فرآیند طراحی وب چیست؟

by admin آبان ۰۸, ۱۳۹۵

فرآیند طراحی وب سایت چیست

فرآیند طراحی وب چیست؟

فرآیند طراحی یک وب سایت خیلی بیشتر از جنبه های فنی مانند برنامه نویسی و ایجاد قالب و طرح جدید برای وب سایت می باشد. برنامه ریزی برای تمامی جنبه های فرآیند طراحی یک وب سایت موفق و سودآور باید وجود داشته باشد. اولین گام در برنامه ریزی برای طراحی وب سایت این است که هدف شما از ساخت وب سایت چه می باشد؟
آیا شما می خواهید که یک وب سایت در زمینه فروش محصولات و ارئه دهنده خدمات، ساخت یک برند و نام تجاری و یا ارائه دهنده یک وب سایت کاربردی آنلاین داشته باشید؟
هنگامی که هدف اصلی وب سایت خود را مشخص کردید شما می توانید در چارچوب و اهداف مشخص شده فعالیت نمایید.

برای سایت خود یک هدف داشته باشید

زمانی که تصمیم می گیرید که یک نفر را برای ساخت و توسعه وب سایت خود استخدام نمایید، اول باید نگاهی به بودجه خود داشته باشید و در طولانی مدت یا کوتاه مدت کسب و کار خود را ترویج دهید. 
صفحات وب سایت را باید به روزرسانی نمایید و محتوای جدید داخل صفحات قرار دهید تا بتوانید در کسب و کار خود به موفقیت دست یابید. با استراتژی های کوتاه مدت مانند هزینه تبلیغات و … این انتظار را نداشته باشید که به سوددهی بلند مدت دست یابید و این کار برای یک دوره کوتاه مدت است.

استراتژی سایت به طراحی آن بستگی دارد که کیفیت آن می تواند شما را در موفقیت کسب و کار تاثیر بسزایی دارد.

استراتژی بازاریابی

درهنگام طراحی وب سایت خود باید مخاطبان هدف سایت را بشناسید و UX و UI را به کار ببرید تا به نتیجه مطلوب دست یابید. برای طراحی وب سایت و UI و UX هرکدام متخصص مخصوص به خود را دارند که می توانید آن ها را استخدام نمایید و طراحی سایت خود را به آن ها بسپارید.

ایجاد و توسعه یک طرح جدید و فریبنده

طراحی یک سایت باید کاربرپسند باشد و حداقل قابل استفاده برای بازدیدکنندگان سایت باشد. وجود نقشه سایت می تواند کاربران و بازدید کنندگان سایت را راهنمایی کند و محیطی ساده را برایشان فراهم آورد. برای افزایش ترافیک سایت می توانید از سئو سایت یا بهینه سازی موتور جستجو استفاده نمایید که با صرف هزینه زیاد و زمان طولانی، در دراز مدت به اهداف خود دست می یابید.

Social Shares

اطلاع از جدیدترین مقالات

جهت مطلع شدن از آخرین و جدیدترین مقالات، آدرس ایمیل خود را وارد نمایید

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WordPress spam blocked by CleanTalk.