طراحی وب سایت چیست؟

by admin شهریور ۲۴, ۱۳۹۵

طراحی وب سایت چیست؟

طراحی وب سایت چیست؟

وب سایت مجموعه ای از صفحات در فضای مجازی اینترنت می باشد که هر کدام شامل اطلاعات خاصی می باشند. به تمامی مراحل از ابتدا تا انتها برای ساخت صفحات، طراحی وب سایت گفته می شود.

طراحی وب سایت دارای علم گسترده ای می باشد و یک طراح سایت با تمامی مراحل ایجاد یک وب سایت آشنایی کامل داشته باشد. امروزه یکی از پردرآمدترین علوم، علم طراحی سایت می باشد که برنامه نویسان شاخه کدنویسی وب، درآمدهای زیادی با طراحی وب سایت های خود بدست آورده اند.

برای بدست آوردن این علم نمی توان با خواندن چند کتاب و دیدن چند فیلم آموزشی و طراحی چند سایت انتظار درآمد بالایی از کارتان داشته باشید. تجربه و آشنا بودن به تکنولوژی روز طراحی وب سایت و همچنین داشتن نبوغ و نوآوری در این زمینه لازمه موفقیت می باشد.

در زمینه طراحی وب سایت باید با زبان های برنامه نویسی php ، asp.net ، ajax ، html، css ، js و … آشنایی کامل داشت.
اگر شما قصد یادگیری این علم را دارید حداقل باید تمامی موارد ذکر شده را به خوبی فراگرفته باشید و بتوانید به وسیله آموخته هایتان یک وب سایت حرفه ای طراحی نمایید.

همچنین طراحی وب سایت برای فعالیت های مختلف، طراحی های به خصوص خود را دارند. به طور مثال طراحی وب سایت تبلیغاتی با طراحی وب سایت شرکتی بسیار متفاوت می باشد و باید در مورد طراحی وب سایت های مختلف اطلاعات کسب کرد و تجربه بدست آورد.

Social Shares

اطلاع از جدیدترین مقالات

جهت مطلع شدن از آخرین و جدیدترین مقالات، آدرس ایمیل خود را وارد نمایید

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WordPress spam blocked by CleanTalk.