۰۳۱۳۲۶۶۰۸۶۹

طراحی وب سایت چیست ؟

طراحی وب سایت چیست ؟

شاید در ابتدا بپرسید اصلا طراحی وب سایت چیست ؟ به مجموعه ای از صفحات در فضای مجازی اینترنت  که هر کدام شامل اطلاعات خاصی می باشند سایت به تمامی مراحل از ابتدا تا انتها برای ساخت صفحات، طراحی وب سایت گفته می شود.

طراحی وب سایت دارای علم گسترده ای می باشد و یک طراح سایت با تمامی مراحل ایجاد یک وب سایت آشنایی کامل داشته باشد. امروزه یکی از پردرآمدترین علوم، علم طراحی سایت می باشد که برنامه نویسان شاخه کدنویسی وب، درآمدهای زیادی با طراحی وب سایت های خود بدست آورده اند.

اصول طراحی وب سایت چیست؟

برای بدست آوردن این علم نمی توان با خواندن چند کتاب و دیدن چند فیلم آموزشی انتظار درآمد بالایی از کارتان داشته باشید. تجربه و آشنا بودن به تکنولوژی روز طراحی وب سایت و همچنین داشتن نبوغ و نوآوری در این زمینه لازمه موفقیت می باشد.

در زمینه طراحی وب سایت باید با زبان های برنامه نویسی php ،asp.net ،ajax ،html ،css ،js و … آشنایی کامل داشت.
اگر قصد یادگیری این علم را دارید حداقل باید تمامی موارد ذکر شده را به خوبی فراگرفته باشید و بتوانید به وسیله آموخته هایتان یک وب سایت حرفه ای طراحی نمایید.

همچنین طراحی وب سایت برای فعالیت های مختلف، طراحی های به خصوص خود را دارند. به طور مثال طراحی وب سایت تبلیغاتی با طراحی وب سایت شرکتی بسیار متفاوت است و باید در مورد طراحی وب سایت های مختلف اطلاعات کسب کرد و تجربه بدست آورد.

پروسه طراحی وب سایت چیست؟

شاید شما ندانید پروسه طراحی وب سایت چیست. در ادامه به این مراحل اشاره ای خواهیم کرد.

  • مفهوم سازی
  • طرح ریزی
  • تحقیق قبل از ایجاد وب سایت
  • تحقیق کلی
  • تبلیغات

مدیریت فایلهای چند رسانه ای موجود در سایت شما، مدیریت مطالب و محتوای سایت و همچنین فایل های تصویری و صوتی موجود در آن را می توان توسط یک طراح، یا گروهی از طراحان با وظیفه ای مشخص مدیریت کرد.

طراحی سایت در اصفهان توسط آیسا

طراحی وب سایت در اصفهان بسیار گسترده شده و گروه آیسا کاربر پسند بودن را در نظر گرفته است. یک وب سایت می تواند شامل صفحه اصلی که اکثرا به این صفحه، خانه (HOME) و همچنین می تواند شامل صفحات و بخش های دیگر باشد که هر یک از آنها برای اهداف خاصی در زمان طراحی وب سایت ایجاد شده اند. در بحث کاربر پسند بودن صفحه اصلی یا خانه مهم ترین قسمت یک وب سایت است. طرح گرافیکی با توجه به اهداف اصلی وب سایت بسیار مهم است. همچنین تمام بروزرسانی هایی که در وب سایت انجام می شود را برای کاربران ارائه می کند. و تمام صفحات دیگر وب سایت از طریق همین صفحه اصلی شناخته می شوند. بدین صورت که لینکی از صفحه اصلی به آنها اختصاص داده شده است که کاربر با کلیک بر روی آن می تواند بخش های مورد علاقه و نیاز خود را ببیند. در واقع صفحه خانه را می توان مادر تمام صفحات وب دانست.