان را با کمک قالب های آماده انجام دهد.

مزایا و معایب طراحی قالب های آماده در طراحی سایت ارزان

یکی از کارهایی که فرآیند طراحی سایت را ارزان و مناسب می‌کند استفاده از قالب های آماده است. اما سوال مهمی که در اینجا مطرح میشود این است که آیا استفاده از قالب‌های آماده در طراحی سایت مزیت محسوب میشود یا جزء معایب وب سایت است؟

برای درک بهتر این موضوع ما هم مزایا و هم معایب این مدل ساخت سایت را بررسی میکنیم.

مزایای قالب در طراحی سایت:

  • نمونه های زیاد در فضای وب سایت
  • طراحی سایت ارزان و مقرون به صرفه
  • کمتر شدن زمان ساخت وب سایت به کمک قالب آماده
  • کاهش پیچیدگی‌های زیاد در ساخت سایت

معایب قالب آماده در طراحی سایت:

  • مشابهت سایت شما با سایت‌های دیگر 
  • امنیت نسبتاً کمتر 
  • انعطاف پذیری کمتر در طراحی سایت 

خوب حالا حتماً می‌پرسید چگونه می توانیم با قالب آماده یک طراحی وب سایت حرفه‌ای و مناسب داشته باشیم. برخی از شرکت‌های طراحی سایت به صورت محض از قالب آماده استفاده نمی‌کنند. آنها برخی از تغییرات را در المان ابجاد کرده و به صورت حرفه ای سایت را به شما تحویل میدهند. به زبان ساده‌تر برای شما سفارشی می‌کنند از این جهت سایت شما دیگر مشابه سایت‌های دیگر نخواهد بود و به صورت حرفه‌ای طراحی می‌شود. البته باید در نظر گرفت با توجه به این تغییرات، قیمت هم کمی بالا و پایین خواهد شد اما در کل ساخت وب سایت شما هزینه مقرون به صرفه و منطقی خواهد داشت. 

شرکت برنامه نویسی آیسا به دو صورت ساخت وب سایت شما را حرفه ای انجام میدهد. 

  • طراحی سایت با قالب های آماده سفارشی شده که می توان به انواع طراحی سایت با وردپرس اشاره کرد. این مدل سایت‌ها هزینه مقرون به صرفه و ارزان‌تری خواهند داشت.
  • طراحی سایت اختصاصی که کاملاً اختصاصی و حرفه ای خواهد بود. به علت برنامه نویسی و استفاده از قالب کاملاً اختصاصی هزینه این مدل سایت‌ها کمی بالاتر از قالب‌های آماده می‌باشد.

نکته مهم در طراحی سایت اختصاصی 

در نظر داشته باشید سایت هایی که طراحی های اختصاصی دارند به هیچ عنوان مشکلی در خصوص اعمال تغییرات داشته و طراح وب می تواند به راحتی در هر زمانی که لازم بود امکانات و بخش های در خواستی مشتری را به سایت اضافه کند. علاوه بر این از نظر سرعت و امنیت بهتر از سایت‌های وردپرسی هستند. به عنوان مثال در طراحی سایت فروشگاهی بسیاری از امکانات لازم است از جمله سیستم نرم افزار باشگاه مشتریان  ، مقایسه محصولات و فروش محصولات به صورت پکیج و … که همگی در سایه طراحی سایت اختصاصی ممکن است. 

خبر خوب اینکه آیسا طراحی فروشگاه اینترنتی را به صورت حرفه‌ای و با قیمت ارزان در اختیار مشتریان قرار میدهد. 

شرکت برنامه نویسی آیسا با داشتن نیروهای فنی متخصص در زمینه‌های طراحی سایت و سئو ، برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن اندروید و طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ارزان و مناسب با وردپرس با سابقه درخشان و موفق برای بسیاری از کسب و کارهای مهم در ایران و خارج از ایران، آماده است تا به کسب و کار شما برای فتح قله‌های موفقیت آنلاین، یاری رساند. شما می‌توانید برای استعلام قیمت یا مشاوره تخصصی رایگان با شماره‌های 03132660869   یا  09135919199 تماس بگیرید.

 

طراحی سایت اصفهان ارزان برای چه کسی

دلایل انتخاب طراحی سایت ارزان در اصفهان:

همانطور که گفته شد کسب و کارهای امروزی برای اینکه از فضای رقابت از رقبای خود جا نمانند اقدام به طراحی وب سایت نموده‌اند. بخش زیادی از افراد جامعه امروزه برای رفع نیازهای خود از فضای مجازی بهره می‌برند. اگر کسب و کاری هستید که صرفا برای معرفی کسب و کارتان می‌خواهید وب سایتی را راه اندازی کنید و بخش عمده فروش و درآمدتان از طریق فروش آفلاین است، بهترین گزینه برای شما طراحی سایت ارزان در اصفهان است. با این کار علاوه بر معرفی خود در هزینه‌هایتان نیز صرفه جویی می‌کنید. فرض کنید شما یک فروشگاه آهن آلات دارید که بخش عمده درآمدتان را فروش آفلاین و فیزیکی تشکیل می‌دهد. با طراحی سایت ارزان در اصفهان می‌توانید فروشگاهتان را به کل ایران معرفی کرده و دیگر محدود به یک منطقه یا مشتریان محدود نباشید. از همین رو می‌توانید گزینه طراحی وب سایت ارزان را انتخاب کنید. اما نه ارزان به هر قیمت و کیفیتی.

طراحی سایت ارزان برای چه کسب و کارهایی مناسب نیست

برای کسب و کارهایی که قصد افزایش فروش و کسب درآمد بیشتر برای خود را دارند طراحی وب سایت ارزان گزینه مناسبی نخواهد بود. زیرا فروش بیشتر، امکانات بیشتر و کیفیت بالاتری می‌طلبد. بنابراین وب سایت با امکانات و کیفیت بالا مستلزم پرداخت هزینه بالاتری نیز خواهد بود. به طور مثال یک فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی را درنظر بگیرید که علاوه بر معرفی برند خود قصد فروش از طریق فضای مجازی و وب سایت را دارد. در این صورت نیازمند طراحی وب سایت حرفه‌ای و با کیفیت است تا بتواند فروش آنلاین خود را افزایش دهد و بر درآمد خود بیافزاید.

یکی دیگر از نکات مورد توجه، سئوی سایت است. پس از طراحی وب سایت سئوی سایت بسیار حائز اهمیت است. اگر به دنبال فروش بیشتر و کیفیت بالاتر هستید با یک طراحی ارزان به نتیجه مورد دلخواهتان دست نخواهید یافت. در طراحی وب سایت نباید در وارد کردن محتوا محدودیت داشته باشید. علاوه بر این اصول سئو در کد می‌بایست به درستی رعایت شوند. در صورتی که وب سایت طراحی کنید اما در صفحه دهم باشید بازدید و فروش شما در مقایسه با زمانی که در صفحه اول هستید کاملا متفاوت خواهد بود. در نهایت می‌توان گفت که اگر کسب و کار شما در اصفهان است و در گروه دوم قرار دارد از سئو سایت در اصفهان غافل نشوید.

انتخاب شرکت طراحی سایت برای قیمت مناسب 

تمام کسب‌ و کارها به دنبال تخصیص بودجه کمتر و صرفه جویی در هزینه‌های خود هستند. البته که این یک اصل مهم در موفقیت است. اما در انتخاب شرکت طراحی سایت برای ساخت سایت ارزان در اصفهان نباید غافل شد. شما گاهی ممکن است با پرداخت هزینه بیشتر بازدهی بالاتری نیز بدست آورید. به طور مثال دو شرکت برنامه نویسی را در نظر بگیرید که یکی تازه شروع به کار کرده و دیگری دارای سال‌ها تجربه در زمینه برنامه نویسی و طراحی وب سایت است. زمانی که از دو شرکت استعلام قیمت به عمل می‌آید ممکن است شرکت تازه کار قیمت پایین‌تری را به شما اعلام کند. شاید در مرحله اول پرداخت هزینه پایین شیرین باشد اما در دراز مدت مسائل و مشکلاتی را به همراه خواهد داشت چرا که تجربه لازم و کافی را در امر طراحی وب سایت نداشته و وب سایت طراحی شده از کیفیت لازم برخوردار نیست. علاوه بر این پشتیبانی و رفتار مسئولانه بعد از طراحی سایت مهم تر از خود ساخت سایت است که متاسفانه رعایت نمی‌شود.

نکاتی که در طراحی سایت ارزان باید رعایت شوند

1-    لود سایت باید در کمترین زمان انجام شود. در غیر این صورت کاربر صفحه شما را ترک خواهد کرد. این امر در رتبه بندی وب سایت نیز مهم است.

2-    طراحی قالب باید واکنش گرا باشد. یعنی در زمان مشاهده وب سایت در گوشی، لپ تاب و یا تبلت اندازه وب سایت متناسب با اندازه صفحه نمایش تغییر کند.

3-    باید کدنویسی بهینه و با کمترین حجم صورت گیرد.

4-    در هنگام کد نویسی نباید از سی ام اس آماده استفاده شود. در این صورت کدها اختصاصی و منحصر به فرد هستند.

5-    کدنویسی بر اساس معماری MVC انجام شود.

6-    رابط کاربری متناسب با وب سایت در نظر گرفته شود.

7-    استفاده کنندگان از وب سایت را در نظر بگیریم. به این معنا که قبل از طراحی وب سایت باید مشخص شود که مراجعین و استفاده کنندگان از وب سایت چه افرادی هستند.

8-    اصول سئو در زمان کد نویسی رعایت شوند. در صورتی که وب سایت استاتیک باشد امکان تغییر محتوا وجود ندارد. این امر در سئوی سایت بسیار تاثیرگذار است.

9-    از تکنولوژی‌های بروز جهت طراحی سایت استفاده کنید.

10 – تمام ابزارهایی که برای آنالیز وب سایت مورد نیاز هستند استفاده شوند.

مواردی که در طراحی سایت ارزان تاثیرگذار هستند:

محتوا گذاری اولیه در وب سایت بر عهده شرکت طراح وب سایت است. پس از اتمام مدت زمان تعیین شده محتوا گذاری بر عهده مشتری خواهد بود. مشتری می‌تواند خود وظیفه محتوا گذاری برعهده گیرد و یا آن را به تیم متخصص سئو واگذار کند.

سئوی وب سایت یکی دیگر از مواردی است که در طراحی سایت ارزان در اصفهان تاثیر گذار است. برای انجام سئوی بهینه می‌بایست آن را به تیم حرفه‌ای سئو محول کرد.

استفاده از قالب آماده و ارزان در قیمت طراحی وب سایت بسیار موثر است. قالب وب سایت یا توسط تیم برنامه نویسی به صورت اختصاصی طراحی می‌شوند و یا می‌توان از قابل‌های آماده برای کاهش و صرفه جویی در هزینه‌ها استفاده کرد.

یکی دیگر از عواملی که در طراحی سایت ارزان تاثیرگذار است استفاده از قالب‌هایی است که قبلا طراحی شده‌اند. در این صورت شرکت با اعمال تغییرات بر روی وب سایت‌های قبلی وب سایت جدیدی را طراحی و آماده می‌نماید.

کلام آخر:

طراحی سایت فقط ساخت و راه اندازی آن نیست. پس از طراحی وب سایت باید توسط تیم طراحی پشتیبانی شود. بسیاری از شرکت‌ها که تجربه کافی را در امر طراحی وب سایت ندارند قادر به پشتیبانی وب سایت نیستند. اگر تیم طراحی تجربه لازم را در این زمینه داشته باشند، پس از طراحی آینده وب سایت را در نظر می‌گیرند. در این صورت خطرات و مشکلات احتمالی در آینده را در نظر گرفته و قبل از بروز مشکل اقدامات لازم و اصول و قواعد مورد نیاز را انجام می‌دهند.

میتوان برای طراحی سایت ارزان در اصفهان از قالب‌های آماده استفاده کرد. این قالب‌ها عبارتند از جوملا، وردپرس و دروپال. با وجود استفاده از قالب‌های آماده این وب سایت‌ها باید توسط تیم حرفه‌ای و برنامه نویس نصب و راه اندازی شده و سپس مورد استفاده قرار گیرند. در غیر این صورت وب سایت دچار مشکلات زیادی خواهد شد.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

نوشتن نظر

× ارتباط با آیسا