طراحی سایت شرکتی ارزان و سریع

طراحی سایت شرکتی ارزان و سریع با آیسا

آیا  شما هم به دنبال طراحی سایت شرکتی ارزان ، سریع و حرفه ای هستید؟ آیا تصور می‌کنید طراحی سایت حرفه ای در کنار قیمت ارزان ممکن نیست! این تصور یک اشتباه است اما چرا؟ شرکت برنامه نویسی آیسا در ادامه این مسله را به صورت کامل برای شما توضیح میدهد. طراحی سایت در اصفهان با آیسا به دو روش پیاده سازی میشود. ساخت سایت حرفه ای با وردپرس و طراحی سایت اختصاصی برنامه نویسی شده است.

طراحی سایت شرکتی ارزان چیست

طراحی سایت شرکتی ارزان چیست؟

قطعاً شما زمانی که می خواهید طراحی سایت شرکتی انجام دهید استعلام قیمت میگیرید. قبل از هر چیز با طراحان مختلف صحبت میکنید و متوجه خواهید شد که قیمت‌ها در بازار بسیار متغیر است. اینجاست که دچار یک تردید و دودلی میشود و نمی دانید کدام یک از شرکت‌های طراحی سایت قیمت مناسب و کیفیت بالا ارائه میدهد. از طرفی برخی از شرکت‌ها نیز با قیمت بالاتر مدعی هستند که طراحی سایت شرکتی حرفه ای با کیفیت بالاتر عرضه میکنند.
آیسا در این پست قصد دارد تمامی نکات مهم برای طراحی سایت شرکتی ارزان را برای شما توضیح دهد و شما را از این دوگانگی دیوانه کننده نجات دهد.

پشت پرده طراحی سایت شرکتی ارزان 

طراحی سایت شرکتی ارازن یا طراحی سایت شرکتی مناسب کدامیک؟ برای مسیر طراحی سایت دو راه وجود دارد؟
۱- افرادی که برای جذب مشتری پبشنهاد فیمت پایین تری میکنند و البته مجبورند برای سود خود از کیفیت کار بکاهند.
۲- افرادی که مطابق با نیاز و امکانات سایت شما، قیمت منصفانه‌ای را پیشنهاد می‌دهند.
آنچه روشن است گزینه دوم ریسک و خطر کمتری دارد علاوه بر این قابل اعتماد است.
شما چطور فکر میکنید؟ انتخاب شما کدام روش است؟

هدف از طراحی سایت شرکتی 

واقعاً هدف شما از طراحی سایت شرکتی چیست؟ اگر فقط شما به دنبال حرکت به سوی فضای مجازی هستید به این دلیل که نود درصد افراد به این سو رفته‌اند. ما به شما طراحی سایت شرکتی ارزان را پیشنهاد میکنیم. شاید بپرسید چرا؟ زیرا شما محور اصلی کار خود را با قدرت و تمرکز بر روی سایت تنظیم نکرده‌اید. در واقع هدف شما از ساخت سایت فقط و فقط معرفی در فضای مجازی است نه فروش و کسب درآمد از سایت ! به همین منظور برای صرفه جویی در هزینه های خود بهتر است از طراحی سایت  ارزان استفاده کنید. اما قبل از این انتخاب، نکات مهمی که در ادامه گفته می‌شود در نظر داشته باشید.
اما اگر انتظار شما از طراحی سایت شرکتی ،  کسب درآمد و برندینگ باشد. علاوه بر این نیاز دارید امکانات مختلف و مناسبی سایت شما داشته باشد طراحی سایت شرکتی ارزان را انتخاب نکنید و به دنبال ساخت سایت باکیفیت به همراه قیمت مناسب باشید. زیرا برای رتبه گرفتن در گوگل و افزایش بازدید سایت نیاز است که سایت طبق اصول بهینه شده در سئو و کد طراحی شده باشد. همچنین شما برای وارد کردن محتوا محدودیتی نداشته باشید.

طراحی سایت شرکتی ارزان و مناسب در آیسا

ما برای شما چه کاری انجام می دهیم؟ اصولی که در طراحی سایت آیسا رعایت می‌شود از قرار زیر می‌باشد:

 • کد نویسی بهینه در طراحی سایت سفارشی و اختصاصی با php
 • بهینه سازی سایت در اصفهان و هر شهر دیگر
 • سرعت بالا برای لود سایت با هر نوع طراحی
 • رعایت اصول سئو و بهینه سازی سایت در زمینه طراحی
 • مدیریت آسان سایت با محیط ساده
 • آموزش کار با بخش های مختلف سایت
 • ساخت سایت واکنش گرا و سازگار با انواع دستگاه‌ها از جمله تبلت و گوشی و…
 • استفاده از بهترین و به روزترین تکنولوژی‌های بازاریابی و جذب مشتری درساخت سایت شرکتی و هر نوع سایت دیگر
 • استفاده از بازاریابی محتوایی برای طراحی سایت شرکتی شما که بسیار مهم است.
 • پشتیبانی رایگان یکساله از سایت و آموزش نیروهای شما در جهت پیشرفت و رونق کسب و کارتان
 • آنالیز صحیح سایت با استفاده از ابزارهای آنالیز سایت
 • پیشنهاد و مشاوره برای رشد بیشتر شما

شرکت برنامه نویسی و طراحی سایت آیسا مدعی طراحی سایت شرکتی ارزان و مناسب بر اساس نیاز و خواسته شماست نه ارزانی محض بی کیفیت!
[WPSM_COLORBOX id=13501]

نکات مهم برای طراحی سایت شرکتی ارزان قیمت

نکات مهم قابل توجه در طراحی سایت شرکتی ارزان محض

با توجه به رویکرد و تمرکز برخی از افراد بر روی ارزانی محض سایت و قیمت پایین، بهتر است نکات مهمی را در این زمینه درنظر داشته باشید.
۱- با توجه به اینکه محتوا، مهم ترین بخش بازاریابی در اینترنت بعد از طراحی سایت میباشد. از این رو داشتن محتوای لذت بخش و تعاملی در جذب مشتریان، بسیار حائز اهمیت است. طراحانی که مهارت چندانی در این زمینه نداشته باشند نمی‌توانند سایت شما را به صورت تعاملی و مشتری پسند طراحی کنند. اما افرادی که در حوزه طراحی و بازاریابی محتوایی با قدرت و تجربه کار کرده باشند؛ موفقیت سایت شما را در همین گام‌های ابتدایی تضمین میکنند.
۲- طراحی سایت باید بر اساس استانداردهای جهانی و کاربرپسند برای افزایش بازدید و بازخورد باشد. اگر ساخت سایت طوری باشد که دلچسب و گیرا نباشد به بیان ساده‌تر انتخاب رنگ‌ها، انتخاب عکس‌ها، انتخاب المان‌های داخل سایت و … به گونه ای باشد که مشتری بعد از دیدن سایت شما تمایل به ترک آن داشته باشد. خودتان حدس بزنید نتیجه چه خواهد بود! این یعنی شکست محض در کسب و کار شما!
۳- خدمات و پشتیبانی پس از طراحی سایت همیشه یکی از دغدغه‌های افرادی است که به دنبال طراحی سایت شرکتی ارزان محض بوده‌اند. زیرا برای طراح، صرفه اقتصادی نسبت به میزان پرداختی وجود ندارد. از این رو صاحبان سایت با دو گزینه روبرو هستند:

 • پرداخت هزینه جداگانه به همان طراح، برای پشتیبانی و رفع اشکالات سایت
 • پرداخت هزینه به طراح یا تیم دیگر برای پشتیبانی و رفع ایرادات احتمالی

در هر دو صورت، یک چیز محتمل است و آن صرف هزینه و زمان بیشتر برای مشکلات پیش آمده!
شما به راحتی با کمی تحقیق و صرف هزینه مناسب و نه نجومی، می‌توانید یک سایت اصولی و حرفه‌ای البته با پشتیبانی قدرتمند و مسئولانه داشته باشید. کدام بهتر است؟ قضاوت با شما!

قیمت ساخت سایت شرکتی ارزان 

حالا شاید بپرسید قیمت طراحی سایت شرکتی واقعاً چقدر است؟ لازم است بدانید برآورد قیمت سایت شرکتی ، بعد از بررسی دقیق نیازهای مدیر و تحلیل‌های طراح بالا و پایین میشود. به همین منظور نمی توان قیمت دقیقی برای طراحی سایت درنظر گرفت. اگر شما تمایل دارید قیمت دقیق طراحی سایت خود را بدانید می‌توانید از طریق ارتباط با کارشناسان آیسا با شماره ۰۹۱۳۵۹۱۹۱۹۹ و یا ۰۳۱۳۲۶۶۰۸۶۹ تماس بگیرید. کارشناسان ما بعد از تشخیص نیازها و خواسته های شما قیمت دقیق و منصفانه ای را به شما ارائه خواهند کرد.

طراحی سایت با وردپرس یا برنامه نویسی با php

شرکت برنامه نویسی آیسا با ۱۵ سال تجربه در زمینه برنامه نویسی php و طراحی سایت با وردپرس به راحتی هر دو گزینه را مناسب میداند. برخی از طراحان امنیت طراحی سایت با وردپرس را زیر سوال میبرند. باید یادآوری کنم درصورتیکه سیستم مدیریت محتوا توسط افراد مبتدی مود استفاده قرار بگیرید این فرضیه دور از انتظار نخواهد بود و در آینده دچار مشکل خواهد شد. اما زمانیکه توسط یک برنامه نویس نصب و راه اندازی و پشتیبانی شود به صورت کاملاً امن و مطمئن کار میکند.
اینکه کدام نوع طراحی برای شما بهتر است بسته به اهداف، انتظارات ، امکانات و … متغیر خواهد بود. پیشنهاد میکنم برای تصمیم گیری بهتر، از مشاوره تخصصی رایگان آیسا در زمینه طراحی سایت بهره ببرید.

درج اطلاعات سایت توسط کارفرما

جالب است بدانید برخی از طراحان برای کمتر کردن هزینه ساخت سایت درج اطلاعات را به کارفرما می‌سپارند. با توجه به اینکه مهم ترین و قدرتمندترین وسیله برای تعامل با مشتریان در فضای وب سایت، همین محتوای اصولی و تعاملی است. درج آن توسط افراد مبتدی و ناآگاه ممکن است تبعات خطرناکی به همراه داشته باشد. حتی ممکن است خود طراح هم از این مهارت ناتوان باشد و سایت شما را به ورطه نابودی بکشاند.
لطفا مراقب این گونه پیشنهادات وسوسه انگیز و البته خطرناک باشید!

کلام آخر:

شما در حال  مطالعه این صفحه هستید؛ احتمالاً به این دلیل که در جستجوی ساخت سایت شرکتی ارزان و باکیفیت هستید. آیسا با داشتن پلن‌های مختلف برای ساخت فروشگاه آنلاین ، طراحی سایت شخصی ، طراحی سایت شرکتی ، ساخت سایت اختصاصی و حرفه ای و هر نوع سایتی که مد نظر داشته باشید می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *