برنامه نویسی اندروید

درباره برنامه نویسی اندورید
کیفیت و قیمت
سفارش برنامه نویسی اندروید

برنامه نویسی اندروید

با توجه به فراگیر شدن گوشی‌های موبایل برنامه ‌نویسی اندروید هم گسترش یافت. اکنون وقت آن است که همه کسب‌وکارها وادارات، فروشگاه‌ها دانشگاه‌ها و شرکت‌ها و واحدهای تجاری و صنعتی یک پلن یا برنامه اندروید داشته باشند.
این سیستم برنامه نویسی آنقدر گسترش یافته است که حتی کارهای روزمره بانکی و یا خریدهای اینترنتی از طریق این اپلیکیشن ها انجام می‌شود. موبایل بانک‌ها و یا اپلیکیشن های اسنپ و دیوار نمونه‌های بارزی از محبوبیت این برنامه نویسی هستند.

 

خدمات گروه مهندسی آیسا

برنامه نویسی اندورید, یکی از خدمات نوین گروه ما است. هدف اصلی ما استفاده به‌روز از خدمات برای راضی کردن مشتری و ارائه بهترین امکانات به مجموعه‌های تجاری و صنعتی است. ازاین‌رو گروه آیسا در نظر دارد هماهنگ با برنامه نویسی اندروید بهترین نوع خدمات ازلحاظ کیفیت مانند طراحی سایت را ارائه دهد. گروه آیسا به‌عنوان یکی از بهترین گروه‌های ارائه‌دهنده خدمات تخصصی ساخت و برنامه نویسی اندروید در اصفهان با افتخار توانایی خود را در انجام صفر تا صد انواع پروژه‌های برنامه نویسی اعلام می دارد.

تخصص برنامه نویسی گروه آیسا

تیم آیسا دارای بهترین متخصصان برنامه‌نویس درزمینهٔ ساخت اپلیکیشن اندروید با تولید نمونه‌های بیسار قوی تمامی نیازهای شما درزمینهٔ برنامه نویسی اندرید و تولید برنامه اندروید برطرف می‌کند. لذا به شما پیشنهاد می‌شود با پر کردن فرم موجود زیر منوی خدمات و سفارش پروژه برنامه نویسی و پر کردن این فرم سفارش خود را ثبت تا متخصصان و مشاوران با شما تماس بگیرند.

خدمات قابل‌ارائه

1. طراحی ظاهر گرافیکی اپلیکیشن به‌صورت حرفه‌ای و پویا
2. طراحی با امنیت بسیار بالای این اپلیکیشن ها برای نرم‌افزارهایی چون موبایل بانک
3. برنامه نویسی سرویس‌های OPP مبتنی بر اندروید
4. برنامه نویسی بر پایه وب اپلیکیشن و یا نرم‌افزارهای کار با دوربین، سنسور موبایل، کار با اینترنت
5. برای همه سایزهای گوشی و تبلت
6. استفاده از پایگاه داده و بانک اطلاعاتی داخلی اندروید مانند SQL Lite
7. ساخت بازی با برنامه نویسی اندروید
8. ساخت موبایل وب یا برنامه‌های تحت وب
9. برنامه‌های موبایل مپ
10. برنامه‌هایی برای تجارت آنلاین
11. یکپارچه‌سازی بانک داده‌های تحت سرور با گوشی
12. اتوماسیون روی گوشی
13. یکپارچه‌سازی داده‌های تحت سرور
14. اتصال با درگاه‌های بانکی
زمان برنامه نویسی اندروید
بعد از ارائه طرح اولیه و کاربردهای برنامه موردنظر توسط مشتری کارشناسان آیسا با شما بر سر قیمت و زمان انجام پروژه به توافق خواهند رسید.

کیفیت برنامه نویسی اندروید

با توجه به داشتن برنامه نویسان خبره در مجموعه آیسا بهترین نتیجه و کیفیت را تحویل شما خواهیم داد. آیسا کیفیت را سرلوحه کار برنامه نویسی خود قرار می‌دهد. این کار مطابق خواسته مشتری و زیر نظر او انجام می‌شود رضایت صددرصدی مشتری وجه را دریافت خواهیم کرد لذا نگران قیمت نباشید.

سفارش برنامه نویسی اندروید

مجموعه ما با گروهی از متخصصان و برنامه نویسان در نظر دارد با ارائه خدماتی بی‌نظیر برنامه نویسی اندروید را به بهترین شکل به مشتریان نامی نیک از خود به‌جای گذارد. شما می‌توانید جهت مشاوره و یا کسب اطلاعات در این زمینه از طریق فرم زیر با ما تماس بگیرید.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.