شرکت برنامه نویسی اندروید و ساخت اپ اندروید

شرکت برنامه نویسی اندروید

حتمی شما هم با جستجوی یکی از عبارت‌های شرکت برنامه نویسی اندروید ، برنامه نویسی اندروید ، طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل ، ساخت اپلیکیشن اندروید ، ساخت اپ اندروید به این صفحه وارد شده‌اید. این نشان می دهد که شما جای درستی آمده‌اید زیرا در این صفحه آیسا قصد داریم تمام ویژگی های ساخت اپلیکیشن اندروید و برنامه نویسی اندروید را به همراه قیمت و تعرفه‌های آن برایتان بررسی کنیم.

همان طور که شما هم می‌دانید امروزه افراد با موبایل و گوشی‌های خود بسیاری از کارهایشان را انجام می‌دهند. به همین منظور ساخت برنامه‌های موبایل و طراحی اپلیکیشن موبایل اهمیت ویژه‌ای پیدا کرده است. صاحبان مشاغل زیادی به تهیه اپلیکیشن نیاز پیدا کرده‌اند تا بتوانند مخاطبان بیشتری را برای افزایش فروش ایجاد کنند.

برنامه نویسی اندروید

برنامه نویسی اندروید یک راه بهتر دیدن شدن

با توجه به فراگیر شدن گوشی‌ های موبایل برنامه ‌نویسی اندروید هم گسترش یافته است. اکنون وقت آن است که همه کسب‌ و کار های وارداتی، فروشگاه‌ ها، دانشگاه‌ ها، شرکت‌ ها و واحد های تجاری و صنعتی یک پلن برای طراحی و ساخت اپ اندروید داشته باشند.
این سیستم برنامه نویسی اختصاصی آنقدر گسترش یافته است که حتی کار های روزمره بانکی و یا خرید های اینترنتی از طریق این اپلیکیشن ها انجام می‌شود. موبایل بانک‌ ها و یا اپلیکیشن های اسنپ و دیوار نمونه‌ های بارزی از محبوبیت این برنامه نویسی هستند.

برنامه نویسی اندروید

شروع یک مکالمه سرنوشت ساز

برنامه نویسی اندروید با آیسا

چرا ساخت اپلیکیشن اندروید

متاسفانه با وجود تحریم‌های شرکت اپل بر علیه ایران بازار طراحی اپلیکیشن اندروید و شرکت برنامه نویسی اندروید جان تازه‌ای گرفته‌اند زیرا بیشتر مردم به سمت محصولات و اپ ‌های اندرویدی می‌روند.

جالب است بدانید این محبوبیت، فقط در نزد مردم نیست و بسیاری از شرکت‌های طراحی و ساخت اپلیکیشن به دلیل انعطاف پذیری بالای اندروید در برنامه نویسی به سمت اپ اندروید می‌روند. در ایران نیز با وجود تحریم اپل، شرکت های طراحی اپلیکیشن و مردم بیشتری به سمت محصولات اندرویدی مهاجرت کرده‌اند. البته اندروید طرفداران خود را در  تمام نقاط جهان دارد و این طرفداران تنها به مردم عادی و ایران ختم نمی شود بلکه شرکت های برنامه نویسی نیز از طرفداران اندروید هستند. زیرا با انعطاف پذیری که یک اپ اندروید دارد؛ میتواند بر روی  چندین برند تلفن همراه قابل نصب و اجرا می باشد. این درحالی است که ios چنین ویژگی را ندارد.

موفقیت در بازاریابی و ساخت اپ اندروید

موفقیت در ساخت اپ اندروید آرزوی هر مدیر کسب و کار است؟ اما چه زمانی و چه عاملی شما را به این موفقیت می‌رساند؟ زمانی که کاربران حداقل 50000 نصب موفق داشته باشند و آن اپ را دانلود کنند. این آمار به شما نشان می‌دهد که شما در ساخت اپ اندروید خود، موفق بوده ‌اید. در این صورت شما علاوه بر موفقیت نصب اپ،  بر فروش و برندسازی و ماندگاری در ذهن مشتری خوب عمل کرده‌اید. اما همه این‌ها زمانی اتفاق می‌افتد که اپ اندروید شما طبق اصول بازاریابی و بدون نقص فنی، ساخته شده باشد. به همین دلیل، انتخاب درست شرکت طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل اهمیت زیادی دارد.

برنامه نویسی و بازاریابی در ساخت اپ اندروید

شرکت طراحی و ساخت اپلیکیشن اندروید آیسا

شرکت طراحی سایت و اپلیکیشن اندروید آیسا ، با داشتن نیروهای متخصص در زمینه برنامه نویسی اندروید و بر اساس بازاریابی و نیاز مشتریان می تواند نیاز شما به ساخت اپلیکیشن موبایل در هر کسب و کاری را فراهم کند. برای مشاوره رایگان  یا استعلام تعرفه طراحی اپلیکیشن می توانید از طریق فرم زیر شماره تلفن خود را وارد کنید.

تماس مستقیم برای مشاوره

ساخت اپلیکیشن موبایل در کنار طراحی سایت

ساخت اپلیکیشن موبایل یکی از اهداف مهم برای کسب و کارهای آنلاین شده است. استفاده از موبایل و تبلت به دلیل سهولت و راحتی، بسیار فراگیر شده و اکثر مردم نیازهای خود را از طریق اپلیکیشن و موبایل برطرف می‌کنند. از طرفی مدیران کسب و کارها و بازاریان نیز به راحتی می‌توانند رفتار و نیاز مشتریان خود را تشخیص دهند و کسب و کارآنلاین خود را بهبود ببخشند. به همبن دلیل ساخت و طراحی اپلیکیشن موبایل در کنار طراحی سایت به صورت چشمگیری افزایش داشته است. شرکت طراحی سایت آیسا به دو صورت این ام را محقق می‌کند:

  • طراحی اپلیکیشن تحت وب
  • طراحی اپلیکیشن اندروید

 

ساخت اپ اندروید در کنار ساخت سایت
برنامه نویسی اندروید با خدمات آیسا

خدمات برنامه نویسی اندروید با آیسا

برنامه نویسی اندروید، یکی از خدمات نوین گروه ما است. هدف اصلی ما استفاده به‌روز از خدمات برای راضی کردن مشتری و ارائه بهترین امکانات به مجموعه‌ های تجاری و صنعتی است. از این‌ رو گروه آیسا در نظر دارد هماهنگ با این نوع برنامه نویسی بهترین نوع خدمات از لحاظ کیفیت مانند طراحی سایت را ارائه دهد. گروه آیسا به‌ عنوان یکی از بهترین گروه‌ های ارائه‌دهنده خدمات تخصصی ساخت و برنامه نویسی اندروید در اصفهان با افتخار توانایی خود را در انجام صفر تا صد انواع پروژه‌ های برنامه نویسی اعلام می دارد.

کدام شرکت برنامه نویسی اندروید برای شما مناسب است؟

نکاتی مهم برای انتخاب بهترین شرکت برنامه نویسی اندروید

قطعاً برای طراحی اپلیکیشن اندروید، با شرکت‌های زیادی روبرو می‌شوید

اما این که کدام از این شرکت‌ها، برنامه نویسی اندروید شما را تمیز و بی‌نقص انجام می‌دهند کار سختی است. برای تشخیص این موضوع باید چند نکته را در نظر داشته باشید.

1- سابقه شرکت و رضایتمندی مشتریان

در نگاه اول شاید این مساله پیش پا افتاده باشد اما مهم‌ترین نکته کلیدی برای انتخاب شرکت برنامه نویسی است

زیرا کیفیت در کنار پاسخگویی به مشتریان مفهوم پیدا می‌کند.

2- نمونه کارهای انجام شده

دقت در نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن موبایل نیز می‌تواند به شما در انتخاب بهتر شرکت برنامه نویسی اندروید کمک کند.

شرکت برنامه نویسی اندروید آیسا، خدمات اپ را تحت وب به مشتریان عزیز ارائه ‌می‌کند.

مراحل اجرای برنامه نویسی تحت وب آیسا

ما چگونه به شما کمک می‌کنیم

طراحی ظاهری اپ (ui- ux)

بعد از نیاز سنجی لازم است یک طرح اولیه از کار به صورت گرافیکی تهیه شود تا شما بتوانید با تغییراتی در آن و بر اساس سلیقه خود چیدمان اپلیکیشن را داشته باشید. نکته مهم و حساس کار در همین شمای گرافیکی است که باید زیبا و کاربرپسند باشد. آیسا، با داشتن گرافیست‌های حرفه‌ای، این اطمینان را به شما می‌دهد که در این زمینه موفق عمل کرده و بهترین گرافیک اپلیکیشن، مطابق با کسب و کار شما را ارائه می‌کند.

بررسی نیاز و خواسته‌های شما

شرکت برنامه نویسی آیسا با نیاز سنجی و بررسی خواسته‌های شما در زمینه طراحی اپ، یک برنامه ریزی اولیه جامع و با کیفیتی انجام می‌دهد تا شما بتوانید تمام مراحل کار را پیگیری کنید. کارشناسان ما، بعد از برنامه ریزی، طی جلسات متعدد شما را در جریان نقطه به نقطه روند کار، برنامه نویسی قرار می‌دهند. این حق شماست که در روند پروژه خود سهیم باشید.

تست اپلیکیشن اندروید شما

در این مرحله لازم است اپلیکیشن شما تست شود تا تمامی خطاها و مشکلات احتمالی برطرف گردد. تیم آیسا، با داشتن تجربه کار در پروژه‌های متعدد طراحی اپلیکیشن ، به راحتی می‌تواند مشکلات بازاریابی و فنی را تشخیص ‌دهد و بهترین راهکار را برای بازدهی بالاتر اپلیکیشن شما انتخاب کند. پس از نهایی شدن کار لازم است اپ اندروید شما در اپ استورهایی مانند بازار و گوگل پلی، نشر داده شوند. اینجا همان آغاز موفقیت شماست.

برنامه نویسی اپلیکیشن اندروید

در این مرحله با توجه به طرح تایید شده توسط مشتری، تیم برنامه نویسی اندروید وارد عمل شده و هر آنچه را که شما قبلاً توافق کرده بودید در قالب کدنویسی اجرا می‌کنند. مهم‌ترین نکته در مرحله کدنویسی اندروید، تسلط و دانش فنی بالای برنامه نویس اپ است. اگر این نکته در شرکت‌های اجرا کننده به خوبی رعایت نشود قطعاً پروژه شما با مشکلات پیچیده و زمان طولانی‌تری انجام خواهد شد. تیم برنامه نویسی آیسا، با داشتن برنامه نویسان حرفه‌ای می‌تواند در زمان و هزینه‌ شما صرفه جویی کند.

چرا شرکت آیسا را
برای پروژه های برنامه نویسی انتخاب کنیم؟

اینجا شروع موفقیت پروژهای شماست

مشاهده خدمات ما
2000

مشتریان

200

پروژه های برنامه نویسی

100

رضایتمندی

1500

سایت‌های طراحی شده

14

سابقه کار

658

وب سایت‌های بهینه شده

مزایای داشتن اپلیکیشن در فضای آنلاین

شما هم می‌توانید فروش خود را چندین برابر کنید

برند سازی

شما با برنامه نویسی اختصاصی و طراحی سایت و اپلیکیشن در کنار هم به راحتی می‌توانید به برند خود را در ذهن مشتریان ماندگار کنید. وفاداری مشتربان و برند سازی یک اصل اساسی در فروش شماست.

مشتریان متنوع

شما با داشتن برنامه نویسی سایت و اپلیکیشن در کنار هم می‌توانید به مشتریان زیادی دست پیدا کنید و محصولات خود را بدون هیچ محدودیت مکانی و زمانی در معرض دید بخش زیادی از جامعه هدفتان قرار دهید. این یعنی یک بُرد تمام عیار!

فروش بیشتر

موج خریدهای آنلاین روزانه افزایش پیدا می‌کند و در این بین افرادی موفق‌تر خواهند بود که بیشتر دیده شوند. طبق آمار، افراد زیادی از طریق موبایل وارد سایت و برنامه‌ها می‌شوند و افرادی که کسب و کار خود را در بستر اپلیکیشن بهبود داده‌اند شانس بیشتری برای دیده شدن و فروش بالاتر خواهند داشت.

بهترین اپ‌های دنیا را بشناسید

بهترین اپ‌های دنیا که بسیار محبوب هستند در زمینه ویرایش عکس – دستورالعمل‌ها، فیت نس و … می‌باشند.

بهترین اپلیکیشن کاربردی

Pixtica این نرم افزار می تواند طراحی استریوگرافی پیشرفته‌ای را تصاویر شما اضافه کند و آنها را پیچیده و جذاب نماید.

اپلیکیشن ویرایش عکس

DOOdlelens  توسط این نرم افزار شما به راحتی می‌توانید انیمیشن و عکس‌های جالب درون برنامه را به عکسهای واقعی اضافه کنید.

اپلیکیش ویرایش تصاویر

Glitch lab   نرم افزار ادیت عکس یکی از محبوب ترین اپلیکیشن‌های دنیا است.

آخرین نوشته ها از بلاگ ما

× ارتباط با آیسا