طراحی اپلیکیشن در شیراز

طراحی اپلیکیشن در شیراز

شهر شیراز با داشتن مکانهای تاریخی ، فرهنگی و تجاری بسیار دیدنی متعدد فرصت و پتانسیل بالایی برای کسب و کارهای آنلاین دارد. با توجه به توسعه و گسترش تجارت الکترونیک و رشد روز افزون استفاده از تلفن های هوشمند در سراسر دنیا، یک فرصت بسیار مناسب برای معرفی و توسعه کسب و کار های گوناگون فراهم شده است. طراحی سایت در کلان شهرها مانند طراحی سایت در اصفهان ، طراحی سایت در کرمان و … یکی از راه های موثر برای کسب درامد است. علاوه بر آن طراحی اپلیکیشن در شهرهای مختلف مانند طراحی اپ در اصفهان و شهرهای دیگر می تواند یک راه دیگر درآمد  زایی باشد. شما با طراحی اپلیکیشن در شیراز می توانید علاوه بر افزایش تعداد مشتریان ، رضایتمندی از خدمات و درامد بیشتر برای کسب و کارها خود داشته باشید. زیرا سبک زندگی مردم به گونه ای که دوست دارند در کمترین زمان و با هزینه مناسب نیازهای خود را رفع کنند. تجربه و آمار نشان داده که بیشتر مردم این نیازها را از طریق گوشی های هوشمند انجام میدهند آنها علاقه دارند که با گوشی هوشمند خود کارهای روزمره را با کیفیت و سرعت بالا انجام دهند.

شرکت طراحی اپلیکیشن در شیراز

مهم ترین بخش برای ساخت اپلیکیشن حرفه ای داشتن ایده مناسب و انتخاب شرکت طراحی اپلیکیشن موبایل مناسب برای ساخت اپلیکیشن در شیراز است.
اینکه شرکت مورد نظر شما نحوه طراحی اپ را چگونه انجام دهد و هزینه طراحی چقدر باشد؟ اینکه دقیقاً طراحی اپ شما مطابق با بازاریابی و اصول ui/ux باشد.
اینکه کاربران بتوانند تعامل مناسبی در اپ شما داشته باشند همگی به شرکت طراح وابسته است. ابیته باید یاد آوری کنم
شما دقیقاً باید بدانید در هر مرحله چه می خواهید و طبق ان برنامه ریزی کنید.
این موضوع هم باعث کیفیت ساخت اپلیکیشن خواهد شد و هم روند کاری شما را سرعت می دهد.
انتخاب مناسب یک شرکت طراحی اپلیکیشن در شیراز با استراتژی از پیش تعیین شده موفقیت شما را در اپ تضمین می کند.
شاید هنوز برخی افراد اعتقاد دارند که ساخت اپلیکیشن حرفه ای یک کار پرهزینه و بی فایده است اما امروزه با وجود رقابت گسترده بین کسب و کارها
در فضای آنلاین داشتن یک اپ اختصاصی برای برند سازی و پیشی گرفتن از رقبا به یک ضرورت تبدیل شده نه یک نیاز!
آمار نشان می دهد که ۹۰ درصد وقت بیشتر کاربران، در اینترنت صرف می شود و اغلب ایین اتفاق از طریق نلفن همراه اتفاق می افتد.
همچنین پیش بینی شده که در چندین سال آینده حجم دانلودها در کل دنیا افزایش پیدا کند از این رو کسب و کارهایی که در زمینه اپ فعال نیستند قطعاً متضرر خواهند شد.
آیسا با داشتن تیم تخصصی در هر زمینه و طراحی اپلیکیشن در شیراز با بهره گیری از فناوری روز دنیا، نیازها و خواسته های شما بررسی می کند و بهرتین راهکار را برای شما پیشنهاد می دهد ما ثابت می کنیم که یکی از بهترین مجموعه ها برای ساخت اپلیکیشن شیراز هستیم. ساخت اپلیکیشن موبایل،در تیم آیسا به گونه ای است که متناسب با استاندارد های روز و با قیمت مناسب برای تمامی اقشار جامعه با هر بودجه ای می باشد. ما نهایت دقت و سرعت را با کیفیت بالا انجام میدهیم. ما برای برای تولید اپلیکیشن اندروید از زبان برنامه نویسی اندروید – جاوا بر روی فریم ورک اندروید استدیو ستفاده می کنیم.

قبل از شروع مشاوره رایگان بگیرید

لازم است برای ساخت اپلیکیشن در شیراز، مشورت بگیرید. مشورت با افراد متخصص و دارای دانش فنی بالا به شما کمک میکند که بهترین تصمیم را با کمترین بودجه بگیرید و در کنار آن زودتر به موفقیت برسید. رقابت شما در فضای آنلاین دقیقاً به استراتژی و ساخت اپ شما بستگی دارد. بهترین کیفیت با کمترین هزینه می تواند تضمین موفقیت شما از رقبا باشد.کافیست از طریق فرم زیر شماره تلفن خود را وارد کنید. تا کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان ممکن با شما ارتباط برقرار کنند.

طراحی سایت در شیرازقیمت طراحی اپلیکیشن در شیراز

هزینه طراحی اپلیکیشن در شیراز چقدر است؟ قیمت ساخت اپلیکیشن در شیراز با توجه به نوع و امکانات مورد نیاز اپ و اینکه آیا طراحی اختصاصی است یا نه متغیر خواهد بود. باید به موضوع دقت داشته باشید که برخی شرکت ها طراح ui/ux ندارند و برنامه نویس خودش طراح رابط کاربری یا به اصطلاح بر اساس تجربه فردی و انجام پروژه های مشابه گرافیک اپلکیشن را انجام میدهد. دقت کنید ای موضوع شاید در هزینه شما تاثیر داشته باشد و کمی قیمت ساخت اپلیکیشن را بالا و پایین کند اما باید گفت بخش مهم ساخت اپلیکیشن شما وابسته به همین طراحی است. زیرا تبدیل نیازهای نرم افزاری به طرح های کاربر پسند و مناسب بسیار زمانبر است و به دلیل عدم دانش کافی برای برنامه نویس در زمینه ui/ux نتیجه کار مورد پسند مشتری نخواهد بود. به همین دلیل اپلیکیشن ساخته شده از لحاظ گرافیک توانایی رقابت با نمونه های مشابه خود را ندارد و این می تواند یک خطر جدی برای کسب و کار شما باشد.

مزایای طراحی اپلیکیشن اندروید در شیراز

با توجه به افزایش گوشی های اندروید در کل دنیا و محبوبیت آنها، سرعت رشد ساخت اپلیکیشن اندروید افزایش پیدا کرده است. این موضوع در ایران با توجه به شرایط تحریم اپل بیشتر هم شده است. هم برنامه نویسیان و هم مردم بیشتر از نرم افزارها و اپلیکیشن های اندرویدی استفاده می کنند. باید گفت برنامه نویسی ساخت اپلیکیشن برای اندروید و ios متفاوت است و زمانی که شما مجبور باشید یکی را انتخاب کنید بهتر است ساخت اپلیکیشن اندروید در شیراز را در برنامه کاری خود داشته باشید.
اما شاید سوال کنید ساخت اپلیکیشن اندروید چه مزایایی دارد؟

  • ساخت اپلیکیشن اندروید حرفه ای می تواند به مشتریان شما کمک کند
  • ارزش آفرینی برای مشتریان داشته باشد
  •  آگاهی از برند شما را افزایش دهد
  • مشارکت و تعامل بیشتری با مشتریان داشته باشد.
  • حس وفاداری در مشتریان ایجاد کند.

مراحل طراحی ما در  آیسا برای طراحی اپلیکیشن اندروید به این صورت است که ابتدا با تماس با کارشناسان ما نیازها و خواسته های خود را مطرح می کنید و بعد از آن تیم آیسا  تجارب بازاریابی و طراحی خود را در اختیار شما می گذارند.در صورت نیاز یک جلسه فنی با تیم تخصصی آیسا تنظیم می شود و راهنمایی های بیشتری ارائه خواهد شد. به یاد داشته باشید که استراتژی ساخت اپلیکیشن در شیراز یا هر شهر و استان دیگر تنها با یک طراحی مناسب و آگاهانه و اطلاع رسانی افراد می تواند راه مطمئنی برای رسیدن به موفقیت باشد که ما این دو را با هم برای شما فراهم می کنیم.
اگر شما هم در استراتژی های اپ خود تردید دارید و حتی نمی دانید باید از کجا شروع کنید می توانید از مشاوره رایگان آیسا بهره ببرید.

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در شیراز

طراحی اپلیکیشن در زمینه های مختلفی می تواند اتفاق بیفتد از جمله: ساخت اپلیکیشن فروشگاهی ، طراحی اپلیکیشن گردشگری و توریست، ساخت اپ تاکسی یاب ،ساخت اپ آموزشی و … میباشد. نیاز به ساخت اپ فروشگاهی برای افرادی که در زمینه فروش محصولات فعالیت دارند بسیار حیاتی است. زیرا کاربران در خریدهای اینترنتی می خواهند با صرفه جویی در زمان و هزینه خود کالای مورد نیاز خود را خریداری نمایند . برخی می خواهند قبل از خرید، نظرات دیگران را بخوانندو تحقیق کنند و  تفاوت بین محصولات را بدانند آنها را با هم مقایسه کنند. همه این ها می تواند در کنار هم اهمیت داشتن ساخت اپلیکیشن فروشگاهی در شیراز را در کنار وب سایت به رخ بکشد. به همین دلیل افرادی که در کنار وب سایت فروشگاهی به فکر راه اندازی و ساخت اپ فروشگاهی در شیراز نیز هستند موفق تر عمل میکنند. زیر طیف وسیعی از مشتریان را در فروشگاه آنلاین خود خواهند داشت.

عوامل موثر در ساخت اپلیکیشن موفق

رابط کاربری ساخت اپلیکیشن
در نگاه اول استفاده مخاطب از یک اپلیکیشن، طرح و ظاهر جذاب آن است که می تواند موجب ماندن یا ترک کاربر شود. در رابط کاربری باید عوامل مختلفی در نظر گربته شود از جمله: سهولت در استفاده ، جلوه بصری زیبا و گرافیک مناسب ، به وجود آوردن یک احساس تعاملی و بطور مجموع کاربر پسند بودن برای مشتریان اتفاق بیفتد.
برنامه نویسی ساخت اپلیکیشن موبایل
برای ساخت اپلیکیشن در شیراز بدون هیچ عیبی لازم است اصول کدنویسی و بهینه سازی به صورت دقیق و تمیز اجرا شود. علاوه بر این  سیستم عامل مورد نظری که قصد دارید طراحی اپلیکیشن انجام شود مهم است.
پشتیبانی و بروزرسانی اپلیکیشن موبایل
پس از ساخت اپلیکیشن موبایل در شیراز نوبت به نحوه پشتیبانی و بروزرسانی اطلاعات اپلیکیشن می رسد که حائز اهمیت است. این موضوع به شرکت طراحی ارتباط مشستقیم دارد. شرکتی که برای مشتری خود اقدام به طراحی اپلیکیشن موبایل نموده ، می بایست خدماتی نظیر پاسخ گویی و راهنمایی های لازم پس از طراحی را به مشتری خود ارائه دهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *