فرایند طراحی وب سایت چیست؟

فرایند طراحی وب سایت چیست؟

توسط admin اکتبر 29, 2016
فرایند طراحی وب سایت

فرایند طراحی وب سایت

فرایند طراحی یک وب سایت خیلی بیشتر از جنبه های فنی مانند برنامه نویسی و ایجاد قالب و طرح جدید برای وب سایت می باشد. برنامه ریزی برای تمامی جنبه های فرآیند طراحی یک وب سایت موفق و سودآور باید وجود داشته باشد. اولین گام در برنامه ریزی برای فرایند طراحی وب سایت این است که هدف شما از ساخت وب سایت چه می باشد؟
آیا شما می خواهید که یک وب سایت در زمینه فروش محصولات و ارئه دهنده خدمات، ساخت یک برند و نام تجاری و یا ارائه دهنده یک وب سایت کاربردی آنلاین داشته باشید؟
هنگامی که هدف اصلی وب سایت خود را مشخص کردید شما می توانید در چارچوب و اهداف مشخص شده فعالیت نمایید.

برای سایت خود یک هدف داشته باشید

زمانی که تصمیم می گیرید که یک نفر را برای ساخت و توسعه وب سایت خود استخدام نمایید، اول باید نگاهی به بودجه خود داشته باشید و در طولانی مدت یا کوتاه مدت کسب و کار خود را ترویج دهید.
صفحات وب سایت را باید به روزرسانی نمایید و محتوای جدید داخل صفحات قرار دهید تا بتوانید در کسب و کار خود به موفقیت دست یابید. با استراتژی های کوتاه مدت مانند هزینه تبلیغات و … این انتظار را نداشته باشید که به سوددهی بلند مدت دست یابید و این کار برای یک دوره کوتاه مدت است.

استراتژی سایت به طراحی آن بستگی دارد که کیفیت آن می تواند شما را در موفقیت کسب و کار تاثیر بسزایی دارد.

استراتژی بازاریابیدر فرایند طراحی وب سایت

درهنگام فرایند طراحی وب سایت خود باید مخاطبان هدف سایت را بشناسید و UX و UI را به کار ببرید تا به نتیجه مطلوب دست یابید. برای این فرایند طراحی وب سایت در اصفهان و UI و UX هرکدام متخصص مخصوص به خود را دارند که می توانید آن ها را استخدام نمایید و طراحی سایت خود را به آن ها بسپارید.

ایجاد و توسعه یک طرح جدید و فریبنده

طراحی یک سایت باید کاربرپسند باشد و حداقل قابل استفاده برای بازدیدکنندگان سایت باشد. وجود نقشه سایت می تواند کاربران و بازدید کنندگان سایت را راهنمایی کند و محیطی ساده را برایشان فراهم آورد. برای افزایش ترافیک سایت می توانید از سئو سایت یا بهینه سازی موتور جستجو استفاده نمایید که با صرف هزینه زیاد و زمان طولانی، در دراز مدت به اهداف خود دست می یابید.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

اطلاع از جدیدترین مقالات

جهت مطلع شدن از آخرین و جدیدترین مقالات، آدرس ایمیل خود را وارد نمایید

نظر دادن

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است *