۰۳۱۳۲۶۶۰۸۶۹

۱۷ تصور سئو که باید در سال ۲۰۱۶ فراموش کنید!

تصوراتی در مورد سئو که در سال ۲۰۱۶ باید فراموش شوند!

علم سئو، علمی است که مداوم در حال تغییر و به روز رسانی است. در حالی که برخی اصول سئو که چهار چوب آن می باشند ثابت هستند. ولی تعدادی از این اصول هستند که در معرض تغییرات قرار دارند و هر وقت از سوی گوگل، الگوریتم هایش تغییر کنند، تعدادی از اصول سئو نیز دچار تغییر می شوند. همانند الگوریتم پنگوئن که سه هفته پیش پس از ۲ سال آپدیت شد و در اصول سئو تغییراتی به وجود آورد. به عنوان مثال بسیاری از تاکتیک های ثابتی که مردم قبلا در مورد سئو استفاده می کردند مانند خرید بک لینک، در حال حاضر این کار یک جریمه برای سایت محسوب می شود و در سئو سایت هیچ اثر مثبتی نمی گذارد و تنها اثر منفی آن بر جای می ماند.

یک فرد سئوکار باید اطلاعات خود را به روز نگه دارد و با آخرین تغییرات الگوریتم های موتورهای جستجو آشنا باشد که بتواند وب سایت ها را در مبارزه با رقیبان خود نگه دارد و شکست نخورد.

به عنوان مثال یکی از تغییرات الگوریتم ها، اهمیت زیادی قائل شدن برای وب سایت هایی که با سایر گجت ها سازگار می باشد و در گوشی های تلفن همراه بدون هیچ مشکل و بهم ریختگی سایت نمایش داده می شود که در اصل به این کار ریسپانسیو بودن وب سایت گفته می شود. پس وب سایت هایی که ریسپانسیو می باشند در سال ۲۰۱۶ از امتیاز و رتبه بالاتری در نتایج گوگل برخوردار هستند.

منبع: blog.hubspot