17 تصور سئو که باید در سال 2016 فراموش کنید

17 تصور سئو که باید در سال 2016 فراموش کنید

توسط admin اکتبر 10, 2016
17 تصور سئو که باید در سال 2016 فراموش کنیدReviewed by Admin on Oct 10Rating:

17 تصور اشتباه سئو سایت در سال 2016

17 تصور سئو که باید در سال 2016 فراموش کنید

علم سئو، علمی است که مداوم در حال تغییر و به روز رسانی است. در حالی که برخی اصول سئو که چهار چوب آن می باشند ثابت هستند. ولی تعدادی از اصول سئو هستند که در معرض تغییرات قرار دارند و هر وقت از سوی گوگل، الگوریتم هایش تغییر کنند، تعدادی از اصول سئو نیز دچار تغییر می شوند. همانند الگوریتم پنگوئن که سه هفته پیش پس از 2 سال آپدیت شد و در اصول سئو تغییراتی به وجود آورد. به عنوان مثال بسیاری از تاکتیک های ثابتی که مردم قبلا در سئو استفاده می کردند مانند خرید بک لینک، در حال حاضر این کار یک جریمه برای سایت محسوب می شود و در سئو سایت هیچ اثر مثبتی نمی گذارد و تنها اثر منفی آن بر جای می ماند.

یک فرد سئو کار باید اطلاعات خود را به روز نگه دارد و با آخرین تغییرات الگوریتم های موتورهای جستجو آشنا باشد که بتواند وب سایت ها را در مبارزه با رقیبان خود نگه دارد و شکست نخورد.

در کتابی که لینک دانلود آن در پایان مقاله قرار داده شده است، 17 تصوری که شما در سئو دارید و باید آن تصورات را در سال 2016 کنار بگذارید آورده شده است. همچنین برخی از بهترین روش های سئو در سال 2016 نیز در این کتاب وجود دارد که می توان از آن به عنوان یک راهنمای سئو استفاده کرد.

به عنوان مثال یکی از تغییرات الگوریتم ها، اهمیت زیادی قائل شدن برای وب سایت هایی که با سایر گجت ها سازگار می باشد و در گوشی های تلفن همراه بدون هیچ مشکل و بهم ریختگی سایت نمایش داده می شود که در اصل به این کار ریسپانسیو بودن وب سایت گفته می شود. پس وب سایت هایی که ریسپانسیو می باشند در سال 2016 از امتیاز و رتبه بالاتری در نتایج گوگل برخوردار هستند.

کتابی که لینک آن قرار داده شده است، انگلیسی می باشد. ولی ما در مقالات آینده این کتاب را ترجمه می کنیم و آن را برای شما در قسمت مقالات سئو سایت قرار می دهیم تا بتوانید راحت تر اطلاعات خود را در مورد سئو افزایش دهید.

دانلود کتاب

منبع: blog.hubspot

اشتراک در شبکه های اجتماعی

اطلاع از جدیدترین مقالات

جهت مطلع شدن از آخرین و جدیدترین مقالات، آدرس ایمیل خود را وارد نمایید

نظر دادن

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است *